Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
UAG Poker Tour
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Ігри по мережі (Multiplayer games)
Sparrow


Пропоную зіграти турнір по Texas Hold'em Poker. В цьому нам допоможе ось цей клієнт для гри. Правила тут.

А тепер про головне. Думаю багато хто з Вас знає, як відбуваються подібні турніри. Вони проходять по дуже хорошій системі, яку, на жаль, нам відтворити не вийде. Тому зробимо наступним чином: залежно від кількості учасників буде сформовано певну кількість ігор з певною кількістю учасників в кожній. Переможець іде далі, після чого формуємо нові ігри і т.д. Закінчиться все фінальним столом.

Для того, щоб взяти участь в турнірі, необхідно переслати мені на рахуночок 1000 CUAG. Якщо вам здалось, що це велика сума, то Ви помиляєтесь. Адже це ніщо, порівняно з тим, що Ви можете виграти. Призовий фонд буде поділено між певною кількістю місць, яка залежатиме від кількості учасників.

Власне, це все, що я хотів сказати. Надсилайте мені куаги і реєструйтесь. Всі організаційні моменти будуть оголошені згодом, коли будемо готові розпочати турнір.

Уже зареєструвались:
Scroll
Baltazar
Laks
Granat
Liones
Teo
Duremar
Riftoman
Lokki
Aiver
Lion Kenedy
Ozzi
Mistr Bin

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА!
ps: але поки ще не почались ігри, то можемо когось прийняти.
Sparrow
Прохання кому-небудь розташувати числа від 1 до 13 в певному порядку. Заздалегідь спасибі.
Atton
1
7
4
11
9
2
10
13
8
6
12
3
5
Sparrow
Дякуючи лолокрону у нас сформувались такі ігри:
1 - Dolly, Teo, Aiver, Lion Kenedy
2 - Scroll, Granat, Lokki, Ozzi
3 - Baltazar, Duremar, Riftoman, Liones, Mistr Bin

Починати грати можна вже від сьогодні. В кожній грі небагато учасників, як можна було помітити. Зв*язано це з тим, що у грі можливі глюки, когось посеред гри може викинути. Якщо ж така ситуація все ж виникне - пишіть мені.
Отже, з кожної гри переможець проходить далі, у фінал. Відповідно за фінальним столом буде всього троє. Якби було більше учасників - відповідно б і більше у фінал потрапило.
Переможцю гри слід зробити скріншот з загальною статистикою і надіслати мені.
Щодо призів буду говорити ще пізніше.
Успіхів!
Sparrow
Нам уже відомий перший гравець фінального столу! У 1-й групі переміг Dolly! Чекаємо інших 2-х груп.
-Mistr Bin
обращаюсь к ребятам с 3-ей группы, так как мы никак не можем состыковаться, поэтому пишу сдесь, давайте Вторник(меня и Лионеса устраивает) после 20-00 уже сыграем этот турнир))
Sparrow
Агов! Ще збирається хтось грати?_a1.gif
Khan Jsi
Собираются то все, но нет централизовано-узурпированной власти, которая заставит игроков сыграть _a1.gif Наша группа так и не сыграла
-Mistr Bin
я готов играть вечерком, хоть и сессия... агов!!! _a1.gif)))
Sparrow
Так, народ, так діло не піде. Даю всім тиждень, щоб зіграти свої ігри. В іншому випадку поверну всім гроші і турнір на цьому закінчиться)
Laks
Верните деньги. Никто не играет, только я в финал прошел. _a1.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.