Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Клановые объявления и новости
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наша галактика > Order Of Anfor
1, 2
Judasik
13.01.2016

+++ Новим магістром Анфору стає SogunВсе тільки починається!
+++
Sogun
17.01.2016

+++ Сьогодні ми святкуємо день народження лицаря, голову Тіней і звичайно ж нашого товариша - Hot
Магістрат та Анфор бажає тобі здоров'я, щастя, розвитку і побільше перемог на серверах. Рости великим і не хворій)
Традиційно ми нараховували ЛП, але думаю вони тобі не потрібні зараз)
І як завжди: не забуваємо про плюсики в репутацію, як же ж без цього!)
+++
Sogun
28.01.2016

+++ Сьогодні ми кажемо: з днем народження тебе - Rikimaru
Ти з початку свого дня народження тепер офіційний член Ордену Анфор. Бажаємо тобі розвитку і дійти до найвисщих посад в Ордені.
Традиційно ми нараховуємо поїнти, тому якщо ти будеш в одній з гілок, ми тобі нарахуємо)
І так, всі знають що робити, Плюсикиblush2.gif
+++
Sogun
01.02.2016

+++ У нас в Ордене Анфор очень много дней рождения и сегодня не исключение.
Сегодня день рождения у Вали!
Понятно что мы желаем очень тебе много чего и не понятно чего. Но желаем!
Ты наш Анфоровец, ты наш Библиотекарь, ты наш Валя!)
Кидаем все плюсики, плюсики и плюсики.
+++
Judasik
02.02.2016

+++Сьогодні ми святкуємо день народження у нашого брата Elroy!
Ми безмежно раді що ти з нами і допомагаєш повернути Ордену колишню міць.
Магістрат бажає тобі завжди йти до своєї мети ніколи не опускаючи рук, нехай поруч будуть лише щирі і вірні люди, а життя нехай дарує відверті усмішки.
Отримаєш свою винагороду як тільки вступиш до Тіней)
Ну а поки, кидаємо плюсики нашому товаришу)+++
Judasik
12.02.2016

+++Вирішивши знайти себе і пізнати світ Орден залишає Rodni, цей лицар завжди був відданим і вів за собою інших, побажаємо успіху йому в його мандрах, і сподіваємось що він повернеться додому після всіх пригод.
У зв'язку з цим обов'язки Warhead відходять до магістрів до призначення новго лицаря головнокомандуючим
Також перед цим Орден залишив Excont, ми віримо що для цього були своє причини, і бажаємо успіху де б він не був+++
Sogun
18.02.2016

+++
Сегодня был назначен новый Warhead - Senaj
. Желаем ему верных решений, вести Орден Анфор к новым вершинам и победам. Все только начинается.
+++
Sogun
17.03.2016

+++
Сегодня день рождение у нашего бывшего магистра и нынешнего старейшины Sparrow
.
Тебе сегодня исполняется 22 года. Желаем тебе здоровья, удачи в личной жизни и вообще что бы она тебе сопутствовала.
Понимаем что ты сейчас не активный, но когда ты зайдешь, я надеюсь, для тебя это будет приятный пост.
+++
Sogun
24.03.2016


+++
Сегодня интересный день.
Сегодня день рождения у праотца создателя Order of Anfor!
Да да, именно у него, у Spellman'a!

Ты один с тех кто создал нас и сделал первую официальную запись на форуме:


Прошло уже 8 лет и мы еще существуем, чтим твои идеи, традиции, кодекс и нашу историю.
Все мы знаем что тебя давно уже нет в игре, но ты всегда останешься в истории нашего Ордена!

AVE ORDER OF ANFOR!
+++
Sogun
31.03.2016


+++

Смотрю никто не поздравил, сделаю это я)
Сегодня день рождения так же у одного с Ордена, это Umka!
Я тебя поздравляю, так же это сделал и в репутации, и поздравляет тебя весь наш Орден)
Ты мне сказал про то что мы родились в один день и год, прикольно было бы, если звали бы обоих - Леша хД
Желаю тебе счастья, здоровья и что бы ты радовал всех)
Хорошо провести свой ДР)

+++
Atton
08.05.2016

+++ Сегодня день рождения у нашего с вами брата по духу, одного из самых не разговорчивых, но не менее полезных рыцарей для Ордена - Escape
Влад, ты сильный и достойный воин, преданный рыцарь и хороший человек. Мы все тебя поздравляем с твоим 26-м Днем Рождения! Желаем тебе ещё больших успехов, на всех твоих полях битвы, верных друзей и много обнаженных твиличек rolleyes.gif
+++
Judasik
04.06.2016

+++Сьогодні ми святкуємо день народження нашого вірного старійшини Soma
Ми вдячні тобі за твою допомогу у відновленні і керуванні Орденом, ти завжди для нас був і лишаєшся другом, хоч інколи наші шляхи і погляди розбігались.
Бажаємо завжди залишатись у гарному настрої і не перейматись через дрібниці)
Кидаємо плюсики нашому товаришу)+++
Judasik
28.06.2016

+++Посаду Архіваріусу Ордену та голови шляху Тійя залишає Atton, натомість на його місце магістратом призначено перспективного і амбіційного Rikimaru, вітаємо його на новій посаді і віримо що він зможе вивести з застою цю гілку Ордену!+++
Sogun
10.01.2017

+++

С 30.07.2016 по 08.01.2017 Order of Anfor отсутствовал на просторах портала.

+++
Sogun
17.01.2017

+++

Сегодня нашему Инквизитору Hot`у исполняется 21)
Поздравляем тебя от лица Ордена, будь всегда на позитиве, оставайся таким же хорошим и верным товарищем)
Накидайте ему плюсов)

+++
Judasik
28.01.2017

+++ Сьогодні ми святкуємо день народження голови шляху Тійа, Архіваріуса сатани, та гарного товариша Rikimaru
Ми від всієї душі бажаємо тобі завжди бути мудрим та позитивним, здобувати успіху у всіх твоїх справах, і реалізувати себе у цьому світі.
Скидаємо плюси пацааааану)
+++
Sogun
02.02.2017

+++

Ну что Elroy, теперь твоя очередь страдать от растягивания ушей, почему растягивания спросите вы у меня?
Да потому что ему 26 лет.
Просто представьте, если ему еще их тянут и каждый второй это делает, то я думаю уши у него уже как у эльфа.
А вообще, от имени клана и от себя, поздравляю тебя с Днем рождения.
Что тебе желать не могу сказать точно: денег, здоровья или любви, но вот по поводу тебя на ЮАГе скажу точно:
оставайся таким же приставучим в заявках и пускай вступающие тебя боятся biggrin.gif

Накидайте ему плюсов, что бы его тошнило от них)

+++
Sogun
27.02.2017

+++

Вот знаете какая у меня была первая эмоция когда увидел что сегодня день рожения Artem'a?
О, у него день рождение, ого, ему уже 35 лет.
Это один из "старых" игроков Анфор, не в обиду сказано, а лишь показываю что все могут играть в эту игру, в независимости от возраста.
Ты уже 6 с половиной лет на портале, более 5 лет в Анфор, хороший игрок, преданный клану, оставайся с нами еще столько же.
А твои детишки, пускай радуют тебя и не бесят сильно(а то у тебя их 3е ai.gif ).
С Днем Рождения! tongue.gif

Традиция: плюсы, плюсы, плюсы ему в лицо laugh.gif

+++
Sogun
09.03.2017

+++

Пост с задержкой, но лучше поздно чем никогда.

Вчера был день рождения у одного с Магистров Анфор Ars'a?
Что я могу тебе сказать...
Расти большой не будь лапшой?
Не... Скучно...
Лучше вырасти себе секретаря, как я (Анфор поймет), отдыхай по больше, а то с работой вообще потерялся.
По больше тебе отпусков и денег в карман)
С Днем Рождения (прошедшим).

Кто не успел, киньте ему пару плюсов rolleyes.gif

+++
Sogun
17.03.2017


+++
Сьогодні у нас день народження нашого екс-Магістра І Еншента Sparrow'a. Тобі вже виповнилося 23 роки.
Велике тобі дякую, за те що ти зробив гігантську роботу і вклав свою душу в Орден. Так, як ти не частий гостина форумі, я все ж таки надіюся, що ти прочитаєш, це поздоровлення.
Від лиця Анфору вітаю тебе! Бажаю, щоб життя твоє було ясне, як небо. Щоб зустрічалися більше хороших людей, ніж поганих. І саме головне, щоб ти знайшов своє щастя у своєму житті.
Плюсики йому в репу.
Ваш скромний слуга Аколіт Зіпс.

+++



Zips
З Днем народження

Сьогодні, у нас велике свято в Анфорі. Святкують день народження Magister Sogun і Lancer Umka. Як добре, що ви народилися в один день. Тому Поздоровлення буде два в одному.
Бажаю, вам залишатися собою, тобто ким ви є зараз для мене. Бажаю, вам досягти власне своїх цілей. Завжди відчувати нові емоції, щоб життя було цікавим. Багато їди в холодильнику. Легколї роботи, і побільше грошей. А також щирого Кохання у житті.
Плюсики їм в репу.

Soma
06.02.2020


Решением Магистрата Slod назначается новым Warhead, а предыдущий Военачальник Senaj, который занимал эту должность долгие 4 (!) года и принес огромный вклад в развитие Ордена Анфор - будет оказывать всяческую поддержку в организации. Slod берет на себя обязанности по подготовке составов для между\внутре клановых Официальных Битв, а также тренировок Рыцарей Ордена.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.