Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Усмішки Остапа Вишні))
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Гумор
Chensky
Народ! Хто не читав, то й Єретик))) Для кожного ці маленькі твори будуть особливо смішними і доречними у якійсь ситуації)) Я коли прочитав... хвилин 20 сміявся без зупину.. а кінцівка вообще УЛЬОТ)

http://lib.ru/SU/UKRAINA/VISHNYA/mislivsk.txt
Erfoc
ех, не був би він ще комуністом, не було б йому ціни.

"Усмішки" прочитав років сім-вісім тому, дуже сподобалось, і, напевно, всі повинні прочитати їх. І у нас були і є свої юмористи )
Haydamaka
З нього такий комуніст був, як з Саріма ситх _a1.gif Не кожен після років і років таборів зможе тримати спину рівною...

Дуже люблю його творчість, зараз із задоволенням перечитаю _a1.gif
Pein
Дякую за посилання,дуже цікаво та й справді читаєш і усмішка сама з'являється на обличчі...
-Holyblade
гг как раз по Укр.лит. задали на завтра читать его "Моя автобіографія" =))да помню когдато еще в класе 6-7 нам учительница читала))помню у мну тогда живот аж заболел)))Гайдамака +1, может он и был комунист, но думаю комунизм за который он был - ето было не совсем то ,что было у нас в СРСР и он ,как остальные, был репресован=(((...
Chensky
То ж і мені на завтра читати) Так я начитався і не зміг цього всього не показати іншим))) megalol.gif
Перечитав топіро.. ну всЬО....
Лось - Лісна корова... АхахаХ!
laugh.gif
-Sarim
Не пам*ятаю, щоб Вишня був комуністом, але якщо і був, то не він один. Причому ті письменники справді вірили у комунізм і більшість розчаровувалась в тому, що комунізм у союзі в ті часи не був таким, яким його представляли.

(Gaydamaka @ 16.9.2008, 23:16) *

З нього такий комуніст був, як з Саріма ситх _a1.gif Н

blush.gif
Rugrat
Ыыы ченски зачед держи + и будь веселым всегда =)
Danger
Когда то читал. Помню очень нравились его произведения. Надо будет еще почитать, посмеятся от души _a1.gif
Big Phil
Ох так. Це моя улюблена збірка в українській літературі. Взагалі я ставлю її на один рівень із Енеїдою Котляревського. Взагалі Остап Вишня чудовий письменник і читати у нього варто не тільки Усмішки. thumbup1.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.