Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Базикало
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi > Замовлення послуг
Starboy
Хотел бы снять эту плашку. Никто уже и не помнит за что была выдана. Может просто оплатить "штраф"?
imba
Логи все помнят, но уже прошло много времени _a1.gif
А сам помнишь за что получил?
Starboy
Мне кажется что я не пришел на сходку хотя обещал. А чо там в логах?
Dan
Я конкретно не пам'ятаю, але був якийсь проект для порталу, і ти набазікав що щось зробиш, і на тебе розраховували, а ти не зробив, сказав зробиш пізніше, і потім знову обманув. Багато було слів і не було діла, якось так.

Давай пару прикладів в 2019-2020 де ти даєш публічно якесь слово, а потім чітко дотримуєшся його, і тоді зробим.

Якщо наявних прикладів немає, то можеш пообіцяти щось публічно користучам порталу, зробити щось корисне, і потім виконати це чітко, дотриматись слова. Але не тривіальні речі

Нам потрібні докази що ти змінився, щоб зняти


----

UPD. в логах таке
Starboy: за марне витрачання мого часу, порожні обіцянки, які тривають пару місяців уже, і за те що тупо впав на мороз коли пообіцяв мені зробити одне діло, тим не меньше іншим розказав тихенько що забив на мене, а мені нічого не повідомив

Тобто група не за те що ти не зробив. Ти вправі робити/неробити що хочеш. А за те що вводив в оману, базікав одне, а робив інше
Starboy
Точно. Там что то с дизайном новым было. Я его сделал, ты просил правки. Деталей уже не помню совсем. Кому и что я там в рамках форума рассказывал тоже не знаю.

Тогда как поступим? Или клеймо для людей раз и навсегда?
Dan
Ти читати вмієш чи ні? Чи нам зробити групу сліпака? )
Starboy
Я наверное не так понял просто _a1.gif

Окей. Но сложнее всего даже не выполнить чтото, а придумать нетривиальное и полезное. Может у тебя есть идеи?
Dan
Турнірчик?
TOUR
Даёшь новый дизайн форума!)
Starboy
Турнир звучит хорошо.

Но я никогда не участвовал в турнирах и тем более не организовывал их.
Возможно если бы мне кто то помог я бы мог справится с этим
imba
Видимо желающих тебе помочь нету, тему закрываю?
Rui
Снимите и мне - помогу ему советами и прочим-прочим. Организацию на себя брать не буду, но на правильный путь наставлю. _a1.gif
TOUR
Мы за советы статус балабола не снимаем _a1.gif
Ты ещё не реабилитировался, да и это не твоя тема
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.