Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Плани на майбутнє
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi
Dan
Усіх планів я як завжди не розказую, будуть ще сюрпризи, але дещо розкажу:
ми плануємо оновити наш форум. Взяти нову версію форуму IPB, створити новий дизайн. В новому дизайні обов'язково зробимо нетривіальні для форумів профілі. Унікальні, наші ) Тому що ці профілі що ми маємо зараз - мають купу зайвої інформації, а потрібної нам (клани, характеристики, голокрони і т ін) - нема де помістити _a1.gif Зробимо щоб з профілів можна було легко модераторам міняти звання, гравцям посилати кредити один одному і багато інших зручних речей _a1.gif

Якщо будуть якісь чудові ідеї на цю тему - кажіть )
Samurai
А якщо можна буде зробити розжирений форум у профілі, ну наприклад поставив низку тем за якими слідкуеш\часто туди заходиш\улюблена фаворитна тема?
Dan
Який смисл?
Infinity
Давно пора) но, на это надо отнють много усилий, что бы реализовать все уникальности на новой версии, к примеру 2.3.6, помоему её ты ставил) с ней уже познакомились, она вить совсем подругому построена... ну переборщил, не совсем... но во многом) в принципе, насчёт форума, просто частично взять и сместить две версии) тоесть 2.3.6 - всунуть в 2.1.7

В общем, если понадобится хоть какая-то помощь, пиши)

Но многим помочь я конечно не смогу, но попробывать стоит )

P.S.и это так сказать, моя идея blink.gif rolleyes.gif laugh.gif
Dan
(Infinite @ 6.2.2009, 15:31) *

P.S.и это так сказать, моя идея blink.gif rolleyes.gif laugh.gif

Цій ідеї уже півтора року )
Abbice
Планируется ли поддержка новой версией тегов внутри тега спойл?
Пример:
[spoiler][img]http://xjedi.com/forum/style_emoticons/default/laugh.gif[/img][/spoiler]

Будут ли на форме ответа теги
[spoiler][/spoiler]

[utube][/utube]

и другие, которые форумом даже нынешним поддерживаются, но на форме ответа изх нет?
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.