6 Сторінки V < 1 2 3 4 > »   
Тема закрытаОткрыть новую тему
> [Antarian Rangers] Vilat
post 14.9.2014, 10:16
Пост #21
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
Я поставив мінус йому на акаунт Гетро , а пухи і добивання на підлозі .І я його обізвав мені дали сало на один день.

Blood Raven В профиле За подлость и недостойное поведение

Ми з нею сперечались на тему Майдану і подій в Україні , + в неї завищене ЧСВ .

Blood Raven Стим. Взлом стима? Очень низко.

Поставила мінус за те що я хотів найти людину яка ламає стім акаунти .

Blood Raven В профиле Минус за ЧСВ и страшную аватарку + фотографию.

А це взагалі ставити мінус за аватар .. це вже просто ні в яі ворота не вписується , ну , а причину за ЧСВ незнаю як обяснити.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 13:44
Пост #22
( А )
Репутація:   250  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.3.2010
"Мені відмовляли , незнаю я цього разу прикладу більше зусиль щоб поступити."

Язык мой - враг мой. За свои слова нужно отвечать. Учти это.


В теме мне не ответили, но я уже разобрался с этим сам. Так что ты должен знать Толстого, Льва Николаевича, и быть знакомым с некоторыми его произведениями. Со школьной части. Так вот такой вопрос.
Изучи его историю, и скажи мне, он был Анархистом и безбожником по сей день? Или же был свято верующим?

Ответишь правильно, буду сразу же ЗА


Но учти, вопрос с подвохом.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 13:53
Пост #23
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
(Mcafree @ 14.9.2014, 14:44) *

"Мені відмовляли , незнаю я цього разу прикладу більше зусиль щоб поступити."

Язык мой - враг мой. За свои слова нужно отвечать. Учти это.
В теме мне не ответили, но я уже разобрался с этим сам. Так что ты должен знать Толстого, Льва Николаевича, и быть знакомым с некоторыми его произведениями. Со школьной части. Так вот такой вопрос.
Изучи его историю, и скажи мне, он был Анархистом и безбожником по сей день? Или же был свято верующим?

Ответишь правильно, буду сразу же ЗА


Но учти, вопрос с подвохом.

Вибач , але я в школі не вчив про цього письменника , і принципово не буду вибач задай щось інакше , про пписьменника якоїсь іншої країни . Я б цього не робив але з повагою до вас : На почату життя він був християнином пізніше атеїстом , а тоді мав свою віру ,християнсьий анархіст . п.с: але джерел багато і всі говорять по іншому .

Цю повідомину відредагував Vilat: 14.9.2014, 13:58
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 14:07
Пост #24
( А )
Репутація:   250  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.3.2010
Христианских анархистов нет. Я задал вопрос, есть 3 варианта ответа.
Выбери 1-2 правильных и напиши. При этом руководясь источниками, которые подтолкнули тебя сделать такой вывод. Факты, мне нужны факты.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 14:20
Пост #25
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
При народженні він був християнином православником
У дуже цікавій книзі з назвою "Сповідь" Толстой пояснив, чому він був змушений відійти від православ'я. Зокрема він був вражений низькими особистими якостями більшості православних:

Якщо є різниця між тими, хто сповідують православ'я, і тими, хто відкидають його, то не на користь перших. Як тепер, так і набагато раніше, явне визнання і сповідування православ'я більшою мірою зустрічається серед людей тупих, жорстоких та аморальних, які вважають себе дуже важливими. Розум, чесність, прямота, добродушність і моральність більшою мірою зустрічались в людях, які визнають себе невіруючими.

Лев Толстой був пацифістом, вважаючи таку позицію важливою частиною християнства. Тому він обурювався з приводу лицемірства попів, які часто схвалювали насилля та вбивства.

Чим більше я зближувався з народом і жив так само, як і він, і виконував усі ті зовнішні обряди шанування Бога, тим більше я відчував дві протилежно діючі на мене сили. З одного боку, мені все більше й більше відкривався сенс життя, що задовольняв мене і що не міг бути зруйнований смертю; з іншого боку, я бачив, що в тому зовнішньому сповідуванні віри й шануванні Бога було чимало брехні.

Спочатку я запитував про роз'яснення у священиків, монахів, архієреїв, митрополитів, вчених богословів. Були роз'яснені всі неясні місця, часто несумлінні, ще частіше суперечливі, усі посилалися на св. отців, на катехізиси, на богослов'я. І я взяв богословські книги і став вивчати їх. І от вивчення це привело мене до переконання, що та віра, яку сповідує церковна ієрархія і якій вона вчить народ, є не тільки брехнею, але й аморальною оманою. У православному віровченні знайшов викладення самих незрозумілих, блюзнірських й аморальних положень, яких не тільки не припускає розум, але й цілковито незбагненних і протилежних моральності, та — ніякого вчення про життя і про сенс його. Але я не міг не бачити, що викладання богослов'я було ясно спрямоване не на вираження сенсу життя і вчення про життя, а тільки на затвердження самих незбагненних, непотрібних мені положень і на заперечення всіх тих, що не визнають цих положень.

Варто лише почитати требник і простежити за тими обрядами, що виконуються православним духівництвом і вважаються християнським богослужінням, щоби помітити, що всі ті обряди не що інше, як різні способи чаклунства, пристосовані до всіляких життєвих потреб. Для того, щоби дитина, якщо помре, потрапила до раю, треба встигти помазати її олією і викупати з вимовлянням певних слів; для того, щоби породілля перестала бути нечистою, треба вимовити відомі заклинання; щоби був успіх у справах або спокійне життя в новому будинку, для того, щоби вилікувати хворобу, для того, щоби полегшився стан померлого на тому світі — для всього цього й тисячі інших обставин є відомі заклинання, що у відомому місці і за відомі приношення вимовляє священик.

Коли люди, як би багато їх не було, яким би давнім не було їхнє марновірство і якими би могутніми вони самі не були, проповідують грубе чаклунство, не можу дивитися на це спокійно. І якщо я називаю справжнім ім'ям те, що вони чинять, то я роблю лише те, що повинен, чого не можу не робити, якщо вірю в Христа і його вчення. Якщо ж вони замість того, щоби вжахатися від свого блюзнірства, називають блюзнірством викриття їхньої омани, то це лише вказує на силу їхньої омани, і треба сприяти збільшенню зусиль людей заради того, щоби позбутися цієї омани.

Одним словом , так як я зрозумів на кінці життя він відрікся віри .

Цю повідомину відредагував Vilat: 14.9.2014, 14:27
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 14:29
Пост #26
( А )
Репутація:   250  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.3.2010
Если он отрекся от веры что это значит? Это как ты говоришь.
А не правильней будет что он отрекся от церкви? Но да ладно. Видимо этот вопрос очень сложный и противоречивый.

Проанализируй данный ролик, и скажи что ты по поводу этой темы думаешь?
И возможно Толстой был прав, если даже опираться на первый копипаст из твоего выше поста?

[ytold=RopvPNiPiT0]
[/ytold]
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 14:42
Пост #27
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
(Mcafree @ 14.9.2014, 15:29) *

Проанализируй данный ролик, и скажи что ты по поводу этой темы думаешь?

Лол ну це агітація до атеїзму як на мене , ну в цьому є частина правди , можливо це все і є правда . ІМХО

И возможно Толстой был прав, если даже опираться на первый копипаст из твоего выше поста?

Я б не сказав , атеїстів яких я бачив були якісь агресивні , пофігістичні , егоїстичні . Можливо не всі такі , але.

Цю повідомину відредагував Vilat: 14.9.2014, 14:45
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 16:57
Пост #28
( А )
Репутація:   250  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.3.2010
Никакая это не агитация, а сугубо индивидуальный подход и изъяснения жизненной позиция человека.
Ты верующий? А то еще подадут на меня жалобу за святотатство.

В нашем мире по другому и нельзя. Либо ты либо тебя.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 18:09
Пост #29
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
(Mcafree @ 14.9.2014, 17:57) *

Никакая это не агитация, а сугубо индивидуальный подход и изъяснения жизненной позиция человека.
Ты верующий? А то еще подадут на меня жалобу за святотатство.

В нашем мире по другому и нельзя. Либо ты либо тебя.
В бога вірю 60-40 процентів , лол яка скарга на святотатство?))
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 20:59
Пост #30
( А )
Репутація:   250  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.3.2010
Как это 60-40%/ Объясни мне.
Либо ты в него веришь, либо тебе на это все наплевать с большой горы.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.9.2014, 21:02
Пост #31
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
Ну я більше вірю в нього чим не вірю , бо ніхто не доказав що його нема і ніхто не доказав що він є . п.с : я не дуже люблю говорити на тему релігії .

Цю повідомину відредагував Vilat: 14.9.2014, 21:06
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2014, 14:34
Пост #32
I Am the Law!
Репутація:   881  
VIP
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 17.6.2010
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
4
Medpac
У Вашому інвентарі тепер завжди буде невеличка каністра бакти (лікує +25 HP). Не працює на серверах Galaxy War.
E-Web
У Вас із собою тепер завжди буде найдійний стаціонарний кулемет.
Forcefield
У Вас із собою тепер завжди буде установка для створення силового бар'єру.
Sentry
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Sentry Gun.
2
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
Darth Revan
Special:
- absorbs 40% of received damage using 2 points of Force power for each point of damage
- increases max Force power to 120 points

«Реван обладал мощью. Это было все равно что смотреть в сердце Силы. Она закручивалась вокруг него в вихрь, поглощая все повреждения»
4
Wind Rapier
Special: increasing owner's movement speed +25%.

Один из первых легендарных мечей мастера Сима Плекса, экс-ментора ордена Джал-Шей. Путешествия по поверхностям необжитых планет обычно составляют сущий кошмар, чего только стоит проблема преодоления расстояний, когда транспорта нет под рукой. По этой причине, еще в одном из своих первых путешествий мастер Сим Плекс создал рукоять "Рапира Ветра", которая верой и правдой служила ему долгие годы, не раз помогая в бою и при преодолении сотен лиг по пересеченной местности.
Golden Lotus
Special: inhibits enemy legs and saber speed by -20% for 10 sec after each hit.

Юний джедай Анкі Тао-Лі завжди був романтичною та творчою натурою, що яскраво виразилося на створенних ним світлових мечах. Світловий посох з дюрасталі всередині, отримав гарне срібно-золоте покриття з цікавими золотими абстрактними візерунками. Меч отримав назву "Золотого Лотоса", адже саме цією квіткою любувався Анкі, коли йому в голову прийшла ідея форми рукоятки свого меча. Після смерті джедая, меч потрапив у руки його переможця, одного із ситхів, проте він так і не зміг покорити силу вкладену творцем у меч і продав його цінувальникам гарних речей за кругленьку суму, а згодом меч потрапив на аукціон чорного ринку на Нар-Шадда.
Tai Hilt
Меч був знайдений на березі потоку лави на планеті Мустафар поруч із розплавленою рятувальною капсулою. Цей дивний меч пережив свого творця, вогняні потоки лави та безліч господарів.
Aggression
Глефа цієї моделі була розроблена спеціально для ситхів- асассинів для роботи в особливих умовах. Відомо, що немає більшого клопоту для ситха-вбивці, аніж пара улюбленців-ісалімірі на руках у жертви. В таких умовах застосувати світловий меч досить складно, а всі інші переваги Сили вже не здатні допомогти. Саме цей факт змусив ситхів створити спеціальну зброю для боротьби в умовах відсутності зв'язку з Силою. Оригінальність ідеї полягала в тому, що до світлового посоха приєднали пару лез із кортозису, якими з легкістю можна було прирізати жертву, а бо ж просто вилити свій гнів на ненависних ісаламірі.
2
Starship Commander Medal
За успішне командування кораблями в Галактичній Війні
Olympic Games 10 Years Gold Medal
Золота медаль за перемогу в турнірі на тантонах на Олімпійських Іграх в честь 10-річчя порталу XJedi
Ты по возвращении уже успел косвенно правила нарушить) перечитай правила форума и серверов. Такой себе мини-квест, без проверки даже. Останется на твоей совести выполнение. Послежу пока за заявкой, но в принципе шанс дать можно)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2014, 15:19
Пост #33
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
to Taviscaron :
А де я порушив правила? Правила ще раз перечитав і форуму і серверів.

Цю повідомину відредагував Vilat: 15.9.2014, 15:20
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2014, 16:07
Пост #34
( А )
Репутація:   250  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.3.2010
О религии нужно разговаривать. На этом мир стоит. А так же на $

Добудь мне информацию о таком парне как Гаспар Лемарк. Все что сможешь. Чем больше тем лучше.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2014, 16:18
Пост #35
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
to Mcafree :
Справжнє його імя :

Альберт Финни — английский актёр, пятикратный номинант на премию «Оскар».
Наиболее известен по участию в фильмах «Том Джонс», «Убийство в „Восточном экспрессе“», «Перекрёсток Миллера», «Эрин Брокович», «Крупная рыба» и «Ультиматум Борна».

Финни начинал ролями «сердитых молодых людей», которые отвечали настроениям британской молодежи 1950-х годов.
В 1963 г. сыграл Тома Джонса в одноименной постановке Тони Ричардсона, взявшей «Оскар» как лучший фильм года.
К этому времени газеты писали о Финни как о новом Лоуренсе Оливье, и актёр решил посвящать больше времени театру.
Его появления в кино с тех пор были относительно немногочисленны. В 1970-е гг. он состоял в браке со знаменитой французской актрисой Анук Эме.
Среди наиболее известных киноролей Финни — Эркюль Пуаро в экранизации романа Агаты Кристи «Убийство в „Восточном экспрессе“» (1974).

Альберт Финни был женат на Джейн Уэнхэм, от которой у актёра есть сын Саймон. С 1970 по 1978 год был женат на французской актрисе Анук Эме.
В мае 2011 года адвокат Финни сообщил, что актёр долгое время борется с раком.




Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2014, 16:25
Пост #36
( А )
Репутація:   250  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.3.2010
Чта?
какой актер?
ГАСПАР ЛЕМАРК из Монмартра
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2014, 16:29
Пост #37
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
Він був кишеньковим злодієм у Франції :
Свернув налево от Святого Сердца, попадаешь на улицу Лемарк, названную в честь самого знаменитого карманника Монмартра – Гаспара Лемарка.
І взагалі про нього дуже мало інформації..

Цю повідомину відредагував Vilat: 15.9.2014, 16:30
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2014, 16:38
Пост #38
( А )
Репутація:   250  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.3.2010
Именно. По этому я тебе и дал задание. Что бы самому горы в инете не переворачивать в поисках.

И что меня по большей части интересует, так это его последователи. Дерзай юнец.

Цю повідомину відредагував Mcafree: 15.9.2014, 16:38
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2014, 16:49
Пост #39
Товариш
Репутація:   56  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2013
Там нема нічого взагалі , я кожну сторінку прочитав , нічого нема.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2014, 16:55
Пост #40
( А )
Репутація:   250  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.3.2010
все страницы гугла?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

6 Сторінки V < 1 2 3 4 > » 
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 11.5.2024, 19:56