Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
BattleField3
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Ігри (одиночні)
Neros

Основні дані:

Сист. вимоги:


[ytold=2zw8SmsovJc]
[/ytold]
Враження від мультиплеєра(Alpha-Trial):



Можу на ніч\вечір позичити свій акк, але не всім...
Черга:
-Atton
-Koox
Atton
(Gabriel Shan @ 27.7.2011, 18:15) *

Покладаю великі надії на цю гру.

Тоже самое) Больше чем МФ3 жду)
Конечно на тест не подписывался, но саму шпилу очень жду)))

Уровень технологий потрясает. Главное что бы DICE саму игру сделать не забыли)
Хотя, после Bad Company 2 в это можно верить)
В общем, самый ожидаемый шутер года для меня.
Enigmatic
Посмотрел трейлер, ДУХ ЗАХВАТЫВАЕТ ! По сравнению со 2 частью...омг, их даже сравнивать нельзя! Очень жду эту игрушку) Поиграть по сетке, ммм happy.gif К тому же будет карта с Crysis 2))) 4 класса и три режима игры _a1.gif Жду с нетирпением wild.gif
Atton
(Enigmatic @ 28.7.2011, 16:05) *

Поиграть по сетке, ммм happy.gif wild.gif

Так тебе тогда лучше лицуху брать надо.
Сам кстати думаю над тем что бы приобрести лицензию, ради того что бы в мультиплеере порубаться без проблем. Разумеется, если буду покупать, то не сразу а через месяц, второй. Подожду, посмотрю как люди отзываются.

А там видно будет. Modern Warfare 3 тут как запасной план))
Neros
2Atton
Ну так давай я тобі свій акк дам поюзати і ти сам вирішеш треба воно тобі, чи ні...?
Atton
Давай) В личку кидай)
Enigmatic
(Atton @ 28.7.2011, 22:08) *

Так тебе тогда лучше лицуху брать надо.
Сам кстати думаю над тем что бы приобрести лицензию, ради того что бы в мультиплеере порубаться без проблем. Разумеется, если буду покупать, то не сразу а через месяц, второй. Подожду, посмотрю как люди отзываются.

А там видно будет. Modern Warfare 3 тут как запасной план))

Ну, сначала я уж проверю что в ней и как) А потом уже буду думать над лицензией) Так как игра может и без лицензии нормально пойти в мультиплеере happy.gif Хотя, лучше всего лицензию)
Neros
Так как игра может и без лицензии нормально пойти в мультиплеере

megalol.gif Це не той випадок.


Враження від мультиплеєра:
Для початку трошки статистики, за одинь день(приблизно 7-8 чистих ігрових годин) взяв 12 рангів, відкрив всю доступну загальну зброю і бусти, повністю прокачав штурмовика і трошки інженера, покатався на техніці(LAV-25), відкрив 6 різних нашивок і срібну зірку, в загальному ж заробив 50к очків в бою і ще 20 за об'єкти і нагороди.
Тепер про цей такий дивний BattleLog і глючний Origin. BattleLog - це сайт, прямо як соціальна мережа, що присвячена одній грі, з нього ж і здійснюється запуск гри і пошук серверів. З диску\ярлика гру запустити не можливо і чомусь мені здається для захисту це ж зроблять з сінглом і кооперативом, оскільки на головній сторінці BattleLog'у вже висять 3 картинки-кнопки Сampaign(з підписом Not in Alpha), CO-OP(з підписом Not in Alpha), Multiplayer(з можливістю Quick Match). А щодо глючного Origin'a взагалі нічого не хочеться казати, хоч і пише Бета-версія, але надто часто вилітав і інколи по пару раз доблювався в пам'яті комп'ютера.
На альфа-тесті доступна тільки одна карта,один режим - Rush(штурм) і максимум 32 гравця проти 64 обіцяних(проте причин для паніки немає, я бачив як на сервері грало і 34 людини, система обмеження давала збій - значить в гру спочатку було закладено більша к-сть слотів для гравців). Карта складається з 4 точок по два об'єкти, перша - парк з LAV-25, друга - метро(вхід), третя - станція метро, четверта - дорога, будинки(можна сказати вулиця). Збалансована нормально, тільки друга точка для входу важка, а так в кращих традиціях карт від DICE. Проблем з грою не було, як не дивно на альфа-тесті, тільки виліти траплялися, але з ними змирився, їх було не надто багато і більша частина очків зберігалася. Отже про глюки і лаги в фінальній версії можна не переживати.
Вертаючись до графічної сторони проекту, особливо сподобалася анімація, чи то ви повзете, біжете, плевете, стріляєте, ріжете когось чи перескакуєте якусь пережкоду. Картинка приковує ваш вгляд, через це мене пару раз і вбили =)
Щодо технічної сторони проекту, вроді все чудово, проте є кілька дрібних і незначних але... Зброя себе поводить чудово, але снайперам не хватає убойної сили. І ще, ви бачили, щоб снайпер плавав *жабкою*, цікаво як він тримає зброю над водою таким макаром? Все ламається, особливо від РПГ і дерева, і забори, і стіни метро, і цілі фасади будинків, але тільки не метро.(цікаво в DICE настільки сподобалася Metro 2033?_a1.gif) Ще не сподобалося, що не можна лягти в воді, де води по косточки і присісти, де води по коліна. На противагу цьому прекрасного куди більше... Наприклад система подавлення вогнем, чи такі дрібниці як листя, що падає з дерев під вогнем(коли обстрілюєш,вогнемета мені не дали ak.gif), чи повіювання кущів від пролетівшої поряд ракети з РПГ і т.д. Окремо хотілося б відмітити відблиск прицілів, так легше найти кемпера і можливість лежати та вести вогонь з сошок. Впринципі сошки можна поставити і на ящик та вести вогонь стоячи\присівши.
Єдине, щоб хотілося добавити це можливість відтягти оглушеного\важкопораненого з сінглу(з відео, з PC-версії, було видно, що це не скріпт, верніше процес відтягнення контрулювався кнопка переміщення). + не хватає мені Friendly Fire.
Також окремо згадування заслуговує звук, він як завжди прекрасний. Феєрія вибухів, шуму, стрілянини і російського мата зачаровує. Так-так, здається ті террористи в противогазах, з відео про метро, росіяни. Оскільки коли граєш за солдатів - всі фрази на англійському(коню зрозуміло - США), за террористів - переважна більшість на російській. + при встановлені гри, при виборі мови, єдиною мовою була англійська.
Ось і все, остаточно переконався, що ця гра варта покупки. Від альфа-тестування тільки позитивні емоції та враження. Гру рекомендую всі любителям Action\FPS.
+Якщо в когось є якісь питання, з радістю відповім.
Neros
[ytold=dhUYUJWwGGw]
Нове відео з GamesCom '11 - Каспійський кордон. Дивитися в HD.
[/ytold]
Rondo
может я где-то не досмотрел а есть ссылка на скачивание?
-Troolface
Уже началось Бэта Тэстирование ! 29 сентября .

Atton
(Troolface @ 29.9.2011, 15:10) *

Кто подскажет как скачать ? Скачал Origin , зарегистрировался , дальше в меню магазин пусто. ! раз было загрузился , но потом опять исчез , сайт ихний (origin.com) грузиться через раз.

Тоже так делал, нифига)

Попробуй это:
http://tracker.0day.kiev.ua/details.php?id=116710

Сам не пробовал.
-Malakk
Играл у друга игра просто класс,по сравнению со второй частью,я с таким удовольствием играл,жаль что мало((
Atton
[ytold=jYCoeFlujUI]Fan Art[/ytold]
Dan
Поясніть мені, як в мультіплеєр грати? Я встановив, запустив, там меню з чотирьох пунктів
Кампанія - Опції - Титри - Вихід

Де мультіплеєр?

Навіть в одиночному режимі, але пограти так як в Battlefield 1 - можна?
Norb
http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/

доступ к серверам через этот сайт.

Dan
Дам 1000 CUAG тому, хто перший відповість на мої питання
Deymos
Де мультіплеєр?

На сайті Баттлелог
Запуск "мультиплеєра,совместної і кампании" здійснюється через сайт
Навіть в одиночному режимі, але пограти так як в Battlefield 1 - можна?

Ти не зможеш зіграти з ботами на картах мультиплеєра, у кампанії лише сюжет.
Dan
Це не зовсім внятна відповідь.. я ж про кампанію нічого не питав.

Ще раз задам питання чітко, і чекаю від когось на чітку відповідь )

Я хотів би пограти в такий режим гри, як у першому бетлфілді - де іде захоплення точок, їздиш на різній техніці і т д. В першому це все можна було робити з ботами. В третьому такого немає? Без ліцензійної версії в таке ніяк не пограти?
Ikrit
В третьому БФ немає звичного мультиплеєру, неможна створити сервер, неможна грати з ботами. Придбавши ліцензійну версію можна грати з іншими людьми на офіційних серверах, за посиланням вище.
Dan
Чорт, нащо я її качав ) Навіть вінду 7 встановив паралельно задля неї ))
Кампанія мені не дуже подобається...
Хотів пограти в щось таке http://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=FOaGhE_sejI

Спасибі 500 CUAG 500 CUAG
Atton
Эй, человеки кто покупал лицуху, а именно Limited Edition. В описании пишется что получаешь dlc Back to Karkan автоматом. Это все ещё действует? Ну, в плане, я вот пол часа назад купил ЛЭ. Оно длс потом автоматом скачает?

п.с. Пишите на конец то свои ники а Origin(в лс), а то у меня там один Скролл))
Sgian Dhubn
(Atton @ 24.12.2011, 8:17) *
Эй, человеки кто покупал лицуху, а именно Limited Edition. В описании пишется что получаешь dlc Back to Karkan автоматом. Это все ещё действует? Ну, в плане, я вот пол часа назад купил ЛЭ. Оно длс потом автоматом скачает?

п.с. Пишите на конец то свои ники а Origin(в лс), а то у меня там один Скролл))

Завантажить доповнення і там будуть мапи, але код для B2K треба окремо.
Нік. bureviy_Ua


(Dan Mor @ 20.12.2011, 13:40) *

Хотів пограти в щось таке http://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=FOaGhE_sejI


Таке тільки коли придбаєш ліцензію. Зможеш грати на серверах.
Atton
(Sgian Dhubn @ 24.12.2011, 17:56) *

Завантажить доповнення і там будуть мапи, але код для B2K треба окремо.

Не въехал что то)) В B2K играть можно или нет? _a1.gif

(Sgian Dhubn @ 24.12.2011, 17:56) *

Нік. bureviy_Ua

Добавил, Attonko ad.gif
Sgian Dhubn
(Atton @ 24.12.2011, 20:44) *

Не въехал что то)) В B2K играть можно или нет? _a1.gif


Добавил, Attonko ad.gif

Треба купувати код активації.
Deymos
Зайди на форум BF3, там куча тем і постів на цю тему.
Atton
(Deymos @ 24.12.2011, 23:50) *

Зайди на форум BF3, там куча тем і постів на цю тему.

Там не очень понятно что то)) Одним дали ключи отдельно, другим нет. Фиг разберешь.

Ладно, ща поставлю тогда саму игру, а там буду смотреть)
Спасибо за помощь _a1.gif
Deymos
Там писалось у яку тех. підтримку треба писати щоб дали ключ (тех. підтримка на англ. мові).
Morris
Ну вот на днях читал, что люди достали себе сей ключ к В2К нахаляву. У них обычная версию игры( тобиш не лим ед), главное попасть на чувака которому всё побарабану. Первые разы не конало, но потом все ж получилось. Хз, мож врут)

Напиши в чат електроник артс, ток писать нужно будет на англиском.
Посмотри здесь.
Atton
Ахахах megalol.gif После 10 минутного разговора с "оператором" получил ключик))) Вот он, вооот он - dlc моей мечты! Каркааааан!)))

п.с. Я не так безнадежен в английском как думал)) happy.gif
Split Second
Отличная часть. Затянуло с первых минут игры.
Графика, физика (особенно), геймплей, сюжет - все на высочайшем уровне.
Разрабы постарались на славу.

10/10

p.s: Понравилась больше чем КОД, ИМХО.
-Evan Bourne
Игрушка очень реалистичная, графика очень хорошая и очень интересный сюжет!10\10

!
Попередження:
Кросспотинг, 2 дня р\о
Atton
Если кому интересно: сейчас в Origin разпродажа. Все шутеры со скидкой 70%
Разве что БФ3 ЛЕ - 50%.

Короче говоря: в данный момент можно купить Battlefield 3 Limited Edition за 125грн. Оно уже включает в себя dlc - Back to Karkand*

* - правда что бы его активировали нужно будет написать в американскую тех. поддержку. Это в принципе не является проблемой. Если что подскажу куда писать и что говорить.


Если кто купит: пробавляемся в Origin. По прежнему Attonko ad.gif
Grinch
Щойно пройшов кампанію. На мою думку, найкріща гра за останні 2 роки. При порівнянні з Call of Duty Modern Warfare 3, Battlefield 3 помітно лідирує(щодо моїх власних уподобаннь). Бачив я десь таку думку, що тут противники розумніші, ніж в CoD. Власне я різниці не помітив. Графіка і фізика просто неймовірна. thumbup1.gif
Спеціально під неї нову відеокарту купив, шкода, що ПК слабкий і на "Ультра" не потягнуло, але на "Високому" все ж пограти зміг.
Отже, моя оцінка: 10.1\10 biggrin.gif

P.S.: Скажіть будь ласка в ЛС, де найдешевше в інтернеті можна замовити ліцензію?
Atton
Насколько я знаю, то она везде в цене одинаковая. Разве что в origin акции всякие часто бывают. Если не горит, можеш мясяц-другой подождать, мб за пол цены ухватишь)

В данный момент обычыное издание стоит 600 рублей(150 грн), лимитированое(которое включает ДЛС) - 1000(250 грн).
Соответственно если приобрести обычное, то ДЛС отдельно придется брать(хотя большой необходимости нету). Оно стоит так же 600 рублей.
Morris
Поспешите! Сейчас в origin действуют скидки 50% на все игры, не пропустите возможность получить Battlefield 3 всего лишь за 80-90 грн.

Battlefield 3
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.