Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Montemoi
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Приймальня Ордену
-Montemoi
Я ознайомився з правилами поведінки на ігрових серверах та правилами Республіки та Імперії і Законами Республіки.


Я родился на Манаане. Работал охраником кафе, некоторое время не работал, искал приключений, летал по галактеке в поисках новой жизни, далее мне пощасливелось попасть на дантуин и встретить джедая в местной забегаловке, где развезалась драка и джедай получил ранение, но мне удалось его вытянуть и отвезти в больницу, после этого я возвращался домой и внезапно наткнулся на тех же бандитов, в эту же минуту во мне чтото изменилось, я легко справелся с противнеками и уехал прочь...
После всего этого всё изменилось, я стал чуствовать силу...
А теперь я подумываю о вступлении в ряды джедаев, где буду старатся принести равновесия в галактике и учится контролировать силу


Haydamaka
Дивно не те, що джедай не зміг впоратися із бандитами, і навіть поранення отримав від них. А те, що ти "легко справелся с противнеками" які і перемогли тренованого джедая. Це так, думки вголос.

Для чого ти хочеш
принести равновесия в галактике
?
Що це дасть конкретно тобі?
-Montemoi
мені дасть змогу познайомитися з іншими джедаями і отримати вчення від інших
Shtaket
(Montemoi @ 15.8.2008, 13:03) *
я легко справелся с противнеками и уехал прочь...


Скажи що ти відчував коли "розбирався" з бандитами?
Haydamaka
(Montemoi @ 15.8.2008, 14:03) *
мені дасть змогу познайомитися з іншими джедаями і отримати вчення від інших

Тобто якщо рівновага в галактиці не буде дотримана, це завадить новим знайомствам та отриманню знань? Поясни.
-Montemoi
(Shtaket @ 15.8.2008, 14:17) *

Скажи що ти відчував коли "розбирався" з бандитами?

Я відчував злість, але йду до джедаїв щоб керувати нею, придушувати її



Gaydamaka
грати буде нецікаво якщо одна сторона явно сильніша ніж інша
Shtaket
Ти має вчитись не давати злісті вийти на волю.І не тільки злісті.Жага помсти,прив*язанісь це теж темна сторона.
-Montemoi
отже я присягаюся не давати злісті вийти на волю
Haydamaka
А якщо вона кипітиме всередині тебе? ad.gif Що робитимеш в цьому випадку?
-Montemoi
буду медитувати
Shtaket
А що Джедай робить підчас медитації?
-Montemoi
Одан-Урр писал: «Каждый джедай должен ежедневно проводить некоторое время, размышляя над волей Силы. Причина проста: если кто-то, не сознавая того, поступил против воли Силы, осознание ошибки вскоре после этого все еще дает время ее исправить».
Мастер Одан-Урр не упомянул о том, что если джедай постоянно размышляет над своими мотивами, то он может быть уверен, что не допустит затемнения суждений безразличием, страстями или эмоциями. Джедай, у которого не хватило времени на медитацию, может легко растеряться. Более того, джедай, отказывающийся медитировать, может уже знать, что его мотивы нечисты, и лгать себе об этом. Как однажды сказал мастер Йода: «Джедай, на советы Силы не обращающий внимания, Темную сторону слушает».
-Montemoi
Як довго ще мені чекати? Хочу в орден, що для цього треба зробити?
Spectral
Montemoi
Вдешь ли, Сила не имеет "хорошей" и "плохой" стороны. Йода имел ввиду, что не углуюбляясь в нее, ты углубляешся в себя, в плане желаний, прихотей, копризов и так далее. Для того, что бы научиться контролирлвать себя (а не давить что-то в себе) необходимо познать себя. Это гораздо сложнее, чем чувствовать Силу, одерживать победу над противником. Поняв себя, ты сможешь расчитывать на то, что сможешь понять Силу, если конечно ты предрасположен именно к этому.
Это может занять гораздо больше времени, чем тренировки с оружием или прямому использованию элементарных возможностей Силы.
Готов ли ты к длительным поискам себя на том пути, на который хочешь ступить? Готов ли ты к тем испытанием, которые встретят тебя, а так же к тем, которые можешь сам поставить перед собой?
-Montemoi
Я готовий йти цим шляхом
Daiver
На Таспире мою жизнь спас этот человек, я благодарен ему, и голосую ЗА
Spectral
Ну что ж, если такое имело место быть, я ЗА
-Montemoi
якщо ніхто не проти, то я готовий бути "на страже правопорядка" laugh.gif
Haydamaka
І яким чином ти "правопорядок" будеш боронити?
-Montemoi
Буду намагатися приборкувати загрозу з боку імперії
Також маю змогу допомагати іншим джедаям або захищати їх
Крім цього я впевнений, що зможу зробити багато чого корисного для людей
Racheival
стало відомо, що на Штакета полюють на Татуіні 3 імперійця. знешкодь їх(скріни сюда)
-Montemoi
Ось!

Deidara:



Yakusi:



Oblivion:



Ще там був 4-й котрий втік на корібан і там був покараний:

-Montemoi
Люди, чого ж мовчите?
-Link

Ну чтож,скажи почему джедаю запрещено любить?



Еше вопрос.От него зависит мой голос.
Когда я пришел с роботы домой то я увидел в туфлях песок.
И что я увидел страшное утром в окне когда я накануне поссорился изза машины.
Что я увидел в окне и кем я работал?
Dagot
Видел на сервере.Кодекс соблюдает.Приятный.Мнение хорошее склалось.
Задам всего лишь один вопросик(чисто хочу узнать тебя):
Если бы тебе представила возможность выбрать,кем из животных родится,а точнее между Орлом и Тигром.Кем бы ты захотел быть?
-Dazzle
Убежал четвертый ситх на Коррибан, а покарал ты его на Мигито, ничего себе гиперпространственные коммуникации, как это ты с одной планеты убиваешь ситха, который в это время на другой? =)
А вообще не нравятся мне твои ответы, и твое отношение... но не буду делать поспешных выводов...
Вот задание: както на меня напали 2 ситха, я не смог с ними совладать... но и убить они меня не смогли, я скрылся... я хочу чтоб ты нашел этих ситхов и поступил с ними так как сам считаешь нужным. Я не запомнил кто именно это был, но у одного был красный, а у второго фиолетовый меч, поэтому, скорее всего, это были адепт и апрентис.
Вперед! и да прибудет с тобой сила...
-Montemoi
Link

В окне ты увидел трещину, а работал ты наверно спасателем на пляже



(Dagot @ 22.8.2008, 22:31) *
Если бы тебе представила возможность выбрать,кем из животных родится,а точнее между Орлом и Тигром.Кем бы ты захотел быть?


я бы хотел быть Орлом, это мудрые птицы
Racheival
хоть і завдання виконав, але все одно щось мені не подобається..я ще почекаю..
-Montemoi
(Link @ 22.8.2008, 20:08) *

Ну чтож,скажи почему джедаю запрещено любить?


Любовь приводит к страху, страх приводит к злосте, а злость приводит к темной стороне силы
Haydamaka
Не знаю чим це пояснити, але половина відповідей просто невлад. Тобто питання одне, а відповідь взагалі, або не стосується питання, або стосується, але не зрозуміло як. Це не є по суті поважною причиною казати "проти", тому я утримаюсь. Але ця позиція є дуже хиткою.
Ralf
Montemoi! Декілька днів тому ми з тобою зустрілися на одній із планет CTF-галактики, на якій відбувалися тренувальні поєдинки. Так як ми були в різних командах, я помітив, що ти надто часто використовуєш Силу Темної сторони проти суперників. Знаючи, що ти прагнеш стати Джедаєм, я задав питання: "Чи можна використовувати навіть задля власної безпеки чи перемоги Темну силу. Тоді, отримавши твою відповідь на моє зауваження, що правила цього не забороняють, я був здивований. Мене не цікавила суть самого правила, а твоя готовність як, можливо, майбутнього Джедая не використовувати Темну силу.
Сьогодні ми зустрілися знову, і я вирішив поспостерігати, чи нічого не змінилося у твоєму ставленні до використання Сили Темної сторони. На жаль, змін я не помітив. Тому в мене до тебе таке питання, як ти сприймаєш і розумієш цей пункт із Кодексу Джедая.

4.4 Джедай не повинен зловживати Силою Темної сторони.
-Montemoi
Так, я вибачаюся, и якщо ти сьогодні бачив на ctf сервері я не зловживав темною стороною сили




4.4 Бо це призводить до того, шо джедай переходить на темну сторону
Ralf
Так, я справді сьогодні помітив на СTF-галактиці surrender.gif , що ти змінився і не використовував темної сторони сили, хоч деколи тобі було важко протистояти іншим суперникам, які нею користувалися. Це гарне рішення і дуже важливий крок на шляху до Джедая.
Моя думка щодо тебе змінилася, але я ще поспостерігаю за тобою і тоді висловлю своє рішення.
Atton
Переможи у чесному поединку ситха ДАН МОРА. Занато велику небезпеку складае цей ситх ninja.gif biggrin.gif
-Montemoi
это анриал, у меня бан на холи изза убиства ДАНа МОРа на 13 дней
-Dark Monkey
Сделай 3 скрина от 3 разных культистов которые приетствуют тебя.
-Chewbatya
- Тихо в этой комнате - проворчал Чуи, но подумав мгновение, оставил на столе лист с заданием для кандидата.
Вуки в магазине.
- Сколько просите за один? - поинтересовался вуки-покупатель в лавке.
- Двадцать кредитов, - ответил продавец.
- А за двенадцать?
- Сорок кредитов.
- Вообще-то мне нужно сто двадцать...
- Ради бога... С Вас шестьдесят кредитов.
Montemoi, что мог покупать вуки?
Atton
Ты его наверно в чате убил? Или вне дуели... ну ладно.... тогда победи ситха Шел Шок... он не менее опасен
Haydamaka
Заявка неактивна, закрито.
.
Invision Power Board © 2001-2025 IPS , Inc.