Тема закрытаОткрыть новую тему
> Zanzi, Подача заявки
post 17.9.2011, 12:43
Пост #1
Новачок
Репутація:   16  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 5.9.2011
Я ознакомился с Правилами Поведения на Игровых Серверах, Правилами для кланов, Конституцией Республики и Кодексом Ордена Джедаев.

Імя-Zanzi
Вік-19 років
Раса-Людина

Історія

Народився я на зовсім невідомій планеті-Яназнат
Історія моєї сімї тісно повязнана з орденом.Колись дуже-давно(коли вже був розподіл між темною і світлою силою), була постійна війна між Джедаями І ситхами! Це було так давно, що джедаї навіть боялися досліджувати темні знання, вони незнали про них зовсім нічого.. І воювати з Ситхами було їм важко.
Але група Джедаїв на чолі з Анрбаром(Рицар-Джедай), почали досліджувати темну силу, вивчати її, щоб проти неї боротись- вони називали себе Асасінами( це трохи не точний переклад, бо інформації є дуже мало про ці події, і вона пошкоджена). Ордену це звісно ж не подобалось, але вони терпіли і нічого не казали...аж до 1 моменту.... Анрбар з головою війшов в дослідження темної сили, і сталося те, чого і слід було чекати- він перейшов на темну сторону- але його учень- Занзібар( не подумайте нічого поганого про це імя), захотів зупинити його, і відбувся бій між ними, і втративши ліву руку Занзібар все-ж таки переміг учителя... Але орден уже видав наказ про розпуск міні-ордену Асасінів, і його (найзліших) учасників позбавити сили!!!( в цей час джедаї боялись темної сили- як чорт ладана))) Але орден ,на чолі з Занзібаром( його вибрали новим Магістром ордену-Істориками це пояснюється тим,що 1-він був найсильніший, і 2- хоч вони і були джедаями, але мали певні свої правила( правила були трохи варварські, і звідси назва Асасіни) і одному із цих правил було сказан ---- "якщо свій член ордену вбиває магістра через зраду, то він стає магісторм".Насправді Асасіни нічого поганого немали на умі проти ордену, вони просто були трохи більш продвинутими ніж інші члени ордену, і розуміли,що щось потрібно робити ! А Орден Джедаїв-це консерватори, які боялись різних змін, і говорили про те,що не потрібно досліджувати темну силу,потрібно просто боротись проти неї(але механізму боротьби,як такого не було)----причиною таких думок у лавах ордену можна пояснити тим , Що багато членів ордену переходили на темну сторону!
ЗАГАЛОМ- Асасіни виступили проти джедаїв! І під час сутички на Корусканті їх було розбито, Занзібара вбито, а сам орден дуже постраждав( Асасінів було 70-90 люду) а Ордену Джедаїв ( 550), вижило лиш 13 людей з асасінів, які втікли на планету Яназнат, а втрати Джедаїв сягнули 150 людей!!!
Після цього надовго забули про Асасінів, орден ослаб і не хотів ще тратити сили на пошук і повне винищення асасінів, і тому знищили всю документацію про них( тому в бібліотеках Джедаїв ви нічого не найдете про них). Лиш відомо, що Ситхи виходили на контак з Асасінами і хотіли їх переманити на темну сторону, але Асасіни вбили послів ситхів, і це щераз доказує ,що вони не були зрадниками....

А от-тепер про сучасний стан речей- мені 19 років, і я член не вимершого ордену асасінів, і прилетів сюди, що вступити в Республіку і В Орден Джедаїв!! Про Орден і про війну дізнався з відновлениз записів самих асасінів(Асасінська бібліотека), сам мій орден було знищено лиш рік тому, великою навалою на мою планету Галактичної імперії, яка зараз веде війну з Джедаями!!! Всі вимерли крім мене, і тому зараз я є єдиним спадкоємцем Ордену Асасінів, і його Магісторм.
У володіні мечом знаю толк, так як, мене тому вчили( а , і назвали мене в честь, мого предка-Занзібара))))

Прчини вступу- Удосконалети володіння мечем , і помагати республіці у війні проти ситхів, і знайти нових друзів (старих я загубив...)
Ну,і до того ж, хто мене прийме до себе крім республіки, коли в мені тече джедайська кров)

Володіння Мечем-сингл( важкий стиль)-це найкраще, ще нормально сингл(середній).
глефа і дуал-слабо!

Як я згадав у своїй розповіді, Орден було винищено рік тому, і у вас може виникнути питання, чого я відразу не поїхав до республіканців?!!
Відповідь проста----- Ну по-перше-- я не знав про існування ордену джедаїв як такого( наша планета знаходиться на перифірії, тут рідко побачиш джедая), я дізнався лиш тоді коли вернувся на планету, і розшифрував записи асасінів(Сітхі їх так, і не розшифрували), а до того я мотався галактикою, незмігши війти в колію...їздив на сусідні планети, думав зможу влаштуватись на роботу, і жити простим життям, але чогось сила не давала мені спокою, і я завжди потрапляв у якісь безглуздні ситуації, в яких постійно бився з імперцями...І ось, я наважився назад вернутись на планету( до того я їздив без світлового меча), я проникнув у наш таємний бункер, зайшов у кімнату магістра( яка була для всі закрита), і знайшов світловий меч ,і розшифрував ТАЄМНІ дані(вони передавались від магістра до магістра). І відразу відправився сюди(в приймальну ордена), щоб Вступити в нього!)))
Прошу прийняти мене в ряди Ордену Джедаїв.

Цю повідомину відредагував Zanzi: 17.9.2011, 20:44
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 14:01
Пост #2
Гайдазавр
Репутація:   3364  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.2.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
i
Сповіщення:
Заява не відповідає правилам розділу.

>> Читай правила подавання заяв <<




Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 29.3.2024, 3:53