Тема закрытаОткрыть новую тему
> [Holocron] Teo
post 12.3.2017, 15:28
Пост #1
across the universe
Репутація:   1105  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 17.11.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
1
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Дата створення: 12.03.2017
Автор: Тео
Принадлежность: Jedi Order
Известные учителя: ---
Известные ученики: ---
Познания Силы: 100

***

Содержание:
- Пролог
- Кристал




Пролог


Це звичайна історія про звичайну людину, яка трапилась давним-давно у далекій-далекій галактиці...


Кожна історія з хепі-ендом схожа в своєму стилі, але кожна трагічна історія трагічна по-своєму. Якою буде моя історія - цього я ще не знаю. Адже вона ще триває. І в багато чому ще варто розібратись.

Як вказано у моїх спогадах, які частково збереглись на цей момент, все починалось досить банально. Підозрюю, що в мою пам'ять відбулось зовнішнє втручання, тільки цим я можу пояснити ті речі, про які я зараз хочу вам розповісти. Чому? Тому що все почалось дуже банально. І це викликає певні підозри. Я гадаю, що комусь було потрібно посіяти в мені зерно сумніву, перетворивши мої спогади на їх примітивну версію.

Отже, моя канонічна біографія, яка викликає сумніви в своїй правдивості, але інших даних у мене немає.

Дані за 2009 рік.

( Історія основана на фактах, моїх згадках про власне життя та на основі розповідей очевидців, адже я частково втратив память ...)

Мене звати Тео, я людина. Про своє життя я пам'ятаю лише кілька моментів, так як на одній з битв я частково втратив память. Знаю, що народився я на Корусанті. Про моїх батьків нічого не відомо - після втрати пам'яті я намагався знайти їх, але зазнав краху. Деякі мої знайомі казали, що мій батько був контрабандистом і загинув кілька років тому в сутичці на Татуіні, яка для багатьох закінчилась смертю. Щодо моєї матері - жодних відомостей. Отже, я так розумію, що після смерті батька в мені прокинувся біль, а разом з ним і страх перед невідомим. В ті нелегкі для Галактики часи я і став на Темний шлях...Я не знаю, чи подобалось тоді мені це. Але судячи з усього - не дуже, адже згодом тогочасний Імператор власноруч намагався мене вбити і я був вигнаний з Імперії. Що було кілька років після цього - невідомо, але згодом я потрапив до Ордену Анфор. Згадок про ті часи я також не маю, адже втратив звязок зі своїми знайомими звідти. Думаю, мені подобалось там. Але доля знову зробила вибір не на мою користь і був змушений перейти з Анфору до Ауткасту - клану друзів. Саме завдяки багатьом з них я маю змогу наразі розповісти цю історію. Часи в Ауткасті я вже памятаю добре. Гарні часи, гарні люди але...відчуття того, що клан став іншим не покидало мене. Або змінився я , а бо клан. Я не знаю. Та я покинув його, роблячи свідомий вибір. І саме тоді я чітко усвідомив, що я робив щось не те, що я ніби проживав чуже життя...Ніби якась інша Сила наштовхувала мене на такі думки. І я підкорився власним думкам, я почув себе. І зараз я, усвідомивши чого хотів багато років, прагну стати на шлях Добра, як би це банально не звучало, але це справді так. Це ніби мій останній шанс, або так або ніяк...

2017 рік.

Як виявилось, це не був мій останній шанс. Після 8 років пошуків Істини, я прийняв рішення повернутись туди, куди кликало мене серце. Я знову в Ордені. І мій шлях починається з початку.

(далі буде...)

Цю повідомину відредагував Ramphess: 6.7.2018, 19:16
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.3.2017, 20:31
Пост #2
JUST DO IT
Репутація:   805  
Базікало
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.8.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
i
Сповіщення:
+10 FP за написание голокрона
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 22.3.2017, 14:41
Пост #3
across the universe
Репутація:   1105  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 17.11.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
1
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Кристал


"Ми створимо тобі новий меч замість втраченого".
- Люк Скайуокер - Джейдену Корру.




Із записок Тео:

"...Настав той час, коли я мав знайти кристал для успішного завершення створення свого світлового меча. Оскільки минулий меч я втратив 8 років тому, під час однієї запеклої сутички з ворогом, я тимчасово пішов у вигнання. Власне, втрата особистої зброї - це завжди погано та неприємно. А коли зброю втрачає джедай - то він мусить розплатитись за це. Що я, власне, і зробив.

Гадаю, що 8 років - достатній термін. Зовсім недавно я повернувся з вигнання, пройшов усі випробовування, які підготували для мене інші джедаї та довів, що я за період вигнання переосмислив власні цінності. Моя темна сторона практично зникла, розвіялась за вітром. Так, я і досі інколи прокидаюсь в холодному поті посеред ночі, а уривки мого темного минулого переслідують мене у снах.

Інколи мені здається, що ось-ось і я дізнаюсь свою справжню історію, а не ту, яку мені насильно навіяли у мозок. Проте щоразу зазнаю краху. Я намагатимусь знову. І знову. Доки не дізнаюсь, Хто Я. Я буду терплячим і правда відкриється мені..."


Тео закінчив писати і підвівся на ноги. Розпочиналось засідання Ради джедаїв, на яку його запросили у якості тимчасового члена. Майже місяць тому він повернувся з Дантуіна, де видобував кристал для створення нового світлового меча. І саме сьогодні медитації, спрямовані на зарядження кристала Силою, закінчились.

- Цього разу я тебе не втрачу, - спокійно промовив Тео, погладжуючи новостворений меч.

Він закрив очі і наосліп пішов до Храму, на нараду джедаїв.

Баланс Сили з кожним днем ставав все неспокійнішим.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 28.3.2024, 22:19