Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Enemy Territory: Quake Wars
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Ігри (одиночні)
Samurai

Жанры:
Action, Shooter
Описание:
Многопользовательский тактический боевик Enemy Territory™: Quake Wars сталкивает в глобальном конфликте две сверхмощные армии – землян и Строггов. Вступив в ряды Оборонительных Сил Земли или варварской армады инопланетных захватчиков, игрок волен выбрать воинскую специальность из пяти классов. К его услугам солидный парк привычных и футуристических средств передвижения вроде квадроциклов, танков, инопланетных шагающих механизмов для эпических наземных сражений, или вертолетов и антригавитационных летательных аппаратов для поддержки с воздуха, вместе с огромным выбором мобильных оборонительных сооружений и прочих достижений ратного дела будущего. Сражаясь локоть к локтю с боевыми товарищами или выходя на задания в одиночку, игрок растет в звании, получает новые навыки и особые награды за командную игру.

Системные требования:

Минимальные требования:
- Windows не ниже XP
- DX не ниже 9.0c
- Процессор P4 2.8 GHz или AMD Athlon XP 2800+ (для Vista требуется на ступень мощнее)
- 512 мегабайт оперативной памяти (768 для Vista)
- Видеокарта класса Geforce 5700 или Radeon 9700 с неменее чем 128 мегабайтами памяти
- DX 9.0c совместимая звуковая карта
- 7 гигабайт на жестком диске и 512 мегабайт файл подкачки
- 64 килобит интернет

Рекомендуемые требования:
- Windows XP
- DX не ниже 9.0c
- Процессор Core 2 Duo или аналогичный AMD
- 1 гигабайт оперативной памяти
- Видеокарта класса Geforce 6600 или аалогичная Radeon с неменее чем 128 мегабайтами памяти
- DX 9.0c совместимая звуковая карта
- 7 гигабайт на жестком диске и 512 мегабайт файл подкачки
- 128 килобит интернет

Скриншоти:





Від мене:Може пагано шукав, але помоему нема тут такої теми.Гра мене просто пропера до кісток, такої атмосфери бою ніде небачив..боже словами не передати все літає,все руйнується там арт удари, там удар зорбіти. Стосовно армій у кожного різна та унікальна, якщо ви думаете що технік або лікар строгів та землян однакові, то ви помиляетесь, тактику кожен раз треба різну ставити. Або навіть тойже снайпер, у строгів мае телепорт можете взбиратись на криші, а у землян *третій глаз* камера ви можете слідкувати на великій відстані та взривати її, або ще одна дія це міні радар тобто залізли на кришу на чужій території і просто так кинули, щоб знати чи до вас хтось хоче підкрастись...
Ось відео
Chensky
=)

У мене є ліцензійка)) я граю у прості кампанії.. так ось.... по НЕТу... як ти граєш?))) Там щось докачувати треба як у COD4? Бо я не доганяю happy.gif у мене сервери відображаються, але немаЄ з"єднання((


Щодо самої гри = КРУТО)) За строгів, їхнім снайпером грати прикольно)) А за людей - також снайпером)) Прикольно в кампанії це вибір екіпіровки)) Розвіднику\снайперу даєш в основу автоматІК)) І капєц , "трєпєщітє" вороги))
Samurai
ну там гра повинна обновитись до версії 1.5 просто потерпи ,а потім усі сервера будуть тебе приймати) го в асю, домовимось та співпрацею будем усіх розривати)


Люди я створюю клан має префікс [UAG] _a1.gif , хто грає зара в неї зразу добавлю ну по прохонню тіки в ПМ повідомте, щоб не створювати флуд _a1.gif
Azgardian
Також гамаю в цю цяцю.. Одне погано, це переключення між Кампанією)) Нема послідовності, що хочеш - те і вибирай. І погано... кількість одночасно присутніх бійців на полі бою.. ДУЖЕ мало як на мене.. чи не так?) huh.gif

По інтернету хлопці граєте?)) Ну, не хочу сказати нічого зайвого, але ті ж самі COD4 і Battlefield 2142 більш прийнятні))) Хоча, було б цікаво за Строгів пограти по Інету)) Хтось помітив, що при проходжені потралу і переході на Арктику... Строги не атакують ПКП (Передвижной Командный Пункт)happy.gif
І їхній снайпер точніший за людського)) Як не жаль closedeyes.gif
Samurai
Не, сайпери по урону та прицільності однакові) А от в антартиці просто нема де місця поставити протитанкові турелі та вони і невстигають, тому стараються затримати, як найдовше біля порталу (та ще ці падлюки снайпери людьські обходять тишком нишком поле бою та ломають радари тому всі стрроги в паніці бігають та с переляку по своїм палять). Мене ще прикалує строговський лікар його капсули зі строєнтом дають, як хелси так і патрони, а з підвищенням капсул стає більше та краще по даванням патронів, тимпаче з трупів людей вони роблять центри відродження 1 разові))
Deymos
Іграшка клас,особливо розвіт солдати,так звані хакери,що можуть симулювати вид ворогі і прокрадатись на базу,я стільки раз це використовував що вже й забув,єдиний мінус це те що зброюїхню брати не можна,а так квадроцикли рулять,там вони найкращі.На вертольотах вони схалявили,дуже тяжко керувати ними.А так гра класна.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.