4 Сторінки V « < 2 3 4  
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Ball Masters Tournament
post 14.8.2008, 21:25
Пост #61
Друзяка
Репутація:   725  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 30.9.2006
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
В первую очередь хочу извинится перед командой. Извините меня. Видимо уж очень хотелось сыграть, по этому я начал переносить матчи, к тому же те кто говорили, что прийдут, не пришли. Но все равно проиграли в первую очередь из-за меня.

Спасибо Маре за турнир. Спасибо команде. Спасибо соперникам.

По крайней мере, одну игру мы сыграли нормально (первая игра с Лолами).

А теперь пора получать призовые _a1.gif

Akatosh - 150 cr (был на тренировках + пришел на первую игру, которая не состоялась). Первую несостоявшуюся игру я и не считал.
Savant - 300 cr (1 игра)
Kavalorn - 600 cr (2 игры)
Gordus - 600 cr(2 игры)
Nighteyes - 900 cr (3 игры)
Ronin - 900 cr (3 игры)
Ymnik - 1000 cr (3 игры + лучший бомбардир)
Ну и у меня остается 550

Ну и поздравляю с обиднымпочетным вторым местом _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.8.2008, 21:53
Пост #62
retired
Репутація:   426  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 13.7.2006
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Дуже дякую!
За запуск першого сайту UAGalaxy
Офіційна велика подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 75%
Модератори видають меньші на 75% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливо велику лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
2
Cherche-Coeur Gold
Ці мечі були виковані з чистого золота, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Мне понравилась команда Корускант Юнайтед))
Ну а ДэнАна считаю одним из лучших игроков в командных играх)
Поэтому лично от меня команда получает еще 3000 серебреников ))
https://xjedi.com/index.jsp?com=receipt&id=340552

З.Ы. Кстати неплохо б было еще определить лучшего игрока турнира))
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.8.2008, 22:01
Пост #63
Товариш
Репутація:   692  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.4.2008
Командам ГринЛОЛС-Тим та Coruscant United були перераховані призові кошти, які вони заробили важкою спортивною працею. Ось їх чеки на 10 000 та 5 000 кредитів відповідно.
Тепер залишилось провести матч за 3-тє місце, після чого думаю, всім капітанам команд треба буде в цій темі залишити свої враження про турнір. Також після завершення турніру я хотіла б почути ваші зауваження та побажання щодо турніру та можливо розвитку цього виду спорта взагалі.

П.С. Скоро спробую викласти відеозапис півфінального поєдинку між ГринЛОЛС-Тим та 4ortovu Zombie!!!1.

Цю повідомину відредагував Dark Mara: 14.8.2008, 22:22
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.8.2008, 22:18
Пост #64
Друзяка
Репутація:   725  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 30.9.2006
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
laugh.gif


Ну раз такая халява пошла то эти деньги поделим по-братски, по 375 каждому:
Akatosh
Gordus
Kavalorn
Nighteyes
Ronin
Savant
Ymnik
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 16.8.2008, 8:31
Пост #65
Товариш
Репутація:   692  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.4.2008
Нагадую, що сьогодні відбудеться заключний поєдинок турніру між командами StormbOOfers та 4ortovu Zombie!!!1. Час гри о 21.00.

П.С. Як і обіцяла, викладаю перше відео з серії матчів плей-офф між ГринЛОЛС-Тим та 4ortovu Zombie!!!1.
Розмір відео - 122 МБ або 8 з половиною хвилин. 4ortovu Zombie!!!1 - в синьому, ГринЛОЛС-Тим - в червоному.

4ortovu Zombie!!!1 vs. ГринЛОЛС-Тим 0-7
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 16.8.2008, 22:31
Пост #66
Товариш
Репутація:   692  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.4.2008
Матч за 3-тє місце

StormbOOfers vs. 4ortovu Zombie!!!1

6-7 2-7


Коментарі матчу:
Сьогодні відбувся останній поєдинок, який закриває турнір Ball Masters Tournament. Матч за третє місце. Гра проходила 3 на 3. Чомусь інші проігнорували цей матч. Хоча навіть за такої явки було досить цікаво спостерігати за перепетіями поєдинку. Перший раунд був досить важким. Обидві команди вперто не хотіли здавати гру. Команди йшли нога в ногу, кожен раз команди мінялися ролями лідируючий/доганяючий. Але витримки більше вистачило команді 4ortovu Zombie!!!1. І вони пермогли з рахунком 7-6.
В другому раунді команда StormbOOfers на жаль не змогла підтримувати темп, який вони задали в першому раунді, тому в результаті програли з рахунком 2-7 .
Отже, команда 4ortovu Zombie!!!1 займає почесне третє місце і отримує ось такі медалі:

Також вони отримують чек на
3000 кредитів, як частину виграного призового фонду.
Команда StormbOOfers займає четверте місце в турнірі і отримує за це чек на
2000 кредитів.

П.С. Так як було запропоновано визначити найкращого гравця турніру, то я викладу свою суб'єктивну точку зору і відмітю кількох найкращих на мою думку гравців чемпіонату:
В номінації найкращий снайпер перемагає Sic, який отримує чек на 1000 кредитів. _a1.gif
В номінації найкращий бомбардир перемагає Ymnik, який отримує чек на 1000 кредитів. _a1.gif
В номінації найкращий терорист-підривник перемагає Neltharion, який також отримує чек на 1000 кредитів. _a1.gif
Всі інші, хто хоч раз зіграв в турнірі, теж проявили себе як гарні гравці, дякую вам всім. _a1.gif

П.П.С. Скоро викладу сюди записи фіналу та матчу за третє місце, а поки чекаю на коментарі капітанів усіх команд, які брали участь в цьому спортивному святі.
Після цього я скажу останні слова і ми офіційно закриємо цей турнір .

Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 17.8.2008, 19:27
Пост #67
Amor, Lex, Usus
Репутація:   422  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.4.2008
Как капитан команды ГринЛОЛС-Тим, я отписываюсь biggrin.gif

Думаю наша команда стала открытием чемпионата, так как, я уверен, никто не ожидал, что мы сумеем победить таких сильных соперников, как Coruscant United и 4ortovu Zombi, и возьмем первое место. Надеюсь, что на следующем чемпионате мы получим звание двухкратных чемпионов _a1.gif

Хочу поблагодарить:
  • Свою команду за отличную игру и самоотверженность. Отдельных благодаоностей давать не буду, все уже мной много раз сказано _a1.gif
  • Команду 4ortovu Zombi за отличный полуфинал. Мы никогда не забудем того опыта, который приобрели на нашей с вами игре.
  • Команду Coruscant United за дважды отлично сыгранную игру. После первой игры мы приобрели упорство, после второй - успех.
  • Команду ГАЗомскМЯС за игру, и за то, что не сохранили обиды на нас после того сплошного ущемления, которым был наш матч.
Также особые благодарности:
  • Dark Mar'e за организацию Чемпионата по Дроидболлу. На моей памяти это наиболее грандиозное событие, и единственный полноценный и организованный междуклановый чемпионат.
  • Dan Mor'у за создание портала, на котором прошел этот чемпионат biggrin.gif


Цю повідомину відредагував Solimr: 17.8.2008, 19:28
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.8.2008, 19:37
Пост #68
Товариш
Репутація:   692  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.4.2008
Ну що ж, зважаючи на те, що крім Солімра та ДенАна більше ніхто з капітанів не захотів висловити своїх вражень від теми, скажу останні слова.

Сподіваюсь, що всім, хто грав або просто переглядав ігри, турнір сподобався. Також сподіваюсь, що інші гравці UA Galaxy продовжать в майбутньому ці починання, і з часом організують не менш цікаві турніри як з дроїдболу, так і з інших видів змагань.

Хочу подякувати всім, хто брав активну участь в іграх та організації турніру.
Особливу подяку хочу висловити в першу чергу:

Nikooz'y - за активну допомогу в організації турніру, та за ті чудові призи, які він змайстрував для цього змагання, а також за фінансову допомогу.

DenAn'y - за фінансову допомогу в організації турніру та за створенні прекрасної команди і саму гру, яку він демонстрував на турнірі.

Gaydamak'i - за підтримку в організації турніру, і особливо як головному спонсору турніру Ball Masters Tournament.

Anubis'y, Sic'y та Chewbat'i - за їх фінансові вливання в бюджет турніру.

Також хочу подякувати Solimr'y та Nefarious'y - за їх моральну підтримку при створенні та схвалення проекту турніру, коли він був лише в задумці.

Також хочу подякувати всім капітанам команд, які зібрали чудові команди, та всім гравцям, хто хоч раз зіграв в цьому турнірі.

П.С. Сподіваюсь, що в нас багато досить кмітливих людей, які також згодом організують подібні турніри для підвищення настрою гравців та інтересу до самої гри в JA+.

Турнір офіційно закритий.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

4 Сторінки V « < 2 3 4
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 10:50