Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Реєстрація на турнір "Новий Рік 2010"
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi > Архів подій > "Новий Рік 2010"
Sly
Реєстрація на турнір "Новий рік 2010"



Ви хочете взяти участь у турнірі "Новий Рік"? Ви можете прославитися на всю країну і за її межами вигравши турнір UAGalaxy "Новий Рік 2010", завоювати пречудовий приз і отримати масу задоволення від гри на цьому турнірі!

Якщо ви вже ознайомились з правилами турніру "Новий Рік 2010" і хочете прийняти участь у ньому, ви маєте змогу зареєструватись у ньому.
Для початку ви повинні бути зареєстрованими у системі UAGalaxy.
Сплатити реєстраційний внесок 4500 кредитів у Fond #1.
Обрати зброю: сингл,глефу,дуали, якою ви будете битись протягом всього турніру. (змінити її не можна буде)
Та подати заявку і написати таке повідомлення:
Я (нік) хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю( сингл,дуали,глефа).

Також прошу відповісти у своєму повідомленні на таке питання: Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

!
Попередження:
Обов'язково у своєму повідомленні залиште посилку на свій профіль і посилку на квитанцію з реєстраційним внеском.


i
Сповіщення:
Реєстрація триває до 15-ого листопада.
Sly
i
Сповіщення:
Турнір є одиночним
Just Sander
Я Just Sander хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю: сингл.
Реєстраціийний внесок
Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Я хочу перемогти і довести своєму вчителю що він може мною пишатися.
Swifty
Я, Swifty, хочу принять участие в турнире "Новый Год 2010". Клянусь приходить вовремя и придерживатся всех правил турнира. На турнире буду пользоватся оружием сингл.

Регестрационный вклад.

Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?


Достичь? Да я, если честно, ничего достигать не хочу. Просто хочется поучавствывать в этом хорошем и интересном турнире, и, по возможности - выиграть. _a1.gif
Ralf
Я, Ralf, хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю сингл.
Реєстраційний внесок
Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Феєричних почуттів та приємних вражень.
Oriw
Я, Dakkota , хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю глефа.
Реєстраційний внесок.
Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

На порталі вже досить давно, але жодного раз не брав участь у подібніх турнірах. Але колись таки приходится починати) Хочется себе показати...на інших подивитись biggrin.gif
Sly
Сюди буду вносити заявки гравців які по деяким причинам, від'їзду чи іншого, просили передати документи реєстрації мені.


Я, Wizardos , хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю сінгл.
Розрахунок.
Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Я не намагаюсь особливо чогось досягти, просто мені б хотілось розділити участь у цьому чудовому змаганні з цими приємними людьми, крім того - це абсолютно новий досвід.

-Accord
Я Accord хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю(сингл).

Главное не победа, главное участие.... (но хотелось бы победить)

Реєстраційний внесок
BVS
Я, BVS, хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю сингл.
Реєстраційний внесок
Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Хочу показати який клан є найкрутішим _a1.gif Сподіваюсь Бумер та Рок теж приймуть участь, покажемо як битися laugh.gif А якщо серйозно то хочу отримати фан у турнірі=)
-Bob
Я Bob хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю сингл.
Реєстраційний внесок
Ніколи не брав участі у турнірах,мені цікаво випробувати свої сили _a1.gif
Khan Jsi
Я Khan Jsi хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю - глефа.

Регистрационный взнос

Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Победы _a1.gif
Fireman
Я Fireman хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю: сингл.
Регистрационный взнос

Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Победы, игры с сильными противниками. ninja.gif
Snoz
Я Snoz хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю глефа.
Квитанция
Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Буду сражаться до последнего вздоха. Хочу показать хороший результат.
Step
Я Stepхочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю:глефа.


Я бажаю отримати море фану,побачити деяких особистостей від багів,можливо змусити когось у себе повірити ,а в першу чергу в себе, та й виграти звичано не відмовлюся laugh.gifКвитанція
Dessel
Я Sirius хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю глефа.

квитанция

Хочу стати вiдомим на всю країну і за її межами laugh.gif
Ramiel
Я Ramiel, хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись глефою.
Квитанция
Хочу досягти нірвани.
Spellman
Я Spellman хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю - cингл.

Квитанция

Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?


Попустить БВСа. Надеюсь Экс тоже примет участие, покажем как биться. laugh.gif А если серьезно то хочу реально попустить БВСа=)
Excont
Я Excont хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю cинглом.

Квитанция.

Всегда хотелось поучаствовать в таком масштабном событии. Так же проверить, умеют ли некоторые люди отвечать за свои слова(не будем тыкать пальцем). Ну и конечно же получить удовольствие, и сразиться с достойными соперниками.
Scroll
Я Scroll хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю single.
Реєстраційний внесок
Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Показать настоящий уровень некоторых игроков).
А также получить удовольствие и выиграть еще один приз для Ауткаста, после дроидбола).
Думаю Ramiel тоже так думает _a1.gif
Sly
Так сталося, що я серйозно захворів, і не зможу о 12 закрити тему. Тому, продовжу реєстрацію до 13:00 15.11.09.
Також завтра відбудеться жереб групового етапу.
-Teysa
Я Teysa хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю staff.
Реєстраційний внесок

Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Хочу встретиться с Dakkota в дуэли.

Kinder
Я Kinder хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю сингл.
Реєстраційний внесок

Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Посмотрим)
Sparrow
Я Sparrow хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю сингл.
Реєстраційний внесок
Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

отримати задоволення від гри happy.gif
Sly
Як і обіцяв, реєстрація закрита!
Sly
За проханням гравців, відкриваю реєстрацію до 12 годин завтрашнього дня.
Abbice
Я Abbice хочу взяти участь у турнірі "Новий Рік 2010". Клянусь приходити вчасно та дотримуватися усіх правил турніру. На турнірі буду користуватись зброєю сингл.
Регистрационный взнос
Чого ви хочете досягти на новорічному турнірі?

Добиться руки и сердца Олежика. Навешать Хану пилюлей laugh.gif
Sly
Закриваю реєстрацію.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.