6 Сторінки V  1 2 3 > »   
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Эльфийская песнь [ Elfen Lied ], Психологический сериал
post 7.12.2008, 2:24
Пост #1
Активний
Репутація:   118  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 5.12.2008

Жанр: драма, фантастика, ужасы, этти
Тип: ТВ (13 эп. + DVD-спэшл), 25 мин.
Режиссёр: Камбэ Мамору
Автор оригинала: Окамото Линн
Elfen Lied — это то, когда в anime бывает всё и в любых сочетаниях. В данном случае это кавай и кровавое мясо. Фрагменты тел с сочным звуком шмякаются на пол, красивый оперный саундтрек сопровождается жуткими криками раздираемых на части солдат, и кровь, кажется, вот-вот переполнит экран и польётся прямо на пол. Сцена сменяется, и вот уже нет ни криков, ни трупов, ни кровищи, а есть забавно хлопающая глазами девчонка, которая периодически говорит «ня!» и вешается главгерою на шею. Такое вот, мягко говоря, странное сочетание. Лично мне, как большому любителю кавая и не меньшему любителю кровищи, уже одного этого достаточно, чтобы начать тащиться.
Теперь немного истории..
Шокирующая работа режиссера Мамору Канбэ, скрестившего традиционную для аниме эстетику "кавай" с жестким насилием и оросившего экран водопадами крови. "Эльфийская песнь" - уникальный сериал, разрушающий многие стереотипы японской анимации!
Люси - Диклониус, очаровательная девушка-мутант, которой предначертано стереть человечество с лица земли. Совершив побег из спецтюрьмы, она потеряла память и превратилась в обычного подростка... но по ее следам уже идет правительственный спецназ, и скоро Кота, подобравший беспомощную Люси молодой человек, узнает, что этот найденыш - совсем не та, кем кажется на первый взгляд.
Итак, вердикт: «Эльфийская песнь» — вещь, которая вполне могла бы быть шедевром, если бы сам сериал был длиннее в два раза. А так он просто класный. Любителям кавая и кровищи смотреть обязательно happy.gif

Эпизоды:
01. Begegnung ~ Encounter
02. Vernichtung ~ Wipe Out
03. Im Innersten ~ Within Heart
04. Aufeinandertreffen ~ Meeting
05. Empfang ~ Reception
06. Herzenswaerme ~ Inner Feelings
07. Zufallige Begegnung ~ Chance Meeting
08. Beginn ~ The very beginning
09. Schoen Erinnerung ~ Reminiscence
10. Saeugling ~ Suckling
11. Vermischung ~ Complication
12. Taumeln ~ Quagmire
13. Erleuchtung ~ No Return
14. Regenschauer ~ In the passing rain (extra DVD episode)
(нетранслировавшийся эпизод, события которого происходят где-то между 10-м и 11-м эпизодами ТВ-сериала)



Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення Приєднане зображення Приєднане зображення Приєднане зображення
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 7.12.2008, 2:30
Пост #2
This is the way
Репутація:   4363  
ДИРЕКТОР
Neutral
Level 1
A.F.: (2)
A.JA.: (0)
З нами з: 13.7.2006
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
3
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
Rocket launcher
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Rocket launcher.
Переносна ручна ракетниця. Поширена зброя штурму, яку використовують алтилерійські загони багатьох військ. Дуже зручна для знищення різноманітних типів ворожих транспортних засобів, командних станцій і ліквідації великої кількості піхотинців.
Concussion rifle
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Concussion.
Стріляє стисненими капсулами іонізованого повітря, створюючи потужну вибухову хвилю при контакті. Її використовували трандошанські найманці під час Війни Клонів. Технологічно важка в освоєнні, тому вона досить рідкісна. Але в умілих руках надзвичайно небезпечна річ, ця зброя для професіоналів.
4
Kusanagi
Дівчина, яку мало хто достойний мати! )
Iron Man
Special: shield regeneration (25pt)

Кібернетична броня, аналогів якій немає у всьому всесвіті! Завдяки внутрішньому реактору що працює на палладії, вона постійно генерує навколо вас магнітне поле, що бере частину атак на себе.
Не рекомендується використовувати надто довго. Випромінювання палладію шкідливе для здоров'я.
Chuck
Special: 500 HP, only melee, very strong kick, roundhouse kick is fatal for victim.

Чак Норрис никогда не спит. Он выжидает.
Если вы видите Чака Норриса, он видит вас. Если вы не видите Чака Норриса, возможно, вам осталось жить всего несколько секунд.
Чак Норрис не ходит на охоту, потому что слово "охотиться" подразумевает возможность неудачи. Чак Норрис ходит убивать.
Если вы спросите Чака Норриса: "который час", он всегда ответит: "еще две секунды". После того как вы спросите "две секунды до чего?", он ударит вас ногой с разворота в лицо.
Нет никакой теории эволюции - просто список существ, которых Чак Норрис пощадил.
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
7
Proton
Special: length+

Завдяки керованому протоку протонів, цей меч довший ніж звичайні. Обережно! Не вмикайте його вдома, а то просмалите стелю.
Thunder
Special: knockback+

Меч пронизує Сила! Ваші вороги відлітають направо і наліво!
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Serren Sceptor
Special: unexpectable and strange behaviour, damage+, knockback+

Знайдений на дні океану планети Набу. Ходять легенди, що з такою зброєю ходила древня раса по цій планеті. На цей час ніхто не здатен зрозуміти і вконтролювати надприродну силу цієї чудної зброї. Легенди також говорять, що нею можна відправляти живих істот на іншу планету єдиним дотиком.
Quel-Drin-Fal
Special: burns all opponent's Force power for a 5 sec!
Також знімає захист Darth Revan перед вами.

Колись меч належав одному з магістрів Джедаїв, вручений йому за вдалі рейди на храми ситів, нині був викрадений з захоронень у Долині Сили, де і по-сьогодні покоїтся його перший власник.
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
Heritage of Malachor
Special: Extra damage (33-50%) from toxins during 10 sec after each hit.

3
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Особливий артефакт, подарований персонально Міжгалактичним Сантою за допомогу у знаходженні втрачених подарунків. Надкусіть печиво, і Санта подарує вам будь-який небонусний скін або меч назавжди. Також це печиво можна обміняти на одну із послуг адміністрації XJedi.
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Я взагалі не дуже люблю аніме, але від цього мультфільму я просто взахваті і фанатію навіть ) Ти можеш порадити щось подібне подивитись? Щоб там так само було і жорстокість і кохання, і вбивства і романтика.. і приколи всякі... як вона впісялась... :DDD

Чи нічого кращого не існує?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 7.12.2008, 2:34
Пост #3
Товариш
Репутація:   163  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 3.11.2008
Эх.... пожалуй одна из первых анимешек в моем списке, действительно толковая вещь, сколько помню свой мобильник, там записан опенинг "Лилиум" и мелодия шкатулки... Это вообще отдельная тема, меня от нее просто торчит... Ну в общем ВАХ. Правда в ЕЛ наблюдаются явно хентайные приколы, вроде розовой крови. Это опыт студии, которая до этого ничего, кроме эччи и хентая не рисовала. Так что приходится мириться...
Помнится, у меня сабы украинские были... чисто ржача такая...
Спойлер, кто не смотрел, лучше не открывайте:

Вообще много чего интересного. Пожалуй анимешка более "окаваена" по сравнению с мангой, там ушки совсем иначе сделаны...

В общем 10 из 10.

ЗЫ 2 Дан: попробуй посмотреть Higurashi no Naku Koro ni.

Цю повідомину відредагував Toranaga: 7.12.2008, 2:35
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 7.12.2008, 2:40
Пост #4
War
Репутація:   719  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Guardian
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 26.4.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Twillek Princess
Special:
- force regeneration is 3x faster for yourself
- force regeneration is 2x faster for teammates around you

Надзвичайна твілечка з неймовірною кількістю медіхлоріан в крові
О боже 2 в моем списке любимих, ето аниме настолько на психику давит што я 2 недели отходил кода всю посмотрел, все же интересно как би развинулись отношения Люси с тем парнем(забил как зовут).Хочу продолжения...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 7.12.2008, 15:13
Пост #5
Товариш
Репутація:   121  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 20.1.2008
очень понравилось из-за сюжета,да и отрисовка неплохая.я даже фанател немного blush2.gif .Ну а юмор в нем меня вобще убил

У меня есть пару вопросов:
1.Люси осталась жива?судя по концовке должна быть 2 часть,выйдет ли такая?
2.Где скачать в качестве DVDrip? можно рус/англ,одноголосный/многоголосный.
З.Ы. "когда цикады плачут" по моему еще жоще

Цю повідомину відредагував Hazard: 7.12.2008, 15:18
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 7.12.2008, 15:18
Пост #6
Активний
Репутація:   280  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 16.12.2007
Кульное аниме=)
!
Попередження:
Нарушение правил раздела. 10 дней Р/О


Цю повідомину відредагував Toranaga: 7.12.2008, 15:22
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 7.12.2008, 15:41
Пост #7
The Rock says...
Репутація:   3884  
VIP
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 5.12.2006
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Disruptor
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Disruptor.
Disruptor - це потужна енергетична снайперська гвинтівка, часто використовувана космічними терористами. Disruptor заборонений у багатьох світах, і в багатьох місцях за носіння цієї зброї можна моментально бути засудженим на смертний вирок. Навіть в Імперії лише деякі агенти з Імперського Бюро Безпеки мають право носити її.
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
1
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
4
Champion of The Tournament
"New Year 2008"
Champion of The Tournament
"New Year 2011"
Champion of The Tournament
"New Year 2012"
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Да это мое любимое аниме...Брат когдато скачал (Geko) и смотрел,много мне о нем рассказывал но я даже во внимание не принял сильно...А вот летом скачал - посмотрел.Я за две ночи его полностью посмотрел...И вы знаете в конце чуть не заплакал(...Это аниме меня так за душу взяло что просто я даже не знаю...слов нету...Несомненно это лучшее аниме и лучше него нету никакого больше аниме(ИМХО)...Я даж нарисовал Люси после того как посмотрел Ельфийскую Песню...Хотя рисовал до этого я вообще плохо...

Вообщем это аниме занимает отдельную полку в моей душе,и памяти...

Я от него отходил недели 2 наверное...После просмотра - побежал купил себе сразу все три лицензионных диска.


To Dan:
Если хочешь что-нибудь похожее то могу посоветовать только - Когда плачут Цикады,на Японском он же - Higurashi No Naku Koro Ni.


Я сам скачал недавно,мне посоветовали.Найду время - посмотрю.


To Hazard:
1. По Манге Люси помоему вообще погибла,по аниме не знаю,и думаю не узнаем.
Я думаю лучше не делать продолжения,а тоесть второй сезон.Для такого аниме грустный конец характерен,я думаю.Просто если сделают второй сезон то что в нем будет?Разве что только мы узнаем жива ли Люси/Ню...
2. http://torrents.net.ua/forum/viewtopic.php?t=175497 - вот тебе DVD Rip,качество DVD9,весит 21,64 гигаюайта.Релиз от MC,точно такойже как у меня на дисках.Качество отличное,перевод очень хороший.Качай если есть столько траффика.
http://torrents.net.ua/forum/viewtopic.php?t=163144 - вот есть более хреновое качество и весит меньше...3,51 гигабайт,если мало траффика качай этот релиз.

Цю повідомину відредагував Rock: 7.12.2008, 15:49
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.12.2008, 18:10
Пост #8
Товариш
Репутація:   121  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 20.1.2008
как же мы могли забыть про лучшее AMV про эльфийскую песню?
Elfen Lied (The Birthday Massacre - Blue)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.12.2008, 19:08
Пост #9
Товариш
Репутація:   163  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 3.11.2008
Очень давно видел эту АМВ, пожалуй на нее не одна сотня часов угрохана, ибо действительно виден результат стольких часов перемотки, поиска кадров, и покадровой отрисовки. Особенно впечатлил момент "стол с фотографиями"... я когда увидел аж офигел.

2 Хазард: про АМВ пока я лично не писал, ибо в планах создать отдельную тему для АМВ...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.12.2008, 1:25
Пост #10
The Rock says...
Репутація:   3884  
VIP
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 5.12.2006
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Disruptor
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Disruptor.
Disruptor - це потужна енергетична снайперська гвинтівка, часто використовувана космічними терористами. Disruptor заборонений у багатьох світах, і в багатьох місцях за носіння цієї зброї можна моментально бути засудженим на смертний вирок. Навіть в Імперії лише деякі агенти з Імперського Бюро Безпеки мають право носити її.
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
1
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
4
Champion of The Tournament
"New Year 2008"
Champion of The Tournament
"New Year 2011"
Champion of The Tournament
"New Year 2012"
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Да АМВ действительно хорошое,кстати автор этой АМВ получил награду на какомто фестивале, только не помню на каком точно...Через эту АМВ я познакомился с группой The Birthday Massacre, она мне понравилась, сейчас эта одна из моих любимых груп)

Кстати АМВ называется Condemned Memoir.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.12.2008, 5:00
Пост #11

Користувач

Репутація:   25  


Користувач №: 3 456
Повідомин: 22
З нами з: 23.1.2008




Я тоже долгое время пытался все таки понять, чем же нравиться людям аниме? Сюжетом? да.. может быть.. "графикой" ? мм.. .нет..
Спец эффектами, и "приколами"?
Для этого есть фильмы.. Прикола Аниме я к сожалению не разрыл..
И так же точно как и Смол (гг лолка) пришел к выводу что Аниме все таки калл..
!
Попередження:
Нарушение правил раздела. 10 дней Р/О


Цю повідомину відредагував Toranaga: 12.12.2008, 8:01
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 13.12.2008, 21:54
Пост #12
+Death Kult Elder
Репутація:   360  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.7.2006
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
3
E11 blaster gun
У Вашому інвентарі тепер завжди буде автомат імперських штурмовиків E11.
Часом бувають випадки, коли покосити ворогів хорошою чергою буде дуже доречно.
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
Disruptor
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Disruptor.
Disruptor - це потужна енергетична снайперська гвинтівка, часто використовувана космічними терористами. Disruptor заборонений у багатьох світах, і в багатьох місцях за носіння цієї зброї можна моментально бути засудженим на смертний вирок. Навіть в Імперії лише деякі агенти з Імперського Бюро Безпеки мають право носити її.
2
Sith Warrior
Воїн Ситх має едине завдання - знищення ворогів Імперії і розповсюдження могутності ситхів через галактику. Воїн Ситх направляє руйнівні емоції гніву, страху і ненависті на ворога, не залишаючи йому майже ніяких шансів.
Adepts Avoidance
Special:
- protect to disruptor: -60% damage
- 50% reduces additional Bones damage (зменьшує додаткову-бонусну перевагу меча Bones на 50%)

Аниме чисто играет на эмоциях. Ничего особенного в нем нет. Разве что можно отметить раскрытие темы горя, печали... и тему насилия.

ПС: я не говорю, что оно плохое, просто я бы его второй раз не смотрел) Не на что мне.

Цю повідомину відредагував Meth: 13.12.2008, 21:56
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 23.12.2008, 20:46
Пост #13
Друзяка
Репутація:   774  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.2.2008
Только что досмотрел...конец просто убойный...реально и интрига и такое чувство...вах.
Но, имхо, в процесе просмотра 11-12 серий мне больше плакать хотелось, чем когда я смотрел 13-ю...

Помогите найти мелодию из шкатулки...не опенинг, а именно мелодию.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 23.12.2008, 22:52
Пост #14
Товариш
Репутація:   163  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 3.11.2008
Cсылка на мелодию
Помню, как сам долго тащился с этой мелоди... даж на телефоне стояла больше месяца.
ЗЫ Этот трек исполнени на пианино, но идет как ОСТ оффициальный.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 24.12.2008, 17:39
Пост #15
Новачок
Репутація:   -4  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.9.2008
Спасибо за трек огромное.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 24.12.2008, 21:53
Пост #16

Активний

Репутація:   27  


Користувач №: 10 665
Повідомин: 74
З нами з: 8.11.2008




Иега жесткое аниме! Смотрел недавно) кульно))) всем советую!)
!
Попередження:
Нарушение правил раздела. 10 дней Р/О


Цю повідомину відредагував Toranaga: 24.12.2008, 21:55
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.12.2008, 2:33
Пост #17
うちはマダラ
Репутація:   392  
Неактивовані
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 26.7.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Не давно посмотрел аниме(только что досмотрел последнюю серию) очень понравилось и втянуло,такой поворот события,сюжет просто бомба и радует что такая смесь противоположных жанров как еротика и хорор...Только возникло пару вопросов:Жива ли Люси/Ню? и Будет ли продолжение?



Еще один вопрос:

Есть ли тут люди которые полностью прочитали мангу???Просто аниме очень затянуло и хочешся узнать все же что случилось с Люси...Я читал что в манге много отличий от аниме,в аниме много упущено
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.12.2008, 3:45
Пост #18
The Rock says...
Репутація:   3884  
VIP
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 5.12.2006
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Disruptor
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Disruptor.
Disruptor - це потужна енергетична снайперська гвинтівка, часто використовувана космічними терористами. Disruptor заборонений у багатьох світах, і в багатьох місцях за носіння цієї зброї можна моментально бути засудженим на смертний вирок. Навіть в Імперії лише деякі агенти з Імперського Бюро Безпеки мають право носити її.
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
1
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
4
Champion of The Tournament
"New Year 2008"
Champion of The Tournament
"New Year 2011"
Champion of The Tournament
"New Year 2012"
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол


Я думаю в аниме продолжение не стоит делать ибо это будет не так заманчиво, да и частичка аниме утратит свой смысл...Я считаю...

Я сам фанатею от этого аниме...И очень хочется продолжения, но продолжение может испортить всю картину...Во многих случаях так бывает.

Цю повідомину відредагував Toranaga: 30.12.2008, 9:05
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.12.2008, 15:03
Пост #19
うちはマダラ
Репутація:   392  
Неактивовані
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 26.7.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Рок согласен с тобой,продолжение не нужно,точнее в нем нечего будет показать,но все же не оставили ли ту концовку чтобы нас помучять death.gif

Вообщем скажу одно - второго такого аниме не найти,одно из лучших аниме имхо,мне оно очень понравилось.

И все же не понимаю чем людям так не нравятся диклониусы и их "рога"(помоему тут более подойдет слово "рожки" laugh.gif ) помоему диклониусы оч даже кавайные,Ню это вообще сплошной кавай _a1.gif Нюююю - и этим все сказано _a1.gif

Цю повідомину відредагував Madara: 30.12.2008, 15:04
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.12.2008, 17:00
Пост #20
n1ce
Репутація:   284  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 1.11.2006
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
3
E11 blaster gun
У Вашому інвентарі тепер завжди буде автомат імперських штурмовиків E11.
Часом бувають випадки, коли покосити ворогів хорошою чергою буде дуже доречно.
Disruptor
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Disruptor.
Disruptor - це потужна енергетична снайперська гвинтівка, часто використовувана космічними терористами. Disruptor заборонений у багатьох світах, і в багатьох місцях за носіння цієї зброї можна моментально бути засудженим на смертний вирок. Навіть в Імперії лише деякі агенти з Імперського Бюро Безпеки мають право носити її.
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
(Samurai @ 7.12.2008, 2:40) *

О боже 2 в моем списке любимих, ето аниме настолько на психику давит што я 2 недели отходил кода всю посмотрел, все же интересно как би развинулись отношения Люси с тем парнем(забил как зовут).Хочу продолжения...

Да! Да! - Ми тоже самое, я после того как закончилось долго отходил..
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

6 Сторінки V  1 2 3 > » 
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 25.4.2024, 23:42