3 Сторінки V < 1 2 3  
Тема закрытаОткрыть новую тему
> [Jedi Order] Kostianchik
post 31.8.2015, 15:12
Пост #41
crackpot
Репутація:   1329  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Twilight
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.9.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Cherche-Coeur
Цим мечем знаменитий Savant усіх убивав
В зал вошел Элрой, с угрюмым видом он посмотрел на присутствующих в приемной джедаев и сказал:
-Ну что ж господа, тут как по мне всё очевидно. Ну и ко всему бан на холи это не есть хорошо. Увы, лично я всё так же Против.Работай над собой Kostianchik!
Рыцарь пожелал всем хорошего дня, накинул капюшон и удалился из приемного зала.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 31.8.2015, 21:06
Пост #42
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Rikimary, я не бачив,щоб ви меня давали завдання. (Декілька разів переглянув всю заявку и повідомлини,немає)
Elroy, вам видніше

Цю повідомину відредагував Kostianchik: 31.8.2015, 21:06
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 31.8.2015, 22:40
Пост #43
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
Ну не задней же датой я пост туда вклеил.
Давай так, ты расслабишься и займешься каким либо хобби, а как будешь готов уделить время заявке - создашь новую. (Если захочешь конечно)
Освойся на портале, пообщайся с людьми, с Элроем в частности x)

Тут не злые дядьки сидят и "валить" тебя нет цели.

Цю повідомину відредагував Rikimaru: 31.8.2015, 22:43
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 1.9.2015, 22:31
Пост #44
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Rikimaru, вибачте будь-ласка! Я виконуючи інші завдання вже забув про це blush.gif .Я не знайшов інформаціі про Chewbatya на форумі,дізнавався у інших гравців вони його не знать.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 1.9.2015, 23:01
Пост #45
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
Я прям даже не знаю. Это должно было хоть натолкнуть на мысль. Кто ищет - тот всегда найдет.


На будущее - учись пользоваться поиском и не ленится что либо делать.

Цю повідомину відредагував Rikimaru: 1.9.2015, 23:01
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 2.9.2015, 0:01
Пост #46
Товариш
Репутація:   194  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 26.5.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
1
Verpine's Trick
Special: steals enemy armor shield by one hit and adds 50% of it to saber owner!

Меч був створений джедаєм-вигнанцем, що належав до раси верпінів - комахоподібних розумних істот з астероїдних полів Роше. Верпіни ще з часів Старої Республіки славилися своїми технічними винаходами, зокрема найпотужнішими персональними енергетичними щитами. Творець цього меча зміг пережити Наказ 66 і сховатись на просторах Галактики. Хто зна, чи й не завдяки хитрому пристрої, який через промінь світлового меча викачував енергію зі щитів ворога.
Звуки розмови змусили Старка вийти з глибоких роздумів.
Скажу тобі як є, кандидате. Згадуючи наші розмови на поверхнях інших планет, я не можу вичленити з них і нотки негативу - ти, навіть будучи недосвідченим мешканцем нашої Галактики, зумів викликати в мені повагу до себе. Це неабиякий плюс, повір мені.
Старк з сумом зітхнув і продовжив:
Але я не можу дивитись крізь пальці на те, як ти виконуєш завдання Ордену. А виконуєш ти їх, відверто кажучи, дуже і дуже недбало. Не знаю, чи цьому виною та ж таки недосвідченість, чи невміння, чи відсутність ентузіазму, а чи банальна лінь, але факт залишається фактом - відповіді короткі, інформації мало. Твоя душа - світла, але чи зігрівало б нас своїм світлом сонце, якби воно ніколи не виходило з-за горизонту? Кожному доброму починанню треба розвиток, кожному справедливому ділу треба наполеглива праця. В тобі є потенціал, але ти не використовуєш його, тому змушений поки проголосувати проти. Не сприймай це як поразку - сприймай це як стимул розвиватись, щоб наступна твоя заявка була успішною.

На останок розповім тобі одну стару Орденську історію. Сподіваюсь, ти винесеш з неї урок :)


Одного разу молодий падаван, перебуваючи в кепському настрої, підійшов до старого Майстра Джедай, і з обуренням спитав:
- Майстре! Чому Рада Джедай до сих пір не вважає мене готовим стати Лицарем? Адже я навчився володіти світловим мечем і Силою не гірше, ніж інші Лицарі Джедай!
Майстер звелів учню заспокоїтись, після чого промовив:
- Я чув, що сьогодні на планету прибув торговий корабель. Злітай в порт і дізнайся, звідки він прилетів і куди тримає курс.
Падаван повернувся з доповіддю через три години:
- Майстре, я дізнався, що торговий корабель вилетів з системи Мустафар, а прямує до Корелії!
- Добре, учню. Які товари вони перевозять на Корелію?

Падаван, не знаючи відповіді, полетів назад в порт. Повернувся через пару годин.
- Торговці мають на борту сплави і інші матеріали для Кореліанських суднобудівних заводів.
- Що ж їх тоді привело на нашу планету?

Падаван був змушений витратити ще кілька годин на дорогу в порт і назад.
- Вони також мають справи з сусіднім містом. Я чув, що туди вони привезли нових дроїдів-секретарів.
Майстер подякував падавану за виконане доручення, але не відпустив, а звелів зачекати. Потім він покликав одного з Лицарів Джедай і попрохав про ту ж саму послугу - дізнатись, звідки й куди прямує торговий корабель. Джедай вклонився і відбув в порт. Повернувся він годин через п'ять.
- Майстре, я виконав Ваше прохання. Корабель нещодавно вилетів з Мустафару, і його маршрут пролягає до планети Корелія, куди вони перевозять матеріали для суднобудівництв. Також на борту вони мали партію дроїдів-секретарів, що були відправлені в магазини сусіднього міста. Я залишився в портовій кантіні в надії почути ще щось, і не помилився. Говорять, що судячи з кількості пального, що вони залили в корабель, він пройшов значно більшу відстань, ніж мав би. Мені здається, що тут щось нечисто. Можливо, це контрабандисти? До речі, я чув, що наш дроїд-секретар при Раді вже не так добре вправляється з збільшеним останнім часом обсягом роботи. Можливо, варто було б придбати для Ордену ще одного, нового? Я б міг злітати за ним.
На обличчі Майстра сяяла усмішка. Він подякував Лицарю Джедай і повернувся до падавана.
- Тепер ти зрозумів, учню?
- Так, майстре.


Тепер ти зрозумів, кандидате? :)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 2.9.2015, 15:58
Пост #47
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Stark, так я зрозумів.
Вибачте шановні члени ордену джедаїв,що згаяв ваш час!Тільки теперь я зрозумів,що я не готовий,мені потрібно ще багато чого дізнатися,набратися досвіду _a2.gif .
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

3 Сторінки V < 1 2 3
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 11:55