Тема закрытаОткрыть новую тему
> Історія Ордену Джедаїв
post 10.11.2015, 22:45
Пост #1
Охоронець голокрону LTS
Репутація:   1359  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Inquisitor
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.1.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
2
Medpac
У Вашому інвентарі тепер завжди буде невеличка каністра бакти (лікує +25 HP). Не працює на серверах Galaxy War.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
2
Iron Man
Special: shield regeneration (25pt)

Кібернетична броня, аналогів якій немає у всьому всесвіті! Завдяки внутрішньому реактору що працює на палладії, вона постійно генерує навколо вас магнітне поле, що бере частину атак на себе.
Не рекомендується використовувати надто довго. Випромінювання палладію шкідливе для здоров'я.
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
3
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Особливий артефакт, подарований персонально Міжгалактичним Сантою за допомогу у знаходженні втрачених подарунків. Надкусіть печиво, і Санта подарує вам будь-який небонусний скін або меч назавжди. Також це печиво можна обміняти на одну із послуг адміністрації XJedi.

Реконструкція

Йшов 2015 рік. Він був доволі тяжким для Ордену і Республіки в цілому. Було скликано екстрене засідання Ради Джеай в якому взяли участь такі Магістри як Nikooz (Grand Master), Wergon (Jedi Master), Asitaka (Jedi Knight). – Доброго вечора шановні Магістри, я зібрав вас тут на екстреному засіданні для того, щоб обговорити занепад Ордену. У нас одна глобальна проблема це нехватка Джедаїв які би змогли тренувати і виховувати наш молодняк. Тому пропоную провести глобальну реконструкцію Ордену і дати роботу кожному хто бажає бути корисним і вкласти свою лепту у наш розвиток і вихід з скрутного наданий момент часу.– закінчивши говорити, Wergon оглянув присутніх Магістрів і очікував якихось питань. Довго очікувати не прийшлось. – Що ти пропонуєш під словами глобальна реконструкція?– Запитав Магістр Nikooz з зацікавленим поглядом. – Я пропоную, щоб кожен шлях займався суто своєю роботою і щоб участь в цій роботі брали не лише Лицарі Ордену а і Падавани. Звісно, це може вплинути на якість виконання роботи, але це краще, ніж якщо парочка Лицарів будуть тягнути все на собі. Хочу наголосити, що у нас недостача Лицарів а ми і досі на порозі війни з тиранією Ситхів. Тому, у такі важкі часи, нам потрібні рішучі дії.– Задум непоганий, а для того, щоб якість роботи була хороша, то пропоную серед Консулів (Вартових, Охоронців) обирати самого здібного і призначати лідером обраного ним шляху. Він і буде слідкувати за якісним виконанням роботи, а також регулярно звітувати перед Радою Джедаїв.– Промовив Магістр Asitaka. Важко здихнувши Магістр Nikooz сказав: Відступ від канону нашого це, прийняте рішення нами вірне чи ні невідомо мені, в тумані доля наша як і всієї галактики, але підтримаю ідею цю я. Хай здібні Падавани допоможуть Лицарям у підготовці молодшого покоління, так як без них не буду майбутнього і у нас. Приймайтесь за роботу і реалізацію цієї ідеї і хай прибуде з нами Сила.– На цих словах засідання Ради було припинене Магістр Wergon і Asitaka вклонились Магістру Nikooz’y і вийшли з кімнати Ради Джедаїв.
– Asitaka, мені не завадила би твоя допомога. Що скажеш? - Усміхнено запитав Wergon – Ого, невже я дожив до тих часів, коли вовк-одинак, сам Магістр Wergon, просить у мене про допомогу? Ех, жаль свідків нема, а то боюсь якщо комусь про таке розповім то і не повірять.– Промовив Asitaka і Магістри весело засміялись. Звернувши направо, вони почали спускатися по сходам вниз. –Тому і прошу бо свідків нема, а так, навіть якщо ти комусь про це і розкажеш, тобі все одно ніхто не повірить.– Усміхнено промовив Wergon, Asitaka схилив голову в сторону Wergon важко здихнув і промовив. – Бачу твої манери залишаються незмінні, ну що ж, хоча б якась стабільність в цей не легкий час. – Досить тут бубоніти, у нас роботи не початий край, так що прочитаєш лекцію про мою поведінку іншим разом, а зараз, якщо готовий допомогти - йди в бібліотеку і наведи там порядок, а решту зроблю я. – На цих словах Магістри попрощались і подались кожен виконувати свою роботу.


Кривава різня на Endor’i


Три місяця по тому….
Десь на планеті Endor – Лицар Khadgar якщо найближчим часом підмога Республіки не прибуде, то наше повстання проти Імперії провалиться, а ми усі загинемо– Схвильовано промовив один з повстанців у надії, що Лицар Джедаїв порадує його хорошою новиною. Khadgar помітив цей промінь надії в очах схвильованого повстанця, але, нажаль, гарних новин не було. – Зв’язку з Республікою нема, так як блокади Імперії на орбіті глушать наш сигнал. Вони би уже мали давно… - На цих словах Джедаїв замовчав, закрив очі, спантеличений повстанець не розумів що відбувається і тільки збирався промовити щось до Джедая, як той відкрив очі і усміхаючись промовив - Я відчуваю, що мої друзі з підтримкою щойно прибули.
- Неподалік від орбіти планети Endor з гіперпростору вийшло три крейсера Республіки. – Командоре, вас викликають на місток для обговорення атаки.– Промовив солдат на порозі каюти Командора Taviscaron’a. – Дякую Леєр, я зараз буду. Можеш йти.– Taviscaron вийшов з своєї каюти і пішов в сторону мостика. Зайшовши на мостик Командор побачив голограми Джедаїв Мастера Wergon’a і Лицаря Asitak’и, які уже щось між собою обговорювали. Підходячи ближче, Taviscaron промовив – Панове який буде наш план дій?– Командоре ну хоч ви спробуйте вгамувати цього безумця.– З надією промовив Asitaka дивлячись на Taviscaron’a. – Хах.– Усміхнено промовив Командор, поглянув на двох Джедаїв і запитав – Що я уже встиг пропустити?– Нічого, окрім істерики мого друга.– Усміхнено промовив Wergon. Taviscaron встиг побачити як Asitaka опустив голову вниз і розчаровано похитав нею з боку в бік. – Я знаю, що швидше за все пошкодую про це, але все таки запитаю: в чому суть проблеми?– Задав питання Командор очікував почути відповідь від Лицаря Джедаїв тому поглянув на нього. Від Asitak’i не треба було довго чекати відповіді, так як він був уже трішки на взводі. – Моя реакція доволі таки адекватна враховуючи геніальний план Майстра Wergon’a, зав’язати бій і під час самого розпалу бою за пригнути нам у штурмовики разом з Рейнджерами і летіти прямо на блокаду Імперії в надії, що нас не зіб’ють.– О о о… - Лиш почулось від Командора і перш ніж він встиг промовити ще щось слово взяв Wergon – Ей! Ти пропустив пару деталей, мій друже! Так, я дійсно пропоную зав’язати бій і так, я дійсно пропоную під час самого розпалу бою за пригнути нам з тобою, Asitaka, в штурмовики, але не летіти прямо на блокаду Імперії, а проскочити з боків. Під час цього маневру кожну з наших груп будуть прикривати по одній ескадрі. Якщо ти, Taviscaron, не будеш давати їм тут сумувати то у нас є шанс. Також, не забувайте, що ми і так запізнились і у Khadgara з повстанцями уже давно могли закінчитись припаси, так що, у нас нема часу на особу делікатність. Тут потрібні рішучі дії. – Grand Master Nikooz розповідав, що інколи твої плани на перший погляд можуть здаватись божевільними, а ще він говорив що в них головне вчасно під хватити ініціативу. Що ж в цьому плані щось є і я його підтримую.– Промовив Командор Taviscaron повернувши голову в бік Лицаря Джедаїв. – Ех, знай Wergon, якщо під час твого геніального плану я загину, то буду ображений до глибини душі.– Безнадійно промовив Asitaka глянувши в сторону свого друга Джедая, який усміхнено промовив – Більше віри мій друже і хай прибуде з нами сили.– Атака почалась Командор Taviscaron очолив три крейсера і відповідав за знищення блокади Імперії. В той час як Джедаї проривались з боків і тримали курс в штаб повстанців. Цей бій тривав довго, загинуло немало людей з обох боків. Ця страшна битва увійде в історії Ордена Джедаїв і усієї Республіки під назвою "Кривав різня на Endor’i". Вся Республіка, а також жителі ендору будуть пам’ятати і дякувати цим героям, вклад яких був особо відзначений під час цих подій. Wergon (Jedi Master), Taviscaron (Commandor), Asitaka (Jedi Knight), Khadgar (Jedi Knight), Anarien (Youngling) - саме вони змогли знищити блокаду Імперії і визволити жителів планети від тиранії Ситхів.


Зміни


- Доброго вечора Nikooz, мій дроїд передав, що ти хотів про щось поговорити.– Nikooz не відволікаючись від складання своїх речей промовив – Так проходь і сідай– Жестом руки Nikooz вказав на маленьке, зручне на вигляд, крісло. Wergon попрямував до нього і присівши задав питання – Nikooz, що ти робиш? Збираєшся на відпочинок? Якщо так, то це не вдалий час.– Ні, мій старий друже, лише змінюю місце проживання.– Усміхнено промовив Nikooz – І куди це вирішив перебратись голова Ордену Джедаїв? Дозвольте поцікавитись.– Глава Ордену нікуди, а я в покої Канцлера. – Так, стоп Nikooz, які ще покої Канцлера?– Здивовано промовив Wergon. Nikooz припинив складати свої речі і також присів на вільне крісло. Поглянув на здивованого Wergon'а і промовив. – У Республіки уже довгий час нема активного Канцлера, що дало можливість Імперії дуже швидко поширити свої кордони правління. Сенатори займаються невідомо чим, але лишились ті, які готові надалі вірою і правдою служити на благо Республіки. Дві години тому відбулось засідання на якому мене вибрали новим Канцлером– Wergon шоковано дивився на свого давнього друга і промовив. – Вітаю тебе, звісно. Думаю, це буде на благо усієї Республіки. – Дякую– Усміхнено промовив Nikooz і продовжив – Так як я став Канцлером то не можу займати посаду Голови Ордену - це надто багато влади і обов'язків для однієї людини. Це спокуса, яка веде на темну сторону Сили, тому я вирішив, що моє місце Голови Ордену Джедаїв займеш саме ти. Я довго над цим думав - ти найкраща кандидатура. Так що, я вітаю тебе, ти це заслужив.– Wergon відійшов від шоку і промовив – Я приємно здивований, дякую за довіру. Це велика честь для мене. Я прийму цю посаду але з умовою, що ти залишишся в Раді Джедаїв, хоч вже і не як не гловою Ордену. Ми багато втратимо, якщо ти покинеш наші ряди– Nikooz усміхнувся – Дякую, мій старий друже, за добрі слова. А зараз, як я розумію, тебе чекає пакування речей. Так що приступай до цієї роботи, а завтра про ці зміни повідомимо усіх.– Wergon підвівся промовляючи направився в сторону виходу. – Як скажеш, Nikooz. І хай прибуде з нами сила.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
2 Користувачів переглядають дану тему (2 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 10:35