Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Що далі
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi
Dan
Що далі? Які є варіанти? Можна закрити портал, а можна лишити таким як є.
Я думаю багатьом не сподобається ні той, ні інший варіанти. І грати не хочеться уже, серед цієї порожнечі, і сумно буде багатьом, якщо закриємо.

Є третій варіант. Це певні реформи, які перетворять наш портал на міні-портал, на якому комфортно буде іноді зайти і пограти, і при чому завжди знайдеться з ким. Краще хай буде портал, не як місто, велике покинуте і безлюдне, де лише привиди літають, і іноді вискакують дикі макаки покидати какашки.. а ми зробимо краще невеличку хатку, де затишно і спокійно, чисто і дружелюбно, і де завжди можна когось побачити, щоб погратись _a1.gif Звучить гарно чи не так? Як саме ми цього доб'ємось - і що за зміни будуть - нехай поки залишаться сюрпризом. Але я вважаю, що все реально.

...Чи може таки закрити портал?

В будь-якому разі, порталові 12 років, це дійсно надзвичайний успіх, що ми так довго граємось і стільки всього створили тут. Дякую усім хто ще з нами і хто цінує це _a1.gif


PS. Каки в темі витираються. Якщо кинути каку - вам сюди
Ijaat
і що за зміни будуть - нехай поки залишаться сюрпризом


Zips
(Dan @ 3.11.2018, 20:54) *

а ми зробимо краще невеличку хатку, де затишно і спокійно, чисто і дружелюбно, і де завжди можна когось побачити, щоб погратись _a1.gif Звучить гарно чи не так? Як саме ми цього доб'ємось - і що за зміни будуть - нехай поки залишаться сюрпризом. Але я вважаю, що все реально.


Нічосе навіть дуже цікаво, як ти доб'єшся того, щоб хтось заходив на сервера)
Zips
(Dan @ 3.11.2018, 20:54) *

Є третій варіант. Це певні реформи, які перетворять наш портал на міні-портал, на якому комфортно буде іноді зайти і пограти, і при чому завжди знайдеться з ким. Краще хай буде портал, не як місто, велике покинуте і безлюдне, де лише привиди літають, і іноді вискакують дикі макаки покидати какашки.. а ми зробимо краще невеличку хатку, де затишно і спокійно, чисто і дружелюбно, і де завжди можна когось побачити, щоб погратись _a1.gif Звучить гарно чи не так? Як саме ми цього доб'ємось - і що за зміни будуть - нехай поки залишаться сюрпризом. Але я вважаю, що все реально.

Мені вот цікаво) Ти пишеш не знаєш чи вони будуть грати) а тут пишеш, що це буде маленький портал, де можна побачити, "ЗАВЖДИ" Когось знайомого. Чи тут протиріччя якесь, чи моя неадекватність сформувала у мене в голові таку ілюзію?

i
Сповіщення:
Dan: Переніс повідомлення сюди з сусідньої теми, ця більш підходить..
Dan
Не бачу протиріч. У відповідь на мою алегорію, ти спонукаєш відповісти більш конкретно і з точними цифрами? Я тобі чітко можу вималювати лише наш новий вектор, а не точний результат, чи побачиш ти когось знайомого чи ні. Просто скажу що з великою імовірністю ти зможеш зайти на портал, і знайти з ким зіграти. В той час як зараз це дуже проблематично. А я хотів би зробити щоб це не було такою проблемою.
Zips
З великою імовірністю. Я на це дуже сумніваюся. Бо ряд причин говорить, про те, що це зробити нереально, бо ти хочеш основуватися на тих людей які подякували тобі і так далі. Тільки їх уже років так 4 не видно. Ну мб вийде як з Оуткаст, які недільку поактивнічали і пішли в підпілля)
Dan
Ну якщо всі ми будем сумніватись, то однозначно нічого не вийде. А якщо ми будем вірити, то раптом щось і вийде _a1.gif

Я ще раз наголошу, що я не про підняття активності на порталі і залученні купи нових гравців.. я не над цим попрацюю) А над тим що для тих хто є - щоб у них щось таки було. Ти ж то тут, і ти не байдужий, але ти не граєш, бо нема з ким. Але парадокс в тому що ти не один такий тут _a1.gif
Zips
Є сумніви які є просто сумнівами, що є слово "Якби", а є відповідні факти на які я опираюся, і виражаю свою думку, і ці факти кажуть, що це є малоймовірно практично неможливо, ну вот питаю, яким це чином буде реалізовано, бо всі дії які робилися, вони лиш призводили до тимчасової активності.
Dan
(Zips @ 3.11.2018, 22:10) *

Є сумніви які є просто сумнівами, що є слово "Якби", а є відповідні факти на які я опираюся, і виражаю свою думку, і ці факти кажуть, що це є малоймовірно практично неможливо, ну вот питаю, яким це чином буде реалізовано, бо всі дії які робилися, вони лиш призводили до тимчасової активності.

Будуть серйозні реформи у нас найближчим часом, і не одна, і деякі дуже непопулярні будуть, і багато какашок ще полетить від незадоволених biggrin.gif

І купа критики... але коли вони всі будуть здійснені, ми тоді оціним результат. Кожна реформа буде виглядати так, як ніби портал убивають. Але все в комплексі буде в результаті дієвою реформацією a.gif
Shardian
ну я так понял выдавать баны по 180 дней за мемчики это важная часть реформ, которые уже начались?
Dan
Ні, це ще не самі реформи.

Коли ти робиш в квартирі ремонт, ти спочатку робиш демонтаж - викидаєш все що заважає, тобі починаєш робити ремонт. Коли ти хочеш посадити город, ти спочатку вириваєш всі бур'яни і тоді садиш картоплю ) Так і тут, щоб зручніше було щось нове запровадити, треба трохи осушити болото і зробити твердий ґрунт, хоч і не всім черв'ячкам це подобається _a1.gif

Чекайте завтра оголошення про першу із реформ.
Shardian
Интересно, мудрый пример с ремонтом. Я как раз, к слову, буду делать у себя в квартире ремонт, дашь еще несколько советов? Без шуток
Dan
(Shardian @ 3.11.2018, 22:39) *

Интересно, мудрый пример с ремонтом. Я как раз, к слову, буду делать у себя в квартире ремонт, дашь еще несколько советов? Без шуток
Да, пиши в ПМ)

Або в Кантіні
Kaine
Да пусть будет минипорт, я и многие другие, что в подполье мониторим портал всегда. Почему? Интересно, что есть и что может быть и всегда есть надежда, что произойдет какойто чудобум. Пускай это останется секретом для вас, что об этом я имею ввиду. А вообще, надо просто собраться норм и поговорить, кто хочет и может сказать дело-давай, а кто хэйтит - может просто прийти послушать и поворчать. Всем понятно,что типа джа не втренде, я сам шпилю или в вов или в доку2 по возможности, но в джа бы зашел на ламповую атмосферу, как раньше, просто ребята сильно жесткие порой-какието скрипты, какието багоюзы,какието шутки про негров-инвалидов и тп... Ну это не тот ривень, хлопцы. (даже в доке2 так по даунски не шутят) Вы так того бедолагу Дана колупаете, мол пацик бабло тут жесткое рубит и кидает пользователей своими обещаниями о светлых планах на портал. Когда портал был в плюсе, мне даже зп дали пару раз,ну вернее всем админам,знаете сколько это было баксов? 6, шесть бакенских с копейками, чтоб не утруждать по тому курсу математиков облегчу-200 грн. Пацаны, я тогда понял,что это золотая жила. Внатуре, выкладывать контент в кантину,который тогда читали не 10 человек, тратить время на мониторинг сообщений и думать о промоушене портала, а также реализовывать его, за одноразовый гонорар в 200 гривасей... ОГО!Это жоска!К чему я это,а ну так я хочу сказать, что ЮАГ это портал изначально может делался для такого,но пройдя время это стал неким тематическим местом для определенных групп людей. Не лукавя душей могу сказать, что тут я нашел много приятных людей, с которыми общаюсь и сейчас (сорян если с некоторыми не так часто как хотелось). Куча сходок,море фана на серверах, да я даже путишествовал по нашей нэньке просто потому,что хотел с группой ребят с портала встретиться с другой группой, а это много стоит.
Вообщем, однозначно порталу быть, а в какой уж форме, это уже забота тех, кто им занимается. От себя могу уаеренно сказать, что мне портал принес больше хорошего чем плохого, я кстати тоже кидался какашками в Дана, баны обходил, админов парафинил(соре хлопцы), а когда вник в это дело, то понял, чтоэто дохрена не благодарная работа. Ну вот скажите, кто будет за свое лаве тратить бабки на рекламу портала,который в минусах, а также тратить время, силы, чтобы потом бегать по майдану в костюме чуббаки? (плюс только в том,что я был в нем даже симпотнее всех остальных)
На этом моя баллада подошла к концу, ставьте лайк и подписывайтесь на портал.

П.с.миниквест. Я короче ноут залил, посоветуйте норм фирму для помощи, сделаю своего монстрика, до нг организую четкую встречу в хорошем месте в хорошей компании.
Zips
(Kaine @ 3.11.2018, 23:02) *

.
Вообщем, однозначно порталу быть, а в какой уж форме, это уже забота тех, кто им занимается. От себя могу уаеренно сказать, что мне портал принес больше хорошего чем плохого, я кстати тоже кидался какашками в Дана, баны обходил, админов парафинил(соре хлопцы), а когда вник в это дело, то понял, чтоэто дохрена не благодарная работа. Ну вот скажите, кто будет за свое лаве тратить бабки на рекламу портала,который в минусах, а также тратить время, силы, чтобы потом бегать по майдану в костюме чуббаки?


Ну вот, а якби, були введені кардинальні реформи, і тоді коли портал був в плюсах, робилася хоть якась реклама і там залучення нових гравців поступово, помаленьку, то не треба було б тратити свій час і ходити по майданах. Те що активності почала спадати, це не вина юзерів, це вже вина як на мене верхівки управління. А ти так кажеш, подвиг, ви ходили і роздавали листівки, коли це нафіг уже нікому не було потрібно. Ну ок, чо паделать, пізно спохватилися. Портал жив, за рахунок евент менеджерів останні 3-4 роки, які спамили, бо 2-3 рази в пм, що об буде. Ок, ти це зробив, толк якийсь був?


!
Попередження:
Правило 3.C: Заборонено обговорювати дії Адміністрації та сперечатись з рішенням Адміністрації. Робіть це в розділі "Скарги", і тільки у ввічливій формі, дотримуючись усіх інших правил.'

Коли спотворюєш факти і звинувачуєш адміністрацію, додавай що це лише твоє особисте бачення.
Melkor
Всім привіт.
Я тут просто залишу свою субєктивну думку, надіюсь ніхто не проти.

Просто як чувак який зайшов в 2008-му році на портал за порадою друга, і провів тут на даний момент 10+ років я не можу зрозуміти чому адміністрація не бачить загальної статистичної картини що до активності?
Весь фан тут складається якраз завдяки популярним гравцям і знайомим, навіть неадекватним, є персонажі завдяки яким тримався завжди онлайн протягом багатьор років, бо саме в протистоянні (ігровому та словесному) і є весь кайф, хтось заходить сюди щоб відпочити, хтось для того щоб своїм стилем гри чи висказуванням поагрити інших, так це порушує рольову атмосферу і тд... але те, що цей весь хайп тримає на собі онлайн - це ФАКТ.

Дуже шкода дивитися на проект, який приніс тобі ВАГОН емоцій за ці всі роки, добавив в реальне життя багато цікавих людей та певних пізнань коли все зводиться до краху...

Зараз в банах сидить багато гравців яких я з тих чи інших причин недолюблював, але я чудово розумію, що якраз вони і вносили одну з основних мотивацій для того, щоб зайти в гру та вступити в протистояння з ними, а тепер навіть їх немає і це печально.
Так як якраз за хайповими гравцями підтягувалися масси, створювалися суперечки які переростали в ОБ або навіть кланові війни і це робило свою, неповторну атмосферу.

Замість того щоб робити жорсткі правила які тільки провокують залишок активних гравців на агресивні дискусії, я б в подарунок до ньового року навпаки зробив щось на кшталт амністії і повірте активність би появилася.

Надіюсь, що адміністрація це зрозуміє і нас чекатимуть позитивні зміни які вернуть бажання заходити на сервери.
Дякую за увагу.

П.С. Що до фінансових вливань в сумі близько 60$ якщо я не помиляюсь, я був би готовий сплатити хоч усю суму якщо б бачив реальне бажання адміністрації розвивати портал, але як юзер який не бачить що відбувається в середині порталу, а бачить лише те що активних гравців замість заохочення перебанили, а після останніх фінансових зборів все пішло до низу,бажання фінінсово підтримувати також пропадає, а треба щоб воно навпаки появлялося і роботи для цього потрібно зробити не так то й багато.
Dan
(Torn @ 3.11.2018, 23:43) *

я б в подарунок до ньового року навпаки зробив щось на кшталт амністії і повірте активність би появилася.

Torn, кілька адмінів пробували підняти уже активність, всілякими способами. І нічого з цього не вийшло. В тому числі була і тотальна амністія від Лекси, яка теж ні до якої активності, окрім тимчасової не привела. Всі пропозиції повторити те що уже було і ні до чого не привело - ідуть в топку a.gif

Пройшов час, минуло 12 років, і я нікому більше не дозволю тут творити всяку фігню в ім'я активності, якої ніколи не буде в будь-якому разі _a1.gif
Melkor
Знаєш, обідно коли ти розпинаєшся, а тобі кажуть засунь свої пропозиції " в топку"
ладно, походу в моїй подільшій дискусії немає сенсу.
Пробач за прямоту, але я впевнений, що вискажу зараз думку багатьох гравців : Ти не чуєш, можливо не звертаєш уваги, а можливо і просто не хочеш чути думку звичайних юзерів, для яких портал щось таки й значить, а даремно.
У мене все.
Dan
(Torn @ 4.11.2018, 0:05) *

Знаєш, обідно коли ти розпинаєшся, а тобі кажуть засунь свої пропозиції " в топку"
ладно, походу в моїй подільшій дискусії немає сенсу.
Пробач за прямоту, але я впевнений, що вискажу зараз думку багатьох гравців : Ти не чуєш, можливо не звертаєш уваги, а можливо і просто не хочеш чути думку звичайних юзерів, для яких портал щось таки й значить, а даремно.
У мене все.

І це тільки квіточки. Я ще багато чого зроблю, за що мене будуть ненавидіти, готуйтесь biggrin.gif
Shardian
А что смешного?
Dan
(Shardian @ 4.11.2018, 0:13) *

А что смешного?

Ти на розважальному порталі хлопче, розслабся a.gif
Sem
(Dan @ 4.11.2018, 0:11) *

І це тільки квіточки. Я ще багато чого зроблю, за що мене будуть ненавидіти, готуйтесь biggrin.gif

Нам ждать лутбоксов ?)
TOUR
Кстати неплохая идея))
imba
Надо сделать свой именной лутбокс с которого % будет капать biggrin.gif
Sem
(TOUR @ 4.11.2018, 0:39) *

Кстати неплохая идея))

Не говорите потом, что я виноват. Максимум - я испортил сюрприз )
Mango
Закрыть сервера, или оставить хотя бы парочку (1 дуэль и 1 ффа). Портал будет существовать в виде большого клана, как мы это делаем сейчас, делясь на неактивные группки, а играться будем на бейсе. Если так, то эта идея может существовать)
Если не так, тооооооо может быть сделать так?)
Dan
Mango, до речі мислиш схоже.

Це ж і є варіант реалізації третього варіанту.. Одним словом до нового року зробимо низку реформ. Про першу з них ви узнаєте от-от в сусідній темі _a1.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.