2 Сторінки V  1 2 >  
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Cheshir
post 15.7.2008, 11:38
Пост #1
Свояк
Репутація:   1077  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Я ознайомився з правилами поведінки на ігрових серверах, правилами Нашої Галактики та Кодексом клана.
Вітаю. Мене звуть Cheshir.
Народився я на околиці Галактики на планеті Раайа. Батьків не знав. Ріс в сім'ї роботяги Куна. Коли питав його про те, як я потрапив на нього, він завжди ссилався на свій вік і казав, що не пам'ятає. З малих літ я вже працював на заводі де збирали шахтових дроідів. Одного дня до дядьки Куна завітав давній знайомий. В ночі він прийшов до мене і сказав, що чує в мене отголосок сили і якщо я погоджусь він може навчити мене основам володіння світловим мечем та сили. я був тоді юнцем з гарячою кров'ю, тому погодився відразу. Я покинув роботу і пішов з ним жити у гори, щоб легше було навчитися чути силу та вміти користуватися нею. За весь час нашого знайомства мій Вчитель так нічого про себе і не сказав. Одного дня повернувшись до нашої мазанки я знайшов записку в якій він сказав, що я вже володію мінімальними знаннями і якщо я хочу продовжити навчання мені треба приєднатися до ордену, де буде дружня атмосфера та кодекс якого буде найбільш актуальний для мене.Бажання в мене є, тому я вирішив прислухатись до пропозиції і почав свою подорож у пошуку своїх потенційних наставників та друзів. я пробував вступити до декількох кланів, братств, але серце чуло, що це не моє і довелось звідти йти, хоча мене вже були готиви прийняти до себе. Нарешті я знайшов орден, в котрому хотів би продовжити свої тренування і навчитись досконало оволодіти мечем, працювати в команді, укріпити свій дух і волю. Вірю, що саме ваш орден допоможе мені у шляху до реалізації своєї мрії.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 13:08
Пост #2
Одинак
Репутація:   497  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Guardian
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.4.2008
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дуже гарна розповідь. Мені сподобалось. Мені від тебе потрібно почути про цих дроідів які ти виготовляв на заводі. Конструкція, матеріали, затрати, доходи. Якомога розгорнутіша доповідь.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 13:55
Пост #3
Товариш
Репутація:   44  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.12.2007
Багато чув від Аббіса про тебе, нічого поганого _a1.gif. Історія сподобалась, не буду цеплятися до дрібних моментів.
Мене цікавлять сторони та основи володіння силою. Як тебе тренували, у яких ти зміг досягнути успіху, та в яких ти слабкий.
апд: аватарка внутрішній світ? =)

Цю повідомину відредагував Degerio: 15.7.2008, 13:57
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 13:59
Пост #4
Користувач
Репутація:   35  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 26.3.2008
Неплохой насколько я помню и вежливый боец я ЗА)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 14:45
Пост #5
Свояк
Репутація:   1077  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(Merchant @ 15.7.2008, 13:08) *

Дуже гарна розповідь. Мені сподобалось. Мені від тебе потрібно почути про цих дроідів які ти виготовляв на заводі. Конструкція, матеріали, затрати, доходи. Якомога розгорнутіша доповідь.

На той час коли я працював на заводі мені було років дванадцять,тому про тих дроїдів я знаю досить не багато:
Моделі з якими я працював: Zer-t60 та Zer-t100 (Zer - назва моделі, t.. - тоннаж).
Конструкція - по суті це автоматизованно-програмованний колійний транспорт. Він складається з несучої частини, вантажної частини (куди складається добуваємий ресурс) та блоку логіки, як ми його називали "мозок".
Матеріали точно не назву, але точно скажу, що то було не залізо, а якийсь міцніший матеріал. Може спеціальний сплав (кварц з чимось), а може якийсь надміцний пластик. Насправді на дотик воно виглядай як щось середнє. З досвіду можу сказати, що подряпати його досить важко))
Про затрати та доходи інформацію звичайним робітникам нажаль не надавали, тому нічого сказати не можу.
Щоб закрити питання скажу кілька слів про саму роботу.
Я сидів в невеликому приміщенні куди мені по конвеєру подавали блок логіки. Він підключав до тестеру (спеціальний пристрій, що проводить перевірку системи) і на основі отриманих даних я або віддавав "мозок" на допрацювання, або відправляв вже власне в ангар де збирався весь дроїд.

(Degerio @ 15.7.2008, 13:55) *

Мене цікавлять сторони та основи володіння силою. Як тебе тренували, у яких ти зміг досягнути успіху, та в яких ти слабкий.

З самого початку ми якийсь час просто спілкувалися, він мене вчив входити у стан медитації. Допоміг навчитися відчувати гармонію у світі та досягти гармонії у собі. Тільки після того як я на його думку досяг певного успіху він почав вчити мене рукопашному бою. Згодом я почав махати звичайною палкою) Це був найцікавіший момент)) Ми билися на палках з вчителем і перемогою вважалось не вдарити по тілу, а зупинити "смертельний" удар в одному-двох сантиметрах від цілі. після того, як я трохи навчився володіти своїм ударом ми перейшли на холодну зброю. На день народження Вчитель подарував мені старовинний меч. На питання де він його взяв він як завжди просто посміхнувся. Сказав лише, що він називається Дан Гьєн. На цьому етапі наші тренування мало чим відрізнялись від дуелях на палках. Лише тепер перемогав той, хто зможе відрізати гудзик з одягу оппонента або ще якусь дрібницю. І лише після всього цього Вчитель почав знайомити мене з світловою саблею. Вона була в нас одна тому досвіду дуелей в мене небагато. Паралельно з оволодінням наукою боя я вчився володіти Силою. Вчитель навчив мене користуватися лише грубою енергією - притягувати та відталкувати щось. Перед тим як таємниче зникнути він почав мене вчити, як за допомогою медитації можна покращити своє здоровья та заживляти поранення. Навчання роботи з силою почалося разом з навчанням рукопашному бою. Фактично, я вчився _наче_ само собою. Вчитель міг щось готувати, а мене попросити дістати якісь спеції, що стоять десь під стелею. При цьому і він, і я прерасно розуміли, що я так просто туди не дотягнусь. Проте не виконати його прохання я теж не міг. Довелось концентруватися і роботи над собою зусилля.
На кожній сходинці свого навчання я все більше і більше розумів, що найвища цінність - це життя. Лише там, де не допомагають слова, можно використовувати бойові навички.
Я слабкий в тому чого я не знаю. Та і дивлячись з чим або з ким порівнювати.
апд: аватарка внутрішній світ? =)

Мій внутрішній світ досить широкий та глубокий і в одну маленьку аватарку не влізає, це всього навсього одна із масок, котру я вдягаю виходячи на простори Інтернету.
(Jesster @ 15.7.2008, 13:59) *

Неплохой насколько я помню и вежливый боец я ЗА)

Дякую handshake.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 14:50
Пост #6
Design Your Universe
Репутація:   1337  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.10.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Один винахідник придумав таку футболку: вона була зовсім звичайною, тільки на спині було намальовано клітинки, щось на зразок поля для морського бою. Вони були відмічені цифрами 1-10 по вертикалі і буквами A-J по горизонталі. Скажи, яку користь може мати такий винахід? _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 15:11
Пост #7
Товариш
Репутація:   44  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.12.2007
*Аплодує стоячи*
Дуже достойна відповідь, в мене немає питань до кандидата. ЗА.

Цю повідомину відредагував Degerio: 15.7.2008, 15:12
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 15:24
Пост #8
Mauler readY
Репутація:   367  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.6.2008
(Cheshir @ 15.7.2008, 15:45) *

На кожній сходинці свого навчання я все більше і більше розумів, що найвища цінність - це життя.

Чому?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 15:36
Пост #9
Одинак
Репутація:   497  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Guardian
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.4.2008
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
*задоволений* biggrin.gif
Дякую за доповідь. Завдання виконано, бачив на сервах, жодного зауваження до його поведінки, досить оригінальна заявка, тому я ЗА!

Цю повідомину відредагував Merchant: 15.7.2008, 15:36
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 15:58
Пост #10
Свояк
Репутація:   1077  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(Lokki @ 15.7.2008, 14:50) *

Один винахідник придумав таку футболку: вона була зовсім звичайною, тільки на спині було намальовано клітинки, щось на зразок поля для морського бою. Вони були відмічені цифрами 1-10 по вертикалі і буквами A-J по горизонталі. Скажи, яку користь може мати такий винахід? _a1.gif

Цікаве запитання.
В мене є кілька ідей:
- Варіант компактної дошки для настольних ігр (шахи, реверсі,..). При цьому дві вертикалі та горизонталі в грі приймати участь не будуть.
- На тому ж пікніку після гри в шахи можно кожній клітинці або группі клітинок надати якись числове значення. Після цього вішаємо на дерево, беремо шампури і в нас готоий дартс)).
- Якщо бути фанатом чогось можно збирати підписи кумирів. По клітинці на підпис.
- Студентам буде зручний помічник на екзамені або заліку. адже в кожну клітинку можна вписати якусь формулу. Звісно все залежить від розмірів клітинки.
- Якщо мати власний сайт можно уявити, що це 10х10 пікселів і намалювати там свій favicon.ico (в закладці малюночок зліва).
Поки ідей більше немає. Я так розумію чіткої відповіді на це питання нема?

Цю повідомину відредагував Cheshir: 15.7.2008, 19:51
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 16:00
Пост #11
Think different
Репутація:   1191  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 13.12.2007
Я поделюсь с тобой моей проблемой... Проснулся от вони в ликеро-водочном отделе своего корабля. Вонь шла от Сарима(хоть мы и лежали в разных концах), который находился в глубоком сне и постоянно бормотал что-то про клитор. Встав, я неспешно полез в карман за своим PDA. В голове крутились китайские песни и ничего более. Я попытался подпеть, но моя щека онемела из-за сна на холодном металлическом покрытии и издавал звуки, больше смахивающие на арабский язык. Открыв PDA, я зашел на форум нашего клана и...черт возьми...заметил на аватарке этого человека японского происхождения... Размыслив над тем, что аватарки я ставлю от впечатлений от чего-то, либо восхищаясь чем то, я не могу никак вспомнить зачем я эту поставил...Помоги мне, скажи кто это и что из его последнего творения меня впечатлило?

З.Ы. Я потихоньку прихожу в себя. Возможно смогу вспомнить некоторые наводки на эту личность.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 16:01
Пост #12
Свояк
Репутація:   1077  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
"На кожній сходинці свого навчання я все більше і більше розумів, що найвища цінність - це життя."
(Sarim @ 15.7.2008, 15:24) *

Чому?

Тому що з кожним кроком його все простіше відняти, а назад як відомо повернути вже неможна.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 16:11
Пост #13
Mauler readY
Репутація:   367  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.6.2008
І що з того? Тобі чим чиїсь життя важливі?

Ага, квести на аватарки і бухло з кліторами - банально Спелл laugh.gif
Тоді заодно і знайди відомого бійця Муай-тай, який зображений в мене на аві і чим він такий відомий.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 17:07
Пост #14
Ohideki~ ! ^_^
Репутація:   589  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.12.2007
Однозначно ЗА
Знаю как вежливого и адекватного игрока, с которым приятно не только играть, но и общаться.

Цю повідомину відредагував Abbice: 15.7.2008, 17:07
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 18:00
Пост #15
Свояк
Репутація:   1077  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(Sarim @ 15.7.2008, 17:11) *

І що з того? Тобі чим чиїсь життя важливі?

Кожне життя - це квітка. Вона комусь дарує насолоду, комусь необхідна для життя, комусь заважає, а комусь потрібна тільки погратися. Ми не можемо передбачити, що станеться якщо будь-яка істота залишиться жити. Можливо вона спасе нас від армагедону, а можливо навпаки, щось замкне в Великому Адронному Коллайдері і ми опинимось у світі халф-лайфу та всі повмираєм за лічені хвилини. Особисто для мене життя - найвища цінність через те, що я розумію наскільки відносний світ і через якесь непорозуміння забирати його не варто. Насправді це переконання на рівні сформоване на рівні почуттів і висловити його словами важко.

Тоді заодно і знайди відомого бійця Муай-тай, який зображений в мене на аві і чим він такий відомий.

Знайшов лише те, що на минулому аваторі в тебе стояв Лечі Курбанов. На цьому ж незрозуміло. Ти не міг би викласти фото де його буде нормально видно, бо через малий розмір ави там мало, що зрозуміло.

(Spellman @ 15.7.2008, 17:00) *

Я поделюсь с тобой моей проблемой... Проснулся от вони в ликеро-водочном отделе своего корабля. Вонь шла от Сарима(хоть мы и лежали в разных концах), который находился в глубоком сне и постоянно бормотал что-то про клитор. Встав, я неспешно полез в карман за своим PDA. В голове крутились китайские песни и ничего более. Я попытался подпеть, но моя щека онемела из-за сна на холодном металлическом покрытии и издавал звуки, больше смахивающие на арабский язык. Открыв PDA, я зашел на форум нашего клана и...черт возьми...заметил на аватарке этого человека японского происхождения... Размыслив над тем, что аватарки я ставлю от впечатлений от чего-то, либо восхищаясь чем то, я не могу никак вспомнить зачем я эту поставил...Помоги мне, скажи кто это и что из его последнего творения меня впечатлило?

З.Ы. Я потихоньку прихожу в себя. Возможно смогу вспомнить некоторые наводки на эту личность.

Доольно сложній вопрос по той причине, что я фактически не знаю современную восточную культуру, в том числе и музыкальную. Плюс не смотрю ТВ. Подсказок довольно много, но мне они ни о чем не говорят. Если уже что-то вспомнил - напиши, пожалуйста. Вопрос интересный, но реальных исходных данных маловато.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 18:06
Пост #16
Mauler readY
Репутація:   367  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.6.2008
Приєднане зображення

Приєднане зображення
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 18:39
Пост #17
Design Your Universe
Репутація:   1337  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.10.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(Cheshir @ 15.7.2008, 16:58) *

Цікаве запитання.
В мене є кілька ідей:
...
Поки ідей більше немає. Я так розумію чіткої відповіді на це питання нема?


Чітка відповідь є, і вона набагато простіша і прикольніша, ніж ті, що ти назвав. Підказка - це не пов'язано жодним чином з іграми
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 20:25
Пост #18
Свояк
Репутація:   1077  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(Sarim @ 15.7.2008, 19:06) *



Льва на твоей аве зовут Buakaw Por Pramuk. За свою карьеру он провел больше 400 боев. Буакав является первым человеком, который выигрывал соревнования К1 два раза! Когда исскал информацию меня поразило то, что на соревновании К1 2004 года он победил трех лучших бойцов турнира за одну ночь, среди них был и предыдущий чемпион.

(Lokki @ 15.7.2008, 19:39) *

Чітка відповідь є, і вона набагато простіша і прикольніша, ніж ті, що ти назвав. Підказка - це не пов'язано жодним чином з іграми

Может это бредово звучит, но.. меня тут комары покусали неплохо.. сижу делаю квест Сарима.. и тут как зачешется спина... уу.. дотянуться не могу. пришлось объяснять где меня чухать. А потом вспомнил про эту футболку..
Может ее цель - "..дорогая, почеши меня, пожалуйста, в квадрате e6"?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 21:09
Пост #19
Design Your Universe
Репутація:   1337  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.10.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
ДА!!!

сам додумався?)

Ладно я ЗА, достойний кандидат. Спілкується, б'ється і поводиться норм, багато з ним шпілив.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.7.2008, 21:31
Пост #20
Активний
Репутація:   156  
Неактивовані
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.2.2008
Я думаю его ответы говорят сами-за-себя ad.gif . Хотя сабер и надо немного подтянуть, но вобщем не плохо. Адекватен. ЗА.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

2 Сторінки V  1 2 >
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 8:33