Тема закрытаОткрыть новую тему
> [Holocron] Revan, Хранитель
post 21.12.2011, 1:16
Пост #1
Tramp
Репутація:   1010  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 18.2.2007
1
Дякую!
За підтримку відновлення і розвитку порталу
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
1
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Дата створення: 21.12.2011
Автор: -Revan-
Приналежність: -Jedi Order-
Відомі вчителі: -Nike-
Відомі учні: -
***

Зміст:
- Життєвий Шлях
- Хроніка життя на ЮАГі
- Додаткові відомості
- Ап-ап




* Життєвий Шлях *

Приєднане зображенняНіхто ніколи по справжньому не замислювався над Величністю нашої Галактики...Зовнішнє, Внутрішнє Кільце, Центр Галактики, Нерозвіданні Райони, десятки сотень систем, мільйони зірок, мільярди планет...
Нікому ще не вдавалося побувати на кожній планеті, і вважаю, що і не вдасться...
Навіть через 1000 років Після Битви за Явін існує ще так багато малорозвіданих, забутих, покинутих, невідомих секторів...

Моя історія починається на одній із таких маловідомих планет. Зовнішнє Кільце, Сектор Куелії, планета Датомір.Приєднане зображення Вона трішки менше за Корускант, але за людськими стандартами була красивою та підходящою для життя планетою, з різноманітними лиманами та смоляними ямами, густими лісами та горами зі сніговими шапками, стрімкими річками та широкими саванами, невеличкими крижаними поверхнями та вражаючими долинами каньйонів, величними океанами і безкраїми просторами пустель. Не дивно, що саме тут поширені Ранкори в природньому середовищі проживання. Датомірські Ранкори набагато більші за інші види і в дорослому віці досягають у висоту від 8 до 10 метрів. Такий величезний ріст спричинений низькою силою тяжіння планети, яка дозволяє місцевим видам дерев досягати 8 метрів заввишки, хоча на це також впливає велике розмаїття біосфери планети. Помірний клімат і різноманіття місцевості сприяють розвитку екосистеми планети, яка так стрімко розвивається, а повітря планети так насичене різними формами життя, що аж іскриться потоками Сили. До місцевої фауни, яка переважно відноситься до раціону Ранкорів, належать дребінни та ссурріани, а також риба бурра, мавпоподібний пурбол та ядовиті кліщі.

Історично так склалося, що на Датомірі правлять жінки , хоча за сотні років цей матріархат став помітніше ліберальним.
Ось саме тут я народився...
Моє повне ім'я Аміті Соло Реван ...Приєднане зображення

... Народження - це перший крок до смерті. Людина живе між двома числами : датою народження і датою смерті.Кожний вправі сам вирішувати для себе сенс існування. Мою ж долю вирішили за мене. Народжений в Клані Червоних Горбів, в суспільстві , де Чоловіки є рабами, де їх ні за що не сприймають, де вони вже самі звикли до цього статуса і нічого з цим не роблять. Напевно, спочатку я це не помічав, але вже у віці 17 років я став таким, як і інше чоловіче населення планети.
Моєю "пані" стала Рей Ті Джамо, на декілька років молодше за мене Приєднане зображення
Чи були у мене до неї почуття? Були...Чи подобався я їй ? Напевно...

Життя невільника, життя раба - на що це схоже? Це жахливо, це дивно, це самотньо, це прекрасно. Чому? Адже я був завжди поряд з Рей, я завжди міг їй допомогти, виконати її примху, просто милуватися нею. Я кохав її.... А вона кохала мене...Незважаючи ні на що..

Дочка Алії, щоденно проводячи свій час в тренуваннях, швидко оволоділа Силою і досягла великих успіхів у володіні зброєю. Таємно вона почала і мене тренувати, саме вона відкрила в мені потенціал Сили, пояснюючи все це тим, що не хоче собі нареченого-тюхтія. Нареченого? Шлюб з Рей? Як же я про це мріяв, але найбільше я мріяв стати вільним. Я ніколи про це їй не казав.

Минали дні, тижні, місяці, а мої вміння в Силі значно підвищилися. Як це можливо? Адже стільки століть нам казали, що чоловіки не мають потенціал до Сили, брехали ?! Як же я ненавиджу те суспільство, як же я ненавиджу Датомір,як я ненавиджу Дочок Алії : всіх, крім Рей. Вона була єдиною, кого я бажав побачити, години в розлуці - були рівносильні смерті. І я страждав... З одного боку мої почуття до Рей, з іншого ненависть до Датомірських Відьм...

...Минав час, а ненависть не зникала...так само, як і кохання. Мені вже 19 років, бажання свободи так і виривалося з моїх грудей..Я кричав, я спав і бачив небо. Я спав і бачив Рей. Я прокидався і кожний ранок приносив їй в ліжко сніданок. Я кожну хвилину був поряд, крім часу тренувань. Коли ж наступав цей час, я просто лягав і дивився на небо..чекав на неї, потім засипав. Вона приходила, будила мене своїм поцілунком. Таким ніжним, таким прекрасним. Я брав її на руки...ми кружляли, падали на м'яку травичку, я дивився її в очі, вона в мої. Поцілунки, хвилини, очі, небо, Рей, поцілунки, очі, очі, поцілунки...Приєднане зображення

і раптом її не стало.

Мені вже виповнилося 20, їй було б 18. Вона разом з Відьмами направилася в той вечір на завдання для Старшин клану. Неподалік від озера Тімь-но...озера на якому ми так часто разом проводили час...почали відбуватися дивні коливання Сили. І кожний, хто мав потенціал, відчував це..навіть я.

Що трапилося там насправді і взагалі всю ситуацію мені ніхто не розповів, я був рабом. Не мав права. Я пам'ятаю тільки її тіло, яке привезли Відьми наступного ранку...Це було все..це був жах...Тепер я навіть не можу в повній мірі пригадати, що було зі мною після цього. Я був ніби в трансі. Я просто перестав жити..Рей...чому?! Вона тепер завжди приходить мені у сновидіннях, я розмовляю з нею, я її відчуваюПриєднане зображення...
але її не має. Мене вже більше нічого не тримало в цьому світі..Я мав намір покінчити з життям...
Напевно через повагу до Рей або ж справді у Відьм було таке відчуття, як скорбота...мені дали свободу. Я отримав те, що так давно хотів..але втратив її. Ту, котру так довго кохав.Ту, Датомірську Відьму...Рей..

Ставши вільним, я просто втік...втік від всього, що мені нагадувало про неї..від тієї спільноти, від тих гір, від того неба, від тієї трави...я думав,що я втік ..але ні! Вона завжди зі мною. Лише через декілька років я повернуся на Датомір.Але ця історія пізніше.

Я почав новий шлях, пам'ятаючи про минуле..І мій шлях лежав до центра Галактики. Я хотів знайти себе на Корусканті, столиці демократії Приєднане зображення

Продовження пізніше

Цю повідомину відредагував Revan: 21.12.2011, 17:47
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.12.2011, 9:37
Пост #2
Tramp
Репутація:   1010  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 18.2.2007
1
Дякую!
За підтримку відновлення і розвитку порталу
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
1
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
* Хроніка Життя на ЮАГі *


*Період історії,яке було колись і є неправдою tongue.gif *

Починав я в далекому 2006 році, в грудні місяці.В той час мені було 15 років, як і кожний гідний "школолошко" я тоді грав в ла2, КС,ГТА Сан Андреас, познайомився з ВОВом і навіть колись вчився і читав книги =) *та і зараз я це роблю, тільки не вчуся і книги не читаю* =)
Так вийшло, що мені ла2 набридло, тоді ще були 4 Хроніки =), я вирішив пошукати нову розвагу. Лазячи по своєму провайдеру ( Фрінету), точніше його послуг, я натрапив на ЮАГ, мене зацікавило, оскільки завжди подобались Зоряні Війни (навіть пройшов декілька разів Джа =) Просто скачавши, я почав грати на серверах повільно, нудно, програючи...тоді ще було тільки 2 сервери (ФФА і дуельний) і 3, який я не бачив (ОЕ сервер). Ну я просто бігав, всіх бив, нічого не знав ( ну як і потрібно поважаючому себе школолошкі ).Паралельно продовжував грати в ла2, і все інше.
Потім якось через 2 місяці на якомусь дуельному сервері, я трішки розбалакався з кимось з Республіки, я позапитував, що за клани і що взагалі відбувається. В результаті я потрапив на форум і почав звикати до ЮАГа. Це був лютий місяць.
Тоді існувало два клани - Республіка і Імперія. Як поважючий себе школолошка, я тоді не дуже думав надо ніком, коли реєструвався, тому мій перший нік був
Dart Cepe}l{a blush2.gif я вибачаюсь за цей період свого життя blush.gif
Тоді я вирішив піти в Імперію, тому що в них було печево..під час реєстрації я попросив змінити ім'я на РеВаН (зрозумів що Дарт Сережа не варіант blush2.gif ), оскільки тоді пройшов КОТОРс і мене зацікавив персонаж Реван, але знову ж таки через свій вік я саме вибрав Латинською "разкладкой" російський нік =) *Потім доречі мене трололили по доброму за Пебаха =) *
В Імперію я не потрапив, тому що було дійсне правило, що заявко можна накатати, якщо в тебе більше 10 постів *здається так*. Тому мені відмовили. Я розуміючи що справи не буде, пішов флудити в Кантіну, закидував туди всякі цікаві відоси з інфостора (якщо пам'ятаєте був такий чудово файлообміник). Після 10 постів, я вирішив знову подати заявку, але тепер в Республіку, тому що в Імперії були злюки _a1.gif
Здається особливого кастингу тоді не було, хоча навіть якщо і був, то я його пройшов. Я став Громадянином Республіки перший раз blush2.gif
--------------------------------------------------------------------------------------

*Період життя в Республіці ( перший і найголовніший раз )
Потрапив я весь такий в Республіку, почав звикати до форуму, розбиратись що відбувається, підточувати майстерність, бігати на сервері з блакитним кольором, нюбіть. Все йшло чудово. Через декілька днів дізнався, про ОЕ сервер і про те що розпачалася(чи навіть вже йшла повним темпом) Галактична Війна. Вирішив, що потрібно щось робити...Пішов в армію, пройшов рекрутінг став Рекрутом *Спасибо КЭП handshake.gif * Потрапив на тренування Сідж Хот. Там дізнався про те що є така штука як Сідж, полюбив цей тип гри. Азам Сіджа пояснив сам DenAn (Головнокомандуючий Галактичної Війни тоді). Потім потрапив в сквад "Wings of Destinity". Командиром скваду був Mace . Познайомився з іншими членами скваду (Геронтос,Матадор,Саормант,Найк і сам Мейс). Почали спілкуватися, грати. Мене згодився повчити саберінгу Найк (дякую йому за це). Програв першу свою ОД ( Гарібальді ), почав навіть вигравати. Сквад активно воював у ГВ, також підточував свою майстерність. Після одного з боїв мені апнули звання ( я так радів, пам'ятаю). ГВ в результаті виграла Республіка, всюди радість,щастя,епілепсія..все як потрібно. Відкрився набір в Орден, спробував свої сили. В результаті Рада Джедаїв вирішила, що я поки не гідний, сказали йти далі вчитися.
В кінці ГВ і потім, пішов працювати ДіДЖеєм в Бар "Drunk Jedi", познайомився з іншими гравцями Республіки (Біг Філ, Ареское,Спектрал та інші), підтримував добрі стосунки з тими кого вже знав. НА серверах познайомився з багатьма Імперцями і нейтралам, деякі пропонували йти до них. Почалася 2 Галактична Війна
Потім і ця війна закінчилася, Республіка знову виграла. Я вже краще підточив свою майстерність у володіні саберу, отримав нове звання в Армії, працював в Барі. Знову був відкритий набір в Орден, знову спробував, і знову повідомили, що я поки ще не гідний. Продовжував грати, спілкуватися..все як потрібно,здається ще 2 Галактичних Війни відбулося.Також в цей період став кандидатом на членство в Сенат, пройшов. Деякий період навіть там був Сенатором (місяця два)
Потім був такий період, який я мало пам'ятаю події..але приблизно так. Спектрал отримав максимальне звання в Ордені ( Мастера Джедаїв здається ), щось комусь не сподобалося, в результаті Спектралу і Ареское, і ще деякім особам був заборонений вхід на форум ( особливо не пам'ятаю деталі цих подій ).Головою Ордену став Біг Філл (здається), знову набір у Орден, я нарешті потрапив туда =) Деякий період я пробув в Ордені, продовжував жити, грати,але через деякий час почався наступний етап мого життя на ЮАГі

*Період блукання,шастання і пошуків*
Наступний етап "блукання і шастання" затягнувся на дуже довгий період. Років 2,3 тривав цей період. Деякі деталі я погано пам'ятаю, але пам'ятаю, що почався цей період із виходом із Республіки, і я пішов у створившуся тоді Конфедерацію. Мене запросив один із ініаціаторів створення Дарк Гуннер. В Конфедерації було 3 клани ( Стар Груп, Анархія і Корелія ). Я пішов в Корелію і посів там посаду керуючого. Зробивши необхідні організаторські моменти в клані, віддав керуючу посаду іншому ( зараз навіть не пам'ятаю нік), а сам пішов в підклан Кореліанські Лицарі =) Через деякий час Дарк Гуннеру був заборонений вхід на форуми, ще деякий час я побув в Корелію, але через неактивність всього клану я пішов з нього.
Деякий період побув нейтралом, потім пішов у реорганізовану Республіку 2.0. Але це вже було не те, що я було в Республіці 1.0 ( нажаль деталі не пам'ятаю ), пам'ятаю, що через деякий час вирішив спробувати Імперію. Паралельно привів на портал свого товариша Oriw (разом з ним і блукав). В Імперії також пробув деякий період, потім разом з Орішом повернувся в Республіку. Там спробував знову активнічати, але щось не те. Тому пішли спробувати у третій клан Стар Груп. Там також трішки пожили з Орішом, і знову пішли в Республіку. Тоді здається вже відновився Сенат, і ми вирішили спробувати себе в політиці, приймали активну участь. Здається навіть став Сенатором, а Оріш повернувся в Імперію. Потім,щось якось мене занесло на неофіційний форум Мандалорів. Там трішки почав активнічати на правах помічника помічника Мандалора Кот Ден Сева. В результаті і Оріш туди прийшов, і ми разом з ним і з Гімлі зробили з клана Мандалорців офіційний клан на просторах ЮАГ. Офіційно Мандолором залишався Кот Ден Сев, але всі організаторські роботи зробили я і Оріш, поскільки Гімлі тоді було заборонено вхід на форум =) Паралельно створювалися інші клани ( СТар Анархія, Ауткаст інші ). Я в клані Мандалорців пішов підкланом управляти. Через деякий час я пішов у створений Спектром Ауткаст. Через деякий час і Оріш пішов туди. Пробувши деякий період в Ауткасті , я знову повернувся в Республіку. Тут пробув деякий період, намагався активнічати і потім зник з Галактики ЮАГ на період в півтора роки. Після повернення з блукання по невідомим регіонам, знову вступив в Республіку. Але на деякий період (також майже в пів-року) знову зник,але мене залишили в Республіці і ось я знову активнічаю, але за цей період так багато змінилось, ось ще досі звикаю

*"Повернення додому і я знову живий"* blush2.gif
Почав я своє повернення з освоєння ЮАГу за період своєї відсутності. Зареєструвався в Рольовій грі, завжди любив таке
Так як є ентузіазм, то вирішив створити сквад Wings of Destiny, і саме через нього і почати активнічати
продовження потім,етап ще не завершений

Цю повідомину відредагував Revan: 8.1.2012, 16:28
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.12.2011, 11:18
Пост #3
Tramp
Репутація:   1010  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 18.2.2007
1
Дякую!
За підтримку відновлення і розвитку порталу
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
1
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
* Додаткові відомості *


*тут буде все що не відноситься до історії,там всякі думки, досягнення і т.д.

21.12 - здається знову "прокинувся" за останій рік, починаю набирати активність. Поступово звикаю до того що пропустив, читаю темки..зареєструвався в Рольовій грі, пограю трішки..Щось такого =)
24.12 - сьогодні вночі зустрів на дуель сервері Матадора =) запропнував йому повернутися на ЮАГ в Республіку, обіцяв подумати
25.12 - створено сквад Wings of Destiny (WoD) під моїм початком, сквад вже налічує 5 осіб, починаємо знайомитися і все що пов'язано з організаторськими моментами майбутнього життя скваду
8.01.12 - сквад WoD вже нароховує 7 чоловік, маємо намір приймати участь в Галактичній Війні, також було вирішено з графіком тренувань ( починаємо з 9.01 ). Є декілька ідей для вихідних івентів
9.01.12 - перше тренування скваду. Багато ентузіазму в моїй голові, а це добре =)

Цю повідомину відредагував Revan: 10.1.2012, 1:34
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.12.2011, 17:44
Пост #4
Tramp
Репутація:   1010  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 18.2.2007
1
Дякую!
За підтримку відновлення і розвитку порталу
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
1
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
*Ап-ап*


Прохання закрити або видалити майже ідентичну тему "Revan"


i
Сповіщення:
Готово. Напишеш мені в ПМ, якщо знадобиться звідти якась інформація.


100 очок сили

i
Сповіщення:
Нараховано 100 Очок сили за Голокрон© Haydamaka


Цю повідомину відредагував Haydamaka: 1.2.2012, 17:36
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 28.4.2024, 21:09