Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Anko Yamanake
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Приймальня Ордену
-Anko Yamanake
Я ознакомился с Правилами Поведения на Игровых Серверах, Правилами для кланов, Конституцией Республики и Кодексом Ордена Джедаев![/font]

Моя історія почінається з мого дитинства. Мені Було 4 роки коли моїх Батьків вбили сітхі, по невідомій прічіні я зміг віжіті но зараз я розумію Що мене захистів моя сила. Я прокинувся в таемній академії сітхов в якій вчились жестокості, безпощядності до Своїм ворогам.Воні пропонували мені захопіті світ і підкоріті. Я невітрімал цього та збежав ночуючи з академії вкравши зореліт тепер я шукаю істіну Нової сили и мої пошуки привели мене до вас.


-Владею хлв(одинарним мечом), глефой(двухстороним мечом), рукопашним боем + сила.
-Idus
по невідомій прічіні я зміг віжіті но зараз я розумію Що мене захистів моя сила

Бабладин, что ли? ninja.gif
Воні пропонували мені захопіті світ і підкоріті

Я правильно понял, ситхи предлагали 4'летнему мальчишке захватить мир? ninja.gif
Я невітрімал цього та збежав ночуючи з академії вкравши зореліт

4'х летний лунатик, во сне, не заметно для других ситхов, пробрался в ангары, сел на самолет, и отправился искать истину. ninja.gif
-Владею хлв(одинарним мечом), глефой(двухстороним мечом), рукопашним боем + сила.

Прислушайтесь, игроки и простые юзеры, сингл теперь уже официально стал халявой. ninja.gif

________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________


Заявка не отвечает правилам. Closed.
Riot Riot
Привет, твой уровень грамматики меня печалит, исправь свои ошибки в истории.
-Anko Yamanake
Вибачте за помилки я токо вчу українську мову.Ще раз вибачте.
Riot Riot
А ты правила вообще читал? Для того, чтобы подать заявление, нужно быть зарегистрированым более двух недель. Поэтому сомнений, что твое заявка будет закрыта у меня нет. В другой раз, прочти правила, пожалуйста, перед тем, как что-то сделать.
-Anko Yamanake
Правила прочитал. Но забів про 2 недели наверно торопився тепер неделю чекат як я понимаю?
Haydamaka
i
Сповіщення:
Заява не відповідає правилам розділу.

>> Читай правила подавання заяв <<




.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.