Тема закрытаОткрыть новую тему
> Zabreel
post 4.4.2008, 19:58
Пост #1
Свояк
Репутація:   422  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 17.3.2008
Я ознайомився з правилами поведінки на ігрових серверах, правилами Нашої Галактики та Кодексом клана.

Народився я на одній из планет дальніх систем Галактики. Мій батько був найманцем, маму втратив давно, при нападі імперських військ на наше селище, а ми з батьком чудом врятувались, але були змушені постійно переховуватись. Саме від батька я пізнав багато про військове мистецтво, він виховував мене в жорсткій дисципліні, але більшість часу я виховував себе сам, бо батька частенько не було поряд. Я багато зрозумів, що коли хочеш чогось досягти, потрібно перш за все вдосконалювати себе, при чому постійно .Коли я підріс, я пішов по стопам батька – вбивав за гроші, нерозуміючи, де праведний шлях, а де ні. Одного разу, мені дали завдання вбити якогось перевізника в барі. Маскуючись під відвідувача, я сидів за стойкою і попивав щось гірке і потворне, проте від якого робилось легше, але тут з»явився мій об»єкт. Він сів за стойкою поряд зі мною. Я навіть дещо збентежився, але згодом я почав повільно виймати бластер з-під плаща, шоб його ніхто не побачив і вистрілити в свого сосіда через сам плащ. І тільки я зібрався натиснути на курок, як він повернувся до мене і сказав не показуючи обличчя з-під накидки плаща:» я не раджу тобі цього робити найманцю... ти навіть не уявляєш з чим маєш справу» . Я запанікував і втік з бару. Розшукуючи замовника, я натрапив на його прибічників, які сказали, замовник – мандалоріанець Максім. Одної ночі я прокрався до нього додому і наставив дуло репітера(!) йому до голови, поки він спав і гукнув його. Його здивованості не було меж, але мені було не до цього. Як мені сказав цей мандалорінець, об»єктом був Лорд Ситхів Дан Мор .Мене неабияк зацікавив цей лорд. Ця майстерність і чуття ситха мені сподобалось. Воно мене зачарувало. Я почав досліджувати, що таке ця «Сила» і хто такі «ситхи». Я приходив до того самого бару декілька разів, але його там не було. Але якось повертаючись з ще одної марної прогулянки до бару, мене перестрів незнайомец і дав кординати одного потаємного місця на одній з планет Галактики. Я вирушаю туди і знаходжу там захований храм , древній храм...дуже древній. У храмі я зустрів того незнайомця, який розповідає мені про Силу і те, як він відчув через неї мене та знайшов біля бару. Незнайомець каже, що в мене великий потенціал і розповідає мені про Орден Анфор, а потім зникає, залишаючи тікльки час на роздуми.
Я, обдумавши все, ознайомившись із Кодексом цих воїнів, вирішую присвятити своє життя клану, пізнанню Сили та самовдосконаленню. Зайшовши у ту ж кантіну одного разу бармен передав мені датапад із кодами доступу та координатами розташування Ордену Анфор.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 4.4.2008, 20:18
Пост #2
Think different
Репутація:   1191  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 13.12.2007
Оригинальная история, мне нравится _a1.gif
Рассуди, чем кардинально идеология Рыцарей Анфор отличается от Джедаев\Ситхов? В чем заключается твой потенциал и в какое русло планируешь его переводить?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 4.4.2008, 20:31
Пост #3
Свояк
Репутація:   422  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 17.3.2008
Анфор об»єднує одне - прагнення стати дисциплінованим залізним кулаком, що вражає своєю міцністю та єдністю, що представляє реальну силу, яка діє рішуче. Це Орден для воїнів, деякі з яких заглиблюються для повного контролю своїх думок, а деякі намагаються в потрібний момент додати трошки емоцій для досягнення мети.
Це як сіре серед чорного і білого, яке поєднує дві ідеології задля своїх цілей і задля забезпечення дотримання своїх принципів.
Про потенціал казав не я, а незнайомець, так що… _a1.gif ninja.gif
Щодо русла - я б хотів стати вірним товаришем, на якого ви б змогли покластися, щоб і я міг очікувати на вашу поміч у складний час. У вашому Ордені я хочу присвятити себе моральному, духовному розвитку, ну, звичайно, і розвитку майстерності у володінні зброєю, щоб бути міцною опорою та гарантом справедливості.

Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 4.4.2008, 21:06
Пост #4
Друзяка
Репутація:   1203  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 23.10.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Як ти можеш охарактеризувати ідеології джедаїв та сихів ( в кількох словах _a1.gif ) ? Позитивні та негативні сторони кожної з цих двох ?

Цю повідомину відредагував Sandman: 4.4.2008, 21:08
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 4.4.2008, 21:31
Пост #5
Свояк
Репутація:   422  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 17.3.2008
В основному, як сказав Дарт Сидіус, у ситхів головна мета навчитись якомога краще користуватися Силою задля досягнення своєї мети, а в джедаїв головна мета - це гармонія із Силою, пізнання Сили. Джедаї відносяться до Сили з повагою та відповідальністю. Джедаї бачать Силу як енергію, з якою потрібно злитися, щоб сприяти творенню добра. Джедаї живуть згідно суворого кодексу, який оснований на жорсткій дисципліні, самоконтролі, самовідреченні та довгих медетаціях і т.п. Саме тому, я гадаю, небагато хто стає лицарем-джедаєм. Ситхи, з іншого боку, навчились Силу зовсім іншими методами. Ситхи вчились відчувати Силу, керуючись надзвичайно сильними емоціями, а не повільно пізнавати її за допомогою внутрішнього спокою. Даючи змогу почуттям узяти над собою верх, ситх може використовувати емоції у якості провідників до джерел Сили. Широко розповсюджена думка про те, що Ситхи отримують силу за допомогою зла або ж про те, що якщо ти Владика Ситхів, то це автоматично означає, що ти Зло. Я гадаю, це несправедливо. Будь-яка сильна емоція може допомогти оволодіти Силою. Суть могтності ситхів, на мою думку, у пристрастях, а не в злі. Пристрасть може приймати форму радості і любові на рівні із злістю і ненавистю. Так, за звичай ситхи творять зло, оскільки осліплені часто бувають своєю пристрастю чи могутністю. Адже пристрасті відкривають коридори різних шляхів. Сити вірять в те, що Сила є інструментом, який необхідно використовувати, і в те, що могутність, яку вона їм дає, вже сама по собі є виправданням їх діянь. Вони вірять в те, що вони можуть зробити все, що хочуть, тільки тому, що вони мають можливість це зробити. Я гадаю, що розкрив основні принципи цих двох сторін.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 4.4.2008, 21:49
Пост #6
Друзяка
Репутація:   1203  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 23.10.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Історія та відповідь мені подобаються. Я буду з цікавістю спостерігати за твоїми подальшими діями.
Я ЗА

Цю повідомину відредагував Sandman: 4.4.2008, 21:55
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 4.4.2008, 21:58
Пост #7
Think different
Репутація:   1191  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 13.12.2007
Чувствую некий заговор в твоем вступлении я. Люди не бывают без недостатков. Какие видишь в себе ты? В каком недре спрятан твой негатив, который, если спровоцировать, можно выплеснуть наружу?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 4.4.2008, 22:39
Пост #8
Свояк
Репутація:   422  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 17.3.2008
Мій недолік - це те, що я часто буваю у полоні страху. Він часто оволодіває мною і я не завжди можу з ним справитись, тому деколи мені приходилось вживати стимулянти та інші засоби. Звичайно, ясна річ, що це великий недолік, але я вам кажу відверто, що я зможу це виправити, щоб там не було.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 4.4.2008, 23:00
Пост #9
Ё
Репутація:   1581  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.12.2007
что ж, ответы просто феноменальные, отличные, непредсказуемые, фееричные, умонепостягаемые, сразу вспоминаются слова Чехова, в которых он описывал сумрачную весну, но глядя на ответы этого человека, я могу в который раз подтвердит что Чехов ошибался.ЗА.

Цю повідомину відредагував Ramiel: 4.4.2008, 23:07
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 5.4.2008, 0:56
Пост #10
Товариш
Репутація:   44  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.12.2007
яскраві відповіді, нестандартні це точно blush.gif, тому нестандартний квест:

До ордену дійшли чутки, що серед нас є зрадник, твоє завдання - знайти його.
Яким чином ти збираєся це робити? Часу доки зрадник зрозуміє, що за ним йде охота, небагато, він закінчується у наступню неділю(13.04.2008) о 21 годині.
(щоб не було питань - треба знайти неправомірні дії зі сторони когось з Ордену, скріни мені в ПМ, бо зрадник може зрозуміти, що його знайдено)

Цю повідомину відредагував Degerio: 5.4.2008, 0:58
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 5.4.2008, 7:25
Пост #11
Активний
Репутація:   53  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 20.1.2008
Надо встретиться на холи сервере. Проверку устрою я тебе megalol.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 5.4.2008, 13:59
Пост #12
Товариш
Репутація:   184  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 25.1.2008
Історія thumbup1.gif
ЗА


Цю повідомину відредагував Sandman: 5.4.2008, 19:13
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 5.4.2008, 15:37
Пост #13
It's just a beginning...
Репутація:   828  
Неактивовані
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 3.2.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Я за! Відповіді класні. Та й людина думаю непогана.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.4.2008, 0:50
Пост #14
Jet en-route
Репутація:   887  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.11.2007
Я гадаю, цей кандидат стане хорошим і вірним товаришем. Лиш борись із своїми недоліками, а тае мені подобається його добродушність та відвертість. Я ЗА. Не підведи.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.4.2008, 7:48
Пост #15
Think different
Репутація:   1191  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 13.12.2007
Не могу спорить с Магистрами. На человека действительно возложены большие надежды.
Принят
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 9.4.2008, 20:18
Пост #16
Jet en-route
Репутація:   887  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.11.2007
Залишив Орден за власним бажанням.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 9:18