Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Ball Masters Tournament
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi > Архів подій > Ball Masters Tournament 4
1, 2
-Dark Mara
BALL MASTERS TOURNAMENT

Привіт бійцям UA Galaxy!!!


Зараз в нас проводяться декілька турнірів, в яких в основному вирішують хто з нас найвправніший дуеліст. А от спортивних змагань на жаль поки що не має.
Тому сьогодні оголошується відкриття нового спортивного турніру - BALL MASTERS TOURNAMENT. Тут доведеться діяти в команді, і показати, що саме ваша дружня та згуртована команда найкраще грає в дроїдбол.

Правила реєстрації команди в турнірі:

1) Команда повинна складатися як мінімум з 6 гравців (можливі запасні гравці на всяк випадок від 1 до 4 гравців);
2) В цій темі капітан команди записує склад команди, в якому збирається взяти участь команда.
3) Команди можуть складатися як лише з гравців одного клану, так і різних, а також включати в себе нейтралів (лише зареєстрованих гравців НГ);
4) Подача заявки на участь в цій темі така:

Назва команди
Капітан команди
Польові гравці
Запасні гравці (якщо є)


Правила турніру:

1) В залежності від кількості команд, які подадуть заявку будуть сформовані кілька груп по 3-4 команди, які зіграють між собою по два матчі (правила Сіджу – перший матч до 7 мячів; зразу після цього другий – час буде залежати від першого матчу – результат по закінченню часу або ж до 7 голу);
2) Підрахунок очок такий:
За перемогу в матчі – 3 очки; за нічию (можлива лише в 2 матчі – 1 очко).
До уваги також будуть братися кількість забитих-пропущених мячів.
Якщо кількість очок одинакова, то далі проходить та команда, яка має кращу різницю мячів.
3) Після завершення групових поєдинків з групи виходить по дві команди;
4) Буде сформована сітка плей-офф, в якій діє принцип „на виліт”.
5) В кінці будуть зіграні два поєдинка – фінал та матч за третє місце.

Призовий фонд складатиме 20 000 кредитів:
За перше місце команда отримає – 10 000 кредитів;
За друге – 5 000 кредитів;
За третє і четверте місце - 3 000 та 2 000 відповідно.

Матч буде обслуговувати або я, в якості судді або ж хтось з присутніх суддів НГ (якщо звичайно вони погодяться обслуговувати матч). Якщо суддя НГ грає в матчі за якусь команду, він не може обслуговувати саме цей поєдинок.

Заявки на участь команд приймаються до 22.00 (03.08.08)

З часом можливі певні доповнення до правил.
Сподіваюсь, що гравці НГ у нас спортивні люди і візьмуть участь у цьому великому спортивному святі.
Solimr
Перше запитання - звідки візьмется призовий фонд о_О. Чи потрібно буде командам вносити кредити до нього, щоб потім змагатись, чи що?
-Dark Mara
Відповідь - ні. Участь у змаганнях безкоштовна. Призовий фонд буде (так як це моя ініціатива, то грошові витратии покрию я). Після закінчення змагань виграні кошти будуть перераховані на користь капітанів команд, які потім в свою чергу виплатять їх членам команд на власний розсуд (як вирішить команда).
Solimr
Пропоную заборонити використання маленьких скінів и команди \buy під час турніру, так як це буде неспортивно closedeyes.gif
-Nefarious
Поддерживаю Солимра, ибо маленькие скины в дроидболе - ОЧЕНЬ существенное преимущество.
-Dark Mara
Дякую за пропозиції. _a1.gif
В правила проведення ігор з дроїдболу будуть внесені поправки, в який буде заборонено використання міні-скінів та команди /buy під час проведення турніру.
Gordus
эм, может лучше понизить минимальное количество игроков до более разумных пределов?) многие люди разъехались отдыхать и соответсвенно принять участие они не смогут=). так ,имхо, наберется больше команд. Особенно если учесть, что пока количество команд, оставивших тут заявку,- 0 (ноль)=)
-Dark Mara
Ну і який це розумний ліміт на твою думку?
Максимум, на скільки я можу понизити ліміт для команди - 5 гравців. Інакше буде не цікаво.
До того ж в деяких командах навіть більше ніж по 6 гравців вже зібралося.
Якщо назбираєте команду в 5 гравців, я включу її в чемпіонат.
Gimli

Назва команди: ГАЗомскМЯС
Капітан команди: Gimli
Польові гравці:
1. Gimli
2. Demmet
3. Set
4. Skorpion
5. Avanger
6. Merchant
7. Vurt Skider

Запасні гравці:
1. Losserg


Гордус, все норм. ))
Gordus
DenAn:

Назва команди:


Капітан команди:
- DenAn

Польові гравці:
- Akatosh
- Gordus
- Kavalorn
- Nighteyes
- Ronin
- Savant

Запасні гравці:
- Saoromant
- Ymnik


_________________
И вопрос:
Можно делать замены по ходу матча? Если да, то сколько и когда?


Gordus: молитесь tongue.gif
-Dark Mara
Назва команди: Republic Force
Капітан команди: Dark Mara
Польові гравці:
1) Atton
2) Nikooz
3) Shtaket
4) Matador
5) Nirvana
6) Jexer
7) Jaiden
8) Leonardo
Запасні гравці:
У нас одна основа. biggrin.gif

----------------------
Відповідь:
Можна робити заміни під час гри. Кількість необмежена, але щоб не було хаосу в грі, коли замість шести гравців буде одразу 7, 8 або більше гравців однієї команди (всі заміняти полетять biggrin.gif), треба буде гравцю сказати слово: "Заміна" і вийти в спектр. Інший гравець команди пише: "Замінив" і входить в гру.
Інші правила безпосередньо під час гри згодом напишу.

П.С. Команді Coruscant United: Republic Force та ГАЗомскМяс вас не бояться. tongue.gif

-Xitres
Сори если флуд, но....
Турнир интересный.А вот дата и время интереснее.Очень не хочеться подписаться, а потом подвести всех если турнир проходит во время работы,учёбы и т.д. ninja.gif
-Dark Mara
Я к я вже вказала, реєстрація команд проходить до 22.00 03.07. .
Після цього будуть сформовані групи. Матчі будуть проходити за системою - дві гри між двома командами групи в день.
Думаю, розпочнемо з середи. Якраз у команд зараз є тиждень, щоб більш менш награти склад. Яка команда, в який день буде грати і з ким, визначить сліпий жереб.
Якщо набереться як мінімум 6 команд, то думаю фінал буде зіграно приблизно десь 15-16 серпня. Все залежить від вашої активності. А час ігор буде вечірнім: приблизно з 20-00 до 24-00.
Solimr
Еще пару вопросов:
1. Существует финт, при котором защитное зеленое поле вокруг игрока не снимается через некоторое время, а действует до включения меча. Надеюсь он запрещен?
2. Как правила относятся к разговорам во время небольшого периода смерти? Я предлагаю их не запрещать, так как ничего существенного, как на КС, сообщить нельзя, а если писать во время игры, могут убить, так как на Дроидболле плозо видно издалека, стоит ли игрок в чате.
3. Вобще убийства в чате - разрешены, не разрешны, штрафы?

Пока все, может еще вопросы назреют.
-Foggy
Тоже очень интересует первый вопрос Solimrа!
И будет вообще состав судей которые будут следить за чесной игрой и за нарушениями? huh.gif
-Ronin
Это баг и им занимается администрация. Думаю в скором времени его пофиксят, если уже не пофиксили.
Dan
(Ronin @ 2.8.2008, 0:30) *

Это баг и им занимается администрация. Думаю в скором времени его пофиксят, если уже не пофиксили.

Що ти гониш? )) Сам ти баг )

Це навмисний захист для гравця, щоб його не убили зразу після виходу з чату

(Solimr @ 1.8.2008, 23:19) *

3. Вобще убийства в чате - разрешены, не разрешны, штрафы?

Дозволені ) Лише старайся не вбивати суддей, які заходять в чат після того як хтось почав матюкатись, а то вони заодно з порушником і тебе кікнуть )

PS. Ой, я думав я відписуюсь в темі FAQ. Мої відповіді - це відповіді щодо усіх серверів, а не вашого чемпіонату )
-Dark Mara
Щодо першого питання: дійсно цей захист потрібен для того, щоб при черговому респауні, вас просто не вбили, поки ви навіть не зрозумієте, де ви приземлились. _a1.gif
В даному випадку, звичайно хотілося б, щоб інші не зловживали таким моментом, коли захисне поле просто не вимикається. Все таки це спортивне свято, і якщо ви граєте таким чином, користуючись недопрацюваннями гри, честі це вам не додасть. Повинні дотримуватись правила Fair Play. Тому в ідеалі через декількак секунд потрібно позбутись від цієї переваги і вимкнути захисне поле.

Щодо другого питання: щодо періоду смерті, то тут і так зрозуміло, що можна користуватись. Не можна підказувати лише гравцям запасу, які чекають на свій вихід у spectate. Підказки про розташування гравців суперника та їх здоров'я для тих, хто в режимі спостереження заборонені.

Щодо третього: можна вбивати. В принципі це один з способів виграти кілька секунд перед респауном суперника для того, щоб забити гол.
А от судді матчу повинні бути в режимі спостереження, хіба що окрім суддів НГ, що грають безпосередньо за команду.
-Ronin
Вопрос - сколько максимум игроков на поле от команды? А то минимум указан, а максимум нет.
Solimr
Назва команди: ГринЛОЛС-Тим
Капітан команди: Solimr
Основні гравці:
Solimr
Rexona
Heartless
Wovan
Neltharion
Zavulon
Запасні гравці:
Monkey
Oleks Ben
Gladiator
Ranger

Емблема команди буде згодом.

Усім командам: ви впадете від сміху з нашого лольства і програєте megalol.gif .
-Dark Mara
Для Ronin'a:
Саме 6 гравців і будуть грати на полі, всі інші - запас, який як я вже вказала раніше може заміняти гравців основи по ходу матчу. Хто саме буде виходити в основі на конкретний матч, вирішує капітан команди перед його початком.

П.С. До речі подивилася на ваш склад команди (Чортові Зомбі laugh.gif ), так вам там взагалі дві команди виставляти можна. Якраз по 6 гравців на команду. biggrin.gif
-Foggy

Команда: 4ortovu Zombi!!!1
Капитан и заместитель команди:
Zombies::Maxwell & Spektr
Состав:
1. Zombie::Rock
2. Zombie::Peter
3. Zombie::Rome
4. Zombie::Saske
5. Zombie::FEAR
6. Zombie::Noone
7. Zombie::Sic
8. Zombie::Andwer
9. Zombie::Sephiroth
10. Zombie::Freakness
11. Zombie::Dreimon


Основной состав будет выбран в зависимости от онлайна игроков!

З.Ы. Ну что?) Вешайтесь... Мы не сдадимся! tongue.gif
Dan
Назвіть чемпіонат Star Balls _a1.gif
Shell Shock
фуф... еле успел...

StormbOOfers

Капитан - Shell Shock
Игроки:
1)Shell Shock
2)Filin
3)Nefarious
4)Daregon
5)Black Prison
6)Darth Skider
7)Xitres
8)Kibran
Kibran
можно быть в замене команты Shell шока если когото не будет?
-Dark Mara
Ну що ж. Вчора закінчилася реєстрація команд.
Всього в чемпіонаті зіграє 6 команд, а саме:
1) StormbOOfers;
2) 4ortovu Zombie!!!1;
3) Coruscant United;
4) ГАЗомскМЯС;
5) ГринЛОЛС-Тим;
6) Republic Force.

Сьогодні ввечері буде викладена сітка, яка складатиметься з двох груп по три команди в кожній.
Далі пройде по дві команди з групи.
В плей-офф будуть зіграні півфінали, після чого відбудуться спочатку матч за 3-тє місце, а наступного дня півфінал.

Ігри розпочнуться з середи, тому командам рекомендую почати посилені тренування . _a1.gif
-Dark Mara
Отже, було проведено жеребкування команд і ось результати:

Група А
StormbOOfers
Republic Force
4ortovu Zombie!!!1

Група В
Coruscant United
ГринЛОЛС-Тим
ГАЗомскМЯС


Групові поєдинки:
Група А
06.08.08
4ortovu Zombie!!!1 vs. StormbOOfers 7-0 7-0
08.08.08
Republic Force vs. 4ortovu Zombie!!!1 2-7 0-7
10.08.08
StormbOOfers vs. Republic Force 7-5 7-5

Група В
07.08.08
ГАЗомскМЯС vs. Coruscant United 0-7 0-7 (ТП)
09.08.08
Coruscant United vs. ГринЛОЛС-Тим 7-4 7-3
11.08.08
ГринЛОЛС-Тим vs. ГАЗомскМЯС 7-1 7-0


Півфінали:
12.08.08
StormbOOfers vs. Coruscant United 0-7 0-7

13.08.08
4ortovu Zombie!!!1 vs. ГринЛОЛС-Тим 0-7 2-7

Матч за третє місце:
16.08.08
StormbOOfers vs. 4ortovu Zombie!!!1 6-7 2-7

Фінал
14.08.08
Coruscant United vs. ГринЛОЛС-Тим 0-7 1-7


Час гри: 21.00
-Foggy
Игра будет проходить на сервера УАГ?
-Dark Mara
Напевно, що так. Зараз міняти сервер УАГ на щось інше вже пізно. Часу вже нема. Щодо наступних ігор, то можете вносити ваші прпозиції. Вони детально будуть розглянуті.
Kibran
тогда появляется проблема.обычные игроки решившие поиграть завидив на сервере игроков.как ее решить?
Solimr
Мне кажется решение есть: 6 человек с каждой команды - уже 12 из 20. Далее заходит замена каждой команды, остальное место занимают судьи, которые будут судить турнир. Игроков, не участвующих в турнире и не являющихся судьями просто кикаем, и зовем на освободившееся место кого-то нужного, пока не вернулись. Но это только мое мнение.
-Dark Mara
Solimr правильно каже. Але спочатку позаходьте на Сідж за півгодинки раніше. Заразом потренуєтесь і потримаєте сервер для гри, щоб там нас не турбували інші. Спочатку там збираються гравці команд, після чого, якщо залишеться вільне місце, зможе зайти хтось з глядачів, але при цьому він повинен перебувати в спектрі.
-Dark Mara
4ortovu Zombie!!!1 vs. StormbOOfers

7-0 7-0


Коментарі матчу:
З самого початку гри ініціатива була на боці Зомбі. І не тільки тому, що вони мали чисельну перевагу. Команди грали 6 на 4 через неявку кількох гравців команди StormbOOfers. В першу чергу Зомбі проявили чудові злагоджені дії, захопивши верхні рівні стадіону, тим самим не даючи супернику шансів прорватись до свого кільця. Перший матч закінчився вже через 7 хвилин після початку гри, на другий Зомбі знадобилося ще менше часу для перемоги. Прекрасна гра, злагодені дії, відмінна стратегія.
Вітаю 4ortovu Zombie!!!1 з першими перемогами і 6 очками в їх доробку (14/0 по забитих/пропущених мячах). thumbup1.gif
StormbOOfers не засмучуйтесь. У вас ще є гра попереду, тому шанси ще не втрачені. ad.gif

Завтра о 21.00 відбудеться гра в Групі В. Прошу учасників поставитись до неї відповідально і з'явитись на гру всім гравцям команд суперників.
-Dark Mara
ГАЗомскМЯС vs. Coruscant United

0-7 0-7 (технічна поразка команди ГАЗомскМЯС)


Коментарі матчу:
У зв'язку з повною неявкою гравців команди ГАЗомскМЯС на гру та відсутністю навіть попередження про певні технічні неполадки, які могли б вплинути на явку команди на матч, команді Coruscant United зараховується технічна перемога.

Для команд, що гратимуть наступні поєдинки нагадую, щоб вони дивилися розклад матчів. Якщо є певні проблеми у команд зібратись на гру, хоч попереджайте про це.
Завтра гра о 21.00 між командами Republic Force vs. 4ortovu Zombie!!!1
-Dark Mara
Republic Force vs. 4ortovu Zombie!!!1

2-7 0-7


Коментарі матчу:
Гра проходила в режимі 5 на 6 у зв'язку з неповною явкою гравців Republic Force. Як і минулої гри 4ortovu Zombie!!!1 підтвердили своє реноме потужної команди і знову провели чудовий поєдинок. Спочатку правда ситуація не була вже такою критичною для їх суперників, Republic Force навіть повела в рахунку 2-1, однак Зомбі зібрались і взяли свої чергові заслужені 3 очки в цьому матчі. Другий поєдинок пройшов за повної переваги Зомбі. На цей раз вони цілковито контролювали гру і перемогли з рахунком 7-0.

Вітаю команду 4ortovu Zombie!!!1 з виходом в півфінал. З максимальним результатом, а саме набравши 12 очок (28/2 по забитих/пропущених мячах), команда зайняла перше місце в групі і в півфіналі поміряється силою з другою командою Групи В.
А от Republic Force та StormbOOfers доведеться поборотись за другу путівку в півфінал між собою через 2 дні.

Завтра не менш цікавий поєдинок між Coruscant United та ГринЛОЛС-Тим о 21.00. Командам не запізнюватись.
-Dark Mara
Coruscant United vs. ГринЛОЛС-Тим

7-4 7-3


Коментарі матчу:
Не має слів. Надзвичайно цікава гра. Бій тут точився за кожний клаптик стадіону. Обидві команди дуже хотіли перемогти. Але все ж таки Coruscant United виявився трішечки сильнішим.
В першому раунді першими рахунок відкрили Зелені лолки, однак United швидко зрівняв рахунок. Точилася рівна боротьба. United був попереду всього на один м'яч (5-4), однак під кінець зустрічі додав обертів і переміг 7-4. В другому матчі Зелені лолки були в ролі доганяючих. Схоже, що сьогодні Сила була цілковито на стороні Coruscant United. За рахунку 3-3 у них відкрилось друге дихання і вони забили 4 мячі підряд.
Отже дві перемоги і команда Coruscant United з 12 очками (28/7 по забитих/пропущених мячах) проходить у півфінал.
А от другу путівку між собою розіграють через два дні ГринЛОЛС-Тим та ГАЗомскМЯС.

Завтра визначиться третій півфіналіст. Грають Republic Force та StormbOOfers. Гра розпочнеться о 21.00.
-Ymnik
Всем спасибо за игру)
Все молодцы!))

Сори тем, кого запинал по дороге раннером, ничего личного ad.gif

Персональное спасибо организаторам за реализацию старой доброй идеи чемпа по дроидболу)

P.S. : никто не скринил\не записывал игру?
-Dark Mara
Republic Force vs. StormbOOfers

5-7 5-7


Коментарі матчу:
Сьогодні гра проходила в режимі 6 на 4. Знову команда StormbOOfers не змогла зібрати повний склад. Але це не завадило їм показати гарний результат і перемогти команду Republic Force . По суті гра проходила рівна і команди йшли нога в ногу. І в першому, і в другому раунді результат доходив до критичного рахунку 5-5, однак саме гарна злагодженість дій, а можливо гарні нападники, які були в команді StormbOOfers дозволили їй двічі вирвати перемогу.
Підсумок такий: StormbOOfers набирають 6 очок (14/24 по забитих/пропущених мячах) і команда займає підсумкове 2 місце в Групі А і виходить в півфінал, де поміряється силами з Coruscant United.

Завтра відбудеться останній груповий поєдинок між командами ГринЛОЛС-Тим та ГАЗомскМЯС. Початок гри о 21.00.


-Dark Mara
ГринЛОЛС-Тим vs. ГАЗомскМЯС

7-1 7-0


Коментарі матчу:
Дуже важка гра. Ні, не для команд. Напевно саме для мене. Персонально для декого з гравців Зелених Лолок читати ось це і ось це.
Тепер до самої гри. На матч в повному складі з'явилилися гравці ГринЛОЛС-Тим і чотири гравці ГАЗомскМЯСу. По ходу зустрічі перемагали саме Зелені Лолки, однак не досить чесними методами. Вони наведені трохи вище. Тому гравця команди було дискваліфіковано, а результат матчу був визнаний недійсним.
Сповіщаю капітанів всіх команд, що перед матчем вони повинні роз'яснити своїй команді все доступною мовою; щоб саме капітани ознайомилися повністю з цією темою від а до я і потім сказали своїм гравцям, що можна, а що ні.
Було прийнято рішення переграти матч. Нажаль у капітана команди ГАЗомскМЯСу виникли технічні проблеми і він не зміг продовжити далі гру. Тому догравали гру 5 проти 3. Звичайно, що за такої ситуації сподіватись на позитивний для себе результат важко, тому команда ГАЗомскМЯС нажаль програла обидва поєдинка з рахунком 1-7 0-7. Хоча те, що вони забили навіть один гол в такий ситуації робить їм честь.
Я офіційно перед ними вибачаюся за поведінку команди ГринЛОЛС-Тим, бо сама не вгледіла порушення ще на початку гри і припинила гру лише під кінець першого раунду.

Вітаю команду Зелених Лолок з виходом в півфінал. Їхній результат - 6 очок (21/15 по забитих/пропущених м'ячах).

В півфіналі вони зіграють проти Зомбі.
Можливо, що матчі півфіналів та фіналів відбудуться трохи раніше.

П.С. Офіційно попереджаю усі капітанів команд, що якщо побачу, що хтось з гравців вашої команди використовує під час гри міні скіни, або ж команду /buy, буду одразу оголошувати тій команді дискваліфікацію без права апеляції. Порушите правило чесної гри, значить вам не сюди. В першу чергу це портал чесних ігор, і якщо ви граєте в цьому чемпіонаті, то будь-ласка, дотримуйтесь їх.

---------------------------------------------------------------
Прошу команди StormbOOfers та Coruscant United ознайомитись зі змінами в графіку. Півфінальний матч між вашими командами відбудеться завтра о 21.00.
Капітани повідомте ваших гравців про гру і зберіться на Дроїдбол вчасно.
-Xitres
Мара!!
Так можно будет взять волонтёров на замену??(если они будут конечно)
А то 6 на 4 будет не серьёзно _a1.gif
-Foggy
Это будет не очень вежливо по отношению к другим командам! Так как игры без полного состава уже были и все команды играли тем что есть... Даже Репаблик Форс и те могли бы с полным составом пройти во вторую группу собрав самых сильных игроков из состава, ГАЗомскМЯС тоже... _a2.gif
Я высказал свое мнение, пусть изменения Мара производит!
-Xitres
Наша команда играла 4 на 6 всё время _a1.gif
Но какбы хотелось сыграть полуфинал нормально.Красивый матч.
В полуфинале 6 на 4 будет выглядеть неинтересно.
Я понимаю что это наши проблемы. Половина из команды ушла в небытие.И что-то я не вижу активности большой с нашей стороны. Но еслиб кто-то захотел помочь 1 или 2 человека не входившие ранее в команду...


Воот кстати мы бы хотели поменять игрока Filin на Crusader.Что скажете?
-Dark Mara
Я не проти такої заміни за однієї умови - капітани інших команд погоджуються з заміною Filin на Crusader. В іншому ж випадку я цього зробити не можу, бо тим самим порушу інтереси інших команд. Якщо команди Чортові Зомбі, Зелені Лолки і Корускант Юнайтед не проти, то заміна буде, якжо ж проти - то не буде.
-Foggy
Стормбуферс будет играть в следующем матче с Корускант Юнайтед, пусть лучше они принимают решение, им же вместе играть! ad.gif
-Heartless
А потом будет финал и полуфинал,поэтому неизвестно,кто на кого попадет.Так что решать должны все команды,что вышли из группы.
Solimr
Ні, я не погоджуюсь. Команди повинні грати з тим складов, який був на момент подання заяви.
DenAn
Coruscant United не против замены Filin на Crusader, но с условием, что, если, вдруг, нас будет меньше то Crusader играть не будет _a1.gif
-Xitres
Окей. Согласны handshake.gif
-Dark Mara
З капітаном команди Зелені Лолки ми дійшли згоди, що заміна Filin на Crusader дійсна лише на конкретний матч проти команди Корускант Юнайтед. Так як є згода з боку команди ДенАна, я дозволяю Crusader'y зіграти в цьому поєдинку.
-Foggy
Heartless:
Полуфинал уже давно начался и от того что в другой группе произойдет одна замена
ничего особо не изменит, кто муже мы с вами завтра играем, а не Буфери))) _a1.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.