Тема закрытаОткрыть новую тему
> У Пекіні відкрилися Паралімпійські ігри
post 7.9.2008, 11:51
Пост #1
Зливаю 6 пунктів сили !
Репутація:   1405  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.8.2007
У Китаї пройшло відкриття 13-х Паралімпійськіх ігор. Під час параду команд представники різних країн виходили на арену упродовж майже двох годин. Загалом в Іграх беруть участь більше 4 тисяч спортсменів

Головною темою барвистої церемонії відкриття Паралімпади, режисером якої став китайський майстер Чжан Цзіган, став Діалог неба, землі і людини. Таким чином режисер подарував нове втілення трибарвній нехитрій емблемі 13-х Паралімпійськіх Ігор, де блакитна смуга означає небо, зелена - землю, червона - людину.

Репетиції церемонії відкриття Паралімпіади, в якій взяли участь більше 6 тисяч артистів, проводилися впродовж дев'яти місяців. Багато виконавців - люди з різними фізичними недоліками.

"Ми всі стали свідками того, що Китай, не дивлячись на суворі природні катаклізми, підготував неповторні Ігри", - сказав президент Міжнародного Паралімпійського комітету Філіп Крейвен.

Він нагадав, що в майбутні дні Ігор головними героями стануть спортсмени. "Ви тут для того, щоб радіти, заводити нових друзів, набувати спогадів. Ми хочемо, щоб ви показали упевненість в собі", - сказав він, звертаючись до спортсменів.

"Ці ігри сприятимуть подальшому гармонійному розвитку світу, солідарності і дружби", - зазначив президент Оргкомітету Пекінської Олімпіади Лю Ци.

Тригодинна церемонія відкриття Ігор завершилася запалюванням вогню Паралімпіади.

Після того, як шість факелоносців зробили коло по стадіону, китайський паралімпійській чемпіон Хоу Бінь, покладаючись на силу своїх рук, піднявся на інвалідній колясці по тросу до головного факела Ігор, щоб запалити полум'я над стадіоном.

Пекінська Паралімпіада стане найбільш представницькою в історії паралімпійського руху. У ній візьмуть участь більше 4 тисяч спортсменів. На Іграх будуть представлені 148 країн. Найчисленнішою є команда Китаю - 332 спортсмени.

P.S. Можливо хтось полюбляє паралімпійські ігри?Відверто кажучи,мені вони більше подобаються чим прості Олім. Ігри,бо у них зображено неабиякий потяг до життя спортсменів з певними фізичними недоліками.Я веду до того,що незважаючи на свої недоліки,спортсмени нерозчаровуються у собі та житті _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 8.9.2008, 16:55
Пост #2
Користувач
Репутація:   22  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.7.2008
Мы я даже знаю почем всегда на первых местах в Параолимпиаде и думаю в этом году мы покажем всем что такое Украина. Думаю медалей 30золотых будет)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 29.9.2008, 22:19
Пост #3
Новачок
Репутація:   18  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.8.2008
Не угадал)Но все равно отлично выступили!
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 1.10.2008, 16:09
Пост #4
space design
Репутація:   2711  
Prince
Republic
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.2.2007
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Shield
У Вас тепер завжди буде невеличкий щит там, де його зазвичай і немає (protect shield: 25 pt). Не працює на серверах Galaxy War.
Вимкнути можна на сервері командою /shield off
1
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
1
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
3
Starship Commander Medal
За успішне командування кораблями в Галактичній Війні
Olympic Games 10 Years Gold Medal
Золота медаль за перемогу в рукопашному турнірі на Олімпійських Іграх в честь 10-річчя порталу XJedi
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Всегда хорошо выступали, нужно давать прмиер остальным как нужно выступать.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.10.2008, 14:36
Пост #5
Свояк
Репутація:   404  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.10.2008
Они действительно показали,как нужно выступать.Молодцы.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.6.2024, 10:32