Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Проблема с подключением
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi > Допомога
Shardian
Вижу вот такую картину. К серверам не подключается, пишет awaiting connection

upd: servercache удалял, сервера появляются в списке. при попытке коннекта всё равно - awaiting connection, после чего опять в списке айпишники.
Rui
servercache удали
Shardian
Может ли причиной этой проблемы быть наличие несколькох JA-клиентов? В данный момент у меня помимо нашего клиента стоят ещё два сторонних. Естественно, в других папках, но всё же. К слову, даже с этих клиентов на наши сервера зайти я не могу.
Sheza
Такая же проблема, переустановка не помогла
Dan
(Shardian @ 28.1.2020, 20:13) *

Может ли причиной этой проблемы быть наличие несколькох JA-клиентов? В данный момент у меня помимо нашего клиента стоят ещё два сторонних. Естественно, в других папках, но всё же. К слову, даже с этих клиентов на наши сервера зайти я не могу.

А чому ти на форум кожен раз заходиш з іншого ІР. Не юзай інших клієнтів, і юзай стабільний провайдер

Може під бан якийсь попав, але так як ти кожного разу навіть на форумі під іншим ІР, то фіг поможеш тобі
Shardian
Я використовую Ланет, іноді підрубаю впн. І впн я включав і раніше, і ніяких проблем не було.

upd: все норм
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.