Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Mystery
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
1, 2
Mystery
Я ОЗНАЙОМИВСЯ З ПРАВИЛАМИ ПОВЕДИНКИ НА ИГРОВИХ СЕРВЕРАХ ТА ПРАВИЛАМИ РЕСПУБЛІКИ ТА ИМПЕРИЇ І КОНСТИТУЦІЕЮ РЕСПУБЛІКИ.

Я народився на планеті Олдеран. Моє життя йшло спокіино. Мій батько заробляв достатньо грошей, і нам вистачало грошей на мое навчання і т.п.
Одного разу моєму батькові запропонували поїхати на заробітки на планету Корускант. Батько не хотів брати мене з собою, він казав, що це може бути небезпечно.
І ось настав день відправлятися. Всі родичі зібралися щоб попрощатися з батьком. Раптом у мене з рота вирвалося *Мабуть я ніколи не побачу Корускант* і батько зжалився наді мною, дозволивши поїхати з ним.
Через кілька тижнів коли ми повернулися до дому, то на місці Олдерану ми знайшли лише тисячі уламків. Пізніше ми дізналися, що це Імперія зруйнувала нашу планету.

З того часу я мрію стати Лицарем Ордену Джедаїв щоб пізнати світлу сторону сили і побороти Імперію.
Daiver
Хм... А ты не боишься, что месть и гнев затмит тебе глаза?
Extreme
Чому твій батько вважав що Корускант може бути небезпечним?
Що сталося після того як ви дізналися про свою планету?
Вбий 3х імперців,які брали участь у знищенні твоєї планети.
Mystery
Я не збираюся мстити адже месть приводить до темної сторони сили.

Батько вважав що така планета як Корускант може бути небезпечною для маленького хлопчика.

після того як ми дізналися про нашу планету у нас не було іншого вибору і нам прийшлося оселитися на Корусканті де я і дізнався про Орден Джедаїв.

Мені не хочеться вбивати цих імперців тому що це вже буде месть.
Daiver
(Mystery @ 10.5.2009, 23:09) *

З того часу я мрію стати Лицарем Ордену Джедаїв щоб пізнати світлу сторону сили і побороти Імперію.

Почему именно джедаем? Почему не солдатом? Ты готов служить Ордену, его идеалам, блюсти Кодекс?
Кстати, расскажи мне кодекс. Выбери любую строчку оттуда и растолкуй подробно как ее понимаешь.
Mystery
Я хочу стати джедаем а не солдатом тому що солдати потрібні лише для війни, а я хочу підтримувати рівновагу і мир у галактиці.


Так я готовий служити ордену та його ідеалам і дотримуватися Кодексу Честі.

Джедай повинен уникати будь-якої спокуси Темної сторони.(Джедай не повинен проявляти підлості,нападати на ворога коли він про це не здогадується або коли він безпомічний.
Jedcat
В кiмнату повiльно зайшов Джедкет. Пiдiйшов до Mystery, та сонним голосом мовив:
Вiтаю! handshake.gif Ось i я, з пiдвохом _a1.gif Перевiрю твою логiку. На три завдання: перше- як зiстрибнути з АТ-ТЕ та не забитися; друге- в кiмнатi у виглядi рiвностороннього трикутника по куткам стоять три дройда. Скiльки всього дройдiв, якщо кожен з них бачить трьох дройдiв; третэ- в парку летять два зелених крокодила. Якого вони кольору, якщо на них дивляться машинiст потягу та не зрозумiло хто на танку? Дерзай!
Mystery
Відповідь на 3тє запитання- крокодили не літають, ніхто ще не бачив літаючого крокодила.

Скажи будь ласка що таке АТ-Те

AT-TE © Gaydamaka

Відповідь на 2ге- я вважаю що дроїдів три тому що у трикутника лише 3 кута а в кожному куті як ти сказав стоїть лише один дроїд.
Якщо моя відповідь не правильна то кажи в чому моя помилка.

Дякую Гайдамака

Відповідь на 1ше запитання- я думаю що потрібно щоб АТ-ТЕ зігнув свої ноги і тоді його висота 5.02м стане набагато меншою майже на половину.=)
Jedcat
Джедкот посмiхнувся.
На перше запитання правильно вiдповiв, а з iншими- подумай. ad.gif
Daiver
Нет эмоций, есть покой.
Нет невежества, есть знание.
Нет страсти, есть ясность.
Нет хаоса, есть гармония.
Нет смерти, есть Сила.

Выбери одну из строчек и обьясни значение этих слов.
А еще... ты готов 2 месяца провести в Республике и дождаться того, чтобы пойти к Магистрам и попытаться стать джедаем?

Покажи мне фото, где ты на сервере повел себя как истинный джедай (спас кого-нибудь, выключил меч перед противником и он ответил тебе тем же т.д.)
Mystery
Нет эмоций, есть покой.
Коли людина емоційна то вона інколи може керуватися лише емоціями, тоді вана неспокійна і агресивна.

Так для мене це буде великою честю бути в Республіці потім спробувати стати джедаєм.

Шановний Jedcat можливо ви поставили некоректне запитання(друге) адже ви самі вказуєте що дроїдів три. Можливо якщо ви поставите запитання по іншому то я зможу відповісти.
Extreme
Помста?Ти вважаєш вбивство 3х імперців помстою?Тоді скажи який шлях ти вибереш у Республіці?
І кажи чому Корускант може бути небезпечним,не треба писати типу "Він так думав"
Mystery
Я буду виконувати накази які мені буде давати Рада Джедаїв
Jedcat
Клон здивувався:
Що тут некоректне? По кутках 3 дройди, але це не всi. Пiдiйшовши до Волкера клон запитав:
Де тебе носить? Якi плани до кандидата?
Mystery
На Корусканті живуть прибульці з усієї галактики серед них е і дружелюбні і не дуже. Батько вважав що планета з таким буйним життям може бути незвичною для хлопчика з мирної планети Олдеран.

Відповідь на 2ге запитання- Тоді я думаю що дроїдів чотири( один стоїть посередині)
Jedcat
З дройдами правильно, а крокодили?
Mystery
Відповідь на 3тє запитання- я невпевнений але звідки у парку поїзд і танк.
Jedcat
Джедкет зняв шолом, почесав голову.
Ти серйозно? Я птав про крокодилiв, не про потяг, i не про танк.
Extreme
Вважай що я тобі дав наказ,виконуй.
І ти не відповів про Корускант.Прошу тебе проявити більше поваги до мене,інакше це погано сказиться на моєму рішенні щодо твого перебування у Республіці.
Кет,будемо його катувати. ninja.gif
Mystery
Відповідь на третє запитання- Зеленого.

На Корусканті живуть прибульці з усієї галактики серед них е і дружелюбні і не дуже. Батько вважав що планета з таким буйним життям може бути незвичною для хлопчика з мирної планети Олдеран.
Extreme
Проти.
Постійно редагує свої відповіді,тим самим проявляючи неповагу до мене і до приймальної комісії.Мені теж редагувати свої пости,спираючись на твої?????
Mystery
Я просто стараюся щоб мої відповіді були якнаймога коректнішими.
Jedcat
Таак... Стараэться кандидат, не плагiатить. Але iсторiю заявки редагував постiйно... Що менi з тобою робить? Так! Що менi з тобою робить? Хай це буде тобi квестом! Кло подився в спину уходячого твiлека.
Ну, ще одне завдання. Розкажи про Дiд Волкера. Багато розказуй.
Mystery
Про що саме я маю розказати.
Jedcat
Про те, що я маю з тобою робить. closedeyes.gif I про Волкера.
Mystery
Dead Walker на мою думку дуже гарний критик. Він обирає лише сильних і впевнених у собі людей. Завдяки таким як він у республіці немає людей які зраджують Республіці.

Що зі мною робити вирішуватиме приймальна комісія.
Jedcat
Джедкет мняв у руках штамп "ПРОТИ", але не поставив.
Мало, дуже мало. I ти не сказав що менi з тобою робить.
Mystery
Якщо відповісиш ТАК то я буду зразковим громадянином Республіки.
Extreme
(Mystery @ 11.5.2009, 12:41) *

Я просто стараюся щоб мої відповіді були якнаймога коректнішими.

Намагайся відповідати якомого конректніше одразу,без редагування.
Mystery
Намагатимуся.
Jedcat
Знов редагував iсторiю заявки... Банту тобi в шолом, Да простить менi дiд Панас що це з тобою? Про Волкера напиши БАГАТО. I я питав що менi з тобою робить. I як проявиться твоя зразковiсть?
Mystery
Голосуй за мене я буду дотримуватися кодексу джедаїв.
Jedcat
Джедкет не багатозначно покрутив бластер у руцi.
Менi з тебе все клiщами тягти!? Зараз же розповiдай про Волкера, багато та БЕЗ РЕДАГУВАННЯ!!! В останнiй раз питаю, ЯКА ТВОЯ КОРИСТЬ ДЛЯ РЕСПУБЛIКИ?! Чи бiльше пiв рядка з тебе не видавить? Я маю терпiння, але не вiчне.
Mystery
Dead Walker на мою думку дуже гарний критик. Він обирає лише сильних і впевнених у собі людей. Завдяки таким як він у республіці немає людей які зраджують Республіці.Dead Walker обирае лише потенціальних джедаів. Він не любить витрачати свій час на кандидатів з яких нічого не вийде. Також віддає перевагу людям які його поважають, взагалі любить повагу.

Я буду підтримувати мир у галактиці і не даватиму Імперії вільно розгулювати по галактиці.
Extreme
Я покищо не думаю що ти станеш джедаєм і взагалі потрапиш у Республіку.Але все майже вірно.
Яким чином ти будеш підтримувати цей "Мир" у галактиці?
Mystery
Не дозволятиму стхам відновлювати владу і армію яка може обернути галактику до темної сторони сили.
Extreme
Хм,тільки обернути?Не думаєш про те що галактику можуть взагалі знищити або підкорити?
Чи існує взагалі таке поняття як "Мир"?Пофілософфствуй.
Mystery
На мою думку мир це тоді коли існуе лише одне направлення якого всі прагнуть і тоді людям немає про що сперечатися а значить немає війн.

На мою думку мир це тоді коли існуе лише одне направлення якого всі прагнуть і тоді людям немає про що сперечатися а значить немає війн.

Від Імперії можна чекати будь-чого але нічого доброго.

Шановний Bumble-Bee ви повинні мене знати я друг Jekillа, будь ласка задавайте питання.
Haydamaka
Не подобаються відповіді і підхід до заявки в цілому. Зараз проти. Думаю, тобі варто краще ознайомитися із нашою галактикою для початку
Jedcat
Джедай... Ти що, вирiшив що кожен республiканець- джедай? Я з мечем- як мавпа з гранатою. Але дайте менi бластер, i усi передумають нападать. I чому б це, iмперцям не можна гуляти? Ти розумiэшся на бластерах?
Extreme
Ти розуміеш "Зло" лише як війни і суперечки?
Mystery
Якщо імперцям дати вільний рух то вони можуть наробити великих бід.



Я краще управляюся з світловим мечем але не те щоб.

Зло це невідємна частина життя. Без зла не існувало б і добра.
Daiver
(Mystery @ 11.5.2009, 11:59) *

Нет эмоций, есть покой.
Коли людина емоційна то вона інколи може керуватися лише емоціями, тоді вана неспокійна і агресивна.

а где ты обьясняешь вторую половину фразы "... есть покой?" ?! huh.gif
Гхм... не понял. А ну-ка попробуй еще раз. Более понятно и обширно, обьемнее. И по теме _a1.gif
Mystery
Коли людина емоційна то вона інколи може керуватися лише емоціями, тоді вана неспокійна і агресивна. А якщо людина навчилася керувати своїми емоціями як джедаї то у будь-якій ситуації вона діє злагоджено і спокійно.
Jedcat
Джедкет зрозумiв, що з цього кандидата можна витягти все. Окрiм вiдповiдей на запитання. Вiн глянув на Mystery, та сказав:
На запитання "Ти вважаэш що кожен республiканець -джедай" не вiдповiв. Зате сказав що гарно володiэ мечем. На запитання" Чи розумiэшся ти на бластерах?" не вiдповiв. Але нащо я це говорю? Щоб вiн пiшов редагувать вiдповiдь? Краще докажи менi що ти- гiддний носити звання республiканця.
Mystery
Я непогано бюся на мечах, не нападаю на супротивника зі спини, поводжу себе пристойно і хочу боротися за ДОБРО!
Jedcat
Вiдповiдей не почув.
Mystery
Ні я не вважаю кожного Республіканця джедаєм є також і армія.

З бластерами я не знайомий але стріляти можу.
Extreme
Тільки армія?А просте мирне населення в т.ч. Сенатори?
Mystery
Вони теж є але я мав на увазі бойові сили Республіки.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.