Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Чим платити захисникам за відкладення битви на пізніший час
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Galaxy War II > Tech Zone
Dan
Вирішуйте _a1.gif Все знову на розгляд гравців

Додав ще один цікавий варіант: платити не грошима а зменшенням HP захисників.
Sly
Платити 2к за переміщення битви... це може стати навіть економією для кланів. Бо люди платять по 5к за швидке відновлення гравців. Анфор там і по три гравця за раз відновлював з допомогою грошей.
А тут можна викинути 4к за два дні і мертві гравці вже будуть готові до бою.
Штука з hp цікава. Але можна посадити якогось бота у штаб, який отримує -50 до життя і всерівно не прийде. І таким чином буде блокуватись атака. Кашиїк би тоді не вдалось захопити.
Nikooz
нормально 200 CUAG за кожні 20 хв, 2000 CUAG на наступний день

Цены маленькие)
1000 за 20 минут и 10000 на след. день, наверное, будет справедливо.

Я думаю, что важно ещё учесть, что если битва итак на конце нашего промежутка времени для битв - цена переноса на след. день должна быть меньше, т.к. им некуда особо откладывать будет.

частково в фонд GW, частково нападникам

Это логично - часть идет на подношение атакующим))
Mad
Оу, Sly, Nikooz, буржуазия!
Это фича для удобства и возможности попить пива вечером, лето на носу, девочки(не мне).
Зачем в таком случае такие заоблачные цены?
Те кто готовы играть в 9 в 95% случаях готовы играть и в 10 и в 11. Так что это явно перебор, по 2к, а уж тем более по 10к!
А платить только и нападающим и в фонд ГВ.
В фонд типа "за мешки с песком".
А нападающим, ну они все таки тоже такие-же люди сидящие вечером у компьютера.
Lotr
(Mad @ 30.4.2014, 10:37) *
Это фича для удобства и возможности попить пива вечером, лето на носу, девочки(не мне).
Ну от вважай, що нападникам також хочеться попити пива, а не моніторити ГВ постійно бо хтось просто не може змиритися з поразкою і тягне час закидуючи по одному гравцю чи боту в штаб щодня. Поки не дуже зручно.

(Mad @ 30.4.2014, 10:37) *
Те кто готовы играть в 9 в 95% случаях готовы играть и в 10 и в 11
Готові. Тільки це означає, що сьогодні вдасться провести лише одну атаку. В разі перемоги можна атакувати будівлю хвилин десь 5 поки новий гравець в будівлю не залізе і завтра все доведеться починати спочатку. В такому випадку нехай хоч платять компенсацію достойну і нападникам, і ГВ _a1.gif
Elroy
Хотел уточнить. Если будет фича,которая позволит нападающим отменять атаку, то возможен будет вариант : клан А нападает на клан Б. Б переносит битву заплатив N cuag , А отменяет атаку. Куаги пропадают или возвращаются?(если часть идет нападающим, то после отмены атаки куаги у них изымаются?)
Мне кажется рациональней платить в виде лишения хп. Это реалистичней. Ну если и куагами, то символическую стоимость явно не стоит ставить, так как будет 100% саботаж.
Nimbo
(Elroy @ 30.4.2014, 12:06) *

Мне кажется рациональней платить в виде лишения хп. Это реалистичней. Ну если и куагами, то символическую стоимость явно не стоит ставить, так как будет 100% саботаж.


Это как представить, на тебя нападают а ты режешь себя что бы биться но позже? biggrin.gif
Реалистичней заплатить врагам за то что бы отложить битву.
На счет стоимости согласен, со слишком маленькими ценами попросту время будет тянутся.
Elroy
(Nimbo @ 30.4.2014, 14:57) *

Это как представить, на тебя нападают а ты режешь себя что бы биться но позже? biggrin.gif

Нифига подобного. Перенести битву, это роскошь, как по мне, оптимальная плата это потеря хп. По каким причинам теряется хп в рп это не проблема придумать. Банальщина типа *режешь себя* просто wallbash.gif
При переносе битвы - хп терять должны они yoda.gif
Dan
(Nimbo @ 30.4.2014, 14:57) *

Это как представить, на тебя нападают а ты режешь себя что бы биться но позже? biggrin.gif

Уявляй так: на вас напали, у вас є можливість битись зараз, або втекти, і затримати нападників поки вони вас доганяють. Але поки вони вас доганяють вони стріляють з бластерів, і ранять вас. Так ви кров'ю оплачуєте час затримки

(Elroy @ 30.4.2014, 12:06) *

Хотел уточнить. Если будет фича,которая позволит нападающим отменять атаку, то возможен будет вариант : клан А нападает на клан Б. Б переносит битву заплатив N cuag , А отменяет атаку. Куаги пропадают или возвращаются?(если часть идет нападающим, то после отмены атаки куаги у них изымаются?)

Та ні, так ускладнювати точно не будем, нічого не вертається.. Це ж по колу буде тривати.. вони будуть знову платити за відкладення тими ж грошима.. Вічний блок..

З HP так само: відклали раз, отримали -50хп, атаку відмінили, другий раз HP знімається, уже 50% від тих що залишились, лишається 25..
Taviscaron
Выбрал 2ой вариант по всем пунктам)
Dan
Скільки людей, стільки і думок. Але більшість таки за грошову оплату.

Робимо змішане компромісне рішення:

Оплата буде 100 CUAG за кожні 20 хв, 1000-2000 CUAG за наступний день
Частково в фонд GW, частково нападникам.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.