Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Проблема з клієнтом
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi > Допомога
Rui
Доброго дня.

В мене є проблемма, під час гри, на будь-якому сервері, мене просто кікає з сервера, і пише в гл. меню "Eror: end of message", що це може бути?
imba
Скриншот ошибки сделай , и кинь сюда
Rui
Ось
В консолі: EROR: СL_*********
Dan
Спробуй може стерти всю папку зі грою, враховуючи все зайве що там могло опинитись і перевстановити гру
Rui
Пробував вже три рази, і нічого не змінилося, тільки вилітати не так часто стало.
Dan
От же ж.. що це може бути.. поки не приходить нічого в голову. Від компа і системи дана помилка не повинна залежати

Чекаєм, може у когось ще якісь ідеї будуть

А як часто викидає?
Rui
ммм...часто, сьогодні грав на СS сервері протягом 10-15 хвилин, і за цей час мене три рази кікнуло, посеред битви.
Dan
Треба може щоб imba завтра зайшов до тебе на комп через TeamViewer, ти будеш грати, вилетить, може імба щось помітить і збагне чого не помітив ти..
Rui
Та я сам уважно дивлюсь, і побачив закономірність, перед вилітом, гра в мене просто зависає, і видає 0 ФПС. Ще сьогодні на КС, коли перезайшов після виліту, поскарживсь на це, а інші гравці відповіли що у них теж просто залагало.

Ось ще помилка, тільки перевстановив клієнт, а ось таке:
Dan
Таке враження що у тебе щось з інтернет провайдером.. або роутером. Якісь глюки в мережі
Rui
ммм, можливо, бо я зараз користуюсь преносним модемом зі швидкістю 1.5 мб. Вдома такого не було, а тільки почав грати з модему, то почалось. Напевно, це і є причиною вилетів.
Dan
Напевно, таке враження що він генерує помилкові пакети окрім корисного трафіку
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.