Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Творчий конкурс #2
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Творчість та література
Stark
Потрібна емблема для ОБ, що будуть проводитись регулярно.

По змісту:
Форма вільна, але краще - щось схоже на класичні логотипи. Призначення цієї штуки - бути вставленою в шапку посту, орієнтуйтесь на це. Бажано, щоб логотип передавав саму ідею експрес-турнірчиків. Непогано було б вліпити туди "FastCup".

По формі:
Роботи, не більші, ніж 500х500 пікселів, кидайте сюди в форматі PNG та/або PSD.

Конкурс триває до 30.09, приз - автор роботи-переможця отримує 12К КУАГ.
Удачі :)
Enya


У тебя есть сутки, чтобы признать меня победителем strooper.gif
Dessel


В кружечке просто меняются номера ОБ..

При вашем желании, можно сделать чтобы через определенное время, вместо номерка ОБ появлялось время, во сколько оно будет. Но анимация требует формата gif.
Stark
2Enya
Все круто. Виконання - 10/10. На всякий випадок, PSD зберіг?



2Reckless
thumbup1.gif thumbup1.gif

Мені, правда, не подобаються два моменти:
- Рамка. Через чітку прямокутну форму логотип в пості буде виглядати, вибач, як ось це _a1.gif. Я б поставив на фон (якщо він у тебе окремим слоєм, звсіно) маску і кинув на неї градієнт який-небудь. Або взагалі прибрати фон, тільки не рамка)
- Забагато вільного місця, як на мене. Трохи "зсунути" елементи - і буде чудово.

Ну і те ж саме запитання до тебе - PSD є?
Enya
(Stark @ 25.9.2015, 0:29) *


Все круто. Виконання - 10/10. На всякий випадок, PSD зберіг?


Достал из корзины whistling.gif
Dessel

PSD в наличии. По просьбе увеличил текст, как по мне - стало хуже. При желании, можно элементарно уменьшить.
Stark
Та я не казав збільшити текст, я казав спробувати розмістити елементи кучніше.
Якщо ти не проти зробити ще пару правок, напиши мені в ПП свій скайп, і на вихідних якось зорієнтуємось. Бо в такому форматі довго)
Dessel
Stark
І перемагає робота Shox'а!
Тепер кожного тижня на форумі буде випливати його логотип _a1.gif
12000 CUAG

Але роботу Ені я просто не зміг пропустити. За попередньою домовленістю я купую права на використання цього логотипу десь в майбутньому ninja.gif

Тему прошу закрити :)
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.