> Xose
post 12.9.2013, 23:09
Пост #1
† Mexican Pride †
Репутація:   1239  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.11.2008
1
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Я ознайомився з правилами поведінки на ігрових серверах, правилами Нашої Галактики та Кодексом, а також Загальною Інформацією, та Історією Ордену.

Рольова історія:
Ім'я : Xose
Вік : 21
Стать : Чоловіча
Зовнішність : Високий чоловік, 186 см . Підтягнута статура, легка і впевнена хода. Довге волосся попелястого кольору зібране в пучок, виразні голубі очі, неначе завжди в пошуку чогось невидимого для ока пересічних громадян, які доповнюють виразну посмішку, від якої віє впевненістю в своїх діях.
Одяг : Обтягуюча синя футболка з довгими рукавами, що підкреслює рельєф м'язів, поверх якої одягнена коротка чорна безрукавка. Сірі шкіряні штани і легкі черевики, з металевими вставками. Лице прикривав капюшон із грубої шкіри, який не давав оточуючим читати його емоцій.
Характер : Під його незворушною безтурботністю, як може здатися на перший погляд, ховалися нескінченна боротьба жадібності з самозреченням, демона і Бога, це було результатом оточуючих факторів: благородного батька - сенатора і дитинства, яке він провів на найнижчих рівнях з друзями, чиї батьки були работорговцями і найманими вбивцями. Більшість його вважають флегматиком і песимістом, насправді це не так, просто він добре вміє приховувати емоції і у нього це добре вдається. Правильніше за все, було б назвати його "​​тверезим реалістом".
Біографія : Народився він в благополучій сім'ї, на красивій планеті, - Корусанті. Начитаний малий вже багато знав різних фактів, легенд та історій про легендарних ситхів, джедаїв, відважних пілотів, хитрих мисливців за головами. Засинаючи, він часто уві сні бачив себе в ролі одного з них. З раннього дитинства, Хосе зацікавився бойовим мистецтвом Террас Касі, ходили слухи, що на Корусанті є академія, навчаюча цьому виду єдиноборства. Довгі пошуки все ж таки увінчались успіхом. Вдало здавши вступні екзамени, суть яких полягала на перевірці физичної підготовки, він приступив до тренувань. Спочатку він не 'ловив зірок з неба', але тренери відзначали його потенціал, який по їх словах "ось-ось" мав розкритись. Незважаючи на своє благородне коріння, він не любив проводити часу в оточенні високопосадовців і їх родин, йому хотілось пригод. Однією ніччю він по наказу батька пішов в доки, на нижній рівень Корусанту за однією 'важливою' посилкою з Набу. Повертаючись назад на нього напала група мисливців за головами в надії забрати цінний предмет. Його врятував влучний снайперський постріл, який пробив наскрізь двох з нападавших, Хосе скориставшись моментом, не розгубився і з допомогою віброножа прикінчив третього. Все ще перебуваючи в стані шоку, він замітив наближаючогося до нього калійця, юного на вигляд, з гвинтівкою за плечима - це був Корран, син одного з голів найбільшого работоргівельного синдикату по ту сторону галактики. Тієї ночі він відвів мене до свого угрупування і наказуючим тоном попросив комлінк батька, пообіцявши за нього броню найвищої якості мандалоріанського походження і нову зброю, вибору він звісно не мав...
Йшов четвертий рік навчання, він закінчив академію с гордим званням "найкращий дуелянт", такої честі були удостоєні тільки 3 випускники і Хосе був серед них.
Як виявилось пізніше, за ним уже давно приглядували "скаути" з декількох кримінальних кланів Корусанта, в надії отримати сильного "вишибалу", але Хосе не вівся на їхні пропозиції, хотя й не спростовував такої можливості в майбутньому.
Справа, як кажуть, залишилася за "малим" - знайти себе, правильно розпорядитися своїми навичками і можливостями ...

Причина поступлення: За 5 років, які я слідкую за ЮАГ-ом, я рахую Анфор найстабільнішим з кланів, враховуючи на мою думку саму більшу відданість клану учасниками, так і відносну стабільність існування, хорошу систему управління, і адекватність більшості анфорівців, яких зустрічав на порталі і серверах.

В реальному житті :
Ім'я : Роман
Вік : 19
Навчання : Студент 3 курсу державного економічного університету в Варшаві (менеджмент, підприємницька діяльність)

Альтернативні аккаунти: Використовував дуже давно для обміну репутацією, ними майже не грав : Deathmond, Frostman

Клани в яких перебував:
1. Неофіційний клан Star Light (створений з другом Neji Hyuuga)
2. Rep -> Rep:RA (напевно найцікавіший час на порталі)
3. Demons (неоф.) -> (оф.) - перейшов під час розвалу республіканської армії, поза якою я себе в республіці не бачив, запросили хороші друзі. Цей клан я по-справжньому називав сім'єю, дуже приємний колектив з яким я надалі спілкуюсь.
Клан розпався через те що забили основоположники ( Dagot, Lion Kennedy), іншим тягнути клан було важко.
4. Team Bring It (фан клан створений знову ж з Neji). Пофанились і дружньо забили на ДЖА.
5. SG - поступив минулого літа. Через деякий час покинув через недостачу часу на навчання.

Сума цифр : 19

Попытка намбер 2
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Повідомина у даній Темі
Xose   Xose   12.9.2013, 23:09
Daitro   Я не міняю своє рішення - я ЗА! Також Магістр ...   12.9.2013, 23:38
Glukogen   Ти креативна людина? Розкажи про свої станні винах...   13.9.2013, 9:59
Xose   2Gluk: Я би сказав що нічого креативного за собою ...   13.9.2013, 10:38
Artem   Мой голос остается в силе. ЗА!   13.9.2013, 20:48
Xose   2Artem: Спасибо. 2Anfor: Жду активности.   13.9.2013, 21:10
Senaj   За. дотан...   13.9.2013, 23:04
Forget Me Not   За.   13.9.2013, 23:11
Glukogen   Нещодавно я випадково потрапив на майстер клас з у...   14.9.2013, 0:58
Excont   За   14.9.2013, 7:16
Kendr   Обьясни,в чём заключалось твоё правонарушение и по...   14.9.2013, 14:48
Xose   2Gluk: Ти правий, щоб чогось добитися в житті треб...   14.9.2013, 17:50
Glukogen   А якщо той чувак, з відомим прізвищем, почує твої ...   14.9.2013, 19:29
Xose   Дар це більше ніж намір, цілком не згоден. Генетик...   14.9.2013, 20:57
Glukogen   Згадується повір'я: "не варто відкривати ...   14.9.2013, 21:42
Xose   Я бачу людей, абсолютно різних, і тим самим схожих...   14.9.2013, 23:35
Miracle   стабильно ЗА)   15.9.2013, 9:10
Glukogen   Вогнал в грусть. Против.   15.9.2013, 12:15
Xose   Я оптимистично насторояный реалист. Спасибо за мне...   16.9.2013, 10:57
Sjukdom   2+2*2 = ?   16.9.2013, 19:10
Xose   6.   16.9.2013, 19:40
Kendr   Чтож. Сайленс и вправду был пустяковый, однако, ес...   16.9.2013, 19:42
Xose   На выходных буду свободен. Напишу.   19.9.2013, 11:49
Xose   Ну пожалуй начнем. Во первых, как для старосты, са...   21.9.2013, 17:29
Daitro   Активніше шановні, не спимо)   23.9.2013, 21:00
Umka   http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%...%80%D...   23.9.2013, 21:07
Xose   Пул строк - это процесс при котором уже все опреде...   24.9.2013, 0:33
Umka   Но это не весь ответ. Во-первых, это не процесс. В...   24.9.2013, 6:36
Xose   Это часть 'Java', некий алгоритм, который ...   24.9.2013, 11:06
Umka   Действительно это можно назвать частю джавы, котор...   24.9.2013, 19:14
Xose   Ссылку скинул в пм.   24.9.2013, 20:06
Umka   Лады, хоть не сразу, но более-менее. я ЗА, берите ...   25.9.2013, 10:41
Daitro   Місяці очікування не пройшли марно, ти довів що гі...   25.9.2013, 16:24


Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 19.5.2024, 20:02