Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Удаление
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi > Магазин мечів і скінів
Neuro-Syphilis
Прошу удалить все мои скины из магазина скинов и мечей.
Devoted.
Могу подтвердить что это я, аккаунт Devoted забанен.
Dan
Ти вважаєш своє прохання адекватним? Група адмінів і людей з комісії, займалася твоїми скінами, тестувала їх, розробляла для них спеціальні активні бонуси в грі, скріни, тексти, а тепер ти плюєш на їхню роботу і береш на себе одноосібне право видаляти щось з магазину?

Це те саме що ти пішов в будівельну компанію працювати, наприклад в Київміськбуд, попрацював там півроку, взяв участь у зведенні кількох будинків у Києві, а потім звільняєшся і говориш: "Зруйнуйте ті будинки, що я разом з вами будував, а людей виселіть на вулицю". Тебе думаєш сприймуть нормально? Тобі лише порекомендують в дурку звернутись.

Так само і у нас: багато людей грається скінами створеними магазином, і через твої капризи ми не будемо позбавляти людей можливістю грати ними, а тих людей що працювали над дованням скінів в магазин - заробітку від продажу скінів.

Стосовно того, чому ти забанений - я не знаю, причин в логах нема, я доручу Адміністрації розібратись з цим.

.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.