Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Star Wars: Republic Commando
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Ігри по мережі (Multiplayer games)
Lotr


Это что-то неописуемое. SW:RC не даст расслабиться ни на секунду. Нет, вы не будете работать до седьмого пота, играя в Republic Commando, вы будете действительно получать море с небольшой лужицей удовольствия! Настолько динамичного action’a мы давно не видели. Все это «море» включает в себя оторванные части противников, дымящихся дроидов, разнообразных гуманоидов и т.д и т.п..

Попередня тема на ЮАЗі - RC

+ Плюси Гри:
  • Незвичний для шутерів геймплей, надзвичайно динамічний.
  • Надзвичайна атмосфера гри (карти, озвучка, музика, моделі гравців..).
  • Незручний текстовий чат. Він в свою чергу робить "голосовий чат" набагато актуальнішим. Гра озвучена прекрасно і взаємодію команди можна досить легко і ефективно координувати без конференції в скайпі.
- Мінуси:
  • Незвичний для шутерів геймплей. Зараз в Батлі та MW3 практикуються вбивства з 3-х пострілів. В RC ж треба попихтіти щоб досягнути свого (як в Halo, наприклад).
  • Незручний текстовий чат і динаміка гри в мультиплеєрі дуже заважатимуть "спілкуванню". Гра вимагає всю увагу сконцентрувати на відстрілі ворогів, тому ви рідко будете помічати будь-що в чаті.
  • Виробники забили на гру _a1.gif Жодних оновлень чи патчів. Ніяких нових мап (хоча наявні досить класні) і тд.

Ніколи не можна зупинятись. Ні на мить.
Пограти онлайн можна в стімі. Навіть 2-3 трохи зіграних гравця без особливих проблем зможуть приносити перемогу команді в більшості битвах _a1.gif Коштує там вона 5.99 зелених.


[ytold=_ykjIsMv1Dw]
[/ytold]
Corr
Так. Після того, як побачив тему, звернувся до Лотра у скайп. Він мене заінтригував і я купив гру ( 6 баксів - 50 грн).
Давайте пограємо командою у кого є стім. Бажано після 21:00. Нік Jull1us.
Lotr
Нас уже четверо) Я, Корр, Оракл та Ральф. ЮАГівці, приєднуйтесь!)
Ralf
Серйозно) гра вартує витрачених грошей і того фану, що вона приносить) І чим більше народу - тим веселіше :Е

А ще там можна разом кампанію проходити, що є не менш веселою справою biggrin.gif
Exbifour
Аррр... Я с вами. Ник: Exbifour
Gustavo
Ребята, давайте поиграем в ближайшее время)
Ник на серверах в стиме Gustavo_Ordo.
В стим-акк: jull1us
-Dark-Eyd
В игру можно играть бесплатно через TUNNGLE
Dark-Blood
В эту игру не играл, всё руки не доходят. Друзья говорят , что хорошая.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.