Правила гри на серверах XJedi

1. Ввічливість, дружність, повага один до одного — це основні принципи гравців на сервері.

Будь які спроби порушити ці принципи, спровокувати інших гравців на порушення, байдужість до цих принципів — це порушення наших правил.

1.1 Флуд. Заборонено флудити в ігровому чаті, тобто писати багато безсмислових фраз, слів, смайликів.

1.2 Заголовкові букви. Не зловживайте ЗАГОЛОВКОВИМИ БУКВАМИ. Бо цілу фразу, написану в такому стилі, інші можуть розцінити як крик.

1.3 Образи. Заборонено писати особисті образи будь-кому із гравців чи насміхатись над іншим гравцем.
Єдиний виняток: дозволено писати образи від імені одного ігрового персонажа до іншого. Наприклад ви граєте роль ситха і висловлюєте негативні емоції до іншого ігрового персонажа - джедая (не до людини, що ним грає). І це має звучати справді гарно, можливо театрально, головне щоб вас ні в якому разі не сприйняли неоднозначно.

1.4 Нецензурна лексика. Заборонено вживати нецензурні слова та фрази, а також комбінації символів, що їх заміняють.

1.5 Несанкційована реклама. Заборонено писати будь-яку рекламу без дозволу Адміністрації, зокрема посилки на інші сайти чи адреси інших серверів.

1.6 Приватні дані. Заборонено писати будь-які дані про приватне життя інших гравців, без їхньої згоди. Поважайте особисте життя тих, з ким граєтесь.

1.7 Зайве голосування. Заборонено створювати голосування частіше ніж раз на 10 хв або створювати голосування на kick гравця без поважних причин.

1.8 Підказки зі spec. Під час перебування в режимі spectator заборонено підказувати одним гравцям розташованість, кількість hit-points чи патронів інших гравців, або інші подібні дані.

1.9 Негатив. Заборонено виражати у вкрай негативній та необ'єктивній формі своє ставлення до карти, до ігрового процесу, до гравців чи ще до чогось що стосується гри. (Зокрема заборонено фрази "тупа карта", "б'єшся як нуб" та інші подібні. Їх треба виражати у ввічливій формі, наприклад "мені не подобається ця карта", "я вважаю, що ти б'єшся не дуже добре" і т ін.)

1.10 Нав'язливість. Заборонено нав'язувати гравцеві стиль гри, підганяти, примушувати робити те, що він не хоче. Кожен гравець сам має право обирати, що йому робити на сервері: битись на мечах, стріляти зі зброї, тікати від усіх постійно чи просто причепитись до стіни і висіти на ній. Якщо ви хочете попросити гравця грати по-іншому, обов'язково додавайте "будь-ласка".
Виняток: на дуельному сервері, якщо ваш противник втратив з'єднаність з сервером, і має ping 999, ви зобов'язані вбити його і не затримувати гру та інших гравців у spectator, своєю пасивністю.

1.11 Критика донату. Заборонено висловлювати критику іншим гравцям стосовно купленої амуніції та інших речей, що вони придбали і застосовують, висловлювати зневагу стосовно пожертв, що їх вони зробили. Пам'ятаймо, що наш портал існує і розвивається саме завдяки спонсорським внескам, без таких гравців наших серверів не могло б існувати і ви не могли б безплатно насолоджуватися грою на серверах, як ви це можете зараз.

1.12 Інший LIVE-акаунт. Заборонено грати не своїм Live-акаунтом, давати доступ комусь до свого LIVE-акаунта, або створювати собі більш ніж один LIVE-акаунт. Головна мета Live-системи - зробити гру на нашому порталі чеснішою, тобто такою, де один гравець не буде мати якихось переваг лише через те, що він понастворював собі додаткових акаунтів, або просить когось зіграти замість себе.

2. Турбота про союзників, прагнення до перемоги команди — це основні принципи гравців в командних іграх OB, CS, CTF, Siege.

2.1 Тімкілл. Заборонено навмисно вбивати/ранити гравців з вашої команди у командних іграх.
Виняток 1: дозволено убити/поранити партнера з конструктивною метою (якщо це потрібно для перемоги команди, зокрема на серверах CTF, Siege).
Виняток 2: помститись за нападання на себе дозволено. У цьому разі інцидент будем вважати вирішеним і обидві сторони втратять право на претензії один до одного.

2.2 Подвійна гра. Заборонено виконувати дії спрямовані на поразку вашої команди. Зокрема підказувати суперникам дані про hit-points союзників, їхню розташованість, заважати пересуванню союзників, саботувати командні місії тощо.

3. Адміністрація серверів.

За дотриманням правил на сервері стежать судді, призначені адміністрацією порталу XJedi. За порушення правил ігрові судді видають покарання гравцям: забороняють відписуватись (silence), або забороняють доступ до серверів (ban).

3.1 Гра на серверах умовно безплатна. Єдина плата, що її беруть за необмежений час гри на серверах - це відсутність претензій до суддів, адміністрації та творців порталу. За висловлювання будь-якої критики, навіть об'єктивної, в адресу серверів, творців порталу, адміністрації чи суддів, вас можуть позбавити права відписуватись чи грати на серверах назавжди. Скарги, щодо серверів Jedi Academy Адміністрація розглядає лише на форумі, і лише в розділі "Скарги".

3.2 На серверах, заборонено користуватися адмін-чатом, окрім випадку, коли ви хочете повідомити суддю про порушення на сервері.За порушення цього правила доступ до серверів вам закривають одразу.

Правила Святого (Holy Server) та Тренувального (Training Server) Серверів

На Святому та Тренувальному Серверах діють усі правила ігрових серверів XJedi. Більше того, на цих серверах діють додаткові правила, за щонайменше порушення яких доступ саме до цього сервера вам буде закрито на дуже тривалий час.

1. Це сервери ввічливих ігор. Сюди заходять не для того щоб набрати велику кількість фраґів або убити когось зненацька. Це місце, де проходить рольове життя. Де доброзичливість і ігрова честь цінується більше за все.

2. Поведінка. На цих серверах строго заборонено погрожувати комусь, штовхатись, стрибати на когось, використовувати силу спрямовану на когось, підходити впритул до іншого гравця зі зброєю, якщо Ви не домовились з ним грати в щось подібне. Навіть підхід впритул з вимкненим мечем неприпустимий. Якщо хочете до когось підійти, будьте ласкаві сховати зброю в інвентар. Звичайно, ви можете підходити до друзів, якщо ви точно впевнені, що вони не образяться на це. Але ніколи не спрямовуйте зброю на незнайомця! Якщо ви ненароком поранили когось, напишіть одразу в чаті "sorry" або "вибач".

3. Saber challenge. Ви можете викликати на тренувальний двобій будь-якого іншого гравця. Якщо він прийняв ваш виклик, ви уже маєте право застосовувати будь-які засоби для вбивства. Ви також можете домовитись з іншим гравцем зіграти у змагання на влучність, і почати стріляти один в одного, або зіграти у будь яку іншу подібну гру. Але будьте уважними, виберіть безлюдне місце щоб не поранити нікого! Заборонено набридати комусь викликами на дуель, якщо вам відмовили раз.

4. Чуйність. Будьте лояльним до суперника. Якщо він просить, наприклад, "Не використовуй комби проти мене", Ви зобов'язані або виконати його прохання, або не грати з ним далі.

5. Офіційні Двобої. Якщо на сервері працює система Офіційних Двобоїв, ви не маєте право створювати перешкоди іншим гравцям у їх проведенні. Якщо вам роблять виклик на ОД, ви маєте гідно прийняти його і битися з честю і не намагатись уникнути поєдинку. У вас є право відмовитись від виклику або втекти на інший сервер, але система серверу тоді вважатиме вас недостатньо надійним гравцем і з часом може заборонити заходити на цей сервер знову.

Існують також винятки з правил Святого Сервера: правила ігор на Святому Сервері.

Зроблено в UAGALAXY © 2006 - 2017
Скачать Star Wars Скачать Jedi Academy Jedi Academy Star Wars Jedi Academy Jedi Knight Jedi Academy