2 Сторінки V  1 2 >  
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Iriz, 20.11
post 20.11.2010, 15:50
Пост #1
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Я ознакомился с Правилами Поведения на Игровых Серверах, Правилами для кланов и Конституцией Республики.

1.Моё игровое имя Iriz.Правда оно изменялось с течением времени.Имя данное мне при рождении было Iriz Kun,потом я выбрал себе новое ZARA,а сейчас же пришёл к тому с чего всё началось-Iriz.Моя родная планета Корускант.И мне сейчас 23 вроде,уже давно не отмечаю день рождения. _a1.gif

2.Как в правилах написано 2-3 предложения?Не,не смогу,очень мало))
Ммм,хочу начать с того,что я очень много обрёл знакомых,друзей.Очень-очень)Это и есть моё прошлое и новое.Благодаря им я набрался ума,силы и уверенности в себе.Тем самым поступил Орден,который сделал из меня наивного и мудрого парня)

3.В нашей галактике я уже 1 год и 2 дня.Правда до этого я еще 10 месяцев задумывлся к вам прийти в галактику.
Играл под никами:
1)Irizka
2)Jes
(Я тут не нарушаю ролевую атмосферу?)

4.Был в Империи,БС,Республика и Outcast.Именно в такой последовательности.В разных кланах играл разные роли.Где-то лентяй,где-то активный джедай,а где-то слепой ,наивный лол))

5.Я очень сентиментален в душе.Это даже стало моей причиной отказаться от джедайства...В тоже время очень строг и добор.Щедрый и ответсвенный.
А ещё я всегда люблю учиться,затачивать свои умения.

6.Республика очень активна,здесь есть место реализации всем слоям общества.Здесь правление необычное,а еще я просто люблю Республику,я это понял,когда потерял её.В жизни у меня такой случай был 2 раза..Однажды девушка любимая ушла,по моей вине..С того времени я понял цену всему,что я люблю.
Минусы:
Заявка должна содержать в себе следующие данные :
1.Ваше игровое имя, возраст игрового персонажа, его расу, родную планету;
2.краткую биографическую историю (2-3 предложения) о прошлом Вашего игрового персонажа;
3.срок Вашего пребывания в Нашей Галактике, а также всего игровые имена, которыми Вы пользовались; (Имена нужно указывать в правильной формулировке без использования свободной транскрипции. Например : играл под ником Moonlight, а не : играл под ником Мунлайт. )
4.чем Вы занимались в Нашей Галактике, в каких кланах были, какие должности занимали, какую работу выполняли;
5.Вы должны рассказать о чертах характера своего игрового персонажа, в чём Ваши плюсы и минусы ;
6.Вы должны рассказать, почему Вы выбрали именно Республику, какие на Ваш взгляд в ней плюсы и минусы* ;
7.Описать свой стиль игры и поведение на серверах/форуме, а также указать свое основное оружие и уровень владения по такой шкале(Высокий, Выше среднего, Средний, Ниже среднего, Низкий, Вообще не владею);

Правда не думаю,что это минус,мы ведь люди)
А ещё ролевой атмосферы маловато и людей мало таких которые бы это реализовали..)Таланты нужны,и я считаю,что Республика должна их искать.
Ну и третий минус-это задействование голокронов,для повышения экономики клана.Я считаю,что с этим затягивать нельзя,т.к. народу мало идёт на регистрацию.Как по мне,когда Республика рассцветёт экономически,ей необхдимо отказаться от Премиум тарифа и набирать людей.Такая реформа задействует еще больше денег в казну.Люди будут скидываться на голокроны и маааленький процентр Республика будет себе брать в казну)мило,да?))

7.Стиль игры у меня разнообразный,неожиданный и грозный для врагов.Веду себя вполне адыкватно.Основное моё оружие-мною собранный световой меч еще во времена Службы Ордену.Считаю,что младею им Ниже среднего.

Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 16:12
Пост #2
°I wish changes«
Репутація:   605  
Неактивовані
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Привет.Конечно же, почему не в Ауткасте?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 16:40
Пост #3
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Так и думал,что будет такой вопрос)
Ушёл я от туда,сам. _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 16:55
Пост #4
People Hater
Репутація:   1297  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.12.2009
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дякую!
За те що в скрутний час найменшої активності взявся оживляти портал!
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
19
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
E11 blaster gun
У Вашому інвентарі тепер завжди буде автомат імперських штурмовиків E11.
Часом бувають випадки, коли покосити ворогів хорошою чергою буде дуже доречно.
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
Disruptor
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Disruptor.
Disruptor - це потужна енергетична снайперська гвинтівка, часто використовувана космічними терористами. Disruptor заборонений у багатьох світах, і в багатьох місцях за носіння цієї зброї можна моментально бути засудженим на смертний вирок. Навіть в Імперії лише деякі агенти з Імперського Бюро Безпеки мають право носити її.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Flechette
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Flechette.
Протипіхотна зброя, була широко розповсюджена під кінець Війн Клонів. Стріляє дроб’ю гострих осколків. Одночасно працює як ручний гранатомет.
Repeater
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Repeater.
Одна з найкращих автоматичних бластерних гвинтівок. Була широко розповсюджена під час Галактичної Громадянської Війни. Швидка і дуже влучна, використовується елітними імперськими штурмовиками. Має два режими вогню: автоматична черга і плазмомет (дуже ефективний проти Джедаїв).
Rocket launcher
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Rocket launcher.
Переносна ручна ракетниця. Поширена зброя штурму, яку використовують алтилерійські загони багатьох військ. Дуже зручна для знищення різноманітних типів ворожих транспортних засобів, командних станцій і ліквідації великої кількості піхотинців.
Concussion rifle
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Concussion.
Стріляє стисненими капсулами іонізованого повітря, створюючи потужну вибухову хвилю при контакті. Її використовували трандошанські найманці під час Війни Клонів. Технологічно важка в освоєнні, тому вона досить рідкісна. Але в умілих руках надзвичайно небезпечна річ, ця зброя для професіоналів.
Medpac
У Вашому інвентарі тепер завжди буде невеличка каністра бакти (лікує +25 HP). Не працює на серверах Galaxy War.
Shield
У Вас тепер завжди буде невеличкий щит там, де його зазвичай і немає (protect shield: 25 pt). Не працює на серверах Galaxy War.
Вимкнути можна на сервері командою /shield off
Forcefield
У Вас із собою тепер завжди буде установка для створення силового бар'єру.
Sentry
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Sentry Gun.
Seeker
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Seeker.
Cloak
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Cloak.
Jetpack
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Jetpack.
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
Thermal Detonator
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Thermal Detonator.
Термальні детонатори – потужний вид гранат, популярний серед військових, злочинців, мисливців та найманців. Солдат його може кинути для враження цілей в певному радіусі. Є два режими роботи: по таймеру і від контакту з твердим матеріалом.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
6
Chuck
Special: 500 HP, only melee, very strong kick, roundhouse kick is fatal for victim.

Чак Норрис никогда не спит. Он выжидает.
Если вы видите Чака Норриса, он видит вас. Если вы не видите Чака Норриса, возможно, вам осталось жить всего несколько секунд.
Чак Норрис не ходит на охоту, потому что слово "охотиться" подразумевает возможность неудачи. Чак Норрис ходит убивать.
Если вы спросите Чака Норриса: "который час", он всегда ответит: "еще две секунды". После того как вы спросите "две секунды до чего?", он ударит вас ногой с разворота в лицо.
Нет никакой теории эволюции - просто список существ, которых Чак Норрис пощадил.
Mandalor
Мандалор - предводитель клана Мандалорианцев.

Очень качественный и удобный скин Мандалора, возможность в костюмизаторе выбирать включенный шлем\выключенный и другие фичи, уникальные звуки.
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
Adepts Avoidance
Special:
- protect to disruptor: -60% damage
- 50% reduces additional Bones damage (зменьшує додаткову-бонусну перевагу меча Bones на 50%)

Twillek Princess
Special:
- force regeneration is 3x faster for yourself
- force regeneration is 2x faster for teammates around you

Надзвичайна твілечка з неймовірною кількістю медіхлоріан в крові
Darth Revan
Special:
- absorbs 40% of received damage using 2 points of Force power for each point of damage
- increases max Force power to 120 points

«Реван обладал мощью. Это было все равно что смотреть в сердце Силы. Она закручивалась вокруг него в вихрь, поглощая все повреждения»
17
Cherche-Coeur
Цим мечем знаменитий Savant усіх убивав
Black Mesas Glass
Цим мечем знаменитий Savant усіх убивав...
Lord Desann
Меч убитого Лорда Десанна
Proton
Special: length+

Завдяки керованому протоку протонів, цей меч довший ніж звичайні. Обережно! Не вмикайте його вдома, а то просмалите стелю.
Thunder
Special: knockback+

Меч пронизує Сила! Ваші вороги відлітають направо і наліво!
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Serren Sceptor
Special: unexpectable and strange behaviour, damage+, knockback+

Знайдений на дні океану планети Набу. Ходять легенди, що з такою зброєю ходила древня раса по цій планеті. На цей час ніхто не здатен зрозуміти і вконтролювати надприродну силу цієї чудної зброї. Легенди також говорять, що нею можна відправляти живих істот на іншу планету єдиним дотиком.
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
Cherche-Coeur Gold
Ці мечі були виковані з чистого золота, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Wind Rapier
Special: increasing owner's movement speed +25%.

Один из первых легендарных мечей мастера Сима Плекса, экс-ментора ордена Джал-Шей. Путешествия по поверхностям необжитых планет обычно составляют сущий кошмар, чего только стоит проблема преодоления расстояний, когда транспорта нет под рукой. По этой причине, еще в одном из своих первых путешествий мастер Сим Плекс создал рукоять "Рапира Ветра", которая верой и правдой служила ему долгие годы, не раз помогая в бою и при преодолении сотен лиг по пересеченной местности.
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
Golden Lotus
Special: inhibits enemy legs and saber speed by -20% for 10 sec after each hit.

Юний джедай Анкі Тао-Лі завжди був романтичною та творчою натурою, що яскраво виразилося на створенних ним світлових мечах. Світловий посох з дюрасталі всередині, отримав гарне срібно-золоте покриття з цікавими золотими абстрактними візерунками. Меч отримав назву "Золотого Лотоса", адже саме цією квіткою любувався Анкі, коли йому в голову прийшла ідея форми рукоятки свого меча. Після смерті джедая, меч потрапив у руки його переможця, одного із ситхів, проте він так і не зміг покорити силу вкладену творцем у меч і продав його цінувальникам гарних речей за кругленьку суму, а згодом меч потрапив на аукціон чорного ринку на Нар-Шадда.
Tai Hilt
Меч був знайдений на березі потоку лави на планеті Мустафар поруч із розплавленою рятувальною капсулою. Цей дивний меч пережив свого творця, вогняні потоки лави та безліч господарів.
Aggression
Глефа цієї моделі була розроблена спеціально для ситхів- асассинів для роботи в особливих умовах. Відомо, що немає більшого клопоту для ситха-вбивці, аніж пара улюбленців-ісалімірі на руках у жертви. В таких умовах застосувати світловий меч досить складно, а всі інші переваги Сили вже не здатні допомогти. Саме цей факт змусив ситхів створити спеціальну зброю для боротьби в умовах відсутності зв'язку з Силою. Оригінальність ідеї полягала в тому, що до світлового посоха приєднали пару лез із кортозису, якими з легкістю можна було прирізати жертву, а бо ж просто вилити свій гнів на ненависних ісаламірі.
Verpine's Trick
Special: steals enemy armor shield by one hit and adds 50% of it to saber owner!

Меч був створений джедаєм-вигнанцем, що належав до раси верпінів - комахоподібних розумних істот з астероїдних полів Роше. Верпіни ще з часів Старої Республіки славилися своїми технічними винаходами, зокрема найпотужнішими персональними енергетичними щитами. Творець цього меча зміг пережити Наказ 66 і сховатись на просторах Галактики. Хто зна, чи й не завдяки хитрому пристрої, який через промінь світлового меча викачував енергію зі щитів ворога.
Nemesis
Special: electrify and shocks enemy for 4 sec with 33% chance!

Ще не так давно належав відомому ситху Дарту Немезісу, який загинув під час бою за один із храмів ситхів, координати якого приховані. Меч володіє великою силою - залишком від сили Дарта Немезіса, і підкорити його своїй волі зможе тільки справді могутній воїн. Темна сторона Сили наповнює лезо меча електричними розрядами, що викликають хаотичні скорочення м'язів ворога, не даючи йому змоги контратакувати. Завдяки цьому Дарт Немезіс переміг у більшості дуелей з джедаями.
4
OB Holocron
Надає право створювати безкоштовно Офіційні Битви для певних цілей.
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Особливий артефакт, подарований персонально Міжгалактичним Сантою за допомогу у знаходженні втрачених подарунків. Надкусіть печиво, і Санта подарує вам будь-який небонусний скін або меч назавжди. Також це печиво можна обміняти на одну із послуг адміністрації XJedi.
2е місце в ОД
В липні 2019
Здобув 2е місце в Офіційних Дуелях
Iriz, приветствую. Я конечно же склоняюсь к положительному голосу, но можешь поподробнее описать твой уход из Ордена и поступление в Ауткаст.

Цю повідомину відредагував Sage: 20.11.2010, 16:56
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 17:03
Пост #5
Dentist
Репутація:   454  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.10.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Я за так как этот человек уже продолжительно перебывал в республике, и отрекомендовал себя как адекватный и добрый человек..(это неправда)))

Цю повідомину відредагував Kennet: 20.11.2010, 17:04
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 17:15
Пост #6
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Kennet,спасибо за доверие.Мне очень приятно.
Sage,будет сложновато меня понять.Так как в жизни пришёл такой момент плохой,что я понял,мне нужно изменяться.А если я в жизни изменился,то и тут,на Юаге)Такова причина моя.Я не мог тогда нести на себе имя джедая.

Цю повідомину відредагував Iriz: 20.11.2010, 18:33
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 17:27
Пост #7
°I wish changes«
Репутація:   605  
Неактивовані
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Меня больше интересует причина.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 18:38
Пост #8
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Godrick,я ответил на той почве,что и задан был вопрос)
Ладно,причина,так причина))
Вообще я активный парень,мне нужно движение пока корыто ещё рабочее)А в Ауткасте просто очень весело и круто,но с другой стороны скучновато..)По этому наверно этот клан так и называется.Брр,вот так)) biggrin.gif А вот потеряв Республику,понял,что единственное место,где реально с удовольствием я буду развиваться-это Республика.

Цю повідомину відредагував Iriz: 20.11.2010, 18:53
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 19:42
Пост #9
People Hater
Репутація:   1297  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.12.2009
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дякую!
За те що в скрутний час найменшої активності взявся оживляти портал!
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
19
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
E11 blaster gun
У Вашому інвентарі тепер завжди буде автомат імперських штурмовиків E11.
Часом бувають випадки, коли покосити ворогів хорошою чергою буде дуже доречно.
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
Disruptor
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Disruptor.
Disruptor - це потужна енергетична снайперська гвинтівка, часто використовувана космічними терористами. Disruptor заборонений у багатьох світах, і в багатьох місцях за носіння цієї зброї можна моментально бути засудженим на смертний вирок. Навіть в Імперії лише деякі агенти з Імперського Бюро Безпеки мають право носити її.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Flechette
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Flechette.
Протипіхотна зброя, була широко розповсюджена під кінець Війн Клонів. Стріляє дроб’ю гострих осколків. Одночасно працює як ручний гранатомет.
Repeater
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Repeater.
Одна з найкращих автоматичних бластерних гвинтівок. Була широко розповсюджена під час Галактичної Громадянської Війни. Швидка і дуже влучна, використовується елітними імперськими штурмовиками. Має два режими вогню: автоматична черга і плазмомет (дуже ефективний проти Джедаїв).
Rocket launcher
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Rocket launcher.
Переносна ручна ракетниця. Поширена зброя штурму, яку використовують алтилерійські загони багатьох військ. Дуже зручна для знищення різноманітних типів ворожих транспортних засобів, командних станцій і ліквідації великої кількості піхотинців.
Concussion rifle
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Concussion.
Стріляє стисненими капсулами іонізованого повітря, створюючи потужну вибухову хвилю при контакті. Її використовували трандошанські найманці під час Війни Клонів. Технологічно важка в освоєнні, тому вона досить рідкісна. Але в умілих руках надзвичайно небезпечна річ, ця зброя для професіоналів.
Medpac
У Вашому інвентарі тепер завжди буде невеличка каністра бакти (лікує +25 HP). Не працює на серверах Galaxy War.
Shield
У Вас тепер завжди буде невеличкий щит там, де його зазвичай і немає (protect shield: 25 pt). Не працює на серверах Galaxy War.
Вимкнути можна на сервері командою /shield off
Forcefield
У Вас із собою тепер завжди буде установка для створення силового бар'єру.
Sentry
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Sentry Gun.
Seeker
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Seeker.
Cloak
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Cloak.
Jetpack
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Jetpack.
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
Thermal Detonator
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Thermal Detonator.
Термальні детонатори – потужний вид гранат, популярний серед військових, злочинців, мисливців та найманців. Солдат його може кинути для враження цілей в певному радіусі. Є два режими роботи: по таймеру і від контакту з твердим матеріалом.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
6
Chuck
Special: 500 HP, only melee, very strong kick, roundhouse kick is fatal for victim.

Чак Норрис никогда не спит. Он выжидает.
Если вы видите Чака Норриса, он видит вас. Если вы не видите Чака Норриса, возможно, вам осталось жить всего несколько секунд.
Чак Норрис не ходит на охоту, потому что слово "охотиться" подразумевает возможность неудачи. Чак Норрис ходит убивать.
Если вы спросите Чака Норриса: "который час", он всегда ответит: "еще две секунды". После того как вы спросите "две секунды до чего?", он ударит вас ногой с разворота в лицо.
Нет никакой теории эволюции - просто список существ, которых Чак Норрис пощадил.
Mandalor
Мандалор - предводитель клана Мандалорианцев.

Очень качественный и удобный скин Мандалора, возможность в костюмизаторе выбирать включенный шлем\выключенный и другие фичи, уникальные звуки.
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
Adepts Avoidance
Special:
- protect to disruptor: -60% damage
- 50% reduces additional Bones damage (зменьшує додаткову-бонусну перевагу меча Bones на 50%)

Twillek Princess
Special:
- force regeneration is 3x faster for yourself
- force regeneration is 2x faster for teammates around you

Надзвичайна твілечка з неймовірною кількістю медіхлоріан в крові
Darth Revan
Special:
- absorbs 40% of received damage using 2 points of Force power for each point of damage
- increases max Force power to 120 points

«Реван обладал мощью. Это было все равно что смотреть в сердце Силы. Она закручивалась вокруг него в вихрь, поглощая все повреждения»
17
Cherche-Coeur
Цим мечем знаменитий Savant усіх убивав
Black Mesas Glass
Цим мечем знаменитий Savant усіх убивав...
Lord Desann
Меч убитого Лорда Десанна
Proton
Special: length+

Завдяки керованому протоку протонів, цей меч довший ніж звичайні. Обережно! Не вмикайте його вдома, а то просмалите стелю.
Thunder
Special: knockback+

Меч пронизує Сила! Ваші вороги відлітають направо і наліво!
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Serren Sceptor
Special: unexpectable and strange behaviour, damage+, knockback+

Знайдений на дні океану планети Набу. Ходять легенди, що з такою зброєю ходила древня раса по цій планеті. На цей час ніхто не здатен зрозуміти і вконтролювати надприродну силу цієї чудної зброї. Легенди також говорять, що нею можна відправляти живих істот на іншу планету єдиним дотиком.
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
Cherche-Coeur Gold
Ці мечі були виковані з чистого золота, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Wind Rapier
Special: increasing owner's movement speed +25%.

Один из первых легендарных мечей мастера Сима Плекса, экс-ментора ордена Джал-Шей. Путешествия по поверхностям необжитых планет обычно составляют сущий кошмар, чего только стоит проблема преодоления расстояний, когда транспорта нет под рукой. По этой причине, еще в одном из своих первых путешествий мастер Сим Плекс создал рукоять "Рапира Ветра", которая верой и правдой служила ему долгие годы, не раз помогая в бою и при преодолении сотен лиг по пересеченной местности.
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
Golden Lotus
Special: inhibits enemy legs and saber speed by -20% for 10 sec after each hit.

Юний джедай Анкі Тао-Лі завжди був романтичною та творчою натурою, що яскраво виразилося на створенних ним світлових мечах. Світловий посох з дюрасталі всередині, отримав гарне срібно-золоте покриття з цікавими золотими абстрактними візерунками. Меч отримав назву "Золотого Лотоса", адже саме цією квіткою любувався Анкі, коли йому в голову прийшла ідея форми рукоятки свого меча. Після смерті джедая, меч потрапив у руки його переможця, одного із ситхів, проте він так і не зміг покорити силу вкладену творцем у меч і продав його цінувальникам гарних речей за кругленьку суму, а згодом меч потрапив на аукціон чорного ринку на Нар-Шадда.
Tai Hilt
Меч був знайдений на березі потоку лави на планеті Мустафар поруч із розплавленою рятувальною капсулою. Цей дивний меч пережив свого творця, вогняні потоки лави та безліч господарів.
Aggression
Глефа цієї моделі була розроблена спеціально для ситхів- асассинів для роботи в особливих умовах. Відомо, що немає більшого клопоту для ситха-вбивці, аніж пара улюбленців-ісалімірі на руках у жертви. В таких умовах застосувати світловий меч досить складно, а всі інші переваги Сили вже не здатні допомогти. Саме цей факт змусив ситхів створити спеціальну зброю для боротьби в умовах відсутності зв'язку з Силою. Оригінальність ідеї полягала в тому, що до світлового посоха приєднали пару лез із кортозису, якими з легкістю можна було прирізати жертву, а бо ж просто вилити свій гнів на ненависних ісаламірі.
Verpine's Trick
Special: steals enemy armor shield by one hit and adds 50% of it to saber owner!

Меч був створений джедаєм-вигнанцем, що належав до раси верпінів - комахоподібних розумних істот з астероїдних полів Роше. Верпіни ще з часів Старої Республіки славилися своїми технічними винаходами, зокрема найпотужнішими персональними енергетичними щитами. Творець цього меча зміг пережити Наказ 66 і сховатись на просторах Галактики. Хто зна, чи й не завдяки хитрому пристрої, який через промінь світлового меча викачував енергію зі щитів ворога.
Nemesis
Special: electrify and shocks enemy for 4 sec with 33% chance!

Ще не так давно належав відомому ситху Дарту Немезісу, який загинув під час бою за один із храмів ситхів, координати якого приховані. Меч володіє великою силою - залишком від сили Дарта Немезіса, і підкорити його своїй волі зможе тільки справді могутній воїн. Темна сторона Сили наповнює лезо меча електричними розрядами, що викликають хаотичні скорочення м'язів ворога, не даючи йому змоги контратакувати. Завдяки цьому Дарт Немезіс переміг у більшості дуелей з джедаями.
4
OB Holocron
Надає право створювати безкоштовно Офіційні Битви для певних цілей.
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Особливий артефакт, подарований персонально Міжгалактичним Сантою за допомогу у знаходженні втрачених подарунків. Надкусіть печиво, і Санта подарує вам будь-який небонусний скін або меч назавжди. Також це печиво можна обміняти на одну із послуг адміністрації XJedi.
2е місце в ОД
В липні 2019
Здобув 2е місце в Офіційних Дуелях
Голосую За данного кандидата, так как верю в него.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 19:57
Пост #10
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Sage,друг,великое спасибо тебе. ad.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 20:36
Пост #11
Джедай - философ
Репутація:   942  
VIP
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.1.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Sentry
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Sentry Gun.
Помню тебя _a1.gif
Скажи, почему аватарка такая?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 20:42
Пост #12
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Ух,давно не встречался я с тобой)Привет)
Аватарка воплощает свободу. _a1.gif
Свободу не ту,что у нас называется в народе "беспредел или неадыкватность".А свобода боя.Искусство боя без ограничений для врага. ad.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 21:35
Пост #13
never give up
Репутація:   1613  
Empire
Level 1
Rank:Commando
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.8.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
2
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
Sentry
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Sentry Gun.
2
Kusanagi
Дівчина, яку мало хто достойний мати! )
Mandalor
Мандалор - предводитель клана Мандалорианцев.

Очень качественный и удобный скин Мандалора, возможность в костюмизаторе выбирать включенный шлем\выключенный и другие фичи, уникальные звуки.
3
Cherche-Coeur
Цим мечем знаменитий Savant усіх убивав
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
Tai Hilt
Меч був знайдений на березі потоку лави на планеті Мустафар поруч із розплавленою рятувальною капсулою. Цей дивний меч пережив свого творця, вогняні потоки лави та безліч господарів.
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Блин, как же я рад что ты одумался!)
Ириз - очень хороший, классный человек)) Он уже не раз проявлял себя, Я думаю все знают)) Я очень уважаю его и считаю, что без него в Республике как будто чего то не хватает) Какой-то частички) В общем говорить можно о нём очень много, но надеюсь за меня скажут остальные Республиканцы, а я просто проголосую)
ЗА ad.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 21:43
Пост #14
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Grave,брат,очень искренне уважаю тебя.Спасибо за голос) ad.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 21:49
Пост #15
young, free and be single
Репутація:   1898  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.5.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Все таки подал, как и обещал)
Пообщавшись с человеком, понял, что человек такой, который любит активность, а то что вернулся - молодец)
Поддерживаю данного кандидата, т.к. доверяю ему, уверен что не подведет handshake.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 21:55
Пост #16
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Сань, спасибо.Да, активность-это моя волна. ad.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.11.2010, 22:37
Пост #17
Свояк
Репутація:   714  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Ezio Auditore da Firenze
Special: mastery of sneaking allows you to become invisible after 5 sec time staying.

1
Proton
Special: length+

Завдяки керованому протоку протонів, цей меч довший ніж звичайні. Обережно! Не вмикайте його вдома, а то просмалите стелю.
Привет Iriz, рад Тебя снова видеть! Каковы Твои планы? каким Ты видишь свой новый путь в Республике?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.11.2010, 12:38
Пост #18
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Волхв,и я,очень рад тебя видеть.Мои планы обрести баланс в душе,находясь в Республике сенатором,ну или мешкать в этих сферах.А когда обрету покой,я снова прочитаю про себя кодекс Ордена.Правда,кто его знает,может я и вообще не обрету это странный покой.. handshake.gif
Я так и не стал твоим учеником оффициально,в новом пути я это сделаю,брат)

Ребят,где я могу увидеть новый список ПК?
Он пока создаётся?

Нету его. © Nik
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.11.2010, 17:32
Пост #19
X.E.M.U.L.
Репутація:   864  
Republic
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.1.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Мой голос против, по той причине что много уходят из Реп и побродив по НГ возвращаются.
Не хочу обидеть тебя Ириз но на мое мнение ты не чем не сможешь помочь Республике.

Цю повідомину відредагував Xemul: 21.11.2010, 17:32
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.11.2010, 17:48
Пост #20
Друзяка
Репутація:   1407  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Xemul,всё-таки не соглашусь с тобой.Я тогда активно помогал Республике,в заявках помогал,в сенате помогал,финансово помогал.Я считаю,что я не изменился.

Таков закон жизни,что ты не полюбишь и не оценишь,пока не потеряешь.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

2 Сторінки V  1 2 >
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 29.4.2024, 14:38