Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Vlad-seon
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Получение гражданства Республики
Vlad-seon
Я ознайомився з правилами поведінки на ігрових серверах та Правилами Республіки та Імперії і Конституцією Республіки.

Я народився на Корусканті і вже з самого дитинства на власні очі зрозумів, що таке війна!Мій рідний брат був Юнгліном в академії при ордені джедаїв. Коли Палпатин перетянув на свою сторону Енакіка Скайвокера той безжально винищив всіх в академії нажаль і мого восьмирічного брата близньюка також.Після того я вирішив, що встановлю правосуддя в галактиці.Нажаль мене невзяли в академію на відміну від мого брата, але пройшло 7 років і я багато зрозумів.Я вивільнив свій гнів, і буду боротися за добро тільки завдяки чистоті моїх помислів!
Хочу вступити і захищати свою ДЕРЖАВУ!
Atton
Я дещо не зрозумів... так все ясно крім одного. Ти сказав що хочеш бути ДЖедаем... це означве що далі ти плануеш в Орден Джедаїв... але потім написав що пхочеш захищяти свою державу, це означев що ти хочеш піти далі в Армії... так скажи будь ласка точніше... куди ти далі плануеш іти?
Vlad-seon
Стати джедаєм і є захищати свою державу.Після того як я вступлю в республіку я буду показувати свої здібності і тільки шановні джедаї вирішать чи запрошувати мене до ордену чи ні.Навіть якщо ні я всеодно буду боротись за процвітання республіки але іншими шляхами.(Наприклад, піду у сенат, стану політиком і висуну свою канидатуру на посаду спікера чи посла в імперії)
Atton
От тепер ясно... мені сподобалося як ти мислиш... добре. Розкажи чому у Мандалоріанські Війни Джедаї дозволяли гинути звичайним людям і не йшли на війну. Чому так?

П.С. Ранувато на спікера тобі.... досвіду немає в тебе ще
Ralf
З часом ти хочеш стати "спікером" у Республіці, _a1.gif тоді напиши, будь ласка, які права повинен мати, на твою думку, спікер і які обов'язки виконувати? thumbup1.gif
Vlad-seon
Спробую вгадати.Можливо щось було повязане з силою джедаїв.Вони її втратили або боялись втратити.На мою думку у джедаїв все просто так не буває.Якщо щось і трапляється то це прямо звязано з силою.Така моя відповідь...




(Ralf @ 10.10.2008, 16:21) *

З часом ти хочеш стати "спікером" у Республіці, _a1.gif тоді напиши, будь ласка, які права повинен мати, на твою думку, спікер і які обов'язки виконувати? thumbup1.gif


Спікер це представник палати Сенату.Він організує засідання Сенату,(спостерігає за виконуванням регламенту(конституції Республіки), крім того, спікер виступає в якості придставника сенату в відносинах з другими органами влади(армія республіки, Орден джедаїв тощо)
Не зважаючи на те, що спікер не є лідером Сенату і обмежений своїми можливостями він є видною політичною фігурою і може дуже впливати на хід законотворчого процесу...
Не оверквоть. Перше й останнє попередження © Gaydamaka

Cezar
Знайди і розкажи коли почалися Мандалоріанські Війни!
Vlad-seon
Почались вони в 3976 до битви за Явін.Закінчились вони в 3960 до битви за Явін.Мандалoріанські війни є одні з найбільш руйнівних.Там де вони були все спустошене і зруйноване...
Haydamaka
Кандидат відбув на планету РідОнлі.
Закрито.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.