Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Гітара
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Музика
Split Second
Прошу допомоги виключно у знавців даної справи.
Можливо хтось знає нормальні відеоуроки, розбори пісень та і взагалі методи гри. (сайти де це все знайти).
Що ви конкретно порадите?
Не пропонувати репетитора, колись був... через нього закинув гітару на рік.
Треба самому вчитись.

Ато все, що не знаходжу викладено погано + матеріал явно не для початківців.

Дякую.

p.s: Ніби такої теми ще не було. ninja.gif
Lotr
Я не такий вже й знавець, але здається в тебе був просто поганий репетитор )

Якщо вже хоч щось вмієш, то вбий в пошуковик на рутрекері "Lick Library" і шукай знайомі гурти) Я глянув був на Muse і Foo Fighters і мені сподобалось. Табів чи нот там ніде немає, проте досить наочно показано що і до чого.
Якщо тебе не лякають дядьки в шкіряних штанах, то глянь "Frank Gambale Chop Builder" і "John Petrucci - Rock Discipline", там вони гарні вправи дають. А ще на ютубі чувак один є, Rob Chappers звати ) Він на свій канал часто рандомні відео заливає: чи піцу готує, чи в Діабло грає, чи свої гітари рекламує, але час від часу якісь гарні поради дає і уроки заливає) Хоча останнє робить вже рідко. А взагалі очікуй поки Cheshir в тему загляне, він щось путнє порадить :Е
Split Second
Up

Все еще жду ответов.
Cheshir
Если с нуля хочешь учиться - к педагогу. Видеоуроки и самоучители очень сильно замедлят процесс обучения и 95% гарантии, что в последствии придется переучиваться (постановка рук, например).
Если есть уже проф. база, то проблем найти уроки нет. По рокешнику у Джона Петруччи есть неплохая видеошкола, по джазам отличная у Джо Пасса, по оригинальному сольному исполнению у Марти Фридмена, по шреду у Пола Гилберта, еще есть отдельные видеоуроки у Сатриани, Вая, Хоуа и т.д.
Подчеркну, что сначала лучше все же к _хорошему_ педагогу пойти, а не к такому же как я гитарасту, который пусть и нормальное количество лет играет, но все же как педагог не удался.
Racheival
я іграю вже 7 років і не признаю тих тренерів. моя група записала альбом рік назад і нас приглашають іграть в разні турне до сіх пор, ми і так виступали по всій Україні і вобще всі в групі самоучкі. оця дурацка стояка з гітарой як учать, як там рукі держать - як тобі удобно. не нада насаджувать свою техніку комусь. як я учівся грать: мені показали знакомі як зажимать які акорди, а потом я учів пєсні. перша шо була - сектор газа-бомж _a1.gif
Devoted
Ребята, вы меня поражаете...
Один пишет что репетиторов не предлагать, другой пишет что вообще педагогов не признает.
После самообучения музыкантами не стают, запомните это раз и на всегда.
Половина людей интересующихся музыкой в нашей стране - недоучки.
Если ты действительно хочешь стать музыкантом, и научится играть на любимом инструменте - иди в школу исскуств (музыкальную школу). Отзанимайся там с педагогом, выучи теорию музыки, сольфеджио, а потом играй сколько влезет.
Педагог - единственный человек который тебя научить правильно сначала до конца.
Racheival, отвратительный пример...
Ты наверное даже не знаешь как эти аккорды строятся, по каким интервалам, и на каких ступенях какого лада...
Я в шоке!
Racheival
"После самообучения музыкантами не стают" - а хто такій музикант,а?
я савєтую так для нього заняться музикой,а не буть задротом, якій тіки в інтернеті вміє видєлуваться якій він шикарний пацан, а даже не має чим похвалиться(це не діпломи, а то шо він іграв). паралельно з гітарой я виучів і барабани(заміняв нашого барабанщіка пару концертів і ще в двох групах підміняв) і клавіши. він собирається іграть в якомсь крутом ансамблі для старіків, чи для себе і може з друзями? нада мать слух, а не сольфеджіо знать, бо будучі глухім(ну рітм не чуствувать і ноти нешибко відрізнять, особо не прорвешся, даже закінчивши консерваторію музикальну). я б тобі дав послухать шо я грав, але мені нема смисла перед тобой видєлуваться,я б такіх стріляв
Devoted
(Racheival @ 17.4.2012, 13:04) *

"После самообучения музыкантами не стают" - а хто такій музикант,а?
я савєтую так для нього заняться музикой,а не буть задротом, якій тіки в інтернеті вміє видєлуваться якій він шикарний пацан, а даже не має чим похвалиться(це не діпломи, а то шо він іграв). паралельно з гітарой я виучів і барабани(заміняв нашого барабанщіка пару концертів і ще в двох групах підміняв) і клавіши. він собирається іграть в якомсь крутом ансамблі для старіків, чи для себе і може з друзями? нада мать слух, а не сольфеджіо знать, бо будучі глухім(ну рітм не чуствувать і ноти нешибко відрізнять, особо не прорвешся, даже закінчивши консерваторію музикальну). я б тобі дав послухать шо я грав, але мені нема смисла перед тобой видєлуваться,я б такіх стріляв

Мне противно читать то что ты пишешь...
Я имею чем похвалится, но я этого не делаю в отличии от тех, кто чуть научился брынькать и сразу пошел на сцену...
Твой слух не нужен никому если ты не умеешь правильно его использовать!
А сольфеджио как раз и развивает слух. В консерваторию тебя без слуха не возьмут, можешь и не плакать.
"Я б такіх стріляв"
Советую тебе придержать свой рот закрытым.
Выставь сюда как ты играешь, вот и послушаем.
Brine
Полностью солидарен с Девотедом. Если человек хочет играть и не забрасывать в будущем, тогда стоит брать педагога. Педагог научит основам, поставит правильно руку, объяснит тонкости.
Раз уже такое дело, что человек захотел играть, то уже нужно браться серьезно, а не как большинство "Цоя суметь сыграть на лавочке во дворе" (если вы понимаете о чем я _a1.gif )
Kelborn Kad
Racheival, если ты такой крутой игрок на гитаре что даже есть своя мега-группа, которая в 100 раз лучше всех остальных - почему бы тебе не сказать нам ее название? Просто это очень похоже на шутку "приезжай - нас 8 человек, мы на ядерной базе за лазерными турелями или зассал?".
По сабжу: найди какой-нибудь творческий коллектив в своем городе и обратись к куратору. Возможно, они работают как кружки в СССР и тебе повезет найти хорошего халявного репетитора, но, разумеется, инструмент с тебя. Пойми принцип игры и развивай мастерство уже сам, играя различные композиции и обращаясь к всяким интернет-урокам.
Krutokoshka
Коли я вчився на гітарі грати мені дуже допоміг цей сайт несанкционированная реклама. Уроки веде та викладує колишній менеджер группи "Ария". Докладно та зрозуміло все показує, розказує і т.д.

!
Попередження:
Несанкционированная реклама,10 р\о.

Racheival
wings for marie(жіночий вокал, одна пєсня в контакті є. бо є ще з такой само назвой мужска,то там жосткій вокал, але то не моя творчість) і find my dark mind. дурацкі названія, то не я придумував) Перша група років 6 чи 7 назад грала,там скрипка була - на любітєля, а друга то після випуска альбома 2.5 роки назад нас і досі приглашають в турне по всій Україні,хоть з усіх хто там іграв граєм дальше тіки я і вокаліст(він остався в Рівному,а я вернувся в Чернівці і щас тут собираю людей:барабанщіка і басіста найшов,смаки співпадають). Грали ми в Рівному, а їздили в Хмельницькій,Чернівці,Ковель,Львів,Костопіль.

Знаєш шо научіть педагог? своєї тєхніки, пентатоніки і гам, які він сам іспользує. Цієї різниці не побачиш, якшо не будеш самостійно обучений. Ти будеш іграть не то шо тобі нравиться, а то шо складено в програмі обучєнія. я читав і іграв по тим програмам і всьо равно вернувся до того, шо я люблю слухать. якшо ти начінаєш іграть напрімєр даже того Кобейна(просто розбираєш його пєсні і дома бринчиш), то потом на твоїй творчості(шо ти придумав сам) буде чуствуваться його вплив: сочєтанія нот,рітм і т.д. Глянь на люблю групу сучасності - всі їхні перші альбоми це копії тих груп, шо вони люблять,але із зміною твоїх учасників команди. так і народжуються нові стілі музикі. (я начінав не з Кобейна,то для прикладу я сказав)

А тепер похваліться ви,пєрци

Neuro-Syphilis
(Racheival @ 26.9.2012, 9:48) *

wings for marie(жіночий вокал, одна пєсня в контакті є. бо є ще з такой само назвой мужска,то там жосткій вокал, але то не моя творчість) і find my dark mind. дурацкі названія, то не я придумував) Перша група років 6 чи 7 назад грала,там скрипка була - на любітєля, а друга то після випуска альбома 2.5 роки назад нас і досі приглашають в турне по всій Україні,хоть з усіх хто там іграв граєм дальше тіки я і вокаліст(він остався в Рівному,а я вернувся в Чернівці і щас тут собираю людей:барабанщіка і басіста найшов,смаки співпадають). Грали ми в Рівному, а їздили в Хмельницькій,Чернівці,Ковель,Львів,Костопіль.

Знаєш шо научіть педагог? своєї тєхніки, пентатоніки і гам, які він сам іспользує. Цієї різниці не побачиш, якшо не будеш самостійно обучений. Ти будеш іграть не то шо тобі нравиться, а то шо складено в програмі обучєнія. я читав і іграв по тим програмам і всьо равно вернувся до того, шо я люблю слухать. якшо ти начінаєш іграть напрімєр даже того Кобейна(просто розбираєш його пєсні і дома бринчиш), то потом на твоїй творчості(шо ти придумав сам) буде чуствуваться його вплив: сочєтанія нот,рітм і т.д. Глянь на люблю групу сучасності - всі їхні перші альбоми це копії тих груп, шо вони люблять,але із зміною твоїх учасників команди. так і народжуються нові стілі музикі. (я начінав не з Кобейна,то для прикладу я сказав)

А тепер похваліться ви,пєрци


Одни ущербные вокруг...
Слушая сюда, виртуоз-недоучка. Есть такие понятия как "хочу/нравится" и "надо".
Если ты будешь учить то что нравится тебе, ты не овладеешь всей техникой в полном обьеме, и не уберешь проблемы постановки, не будешь совершенствоваться.
Каждый уважающий себя музыкант будет играть гаммы, и разные лады, потому что это развивает. Если ты такой крутой, выложи видео того, как ты играешь.
Поимпровизируй на ходу, используя джазовую гармонию.
Не советуй людям бред.
Нормальный педагог научит правильно, даст тебе разные произведения расчитаные на лично твои проблемы с гитарой, и потом когда ты будешь это делать хорошо, он тебе даст другое произведение. Играют то что хотят люди которые умеют играть всеми техниками.
А ты, недоучка, зазубрил какую-то модную фигню, и хвалишься какой ты крутой, а если найти в твоей технике дыры, и сказать "сыграй как так-то..." ты испытаешь баттхерт, что сейчас и происходит у тебя.
А тепер похваліться ви,пєрци

Здесь люди не хвалится пишут, а давать советы. Исчезни-ка из темы.
П.С. От твоего текстового суржика может образоваться рак.
Racheival
думаєш я не знаю гам чи шо? я сам ізучав сольфеджіо, але тіки то, шо мені з того пригодиться. там багато ненужного. я відрізняю на слух ноти,а скідать відєо як я молочу пальцами по гріфу - я таке ніколи не уважав, не робив і не буду. ніколи не любив віртуозів стіві вая,хендрікса,клептона і прочіх. мелодіка мені всіда була саме главне,а не панти "як я наловчівся бистро кідать пальци", а люди вже находять в цьому експеріменти і роблять з них героїв. але попсу я тоже не люблю, фредерік тордендаль - вот,за ким я сліжу і кого ізучаю.
суржиком я всіда пишу, але я не самий дурний,повір. а ти тіки і можеш шо мішать з грязью людей,які не підтримують твою думку. можна всього научіться самому,просто інколи обращяться до книжок і знакомих. якшо в тебе голова не варить,так шоб ти міг сам шось понять, то мені тебе жалко ak.gif
Neuro-Syphilis
(Racheival @ 30.9.2012, 17:31) *

думаєш я не знаю гам чи шо? я сам ізучав сольфеджіо, але тіки то, шо мені з того пригодиться. там багато ненужного. я відрізняю на слух ноти,а скідать відєо як я молочу пальцами по гріфу - я таке ніколи не уважав, не робив і не буду. ніколи не любив віртуозів стіві вая,хендрікса,клептона і прочіх. мелодіка мені всіда була саме главне,а не панти "як я наловчівся бистро кідать пальци", а люди вже находять в цьому експеріменти і роблять з них героїв. але попсу я тоже не люблю, фредерік тордендаль - вот,за ким я сліжу і кого ізучаю.
суржиком я всіда пишу, але я не самий дурний,повір. а ти тіки і можеш шо мішать з грязью людей,які не підтримують твою думку. можна всього научіться самому,просто інколи обращяться до книжок і знакомих. якшо в тебе голова не варить,так шоб ти міг сам шось понять, то мені тебе жалко ak.gif

В сольфеджио и муз. теории нет ничего лишнего! Вся музыкальная теория развивалась и складывалась с древних времен, и сейчас она полностью сформировалась. Это точка золотого сечения.
Эти виртуозы могут играть все, они не учили только то, что им нужно.
Демонстрация своих возможностоей - это не понты. Люди выкладывают видео с игрой для того чтобы другие слушали и наслаждались, или для того чтобы что-то подсказали, посоветовались, показали себя. Нравится Фредерик Тордендаль, пусть нравится, но не идиот не должен быть ограниченным.
У меня какраз голова варит для того, чтобы все понять самому. Но музыка - это дело, которое требует постоянного контроля, это высокое исскуство со своими законами и правилами. А такие как ты, современные брынчалкины, портят всю эстетику всей этой науки.
Поэтому я и ненавижу современное общество. Свиньи с отсуствием духовности, и умением делать что-либо правильно. Нормальные самоучки - очень редкое явление.
Я ухожу из темы, твои оправдания мне больше не интересны.


!
Попередження:
Порушення правила 1.с . 2 дні P/о
Racheival
музика - це то, шо має іти від душі, а не з голови за якимись законами. "єслі человєк ідіот - то ето надолго", якшо в людини нема слуха - ти її не навчиш складать музику,скільки б ти її не вчив. а якшо людина здатна для народження творів, то музична теорія їй дастся легко і багато вона буде знать не вивчаючи її. я не приписую себе до таких, але я хоть шось стараюсь робить. знаю ноти,гами і т.д.,граю не тільки на гітарі, є запісі,якими я можу гордиться(на то врємя це була шикарна музика на уровні нашої країни), а не умнічаю в інтернеті як це люблять деякі мєга-музиканти,які щітають шо їхня думка правільна,а всі остальні - фігня
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.