Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Heroes of Might and Magic 3-5
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Ігри по мережі (Multiplayer games)
Sly



Значит такая вот небольшая инструкция по 3 и 5 Героям:

Heroes of Might & Magic III: SoD, заходим сюда, клац, авторизируемся и качем Heroes 3 SOD + предустановленный HD мод (852 Мб). Играем через Hamachi.

Теперь Heroes of Might and Magic V – Tribes of the East, заходим сюда и следуем инструкции, играем Tunngle\Hamachi
Khan Jsi
http://www.ex.ua/view/298142

версия из этого пака подойдет? Если да то могу с вами сыграть.
Sly
Я точно не перевіряв, раніше правда грав у вог, хоча всерівно заставляв друзів качати однакову версію. Давай спробуємо, а вийде що вийде) Мб зіграємо 2х2 якщо ще людей не підтягнеться.

Коли поставите, заходьте у групу Sly паролль 777. Чекаємо хвилин 10-20. Відпишіться якщо маєте змогу і бажання пограти)
Sly
Чекаю людей у кімнаті. Sly Sly 777 .
Sly
Тільки що дограли карту, зараз почнемо нову, у кімнаті 4 людини, залазьте поки не почали. Sly Sly 777.
Sly
Хтось хоче пограти через півгодинки?
Sly
Створив кімнату Sly Sly 777.
-Temp
Cоздал комнату Temp пароль Ololo
Xelbr
Самая мощная защита против набегов врага с моря )






Sly
Так, гарно пограли) Жаль що виявився таймліміт, бо вже армію зібрали =)
Треба сьогодні ще пограти.
-Temp
Создал комнату Temp пароль Uag
Laks
Sly, залей пожалуйста свою версию, я не могу скачать с того сайта. Если успею, - вечером сыграю.
Sly
Завантажив на upload http://upload.com.ua/get/901851155/ . Якщо хтось хоче 5 хвилин чекаю у своїй кімнаті для гри. Будуть я, Кселібр.
Sly
Створив кімнату, чекаю людей. Поки будуть я і Кселібр.
BVS
Зараз актуально?
Sly
Мб вже завтра) Місію сьогодні годин 8 проходили _a1.gif
BVS
жах)))))) справжні фанатики biggrin.gif
-Vinianel
Как на счет партии сегодня?
Kaine
Открываю тему, есть ли еще люди которые смогу доказать силу своей тактики? Я думаю есть, те кто не осмелиться можете писать им в ЛС.


Собираемся в 3 и 5 герои. Пишите, кто готов.
\
Leeroy



Значит такая вот небольшая инструкция по 3 и 5 Героям:

Heroes of Might & Magic III: SoD, заходим сюда, клац, авторизируемся и качем Heroes 3 SOD + предустановленный HD мод (852 Мб). Играем через Hamachi.

Теперь Heroes of Might and Magic V – Tribes of the East, заходим сюда и следуем инструкции, играем Tunngle\Hamachi


Если в Heroes of Might and Magic V играть через Hamachi, то необходима программа под названием ForceBindIp.

Stepan Bandera
Я в треті зіграю. Може воґ?
Leeroy
Йо, с Mars`ом собираем людей покатать в 3 либо 5 часть Героев, все желающие пишите в мне в ПМ
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.