Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
XJedi 9 років!
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi
Dan



30 липня порталу XJedi виповнюється 9 років!



У зв'язку з цим, у нас буде проведено такі заходи:


  1. 25 липня, в суботу увечері буде випущено новий клієнт - XJedi Academy Online 1.5
    Слідкуйте за форумом, щоб зловити цей момент, оскільки
    перші 10 гравців, що залогіняться з новим клієнтом, отримають бонусні 10 000 CUAG !

  2. 30 липня, в четвер в 21:00 буде проведено флешмоб високої активності на серверах!
    Що вам потрібно зробити?
    Просто запустіть XJedi Academy і зайдіть на будь-який сервер що є в моніторингу о 21:00 і побудьте там хоча б 10-30 хв, доки адміністрацією не буде написано повідомлення в > цій темі < "ЗНІМОК АКТИВНОСТІ ЗРОБЛЕНО".
    Орієнтовно о ~21:05 буде знято знімок присутності усіх гравців на серверах і
    всім авторизованим буде видано бонусні 1 000 CUAG!
    Тим, хто матиме A.JA >= 4 буде видано бонусні 3 000 CUAG.
    Тим, хто матиме A.JA >= 7 буде видано бонусні 10 000 CUAG!

    Починайте грати уже зараз, набирайте активність!

  3. Починаючи з 30 липня пишіть в цій темі різні побажання порталу і друзям. За найкраще побажання адміністрація видасть приз: бонусних 5 000 CUAG!

  4. 1 - 2 серпня в магазині знижка 50% на всі товари окрім голокронів!

  5. 1 серпня сходка на шашлики!




Alvio Hunter
Поздравляю с Днем Рождения сервера! )

Вопрос:
(Dan Mor @ 20.7.2015, 18:29) *

1. 25 липня, в суботу увечері буде випущено новий клієнт - XJedi Academy Online 1.5
Слідкуйте за форумом, щоб зловити цей момент, оскільки
перші 10 гравців, що залогіняться з новим клієнтом, отримають бонусні 10 000 CUAG !

А как же те у кого интернет медленнее чем у других (по разным причинам... ) они заведомо не смогут участвовать в этом мероприятии.
Ко мне это не относится, но я думаю у других.

И еще "Слідкуйте за форумом, щоб зловити цей момент":
За фоумом, данное темой или "Нові повідомини"?
Думаю, чтобы не было кучи вопросов (как тут) лучше уточнить.
Dan
За підфорумом https://xjedi.com/forum/index.php?showforum=273

Тема з'явиться раніше ніж клієнт
Dan
Новий клієнт постараюсь випустити десь о 21й годині. Спочатку дам посилку на скачування запароленого архіва, трохи пізніше дам пароль _a1.gif Щоб ті хто хоче першим залогінись, але має повільніший інтернет, опинились в рівних можливостях )
Asitaka
Надеюсь не вовремя ОБ будет выдача пасса? _a2.gif
imba
ОБ будет отменено из-за обновлений серверов
Mka


Сегодня же день рождения XJEDI, или как я привык его называть UAG.

Поздравляю этот портал, что смог так долго просуществовать, что все эти 9 лет дарил нам радость, веселье, фан и много положительных эмоций) Думаю Дан сам не ожидал такого когда создавал портал, что за 9 лет, он воспитает не одно поколение ценителей культуры Star Wars. Что старички, которые уже возможно воспитывают собственных детей, все равно возвращаются на портал, дабы вспомнить былые времена. Одно это говорит уже о многом.

Я искренни верю, что портал сможет просуществовать еще столько лет, сколько ему отведено силой) yoda.gif
В наших сердцах он будет жить вечно! May the Force be with you XJEDI!!

UAG это наше детство. С днем рождения!





[youtubem=311]yptp1yCCRWk&index[/youtubem]
Dan
Хотів теж зробити гарну картнку і привітання, але Mcafree зробив це ще краще )) З музикою! Дякую!

Я всім гравцям порталу бажаю багато добра, успіхів, кохання, насолод і досягнень у житті!!!

І найголовніше - хорошого рівня володіння світловим мечем в різних стилях!
Dan


Налітай! Знижки в магазині почалися!



Birdy Once
Усіх вітаю з 9 річчям порталу!
п.с: скидки на кольори будуть?
Dan
ні )
Dan
Знижки в магазині закінчились! ^^



(Dan Mor @ 20.7.2015, 18:29) *

За найкраще побажання адміністрація видасть приз: бонусних 5 000 CUAG!


Приз отримує Mcafree !

5000 CUAG
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.