Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Фіча: відкладення часу битви на годину
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Galaxy War II > Tech Zone
Dan
За правилами GW битви ми проводимо в період від 21:00 до 22:59.

Дві теми обговорити хочу:

1. Може зробити таку фічу?

Захисники мають право за невелику ціну затримати проведення битви від 20 хв до півтори години, але в межах нашого вечірнього інтервалу
Ось для чого: зараз теплі вечори, хочеться погуляти, сходити на побачення і т ін ) А зіграти битви можна ж і перед сном _a1.gif Тому якщо ми бачимо що невстигаєм вернутись додому на битву о 21:00, то відкладаєм битву на трошки пізніший час, але в цей же день о 22:40 наприклад.
Дана фіча буде доступна тільки захисникам, а не нападникам. Бо нападники і так можуть просто не нападати, якщо вони хочуть змістити час битви.

2. Може змістити наш діапазон наприклад до 22:00-23:59, або розширити до трьох годин так 21:00-23:59?
Sly
Якщо мати змогу переносити битву, то тоді можна розширити до трьох годин. Нехай буде обмеження не в дві битви одного корабля за вечір, а чотири.
Dan
(Sly @ 27.4.2014, 20:32) *

Якщо мати змогу переносити битву, то тоді можна розширити до трьох годин. Нехай буде обмеження не в дві битви одного корабля за вечір, а чотири.

Для цього тоді треба дозволити створюватися битвам не через годину після нападу, а через півгодини? Чи справедливо це буде по відношенню до тих, хто не очікував нападу?

--------

Голосування триватиме 2 доби, закінчиться у вівторок в 20:02.
Гравці тут справді оберуть долю розвитку ГВ! Тому голосуєм! Як проголосуєте так і буде, все демократично! _a1.gif

А якщо в другому голосуванні ні один з пунктів не набере більше 50% голосів, то проведемо другий тур, де будуть уже два варіанти, за які найбільше проголосували
Lotr
(Dan Mor @ 28.4.2014, 0:34) *
Чи справедливо це буде по відношенню до тих, хто не очікував нападу?
Ну так якщо ворожий корабель на орбіті, то чого ще можна очікувати як не на напад?
Nikooz
(Dan Mor @ 28.4.2014, 0:34) *
Для цього тоді треба дозволити створюватися битвам не через годину після нападу, а через півгодини? Чи справедливо це буде по відношенню до тих, хто не очікував нападу?

Если сделать оповещение, как изложено в одном из предложений - всё норм.
Dan
(Lotr @ 28.4.2014, 0:47) *

Ну так якщо ворожий корабель на орбіті, то чого ще можна очікувати як не на напад?

маневри якісь. крім того кораблі не тільки ворожі бувають

(Nikooz @ 28.4.2014, 1:30) *

Если сделать оповещение, как изложено в одном из предложений - всё норм.

тобто норм кожні 15 хв на форум заходити робити необхідністю?
Jan
16:00 или свободное для защиты время. Просто некоторым очень трудно в час ночи.. =D
Nikooz
(Dan Mor @ 28.4.2014, 3:00) *

маневри якісь. крім того кораблі не тільки ворожі бувають
тобто норм кожні 15 хв на форум заходити робити необхідністю?

Ну так игроки знают про наличие вражеских объектов рядом с собой. Иначе - их проблемы.
Mask
Я вообще за любой кипиш, кроме голодовки. Но я к примеру иногда и в 21:00 и в 22:00 спать падаю (в зависимости от состояния _a1.gif). И думаю что если битва будет в 23:59, то я могу просто не дождаться ее, так как работа с утра и тд. (не все же у нас полуночники _a1.gif ). А вот с переносом времени битвы, довольно не плохо придумано. Но это конечно сугубо мое мнение, и не надо кидаться тапками.
Taviscaron
Практически не знаю людей, ложащихся до полуночи... Втыкать в монитор с 21 до 24 как-то тоже не айс, все-таки долго, так что вариант с 22 до 24 самое оно. Правда если я вдруг решу вести здоровый образ жизни и ложиться в 22, это станет проблемой biggrin.gif
Dan
Угу, але чомусь за цей варіант меньше всього голосують.
Weaver
Такой вопрос, за сколько ~примерно до самой битвы можно будет сделать задержку?
Dan
За скільки ти хочеш?
Weaver
Мой вариант - сделать в течении 12 часов после нападения на объект, а потом функция исчезает. Тоесть даже если напали в 20:00 - все равно битву можно перенести, также если в час ночи или два. Если нападут глубокой ночью, все равно остается время среагировать и принять решение.
Dan
Я думав ти питав про ціну, як і в сусідній темі. Більше слів вживай які уточнюють контекст в якому ти говориш, а то ти висловлюєш думки досить невнятно...

Тобто ти просто пропонуєш недозволяти таких ситуацій, що на тебе напали вранці, а ввечері всі очікували битви, а ти її раз і переніс в останній момент, так?
Але якщо на тебе напали нещодавно, меньше 12 годин назад, то ти можеш перенести і в останній момент?

Мабудь в цьому є смисл.

А ще я думаю над тим, що для балансу варто дати можливість нападникам відмовлятись від атаки. Особливо в умовах коли захисники можуть змінити час битв..
Konstantin
Если мое мнение на что-то повлияет, то я выскажусь. Я против такой "фичи". Это бред, человек нападает, рассчитывает время битвы, подстраивается под время, а тут игрок-зищитник откладывает время на час, а-то и на следующий день. В который ты, допустим, хотел сьездить к бабушке... Ведь такое бывает, не все же втыкают в монитор вечером до полуночи, может кто-то к девушке на ночь идет. И, в общем, ты теряешь возможность атаковать корабль только потому что кто-то там денег не пожалел, а наверняка за отказ от боя тоже заставят платить. Плюс это далеко от реализма, сами понимаете. Вот назначение времени атакующим я еще могу понять, но наоборот - не согласен.
Weaver
Да, все верно.. Насчет возможности отказа со стороны нападающих - тоже хорошая идея. Но и тут наверное нужен интервал в течении которого атакующие могут отказаться от предложения по задержке. Например если у защитников время на эту операцию 12 часов (после атаки штаба/корабля), то у атакующих после предложения задержки тоже есть лимитированное время, если они его профукали то битва откладывается. Правда это все обязывает постоянно мониторить ГВ, но тут уже кто больше хочет победить. Предлагаю все временные интервалы решить тоже голосованием, а ценовую политику на усмотрение администрации.

p.s. это к посту Дана.
Nimbo
Кому в случае переноса битвы или отказа от битвы идут деньги? В фонд УАГа, или также часть нападающему?
Dan
(Konstantin @ 29.4.2014, 18:40) *

а наверняка за отказ от боя тоже заставят платить

нівякому разі!

А платити за відкладення часу, щоб всі розуміли це потрібно не тому що портал хоче на цьому заробити, ні ) А для того щоб тиснули на цю кнопку лише тоді коли справді необхідно. Як і відродження швидче... Ця фіча просто як додаткова можливість.

Я наприклад втратив сьогодні космопорт, через те що такої фічі не існує!
Apple
Судя по количеству процентов опрошенных, складывается мнение что всем подходит время с 21:30 до 23:30.
Dan
(Apple @ 30.4.2014, 0:19) *

Судя по количеству процентов опрошенных, складывается мнение что всем подходит время с 21:30 до 23:30.


За твоєю логікою на минулих президентьсяких виборах би всім підійшла людина наполовину Янукович, наполовину Тимошенко...


Фіча: відкладення часу битви на годину вперед

24 (55.81%) - за
17 (39.53%) - проти

значить вона буде реалізована, оскільки багато людей проти неї, її ціна має бути не зовсім дешевою, але все ж доступною, щоб її застосовували рідко, але при необхідності могли


(Nimbo @ 29.4.2014, 21:22) *

Кому в случае переноса битвы или отказа от битвы идут деньги? В фонд УАГа, или также часть нападающему?

Я думаю в фонд GW. А хтось хоче щоб його гроші ішли напряму ворогам?
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.