Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Knights of the Old Republic
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Star Wars
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
-Exiled
Загрузи сейв, це глюк такий. Або інший варіант: спробуй в розмові з Атріс отримати очки Світлої сторони.
-Sonic
Точно глюк. сталкивалсо. Есть еще варинат: попробуй отключить звук в игре. Напрочь. Она не будет привязывать скрипты к звуковам файлам, а сосредоточится собсно на скриптах. Может повезет. Если че загрузись еще раз. Потыкайся в другие ветки диалогов.
-Planetx
http://www.youtube.com/watch?v=dzBgnzwBv7I...related&search=
ето так и было?

http://www.youtube.com/watch?v=TX0bCSLtj7c...related&search=
и как ето сделать?
-Riala Avery
(planetX @ 27.8.2007, 12:51) *


Це так й було _a1.gif

Про друге не знаю.
-Razzor
ОМГ О_О скоко раз котор2 прошол,но ТАКОЕ О_О..КАК ето зделать?
-Riala Avery
(Razzor @ 27.8.2007, 13:24) *

ОМГ О_О скоко раз котор2 прошол,но ТАКОЕ О_О..КАК ето зделать?


Що саме? Ролік з Креєю?
-Razzor
Да..какие условия нужно выполнить?..Или это просто кат-сцена?Или возможная альтернативная концовка?..*ушол штудировать КотОР2*
-Riala Avery
Razzor

Здається цей ролік з'являється після того, як спитаєш Крею хто вона - джедай чи Ситх. Вона скаже що не те й не інше, після цього, якщо персонаж має вдосталь інтелекту, буде варіант - тоді хто ти. Після цього має початися розповідь.
Але грала давно, тож можу помилятися.
-Razzor
А..просто трабла в том что у м еня ВООБШЕ нет кат-сцен(((Никто не подскажет где можно скачать ролики?
Garibaldi
На ag.ru там но около 1 ГБ. А второй ролик это просто главный дерется с Креей(последния битва) персонаж со скином Нихилуса (посмотрите в правый нижний угол)
-Razzor
Тода,на Фаилфронте соответствующий скин есть..а по поводу АГ..хмм.. спс я незнал..щя начнемс кочадь )
-Planetx
а кстати мне друг казав шо мона сделать шоб крея учила тебя как
лорда ситха,мастера джедая...
правда? huh.gif
Roofless
Так, на 15ому рівні можна взяти престиж-клас
Big Phil
Взагалі я б радив розмовляти із Креєю, та й з усіма іншими, якомога частіше, бо це інколи приносить досить корисні речі. Я взагалі коли проходив КОТОР 2 втретє, то намагався розмовояти із усіма на всі теми і добивався найвищого рівню поваги у всіх - це відкриває приховані діалоги, що дають можливість зробити щось добре, або не дуже. Наприклад Міру (чи як її там звали) можна при достатній повазі переконати сходити з тобою до прірви на Нар-Шаддаа, де її можна зробити джедаєм. І це тільки один прикол із багатьох...
-Razzor
Да..это точно,само классно это имхо заниматься сваими Аппами...Особенно Брианной tongue.gif
Roofless
Я ніяк не врублюся як розкрутити Ордо на розмову. він же здається може розказати про часи, коли він був з Реваном...
Garibaldi
Часть можно заработать на Ондерионе если принять сторону Ваклу(вроде 2 раза) и один на корабле нехилуса при базаре с Тобином(вроде не поверить чтоли) я лично когда в хз какой раз проходил с такой целью просто скачал пач чтоб у всех влияние по максимуму было.
Он говорит про времена с Реваном и т. п. (смотря что сказать про Ревана в начале)
Jaiden
Хм...подивився ті відоси прям захотілося знову в КОТОР2 пограти laugh.gif
Ніхто не підкаже де його зкачати можна,ато ФТП ЮАгалаксі щось опустів останнім часом _a2.gif
Starforce
Там все есть, просто можно скачать только по ссылкам с самого сайта.
-Planetx
мну говорили шо если ты тёмный(КОТИК2)то все и вся из твоей команды
хотят помочь и тогда их переманить на джедай...правда?
-Planetx
и еще один вопрос Котор2
как использ код giveitem? _a1.gif
и какие итемы можна вписать _a2.gif
-Sonic
(planetX @ 28.8.2007, 10:27) *

и еще один вопрос Котор2
как использ код giveitem? _a1.gif
и какие итемы можна вписать _a2.gif


Качаешь с chemax.ru файлик Kotor2itemlist. Там написано и что куда в конфиге дописать и коды айтемов.

ЗЫ: Во втором которе консоль невидимая. Набирать надо на ощупь _a1.gif
Botokib
люди я играл и в KOTOR и KOTOR 2 испробовал уйму разных модов кодов но всё равно никак не понравелось надеюсь KOTOR 3 будет лудше
-Planetx
я уже разобрался с невид консоль
-Exiled
А як ти її запустив? Я вже замучився її через KSE запускати.
-Planetx
нажим ё и пишеш код
-Exiled
(planetX @ 28.8.2007, 13:47) *

нажим ё и пишеш код

Це я знаю, але жму ё, пишу код, Enter і результату 0.
-Sonic
(Exiled @ 28.8.2007, 13:55) *

Це я знаю, але жму ё, пишу код, Enter і результату 0.


А в SWkotor.ini ты строку дописал?
-Exiled
Дописав, коли нажати ё перс не рухається.
-Sonic
Ну дак ето значит консоль вызвал. нажми ентер-забегает. Теперь жмешь ё вводишь команду, ентер и все
-Planetx
(Sonic @ 28.8.2007, 10:31) *

Качаешь с chemax.ru файлик Kotor2itemlist.

а там файлика то немааа! ai.gif
Starforce
Дежри. Сначала идет список всех котов, а потом уже список вещей.
-Dr.Fargo
У меня вопрос - какая русификация для второго котора наилучшая?
-Exiled
http://www.bioware.ru/index.php?module=fil...=show_cat&id=15
Для мене найкращий другий, хоча 3 теж нічого.
-Dr.Fargo
Наверное использую сержанта, тем более только что нарыл у него на сайте более свежую версию...
http://zoneofgames.ru/index.php/gb/file/1850
-Exiled
Не знаю, але сержант мені зіпсував іконки предметів, сил і навиків.
-Dr.Fargo
confused1.gif Энто дилема...
В якому сенсі - зіпсував?
-Exiled
Вони повністю зникли.
-Dr.Fargo
Ммм... нехорошо... но мож они исправили энту проблему в новой версии...
-Exiled
Не знаю, але спробуй другий поставити. Якщо не сподбається зітреш.
-Dr.Fargo
а как тот который у нас на сайте выложен?
-Exiled
Не знаю, не пробував. Я користувався тільки перекладом Чащинова.
-Dr.Fargo
кстати, .bin файлы, надо будет алкоголем квасить?
-Exiled
Ні.
-Riala Avery
В мене є кілька питань по проходженню гри:
1. Де ми повинні зустріти брата Місії, після того, як віддали йому інгредієнти з Кашиику? На якій планеті?
2. На Коррібані ми зустрічаємо работорговця, який хотів колись купити Джухані, вони сваряться і він обіцяє помститися, де ми його повинні зустріти?
Якщо хтось щось знає, будь ласка допоможіть _a1.gif
-Exiled
1. Татуїн
2. А як цей квест взяти?
-Riala Avery
(Exiled @ 1.9.2007, 19:16) *

2. А як цей квест взяти?


На Коррібані, якщо вийти з корабля з Джухані. Вони побалакають і квест взято _a1.gif
-Bale Katarn
(Riala Avery @ 1.9.2007, 17:52) *

В мене є кілька питань по проходженню гри:
1. Де ми повинні зустріти брата Місії, після того, як віддали йому інгредієнти з Кашиику? На якій планеті?
2. На Коррібані ми зустрічаємо работорговця, який хотів колись купити Джухані, вони сваряться і він обіцяє помститися, де ми його повинні зустріти?
Якщо хтось щось знає, будь ласка допоможіть _a1.gif


1.Брат Миссии разве не на Татуине в представительстве Церки работает?
2.Лично я встретил работорговца на Татуине. Я облазил всю планету в надежде его найти. Потом, по нахождению всех карт, я полетел на Манаан, чтобы сообщить тому генохарадану о выполненом убийстве. И выходя с корабля вместе с Джухани, сразу возле трапа нашел того работорговца вместе с 2мя селкатами-убийцами...
-Riala Avery
Bale Katarn,Exiled

Спасибі за допомогу _a1.gif тепер квести пройдені ad.gif
Garibaldi
Эти квесты зависят не от планеты, а от того как много вы узнали о ваших товарищах.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.