Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Літо - прийди)
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Активне життя
Judasik



Ну що ж братики і сестрички, давно я вас всіх не бачив і засумував доволі сильно, тому всі кого знаю по порталу, у реалі чи навіть ті кого не знаю зовсім - збираємось)


Дата та час зустрічі: 16.06.2018 10:00
Місце:Міністерські озера.

Обмеження по віку - 18+


Якщо ви хочете прийти не самі то приводьте друзів, разом веселіше, само собою беремо плавки\рушники\підстилки.Також не зайвим взяти м'чика, настільні ігри якщо хтось має, карти.
Гостро стоїть питання мангалу, так як мій мангал залишився разом з багатьма речами на старій хаті куди я не повернусь - буде дуже добре якщо у вас є мангал дружбаки і якщо ви можете взяти, так як хотілося б шашликів\картоплі\хлібу\овочів на мангалі)

Відписуйте в цій темі хто буде присутній.
Umka
Возможно буду
Rikimaru
Предварительно буду и скорее всего +1
Constantine
сто лет назад был на сходке на министерке _a1.gif было прикольно) может и буду, точнее скажу ближе в сходке
единственное шо смущает - это время.. 10 часов в выходной день.. как-то так себе _a1.gif
Judasik
Отже, на 10 ранку в цю суботу чекатиму вас біля входу в Велику Кишеню що на Героїв Дніпра, чекаємо півгодинки і висуваємось в сторону озера, ті хто пізніше планує підійти - дзвоніть мені на 0633278073.
Не лінуйтесь і підтягуйте свої зади)
Umka
Меня не будет, не серчайте. Еду в другой город.
Soma
А как с температурой воды дела обстоят? В озере купаться можно?
Judasik
Якщо сонячно до кінця тижня буде - то водичка в озері нагріється до тепленької-тепленької і буде взагалі чудово.
Casper
Водичка в озере уже должна быть отличной, я пару недель назад в Днепре плавал, было супер)

На начало не успею точно, но в думаю, что часам к 15 смогу подрулить не на долго, будем с Пашей на связи)

Соскучился за вами уже, надеюсь ничего не обладает планов)
Soma
(Casper @ 13.6.2018, 16:28) *


На начало не успею точно, но в думаю, что часам к 15 смогу подрулить не на долго, будем с Пашей на связи)


Начинается blush.gif

В таком случае может имеет смысл отодвинуть пикничОк ближе к обеду? Часиков на 13:00... или все лучшие места займут?
Judasik
Ми поки всі збиремось, поки скупимо і поки дійдемо то вже буде 12 мінімум, особисто я бажаю і покупатись і посмажити шашло і потеревенити, збиратись пізніше не є резонним, тому що не встигнемо нормально по часу.
Glukogen
Daaaa!!! ©
Супер) Прилечу на велі, але справді рано, Паш))) Не всі спортсмени як ти)
Constantine
вода теплая, я на выходных плавал в Вербном) сейчас вода, наверное, вообще огонь будет)
но блин, эта тема так затихла, что я про нее забыл и уже есть планы. В общем, если удастся подвалить, я наберу) Правда пока не понятно, будет ли там народ вообще
Judasik
Привалюй Костя, звичайно!
Як мінімум, буде п'ять рил, що вже непогано)
Hot
Обязательно буду с 1-2 друзяками. laugh.gif
Soma
После совещания в медитационной с Judasik, было принято решение о покупке сходочного мангала (одноразового (наверное)).

Всех ждем, приходите.
Neltharion
И как я всё это пропустил?
Oriander
Возвращение смелого воина малороссии VJLink-a (топгеймера, топгамата, Кирилла Зырянова) в Киев. Фанаты и не только, а так же сам Дарт Вэйдер смогут его найти и встретить, так как он часто будет вести онлайн-трансляции на этом канале (по просьбе Xmax)





!
Попередження:
Нарушение правила 1b (оффтоп). 7 дней Р/О.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.