Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Pro Evolution Soccer 2009
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Ігри (одиночні)
Lotr
Щойно пограв в демку нового ПЕС. Надзвичайно сподобалось)


Оф опис гри.
...Самая главная инновация — это новые и доработанные игровые режимы, которые перевернут все представления о том, каким может быть виртуальный футбол. PES 2009 получила ряд дополнений к уже известным игровым процессам, а также ряд новых режимов. В первую очередь, речь идет о Become a Legend для одного игрока. Вам предстоит сыграть роль центрального нападающего, от которого зависит очень многое, если не все. Вам предстоит подняться по профессиональной лестнице от начинающего до звезды мирового уровня...
... Каждый игрок отображается с невероятным уровнем детализации — вплоть до выражения эмоций.
"Если в процессе создания PES 2008 приоритетной задачей разработчиков было повышение уровня искусственного интеллекта, то в версии "2009" авторы и вовсе намерены полностью стереть границу, отделяющую PES от видимой реальности. Методы по достижению цели вполне очевидны: модернизация графического потенциала, инновационные подходы к элементам управления и расширенные возможности онлайн-режима. "
І їм це вдалося, гравці набагато подвижніші ніж в 08 версії. Графіка на найвищому рівні. В демці можна вибрати будь-який рівень гри, від новачка до топ. Навіси з флангів стали дуже гарнми, реалістичними, і більш логічними. Голкіпери здаєься еж норм ( зіграв тільки 4 матча )
Ну всім фанам ПЕС я думаю дуже сподобається, якщо не можете знайти демку в неті, пишіть в ПМ, дам посилання.
Spellman
Поиграл в демку на PS3, игра замечательная! Мяч не привязан к игроку, анимация потрясающая. Собственно, тот же ПЕС2008, но на голову выше. Единственное что насторожило - труднее стало одному обвести всю защиту, т.е. резкие движение не такие быстрые и обманные. Так же не работала любимая комбинация L1+R1, когда игрок боком поворачивается и резко переводит мяч в другую сторону. Кажись они его всунули в Фальш-удар ( Удар+ резко Пас + направление).
Koteyka
А что по поводу команд и чемпионатов, нет ли новых blink.gif ? И есть ли редактор игроков? biggrin.gif Я без этой штуки жить не могу, у меня в команде обязательно должен быть я и мои друзья happy.gif
Skider
В мене питання: Невже цей спорт-сим буде кращий, ніж ФІФа 09 ? І чим?
Zoro
Демка супер _a1.gif А про какой редактор можно говорить если это только демка.
Koteyka
Я демки никогда не качаю и что в них входит точно не знаю) Ну может кто вычитал гденибудь про редактор? А русские команды есть?)
Lotr
Скіндер, тобі правда цікаво, чи просто хочеш дискусію: Що краще ПЕС - ФІФА ?
Не знаю як там буде, але Цей ПЕС на голову вищий 08. Анімація просто шедевр. Гравці більш подвижні, але ці прийоми менше діють на суперника, тепер одним гравцем важко всіх обмотати, дуже сподобались далекі паси низом, у гарних гравців виходять класні передачі. Якщо рівняти з 08 то навіси з флангів просто краще ніж може бути.. Тепер є новий режим (буде в повній версії) Не тільки гра за 1 гравця, а і детально продумана карєра гравця, якого ви створите, можливо буде вибирати між запропонованими вам трансферами..типу піти в Охтирку чи Мілан)
Нарешті сподобалось обличчя Вороніна) рахуючи з 2007 ПЕСа)
що ще... Рональдо як і був мего задротом, таким і залишився, дуже швидкий, обходить сам фланги будь якої команди.)
Дуже сподобались трибуни, кожен рік прогрес) Мб скоро там будуть сидіти повноціні глядачі, а не актори "Атаки Клонів" =)
З мінусів ... не помітив покищо)

З команд в демці Реал, Ліверпуль, МЮ, Барса, Збірна Італії, Збірна Франції.
-Whitewind
А как с графикой? Такая же, как, допустим на приложенном скрине?
Тут неплохо обьемная трава сделана, да и маппинги неплохие вроде... А вот лица - картонные)
Spellman
Васа, в демку поиграй)) На скрине тень не под тем углом упала...да и освещение в целом не для скрина было. Эмоции на высшем уровне.
-Google
незнаю) я никогда не любил пес) больше люблю фифа)

!
Попередження:
Уникайте безпідставних тверджень, що "це" краще, а "це" гірше. Не допускайте поміщення безглуздої або малозмістовної інформації. 10 днів РО.
Lotr
Повна версія вийде вже зовсім скоро..17 здається..а поки що знайшов прогу на демку. З її допомогою грати можна не 5 хвилин, а хоч усі 90 _a1.gif
Врубаєте прогу, вибираєте шлях до ексешника, вибираєте порібний час ( перша функція, то зміна кута камери) далі Сейв, вирубаєте прогу, і заходите в демку.

Spellman
ISO релиз состоялся. Уже качаюad.gif
-QIP
Купил на этих выходных. Очень понравилось! thumbup1.gif Графику на 100проц оценить не смог,так,как слабый комп.Физика и геймплей - ваще супер.

Кто знает как в 9 можно сыграть по Инету? (на одном форуме на 8-ой видел патч.) на 9-ый пока-что ничего. Мб кто знает?
PS: Регился на Konami ,а на емейл активация не пришла .) поэтому и не смог в стандарте (с игры) посмотреть что там с конектом к Конами сети.)

© Strike
Shell Shock
Я тоже уже купил, сейчас устанавливаю. Попозже напишу свои впечатления biggrin.gif
Sgian Dhubn
Що Пес що Фіфа в цьому році хлам фіфа то взагалі аркадою стала м"чі з середини можна гатить спокійно,а Пес як була така сама і лишилася.


!
Попередження:

нарушение правил раздела 10 дней р/о
Shell Shock
В общем, сыграл я несколько матчей. Да, красиво. Да, реалистично. НО! Это ведь тот же пес 08. Не поменялось ничего ни в графике, ни в физике, кроме более реалистичных ворот. А, точно, еще все игроки стали бегать медленнее по сравнению с псом8. Вот и все различия, которые я заметил за час игры. Сейчас попробую режим одного игрока...
Spellman
Это ведь тот же пес 08

Может ты имел ввиду - Это ведь тот же ФутбоЛ?)
В каждой серии Конами что то меняют ( в основном в балансе ). Теперь они же затронули и графику, и физику, и режимы игры. Графика стала на порядок лучше это однозначно максимум в спортивных играх, которые наши с вами "компы" могут адекватно потянуть. Физика изменилась заметно. Мячик теперь разнообразные имеет траектории(иногда непредсказуемые). Помню сыграв в Демку еще подумал, что он на половину сдутый, мол, комерческий ход т.е. надутый мяч в полной версии._a1.gif
Хочу еще отметить сложность. Теперь воротари - не Боги, а игроки - не Ангелы. Играть стало заметно труднее, а, следовательно, и забивать. Характеристики игроков упали, т.е. они стали похожими на обычных смертных. Приоритеты сдвинулись на частые навесы и игру в пас(желательно длинный). Я, честно говоря, сыграл всего около 5 полноценных матчей и все остальное время провел в Легенде. Режим инновационный, но вскоре может показаться однообразным. Единственный стимул - это зарабатывание опыта. Я верю, что стану высокопрокаченным игроком, вступлю в топ клуб и буду с ними выигрывать кубки и т.п. Это моя цель_a1.gif
З.Ы. Вот только сперва я протупил...сложность поставил на Проффесионала_a1.gif

Может знаект кто - Как заработать больше опыта в режиме Легенда ? Влияет ли как то длина матча на него?
Shell Shock
Ну я поставил сложность на умелого. Меня сразу взяли в Манчестер сити) только никак не могу в основной состав пробиться.
Lotr
Я нище Топ геймера в цьому ПЕСі ще не грав) Цікаво як там....))
Мій рекорд це Ньюкасл, десь 8 матчів з лавки і знову в Вест Хем повернули)
Справді дуже важко..особливо прокачати гравцю удар та техніку, ато як дерево)
Коли ти граєш матч а не пропускаєш, там трохи більше досвіду дається. Від часу теж здається залежить, але там дають наскільки мало досвіду за гру, що вже краще пропускати, і грати тільки проти грандів (вони йдуть в атаку рвати твою команду, а на контр можна піймати) _a1.gif
о, ще там така фігня, коли ти думаєш що класно відкрився на флангі, зараз би тобі пас, зона відкрита, ти просиш пас ("С" 2 рази - просити пас) а тебе просто ігнорують, справа в тому що поки твій "союзник" не подивиться прямо на тебе то він тебе не помітить і проігнорує... Хоча це можливо просто через поганий рівень командної гри..
А що до лавки, то треба в тренувальному матчі зробити дубль, а потім тебе пустять в Першу команду, там зробити теж саме, і тебе мб випустять на заміну. Це в Топ, але там ще спробуй забити.
А що я ненавиджу в ПЕСі, так це кожен рік одне і теж...склад Динамо як завжди жахливий ) Навіть Богуша немає. Ну хоть форма нормальна, як говориться і на тому спасибі, будемо чекати патчів _a1.gif
Spellman
Я тоже с Топ плеера не сьезжал уже давно, но тут стремно было, поэтому переставил на уровень ниже _a1.gif Сейчас играю в East London (скажите, как в реале она называется?), 2010 год...игроцало мое более неменее вменяемое стало, уже забивает _a1.gif, хоть моя позиция мне и не нравится, а вот поменять уже, увы нельзя(или можно, но не знаю как). + Техника хромает.

Вот это чудо_a1.gif

-Wind
а чего 18 лет?в лигу с 20+ берут же вроде
Lotr
Спел, якщо не помиляюсь, то ти в Вест Хемі. Непогано доречі в 18 прокачати так) ну в порівнянні зі мною) ато щоб прокачати хоч 1 пункт треба поставити пріорітет прокачки на 6, і зіграти матчів з 10 =(
Вінд, в грі взагалі в 17 контракт підписують.
Ніхто доречі незнає, є якийсь патч з нормальним складом команд ?(Ато Шева в Челсі, Богуша навіть не існує))..
Знаю що ентузіасти скоріше щось подібне зроблять навіть з норм емблемами, стадіонами і тд, ніж щось в офіційно щось вийде.
Тож якщо хоть побачить щось, то повідомте плс.

Spellman
Сыграл отличный сезон за ВестХем(?). Уже мячи забиваются более не менее стабильно. Хочу отметить, что удобней всего играть на камере Normal Long, а не на стандартной( но прийдется частенько на карту посматривать(ибо приоритет должен стоять на мяч,а не на игрока). Время матча - 10 мин.
Обновление моего чуда и очередной вопрос, куда я блин трансфернулся?))(по рейтингу команд 22 место).


P.S. Что такое очки Strenghten? Это приоритет прокачки умений?
Lotr
Я не сильний в Іспанському футболі, але здається ти в Atlйtico de Madrid.
Ну це по складу.
Доречі знайшов на англ сайті патч, який нібито повинен додати норм емблеми і назви..зараз потестю, потім відпишусь.
-------------
Такс, працює прекрасно. Спел, ти точно в Атлетіко))
Ось "Names and badges"
Присутній Рід МІ файл) в якому в одному речені ну вже просто розжовано)
Ну але на всякий випадок зробіть резервну копію файлів..


------

Знайшов Руссифікатор і Металіст з Дніпром, потестю, потім викладу.

ЗІ Як на мене камера "Wide" найоптимальніший варіант. По-перше не треба вічно дивитись на радар, адже там непоганий огляд, і гравця добре видно.
Щодо зміни позиції, я вибирав відтянутого форварда, але команда була слабкою, тому дуууже часто відходив назад, щоб хочаб доторкнутися до мяча, і зараз мене в півзахисті часто юзають))
Одже просто грайте де вам треба, і мб вас туди поставлять)

Strenghten - ти правильно впринципі зрозумів. Тобто чим вищий наприклад показник на "Speed", то вкінці матча поінти будут начислятися найбільше саме на показники швидкості...старту і тд.
Lotr
Руссифікатор працює. Я ставив собі ще декілька модів, і все працювало разом без якихось глюків _a1.gif Ну сейви зникли правда, під час заміни, чого і слідовало чекати, але їх просто можна зберегти, і потім кинути у відповідну папку. (Мої документи, Конамі, ПЕС 09, Save)

Скачати.




"Дніпро, Металіст"

Інструкція є в архіві. Але щоб працювало все разом, не заміняйте цілими папками, а просто з того моду що хочете поставити перемістіть файли туди, куди потрібно, щоб не видалити лишнього _a1.gif


І ще, у мене все працює, причому с першого разу, але прошу, робіть резервні копії файлів яких заміняєте, задля уникнення наїздів в мою сторону =)
Spellman
Еще было бы прекрасно найти где то Гид по финтам с мячем, ибо в 2009 немножко они изменились. Знаю только перекидку навесом на ход ( Q+W ) и фальш удар (удар + резко пас и сторону).
Shell Shock
Вы что качаете в первую очередь? Я вот качаю технику ударов, скорость, силу, выносливость, а баланс и дриблинг вообще на 0 выставил. Играю на позиции центрального полузащитника.
Просветите плс что такое БАЛАНС о_О
-Disturbed
Смотрел про эту игрули вчера по первому Альтернативномуу ночью)))) Впечатлила мну она) только говорят управление для новичков сложновато
Lotr
Спел, ось тобі і список)
Зайди в режим тренування і в меню, уже хз як по англ там написано, (над Replay)
є опція, на русс - список команд, там можна це все подивитись..але дещо не зручно. мб щось на форумах знайду пізніше ...
Spellman
Спс, но не хочу русификатор ставитьad.gif Сможешь сделать все скрины полного списка в игре?)

2ShellShock Я так понял ты имел ввиду Body Balance? Я помню на чемпионатах по 2008, ребята гласили, что это чуть ли не основной параметр в персонаже. Но точно сказать, увы, не могу.

В первую очередь качал скорость бега и выносливость. Около 2 лет. После начал тупо 2 типа техник еще год. Сейчас равномерно. Начиная с 70-75 уже радует, что не бревно _a1.gif Но досехпор дерево...
Lotr
Я поставив на розвиток тільки баланс, і ось що прокачалась
Командна Гра, Захист, баланс Тіла, Удар головою, та прижок.
Frizzer
Скажите игра отвечает её иребованиям, ато 3.2ггц и 2000мб меня немного напугали ну или обрадовали...
Koteyka
Наконец-та я купил диск) Уже сыграл несколько матчей за одного игрока, самое для меня интерессное _a1.gif в основной состав пробиваться однако скучно, катать мячик в абсолютно одинаковых матчах уже надоедает, а с моими навыками играть в футболы это надолго) Ну а в целом мне все понравилось, будет чем занять себя в свободное время.
Spellman
Да Легенда вовсе убивает все время_a1.gif Нужно только поставить себе цель, вот как,например, я - вступить в МЮ _a1.gif Чем дальше играть, тем интересней_a1.gif
Lotr
Угу) боюсь ця гра забере мене від реального світу) А мета це звісно добре, я наприклад чекаю виклику в збірну))), але в мене поки мета забити хоч в 2 матчах підряд)
О, давно хотів дізнатись, що дає зарплата..ну поінти, я памятаю після кожного трансферу вона росте, але що вона дає ?
-El Nino
Пес рулит! Обгоняет фифа по всем параметрам. И, чем мне пес больше нравится, так это тем, что он более гибкий, чем фифа. Его можно поменять почти весь. Пес - игра для каждого. Сделай Пес под себя)))) ninja.gif
-Dean
ПЕС рулит))

!
Попередження:
Флуд. 10 дней РО.
-Hidan
Про нравиться своей физикой _a1.gif Да и по большенсту аспектов главный конкурент Фифа проиграет.
Unsafe
прикольная шпила ну с fifa 09 управление другое тяжело привикать
Terrorista
Кто играл по нету? у меня не получается обновление устоновить правильно
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.