Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Новини про технічні вдосконалення
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Galaxy War II > Tech Zone
Dan
Сьогодні поправлено баг з відображенням гравців у будівлі.

Сподіваюсь перші битви пройдуть без багів! Давно не працювали GW сервери!

Що планується найближчим часом: зробити щоб штаб давав 25 броні гравцям свого клану і тим хто захищає штаб. Цього ж не було ще раніше реалізовано? А то я уже не пам'ятаю чи це тільки ідея була чи уже працює.. Пізніше ще даякі речі для захисту планет
Dan
А, наскільки я бачу, наявність штабу на планеті уже дає 25 броні гравцям свого клану в битвах на цій планеті. Я уже і забув що це уже реалізовано.. _a1.gif

Але майте наувазі, що штаб уже має бути на момент початку битви на карті, а не на момент відігравання битви на серверах
Dan
Може хтось помічав, як ГВ заставляє дуже сильно лагати браузер після тривалої роботи? Особливо як стоїть на неактивній вкладці?
Здається я це поправив.. дивіться..)
Dan
i
Сповіщення:
На вкладці з кораблями кораблі тепер відсортовані за станом, типом та ім'ям

Особливо зручно буде генеральним командувачам..
Dan
i
Сповіщення:
Ремонт будівель

Зроблено можливість ремонтувати будівлі. Це відбувається автоматично так само як і при будуванні. І з такою самою швидкістю, пропорційно кількості людей всередині.

Dan
i
Сповіщення:
Ships assistant control

Грандіозна фіча для керівників флоту!

Тепер ви можете видавати права вашим помічникам для керування вашими кораблями!
Право assistant control передбачає доступ до таких функцій контролю корабля:
- Керувати польотом корабля
- Атакувати ціль
- Встановлювати права для входу екіпажу
- Висаджувати окремих членів екіпажу на планеті

Право assistant control не дає права переіменовувати корабель та видавати права контролю іншим учасникам. Ці права залишаються тільки за основним командиром.

Dan
i
Сповіщення:
Anti bot feature

Нажаль для любителів поботоводити і нащастя для активних гравців, відтепер усі неактивні гравці помирають автоматично!

Для того щоб залишатися живим в Galaxy War, вам потрібно хоча б раз в два тижні заходити в XJedi Academy (скажімо навіть просто подивитись на битву).
Інакше вилітаєте з гри _a1.gif


.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.