3 Сторінки V < 1 2 3 >  
Тема закрытаОткрыть новую тему
> [Citizen] Kostianchik
post 5.8.2016, 11:54
Пост #21
FLCL
Репутація:   874  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.6.2008
1
Kusanagi
Дівчина, яку мало хто достойний мати! )
Привет! Меня интересует твое мастерство владения световым мечем... выбери действующего гражданина\военного\джедая и проведи с ним 10 дуэлей. По возможности, попроси партнера по дуэлям отписаться в твоей заявке с характеристикой твоего стиля.

Главное не победа. Запомни это _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 5.8.2016, 11:56
Пост #22
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Kiobe, привіт!
Буде виконано!
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 5.8.2016, 15:02
Пост #23
Товариш
Репутація:   104  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.9.2014
(Kostianchik @ 3.8.2016, 21:21) *
Мама подзвонила батькові. Він швидко повернувся додому. Він був категорично проти того, щоб мене забрали, але він зрозумів, що моє призначення стати джедаєм. Він дав згоду і ми полетіли на Корусант.


Можеш точніше розповісти про цю ситуацію? Чому він зрозумів, що саме бути джедаєм - це твоє, невже він такий легковажний, адже можливо він би помилився?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 5.8.2016, 15:55
Пост #24
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Goodly, він вважав, що я ще недостатньо дорослий, щоб відправлятися на іншу планету та жити там самостійно. Звісно й дорога була небезпечна, ходили слухи про піратів неподалік від Набу. Але все ж, мій батько мудра людина, він розумів, що це мій обов'язок, як адепта сили стати частиною ордену та боротися зі злом. Звісно він знав на який ризик я наражався, але він вірив, що я зможу досягти мети.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 5.8.2016, 21:49
Пост #25
Товариш
Репутація:   104  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.9.2014
Я провів 10 дуелей з кандидатом, хоча я й сам не майстер, але можу сказати, що треба працювати, все-таки в цілому не погано.

Костя, знаючи батьків і те, як вони переймаються долею своїх дітей мені здається, що потрібні були більш вагомі причини, щоб тебе відпустити в далечину таку. Якби ти зробив на його місці?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 11:21
Пост #26
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Ralf,
Прибувши до заданого місця, я відразу почав медитувати.

Через деякий час я відчув ніби відправився в інший світ, коли розплющив очі, то побачив таку історію:
Двоє юнлінгів, яким приблизно по 7-8 років, гралися у храмі, їм було дуже весело разом, з першого погляду можна зрозуміти, що вони кращі друзі. Далі я своїми очами бачив як минали дні та місяці, ось вони вже стали падаванами й їх по традиції взяли в учні лицарі та майстри. Далі я перемістився у часі, десь на 5-8 років вперед і побачив як ці друзі вже стали дорослими лицарями, після стількох років розлуки їх дружба не припинилася.Їм дали сувмісне завдання, суть якого була знайти ситха який сховався на нижньому Корусанті. Отримавши завдання вони вирушили туди. Друзі вирішили почати пошуки з барів. Зайшовши до першого бару вони почали приглядатися до кожного хто в ньому був, вони незнали як виглядав той ситх. Джедаї непомітили нічого незвичного в першому барі, тому пішли до наступного. В іншому теж все було чисто. Вони обійшли чимало закладів, аж ось зайшовши до наступного вони відчули темну сторону сили. Друзі підходили до кожного. Вони намагалися визначити хто є цим ситхом.Проходячи біля наступного столика вони побачили діда з накидкою та сивою бородою. На вигляд це була звичайна людина похилого віку, але підійшовши ближче до нього вони відчули, що саме від нього йде потік темної сили. Щоб не здійняти галасу, вони чекали доки він вийде з приміщення. Після 2 годин очікування ситх таки вийшов з бару, джедаї побачивши його відразу вирушили до нього. Ситх теж відчув силу з їх сторони і прекрасно знав, що вони прийшли за ним й відразу дістав меч. Це був меч червоного кольору, який традиційно мають усі ситхи. Джедаї теж активували свої. Далі між ними відбулася жорстока битва, яка тривала приблизно 10 хвилин. Ситх ослаб та й джедаї теж. Але у адепта темної з'явилася ідея, переманити їх на свою сторону. Він почав розповідати їм про велич та могутність темної сторони, щоб спокусити їх. Один з друзів піддався впливу й напав на іншого. Після короткої битви, зраджений зміг втекти. Він розповів усе раді й пішов до себе в кімнату відпочивати післябою.Він не міг повірити, що його кращий друг, якого він вважав братом, міг його зрадити, ця дружба залишалася міцною навіть після багатьох років розлуки, а тут він просто взяв і зрадив його й увесь орден. Добре все обдумавши, джедай вирішив все ж закінчити завдання, бо маючи інформацію, що у ситха немаєкорабля, в нього був шанс це зробити. Він знову вирушив до нижнього Корусанту. Цілий день він збирав інформацію про місцезнаходження ситха, але ніхто його не бачив. Потім він пішов до готелю, де дізнався, що ситх живе в ньому. Джедай відправився до кімнати в якій і знаходився ситх. Коли він наблизився до кімнати, то відразу відчув потік темної сили, але вже від двох людей. Джедай розумів, що наражає себе на небезпеку, але він хотів помститися за зраду і його ніщо не зупиняло. Ситхи теж його відчули та готові були прийняти гостя.Зраджений швидко зламав двері й був у бойовій готовності. Ситхи швидко на нього напали.Джедай стояв проти двох ситхів дуже вміло й протримався досить довго, але все ж ситхи його вбили, а саме той якого джедай вважав за брата. Перед смертю зраджений сказав: "І це після всього того, що ми пережили разом? Мені тебе шкода..." Ці слова змусили зрадника замислитися і через 2 хвилини він встромив в спину ситха свого меча й промовив: "Вибач мені, брате..." Після цього ситх пустив на нього блискавку зі своїх рук чим й вбив, поранений ситх через 5 хвилин теж помер через тяжкі рани.
Потім я розплющив очі, але вже в реальному світі, поглянувши на годинник я побачив, що пройшло приблизно 20 хвилин і відправився на Корусант, щоб розповісти цю історію.

Goodly, на його місці я б продав все майно на Набу й вирушив разом з сином на Корусант. Гадаю мій батько теж хотів так зробити, але він дуже любив цю планету й рідну землю і неміг покинути все це, його душі там завжди було спокійно та приємно.

Цю повідомину відредагував Kostianchik: 7.8.2016, 22:58
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 12:31
Пост #27
Товариш
Репутація:   104  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.9.2014
Давай банальне. Чому саме Республіка? Опиши мінуси і плюси, а також виправлення мінусів, якщо вони є.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 13:26
Пост #28
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Goodly, я обрав Республіку, за її ідеологію та колектив. Республіка несею з собою мир та демократію в галактику, що мені в ній і подобається. Також це на данний момент самий активний клан. Ну і ще через орден, бо без громадянства туди дороги немає _a1.gif
А для мене навіть з громадянством немає((
Плюси:
1. Має демократичну форму правління;
2. Доброзичливий состав;
3. Велику активність;
4. Багату історію;
5. Добрі наміри;
6. Гарний значок.
Мінуси:
1. Багато неактивний гравців; (Відправити в заслання неактивних, при активності повернути)
2. Має мертву армію. (Зробити мобілізацію в АР)

Цю повідомину відредагував Kostianchik: 6.8.2016, 13:32
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 13:50
Пост #29
Товариш
Репутація:   104  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.9.2014

А які наміри у Республіки?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 13:52
Пост #30
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Goodly, республіка має намір встановити демократію та мир в галактиці, досягти гармонії у світі. Республіка хоче, щоб в галактиці не було ні хаосу, ні злочинів, ні смертей.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 13:54
Пост #31
Товариш
Репутація:   104  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.9.2014
А яким чином Республіка намагається це зробити?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 14:01
Пост #32
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Goodly, якщо почитати історію Республіки, починаючи з часів Ревана, то можна зрозуміти всі її наміри. За цей час Республіка чимало зробила для миру в галактиці. Не один раз знищувала зло, яке називають Імперія, чимало ситхі було знищено. Також Республіка багато допомагала звичайним людям, боролася з злочинністю та встановлюваля справедливість. Пам'ятаю менше року тому Республіка проводила вселенську чистку імперців.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 14:57
Пост #33
Товариш
Репутація:   104  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.9.2014
Як ти ставишся до цього, чи це правильно було іноді відповідати агресією на агресію, а особливо джедаям?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 15:56
Пост #34
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Goodly, республіка має оборонний характер, вона не нападає, але й напади на себе терпіти не буде. Відповідь на агресію агресією, було з метою оборони. Що стосується джедаїв, вони знали про небезпеку зі сторони ситхів, знищити їх, це обов'язок кожного джедая, бо якщо не зупинити ситхів, вони встигнуть наробити лиха. Ситхи становили велику загрозу для галактики, потрібно було вчасно їх зупинити, бо потім було б пізно.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 16:00
Пост #35
Товариш
Репутація:   104  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.9.2014
В принципі все правильно, але ти не враховуєш те, що загрозу можуть становити не тільки сіти. Наприклад Мандалорські Війни, поясни дії Ради і Ревана, кого ти підтримуєш? Поясни чому.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 16:11
Пост #36
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Goodly, звісно є багато загроз і мандалорці, і багато інших злочинців, але мова була саме про імперців і ситхів.
Коли почалася ця кривава війна, рада виріша бути осторонь, що на мій погляд не було правильним. Так вони не хотіли проливати кров джедаїв, хотіли миру для ордену, але вони не врахували того, що мандалорці рано чи пізно на них би теж напали. Реван розумів, що без допомоги джедаїв мандалорців не зупинити й зібрав всіх не байдужих, якби не він, то мандалорці б перемогли Республіку, а згодом могли легко захопити усю галактику. В цій ситуації я звісно ж підтримую Ревана, бо він можна сказати усю галактику врятував від мандалорців, бо в них були всі шанси на перемогу у війні, але джедаї змогли змінити хід подій.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 17:01
Пост #37
Товариш
Репутація:   104  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.9.2014
Взагалі то йшла мова в цілому, а не тільки про ситів.

Тобто ти вважаєш, що Рада Ордену не змогла побачити такої очевидної загрози в майбутньому, як мандалорці? Тобі не здається, що Реван не врятував Галактику, а навпаки пролив ще більше крові ніж могло би бути?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 17:10
Пост #38
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Goodly,
Пам'ятаю менше року тому Республіка проводила вселенську чистку імперців.

Як ти ставишся до цього, чи це правильно було іноді відповідати агресією на агресію, а особливо джедаям?
unsure.gif
Так Реван пролив ще більше крові, але Республіка сама не могла упоратися з мандалорцями, а джедаї без допомоги Республіки теж не могли цього зробити, в них був шанс на перемогу лише коли вони б'ються як одне ціле, кров рано чи пізно всеодно пролилася би, але вже в користь інших...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 17:13
Пост #39
Товариш
Репутація:   104  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.9.2014
Невже ти не бачиш очевидного? Він не послухав Раду, а в результаті, що ми маємо? Своїми діями він накликав ще одну війну, яка була ще гірша, а потім через те, що він зробив культ особистості, він повернув ситів, які потім майже зовсім винищили джедаїв. Ти не погоджуєшься? Можливо, якби не Реван, то все було би краще?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.8.2016, 20:08
Пост #40
Товариш
Репутація:   228  
Клан-модератор
Republic
Level 1
Rank:Warden
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2015
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в ОД
В липні 2019
Здобув 3є місце в Офіційних Дуелях
Goodly, згоден він накликав велику біду на галактику, але в правильності його діях під час мандалорської війни я певен. Через його недосвідченість та нестриманість він зайшов дуже далеко й став ситхом, він не зміг зупинитися після війни і захотів влади. Якби він був хоч трохи стриманішим та розумнішим, то не дійшов би до переходу на темну сторону, хоча...це лише моя думка, звісно питання спірне.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

3 Сторінки V < 1 2 3 >
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 28.3.2024, 18:09