Тема закрытаОткрыть новую тему
> [Holocron] Exbifour
post 13.11.2011, 23:17
Пост #1
Свояк
Репутація:   312  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.11.2010
Дата створення: 13.11.2011
Автор: Exbifour
Приналежність:
Republic
1) Republic army
- Soldier
- Omega Leader
2) Antarian Rangers
- Ranger
Відомі вчителі: Lotr
Відомі учні: -"-
***

Зміст:
- Історія
- Корисна інформація
- Досягнення
- Цікава інформація




Історія

Народився я на Тайтоні, у сім’ї військових. При народженні ім’я моє було Фалкон Скірата, але потім, через життєві обставини, мені довелося змінити своє ім’я.
Коли мені було десять років моїх батьків вбили.
Під час проведення експертизи було виявлено що моїх батьків вбили з Е-11, тому експерти сказали, що імперські штурмовики вбили моїх батьків. Але було виявлено ще одне: на плечах у моїх батьків було вирізан знак. Експерти не змогли цього пояснити, тому злочин лишився не розкритий.
Соціальна служба відправила мене жити до дядька. За весь час, що я його знав, він добре до мене ставився. Жив він у долині, біля озера. Хоч життя його було схоже на життя відлюдника, але воно було прекрасне, оточувала його хижу тільки жива природа: дерева, кущі, різні види риби, незліченна кількість таунтаунів. Він навчив мене великій кількості аспектів виживання у лісі, і саме він навчив мене управлятись верхи на таунтауні, от тільки я й досі не можу зрозуміти звідки на Тайтоні взялися таунтауни. Два роки життя з ним, для мене виявилися прекрасними, але я все одно вирішив взяти власну долю у свої руки.
Перше, що я зробив – це змінив собі ім’я з Фалкона на Ексбіфоур, за для того, щоб повність розпочати нове життя.
Я пішов до друзів своїх батьків. Вони були торговцями і залюбки підкинули мене на Корусант.
Опинившись там я почав шукати собі житло, хоч мені і було тоді дванадцять років, але я дуже швидко знайшов собі дім – допоміг мені в цьому один добрий чоловік, саме він взяв мене до себе додому. Цей чоловік виявився джедаєм.
Всі три роки, що я жив у нього, він мене вчив азам сили. Зрозумівши, що я вже багато знаю, він запропонував мені піти до Храму Джедаїв, він сказав, що візьме мене до себе параваном і навчить мене використовувати світловий меч. Я звичайно погодився і пішов до Ордену.
У ордені мене залюбки прийняли і зробили мене параваном саме у того мого друга. Він трохи обучив мне користуватися світловим мечем, але його вбили на завдання і він так і не обучив мене всьому.
Надалі мені довелося обучатися самому.
Десь через місяць я знайшов собі друга, він також був без майстра вже досить великий час. Ми з ним потоваришували.
Коли мені було вісімнадцять років, ми з ним полетіли на протилежну, від Храма, частину Корусанта аби допросити одного чоловіка, котрий казав, що знає щось про вбивство падавана, яке сталося за місяць до цієї ситуації. Мене заінтригувало це завдання тому що на плечі падавана було знайдено такий самий знак як і на плечах моїх батьків. Коли ми прилетіли на місце, Екко, так звали мого друга, попросив мене сходити і купити води я ж звичайно згодився, тому що після півтора годинного перельоти у таксі самому хотілося пити. Коли я зайшов з двома баклажками води у квартиру, де жив той чоловік якого нам потрібно було допросити, то побачив, що Екко намагається вбити того чоловіка. Я ж, звісно, спробував завадити, але Екко відштовхнув мене силою прямо у стіну і я відключився. Коли я проснувся, мене вже везли до тюрми. Екко вдалося втекти. Мене мали посадити довічно, але вийшов я звідти через рік так як Екко знов намагався вбити падавана, але його засняла система безпеки Храму. Після того як Рада Ордену дізналася про це мене одразу випустили, але в Ордені мене так і не поновили.
За рік перебування у тюрмі я майже повність втратив свої навики в силі і у володінні світовим мечем, і я вирішив полетіти назад на рідну планету, для того, щоб відпочити від усього цього.
Коли я влетів у атмосферу Тайтону, у один з двигунів мого корабля влучила блискавка. Коли я приземлився, якщо це можна так назвати, я вийшов із корабля і побачив, що багато елементів корабля дуже сильно пошкоджені. Мені довелося шукати найближче поселення на своїх ногах. Після декількох годин блукання по лісу я наткнувся на дуже цікавий холм, в загальних рисах це не було схоже на звичайний холм тому і зацікавив мене. Оглянувши холм я зрозумів, що це корабель засипаний землею. Я вирішив піти і взяти лопату на своєму кораблі, щоб хоч знайти вхід у той корабель. Знайшов свій корабель я хвилина за двадцять. Узявши лопату я пішов назад до того холма і почав рити. Через декілька годин я нарешті прорив хід до входу у той корабель. Зайшовши у корабель я ввімкнув основні системи корабля. Потім я пішов і переніс зі свого корабля усе, що мені було потрібне для виживання. Тиждень я оглядав системи корабля і нарешті знайшов поломку. Зламана була система охолодження і мені довелося перетаскувати працюючу з мого корабля. Хоча я викопав корабель десь на одну восьму, але він легко вилетів з під груди землі та трави. Я полетів з Тайтона назад на Корусант на своєму «новому» кораблі.
Через ситуацію яка склалася під час мого перебування в тюрмі я так і не став громадянином Республіки, але після того як я прилетів на Корусант я все-таки вирішив стати ним. Перший раз мене не прийняла комісія через те. Що я наробив незлічиму кількість помилок у документах. Коли я вийшов з реестатури я побачив статую Воїна захисника і вирішив потім спробувати, ще раз.
Я полетів на Орд Мантелл, щоб заробити хоча б трохи грошей.
У пошуках роботи я провів там десь трохи більше місяця.
Одного разу в барі я зустрів чоловіка, років тридцяти, який запропонував мені працювати з ним у його бізнесі. Він займався перевезенням грузів. Спочатку я подумав, що він контрабандист, але після першого рейсу я зрозумів, що він цілком порядний і веде легальний бізнес. Так ми і стали партнерами.
Одного разу ми везли медикаменти на Кореллію на нас напали пірати. Нам довелося замкнутися на мостику корабля, у який вони потрапити не могли. Наблюдав за ними за допомогою камер, які стояли по всьому кораблю, я побачив на плечі одного із піратів символ, який зустрічав раніше – той символ, що був вирізан на плечах моїх батьків. Я вирішив взяти того пірата сам, але мій партнер наполіг на тому, щоб піти зі мною. Ми вступили у бій з піратами. Перестрілки продовжувалася близько п’яти хвилин, за цей час ми встигли поранити декількох піратів, а вони по нас навіть не попали. Коли ми погналися за їхнім главою він зробив декілька вистрілів по нас, один з цих вистрілів попал моєму партнеру у живот. Я зупинився щоб допомогти йому але було вже запізно, він помер. Піратам вдалося втекти.
Груз я довіз на Кореллію, а за отримані гроші я поховав свого друга на Набу – його рідній планеті. Його корабель я зберіг у спеціальному ангарі, який я купив за залишок грошей.
Нарешті прийшов час коли я знов подав заявку на громадянство у Республіці. Я так і зробив і на цей раз я отримав громадянство. Одразу після цього я подав заявку до армії Республіки. Потрапити у неї було не важко – командор армії, якого ми називали Хом’яком, виявився дуже добрим.
Коли я потрапив у армію я, як і всі новобранці, отримав звання солдата, але буквально через неділю, через вдалий випадок, я став лідером загону командосів під назвою Омега. Спочатку було важко справлятися з власними обов’язками, але я звик до цього. Пробув я лідером Омеги два з половиною місяці, після цього я тимчасово відійшов від справ.
Коли я повернувся на Корусант виявилося, що загону командосів були розформані.
Через деякий час у Республіці була відновлена група захисників Республіки, яка називалася Антарські рейнджери. Зрозуміло, що я пішов і став рейнджером. Ця робота мені дуже подобалася, спочатку я навіть не мав броні, просто був одягнений у камуфляжну форму, але потім я змінив її на чорну дюростальну броню.
Виявилося, що я відзначився у війні з Імперєю, котра проходило в часи коли я був лідером Омеги, і я отримав нагороду під назвою Nightmare.
Під час мого перебування в АР розпочалася Друга Галактична Війна. Я. розуміється, прийняв у ній участь. Після другого мого важкого поранення мене депортували до Корусанту, саме у цей час була ремобілізація сил Республіки за для більшої ефективності загонів. Підняли мене на ноги вже за три дні і тоді, поки не було наказано сісти на один з кораблів я вирішив піти до бібліотеки, у розділ архівів, щоб більше дізнатися про своїх предків. Шукав я там десь годин п’ять чи шість, за цей час я знайшов дуже багато документів в яких фігурувала фамілія Скірата, але ці всі документи були про командосів Галактичної Республіки часів Війн Клонів, і вони аж ніяк не були моїми родичами. Також я знайшов два документи в яких фігурувала фамілія Вірс, це була біографія одного з імперського командора на ім’я Максіміліан Вірс, який жив у часи Громадяньської Війни в галактиці, та про мандалоріаньського найманця котрий зрадив Мандалора і спробував створити власну злочинну організацію. Друге мене зацікавило більше, тому що я знав, що Максиміліан Вірс схожий зі мною всього лиш прізвищем. В документах про того мандалоріанця вказувалося його ім’я – Гален Вірс, прізвисько – Галар, у графі «роки життя» було вказано, що він жив у часи Старої Республіки. Також було трохи про його організацію, було сказано, що ця організація була не масивною, десь чоловік п’ятнадцять, що Галар та його група збудувала базу на Хоті і були вказані приблизні координати. Декотрі можуть сказати, що тут нічого важливого не було сказано, але інформація про базу мене зацікавила, я вирішив, що знайду цю базу, якщо мені випаде нагода потрапити на Хот…



Цю повідомину відредагував Lotr: 3.7.2012, 17:02
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.11.2011, 15:18
Пост #2
Свояк
Репутація:   312  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.11.2010
Корисна інформація у процесі написання.

Цю повідомину відредагував Exbifour: 14.11.2011, 15:19
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.11.2011, 17:20
Пост #3
Свояк
Репутація:   312  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.11.2010
Статистика успіхів у Другій Галактичній Війні

Перемоги:
- Битва за Мандалор з Імперією (1)
- Битва над Бельсавісов з групою "Зірка"
Поразки:
- Битва над Рілотом з нейтралами
- Битва за Мандалор з Імперією (2)
- Битва над Трандоша з СГ
Збудовано штабів:
- Штаб Республіки на Рілоті
Зруйнована штабів:

Нагороди

Nightmare
Медаль вручається самовідданим захисникам Республіки, які виступили зі зброєю в руках в черговій Війні проти Імперії і після десятків кровопролитних битв змусили агресора втекти з поля бою!


Цю повідомину відредагував Exbifour: 21.12.2011, 10:38
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.11.2011, 22:55
Пост #4
Свояк
Репутація:   312  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.11.2010
Цікава інформація

Тут ви зможете прочитати уривки з історії Республіки з часів 0 BGW (Before Great War) і все, що було пізніше. Ви будете знати все, що я бачив і все з цього, що я зможу пересказати.

Реформація та загін Омега
Була в нас якось армія. Ну звичайна армія - нічого особливого. Але якось... командор армії, якого звали Xemul, взбунтувався против ордену, начібто той усюди пхає свого носа. Він намагався настроїти усіх армійців проти ордену та влаштувати громадяньську війну. Але величні джедаї зупинили його, силою випхавши з Республіки.
От тоді й сталася велика реформація Республіки. Якраз у цей час я та Обі-Ван Кенобі потрапили у Республіку. Після реформації Орден лишився майже тим самим, але у правових рисах уся Республіка дуже змінилася: тепер і армія, і орден отримали однаковий доступ до інформації, тобто армія крім своїх розділів стала бачити і приватну інформацію Ордену джедаїв, як саме бачив інформацію орден мені не відомо тому казати точно я не можу. Так от, армія зі звичайної переформувалася у сквадову. Новим командором став людина з призвіськом, або з ім'ям, хрін його знає що то було,- Big Hamster. Напередодні цього усього, ми з Обі-Ваном потрапили у ряди солдатів армії.
Було в нас спочатку три сквади: Delta, Omega, Theta. Сквади набирались з волонтерів, вони самі вибирали собі лідера, самі вибирали зама капітана сквада. Мінімальна кількість людей для волонтерського набору були три чоловіки. От ми з Обі-Ваном обидва захотіли бути в одному скваді і намагалися записатися як волонтери у сквад Омега, хоч Обі-ван і говорив, що лідером скваду стати я не зможу, але я спробував стати лідером і мені це вдалося, хоч нам спочатку сказали що маємо знайти третьєго, ним став людина яку ми називали Dark-man, після знайдення Дарк-мена нас зареестрували, я став лідером, Обі-Ван моїм замом, ну а Дарк-мєн, як це можно було вже зрозуміти, нашим єдиним підлеглим. От так і почалася історія Омеги у Республіці, після реформації.
У цей час відбулося багато змін. От як наприклад епічний екс-джедай Лотр, який наразі є командором Антарських Рейнджерів, пішов з Ордену Джедаїв до нас і став лідером скваду Тета, як вже можна було зрозуміти - лідером Дельти став командор армії. Хоч армія і не була така як раніше, тобто не була така активна і не була настільки кількісна як раніше, вона всеодно була чудова...


Цю повідомину відредагував Lotr: 3.7.2012, 17:01
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 8.11.2012, 21:16
Пост #5
Свояк
Репутація:   312  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.11.2010
Galaxy War II: Starship commander
Літопис подій пов'язаних з Ексбіфоуром


[08.11.2012]
Посадка на планету Кореллія. Початок будування 1-го штабу Республіки (якщо не рахувати Корусант). Виділив свої особисті гроші на будівництво цього штабу, тобто Республіка заборгувала мені 1000 СUAG.
[11.11.2012]
З допомогою Янека и Ральфа штаб на Кореллії нарешті збудован.
[18.11.2012]
Почав будувати Республіканський штаб на Нар Шаддаа і знову за свої кошти... Республіка тепер винна мені 2000 CUAG. А ще я злякав Ранжера, який хотів збити мого Світляка.


Цю повідомину відредагував Exbifour: 18.11.2012, 16:46
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 28.3.2024, 11:03