Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Venum
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
Leksa
- Уважаемые джедаи, я привел человека, чей потенциал силы очень высок, приглашаю его стать своим учеником, Venum. - граф опустился в кресло и наблюдая за ходом событий потягивал вино, размышляя над решением совета.
Asitaka
Играл немного с данным человеком, вроде ничего такого негативного не вызвал _a1.gif однако требуется с ним еще побеседовать, если он примет наше приглашение)
Venum



Не эмоции, а покой.
Не неведение, а знание.
Не страсть, а безмятежность.
Не хаос, а гармония.
Не смерть, а Сила.


Готов стать хранителем мире в Галактике
Использовать свои знания для защиты
Служить , а не править, на благо галактики
Стремиться к самосовершенствованию через познание и тренировки


Asitaka
Здравствуй Venum, скажи мне, после поступления в Орден собираешь ли ты участвовать в активной ее жизни как в игре так и на форуме, развивать клан и т.п. Есть ли желание развиваться с командой в плане скилла? Назови, по твоему мнению, текущие минусы и плюсы республики/ордена.
Asitaka
Venum, вы нас игнорируете? _a1.gif
Venum
=2Jedi Master=

-Даю слово, что буду делать всё, что в моих силах для развития Ордена Джедаев и великой Республики в целом!
Активность, инициатива, верность - это меньшее на что я готов ради Республики и её будущего... Только там Нет смерти — есть Великая Сила






Nikooz
Назови, пожалуйста, своих ботов и расскажи коротко свою историю на портале)
Venum
Как такового аккаунта у меня не было, так что не помню особо ничего до этого... На этом акке я менял ник 3 - 4 раза уже... Особо рассказывать нечего, ибо моя история еще не началась. Хотелось бы , чтобы началась с Республики!
Ralf
Основні питання були врегульовані Радою вже тоді, коли запрошували тебе до Ордену. Залишилось тільки одне: щоб повністю відчинити двері Храму тобі необхідно здобути власний голокрон.
Venum
-=Голокрон=-




Ralf


  • Будучи громадянином Республіки, ти пройшов нелегкий шлях, щоб стати джедаєм, але це лише початок. Відтепер, обраний тобою, шлях пов'язаний з Орденом Джедаїв. Надалі кожен твій крок буде впливати на орден, тому виправдай виказану тобі довіру та не забувай, що ти є лицем клану. Будучи джедаєм, на тебе накладаються додаткові обмеження. Рекомендую переглянути голокрон \\"Подолання Нерозсудливості\\", також слушні поради знайдеш в голокроні одного з Магістрів

  • Бібліотека Ордену Джедаїв являє собою сховище голокронів усіх джедаїв які колись були в ордені, крім того, бібліотека є навчальним полігоном для усіх джедаїв. Тепер і ти маєш обов'язок створити свій голокрон та насичувати його своєю історією, яка, можливо, для інших джедаїв буде цікавою та пізнавальною. Інструкції, щодо створення голокрону ти знайдеш у темі \"Шаблон создания Голокрона\". У кожному голокроні зберігається інформація про твій рівень розвитку як джедая(Очки Пізнання Сили). Магістри слідкують за розвитком своїх підопічних та уразі виконання поставленних завдань підвищують звання. Після реконструкції ордену, кожен бажаючий має можливість розвивати орден, для цього існують три зали, до одної з яких ти ввійдеш трохи згодом, як вибереш свій шлях. Для ознайомлення з роботою зал ви можете почитати теми: Зала Консулів, Зала Охоронців, Зала Вартових.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.