4 Сторінки V < 1 2 3 4 >  
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Aigle
post 11.9.2011, 8:12
Пост #21
Товариш
Репутація:   131  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.6.2011
Нескінченність - тобто вона ніколи не закінчиться.
Непереривність - тобто немає такого що вона є , потім бац і пропала на 5 хвилин , вона завжди є і плавно "пливе" по простору ...

Цю повідомину відредагував Aigle: 11.9.2011, 8:15
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.9.2011, 8:15
Пост #22
Гайдазавр
Репутація:   3364  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.2.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Все рівно щось я особливої різниці не побачив) Ну добре, а чоу "плавність"?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.9.2011, 8:17
Пост #23
Товариш
Репутація:   131  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.6.2011
Тому що (я вважаю) сила не може бути різкою , тобто плавність- це ритмічність , а ритмічність це гармонія , а без гармонії нічого не буде ... Все в світі жадає бути в рівновазі , це як температура, якщо в тазік налити теплу воду і гарячу , то встановиться 1 температура якась посередня.
Без плавності не може бути рівноваги , а без рівноваги не може бути гармонії ...

Цю повідомину відредагував Aigle: 11.9.2011, 8:20
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.9.2011, 8:19
Пост #24
Гайдазавр
Репутація:   3364  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.2.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
гм. трамвай - це дерево, а дерево - це борщ. а без борщу нічого не буде.

- приблизно так ти і пояснив _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.9.2011, 8:24
Пост #25
Товариш
Репутація:   131  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.6.2011
В силі йде така ланка ... що все пов"язано , це як складний механізм , якась деталь не працює отже механізм набагато гірше працює або зовсім не працює . Плавність це частина гармонії , а гармонія це практично те сама що і рівновага , а як ми знаємо все у всесвіті жадає бути в стабільній рівновазі .

Наприклад всі тіла мають електрони , в деяких тілах є Заряд , а заряд - це надлишок або не хватка електронів ,
і це тіло жадає комусь віддати чи взяти електрони для енергетичної стабільності ...

Плавність - це неквапливість, тихенько, спокійність, тощо

Цю повідомину відредагував Aigle: 11.9.2011, 10:05
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.9.2011, 10:49
Пост #26
FLCL
Репутація:   874  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.6.2008
1
Kusanagi
Дівчина, яку мало хто достойний мати! )
Такие к тебе вопросы:
Что для тебя есть джедай?
Как ты понимаешь наш кодекс?
Согласен ли ты с принципами джедая? Почему?

Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.9.2011, 20:59
Пост #27
Товариш
Репутація:   131  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.6.2011
Aigle промовив до Kiobe :
Джедай це миротворець. Це адепт світлої сторони. Свої можливості він використовує для блага інших. Під час битви він думає не як перемогти ворога, а як вийти живим з битви...
Над іншими питаннями він задумався як висловити свої думки , тому що знав що тут поспішати не можна...
І почав говорити :

Спокій сильніше емоцій. Знання сильніше невігластва. Ясність сильніше пристрасті. Гармонія сильніше хаосу. Смерті немає. Лише нескінченний потік Сили... В кожній стрічці написано до чого треба йти , а від чого треба оберігатися...

"Спокій сильніше емоцій."-я вважаю що тут написано що кожна людина мая к будь-якому ділу підходити з холодну голову і нічого не робити спонтанно або через емоції.

"Знання сильніше невігластва." - Як каже один дуже-дуже розумний чоловік (мій вчитель фізики) : "Вміти думати - це головне , можна багато знати , але не думати і це буде 0 , а якщо вміти думати , але якщо нічого не знати це 0.1.",- Тому я вважаю якщо людина хоче чогось досягнути - вона має хоч щось знати + вміти думати (тобто знати куди ці знання засунути))

"Ясність сильніше пристрасті." - Людина я вважаю як і в спокої має ще й ясно думати , перед тим як братися до якоїсь справи треба ясно подумати варто чи не варто , розумно чи нерозумно, тобто розкласти все по поличка в своїй голові , Ясність є в свіжій голові , ще можна сюди напевно додати 1 прислів"я "Ранок вечора мудріше" Тому я вважаю як би ти чогось не хотів , роби це на ясну голову .

"Гармонія сильніше хаосу." - Ось на приклад є механізм , все там працює в злагоді-гармонії , але якщо усі пристрої-деталі будуть працювати як їм захочеться - в хаосі , то механізм не буде працювати . АЛЕ є такі звані "управлянні хаоси" це коли людина робить "хаос" , але при цьому знає де що лежить тобто хаос гармонійний ... всім може здатися це хаосом , а їй гармонією ... Так само із думками , людина люди мають жити в гармонії зі всіма живими і неживими предметами . Так само через гармонію в всесвіті на кожне добро є своє зло ... Тому я вважаю що тіло має жити в гармонії тіла та розуму .

"Смерті немає. Лише нескінченний потік Сили..." - Я думаю що після "смерті" ТІЛА душа цього тіла пірнає в нескінченну ріку яка називається ПОТІК СИЛИ ... він нескінченний . Смерть настає ТІЛЬКИ для тіла , але ніколи для души того тіла. Душа продовжує жити , але тільки в в Потоці Сили... П.С. - Тіло це будь який предмет навколо . ТАК Я ЗГОДЕН З КОДЕКСОМ ДЖЕДАЯ , тому що я практично все роблю так як написано в кодексі , я не люблю хаос , неконтрольовані емоції , хаос і тому подібне , я люблю коли все в гармонії ...


І в кінці Aigle ad.gif Kiobe .

Цю повідомину відредагував Aigle: 12.9.2011, 8:08
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.9.2011, 12:59
Пост #28
FLCL
Репутація:   874  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.6.2008
1
Kusanagi
Дівчина, яку мало хто достойний мати! )
Киоби внимательно прочитав ответ кандидата ответил:

Исчерпывающий ответ ты дал... Но на мой последний вопрос, ответ я так и не увидел. Ответь на него пожалуйста.

Ах... да... Однажды мудрый вуки загадал мне загадку которую я загадаю тебе:


Один вуки пришел домой после сходки в очень нетрезвом уставшем состоянии... Ему очень хотелось пить... На кухню в таком состоянии идти ему было затруднительно. Он нашел воду прямо в комнате и напился вдоволь. А утром проснулся и увидел что его любимая Малышка умерла... ak.gif
Кто такая Малышка и почему она умерла?


Киоби стал спокойно ждать ответов...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.9.2011, 19:47
Пост #29
Товариш
Репутація:   131  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.6.2011
Aigle упевнено сказав :

ВІДПОВІДЬ така після сходки вукі прийшов ... і випив чарівну водицю з АКВАРІУМА З РИБКОЮ і та померла за ніч від обезводнення .
Це по-перше , а по- друге
Я НЕ УЯВЛЯЮ собі життя без кодексу джедая , це майже мій кодекс життя , я не уявляю собі світ в хаосі , невіглесті . Я прагну до гармонії.я вважаю якщо кожна людина буде дотримуватись кодексу джедаев. То свiт змiниться фронтально..


Цю повідомину відредагував Aigle: 14.9.2011, 6:18
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2011, 5:29
Пост #30
Гайдазавр
Репутація:   3364  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.2.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(Aigle @ 11.9.2011, 9:24) *
Наприклад всі тіла мають електрони , в деяких тілах є Заряд , а заряд - це надлишок або не хватка електронів ,
і це тіло жадає комусь віддати чи взяти електрони для енергетичної стабільності ...

Твої метафори мене лякають))



Ти стараєшся, це добре. І з часом моє рішення може змінитись. Тим не менш зараз, на мою думку, ти не готовий ще стати джедаєм. Я проти

Цю повідомину відредагував Haydamaka: 15.9.2011, 5:29
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.9.2011, 11:17
Пост #31
FLCL
Репутація:   874  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.6.2008
1
Kusanagi
Дівчина, яку мало хто достойний мати! )
Дроид показал голограмму Киоби который говорил:

Далеко я сейчас от Храма... Но с тобой дело я завершу.
(Aigle @ 12.9.2011, 19:47) *

я не уявляю собі світ в хаосі , невіглесті .

Печально то, что ты не можешь представить себе такой мир. Я к примеру не как не могу представить мира в котором будет идеальная гармония... утопия. Но не об этом... Как я понял ты не можешь найти принципы джедая, они ближе чем кажутся. Найди их, прочти их и напиши, что ты думаешь о них, почему. Я буду на связи через дроида.

Голограмма пропала...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 7:26
Пост #32
Товариш
Репутація:   131  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.6.2011
Принципи Джедаїв


Джедаї - захисники цивілізації, але не дозволяють цивілізації так нести руйнування.-вони за гармонію щоб всі жиди у мирі.

Джедай використовує силу заради знання і захисту, ніколи для нападу чи особистої вигоди.-теж саме - використовую силу і силу знань для благу всесвіту.

Джедай не може діяти заради отримання влади.

Джедаї поважають один одного і будь-які форми життя.-поводься з іншими так як хочеш щоб інші поводились з тобою =).

Джедай ставить потреби суспільства вище потреб окремої особистості.-Якщо за потреби брати потреби окремих персон то держава незабаром розвалиться.І буде як в середні віка .

Джедай повинен захищати слабких і беззахисних від зла..Зло воно може вбивати всіх беззахисних тому що думають що від них не буде нічого , а джедаї цінують кожну форму життя.

Джедай завжди повинен допомагати в бою або конфлікті.-джедай має робити все що в його силах щоб був мир в усьому мирі.

Джедай не повинен мати бажань, він повинен проявляти самодостатність.-Джедай не має бути залежним від бажань .

Джедай не повинен керувати іншими.-Але і їм не повинні керувати ...

Джедай не вбиває опонента, не виявляє агресію.-Честь і Доброта.

Джедай не шукає помсти.-Джедай шукає заспокоєння.

Джедай не чіпляється за минуле.-Він дивиться у майбутнє

Джедаї не вбивають полонених.-за Женевською Угодою handshake.gif



Цю повідомину відредагував Aigle: 18.9.2011, 17:47
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 8:54
Пост #33
Користувач
Репутація:   17  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.8.2011
_a1.gif

!
Попередження:
порушення правил розділу. 6 днів р.о


Цю повідомину відредагував Haydamaka: 18.9.2011, 14:03
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 14:50
Пост #34
^_~
Репутація:   715  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.8.2011
В приемную зашел Riot Riot. Его внимание сразу же привлек тви'лек, сидевший в зале. Riot не спеша подошел к нему и сказал:

Здравствуй. Скажи пожалуйста, что ты понимаешь под самодостаточностью?

Цю повідомину відредагував Riot Riot: 18.9.2011, 14:50
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 16:13
Пост #35
Товариш
Репутація:   131  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.6.2011
Aigle подивився на на запитувача із посмішкою відповів :

Це коли людина має все що бажає в душі або це людина якій нічого матеріального вже не потрібно .
самодостатність-це стан, досягнувши якого людина розуміє, що в якійсь мірі життя вдалося,
коли людина зможе вижити в світі, і по можливості допомогти іншим...


Цю повідомину відредагував Aigle: 18.9.2011, 17:43
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 18:12
Пост #36
Товариш
Репутація:   723  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 20.7.2011
Сьогодні грав з кандидатом на холі,на запитання відповідав добре і провірку мою теж пройшов ,думаю він готовий до ордену ,тому я ЗА!)

Цю повідомину відредагував Kozakc: 18.9.2011, 18:12
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 18:52
Пост #37
^_~
Репутація:   715  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.8.2011
Хорошо, в ответе Kiobe ты написал, что в Ман тебе отказали, потому что подумали, что ты идешь из-за приписки. А что ты будешь делать, если тебя пригласят в Ман опять? Раскажи мне о немного об этом клане и их идеологии.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 19:15
Пост #38
Товариш
Репутація:   131  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.6.2011
Вони мене не запросять , напевно ... + ти щось переплутам тому що в Ман мене не взяли бо я погано грав ...

А ... ідеалогія ось як ти просив , практична вся яку я знайшов

Кодекс

Частина I.
Честь.

Наше життя - це війна. Поняття військове честі має бути на першому місці у будь-якого воїна.

Честь це частина особистості будь-якого нашого воїна. Гідність з якою цю частину дотримуються, славить клан Мандалоріанцев вже не одну тисячу років.
Не дозволимо ж що б темні часи поставили, на честі нашого клану пляма.
Не забувайте що ваша честь (як і честь будь-якого складається в клані), це складова честі клану і відстояти її ваше першорядне завдання.


Частина II
Війна.

На війні головна риса - холоднокровність ..
У бою завжди зберігайте тверезий розум.
Не ділите людей на своїх і чужих, друзів і ворогів.
Ставтеся до всіх однаково.

Якщо ви вбили ворога і він впав, дайте йому піднятися.
Нема честі в тому що б добити впав.

(* Ви можете використовувати підсічку \ прокручування в бою, але на землі добивати - не можна. Наприклад, якщо вас збили з ніг і хочуть добити, то добити гравця підсічкою з лежачого стану - порушенням не буде)


Частина III
Обов'язки та винагороди.

Всі члени клану мають право на кар'єрне зростання.
За бойові досягнення або ж за умілий працю на благо клану ви будите підвищені в званні (За бойові досягнення, буде ще й грошова нагорода)
Всі члени клану мають право на пропозицію, прохання, скаргу.


Розв'язати війну легко, а ось вийти з неї достойно дано не всім.
Пам'ятайте про це мудрому вислові, дотримуйтесь кодекс, і ви незабаром досягнете багато чого.
Честь і Сила, Воїни!




КОДЕКС "RESOL'NARE"


Resol'Nare - це кодекс, що складається з шести дій, яким потрібно слідувати, щоб бути Мандалорцем і які є центральними принципами їх суспільства. Цей кодекс увічнений і безпосередньо відповідальний за гарантування виживання культури Мандалоріанцев і суспільства навіть після зникнення оригінальних Мандалорцев, Таунг.
Мандалорци, які не йдуть або не можуть жити згідно з цими принципами, як вважається, відчувають нестачу в Manda і, як вважають, є dar'Manda, не сторонніми, але тими, які втратили свою спадщину, і таким чином свою ідентичність і душу. Мандалоріанци вважали їх емоційно нерозвиненими і ганьбою свого народу.

Ke'juri beskar'gam
(Носити броню)
Як тільки Мандалоріанци досягають дорослого життя, вони збирають броню, яка відповідає їх потребам і навичкам, носиться як публічно, так і в повсякденному житті. Ця броня служить інструментом, візуальним позначенням їх статусу як воїна і символом їхньої культурної ідентичності. Серед сторонніх, багато Мандалоріанцев не будуть навіть знімати свої шоломи.

Ke'jorhaa'i Mando'a
(Говорити на Mando'a)
У той час як більшість Мандалоріанцев знає і розмовляє Основних та іншими мовами, все-таки всі воліють говорити на Mando'a, мові Таунг. Між собою вони говорять майже виключно на Mando'a. Сам мова дуже текучий і простий, відображаючи культуру, частиною якої він є, і як культура, він змінився зовсім небагато за століття.

K'ara'novo aliit
(Захищати сім'ю)
У той час як Мандалоріанци найбільше відомі як войовнича культура, вони також відчайдушно орієнтовані на сім'ю. Очікується, що Мандалорец створить сім'ю, як тільки він буде в змозі це зробити. Небажання створити сім'ю важко для Мандалорского розуміння. Кожен член сім'ї, як очікують, захистить інших, гарантуючи їх виживання і таким чином, гарантуючи виживання клану і культури.

Ke'gaa'tayli aliit bralir
(Допомагати клану процвітати)
Кожна людина і сім'я, як очікують, зробить свій внесок у добробут і процвітання їх клану, який в свою чергу, якщо необхідно, забезпечить допомогу для сім'ї і людини. Цей акт далекий від соціалістичної опори, як може здатися на перший погляд, оскільки це - необхідність для суспільства, яке витрачає багато свого часу на війну, щоб задовольнити такі потреби як їжа, притулок та товари промислового призначення, коли велика кількість дорослих клану знаходиться в боротьбі на інших світах.

Ke'ba'juri sa Mando'ade
(Виховувати дітей як Мандалорцев)
Це відповідальність Мандалорца - виховати дітей в традиціях їхньої культури. Однак це не просто імператив, щоб розмножуватися, оскільки це лише поверхове судження. Мандалоріанцичасто приймають дітей, не хвилюючись про їх походження і слідують зобов'язаннями, створеним з їхнього способу життя кочових воїнів. Цей акт - мандат увічнити культуру, як і більшість цих Шести законів, передаючи її і потомству і прийнятим військовим сиротам.

Ke'shekemi haar Mand'alor
(Збори за наказом Mand'alor)
У той час як соціальна структура Мандалоріанцев дуже проста, що обертається навколо кожної окремої сім'ї і клану відповідає за себе, за часів війни, всі сім'ї та клани, як очікується, дадуть відповідь на заклик до війни Mand'alor, лідера Мандалорцев.

А люди там ну як ,... нормальні , але вважають мене занадто молодим .
Люди сильні це я кажу відразу .Дружні , але вимогливі занадто, і мені здається як я не показував себе , вони чисто не вірили в мене за виключенням деяких осіб happy.gif

Цю повідомину відредагував Aigle: 18.9.2011, 20:34
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 20:35
Пост #39
^_~
Репутація:   715  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.8.2011
Нет, я имел ввиду то, что со временем ты наберешся опыта, станешь сильней, и т.д. Что ты будешь делать тогда? Почему ты подавал заявку в Ман?

Насчет ответа Kiobe, да я в самом деле перепутал_a2.gif спешил, все такое_a1.gif прости

Цю повідомину відредагував Riot Riot: 18.9.2011, 20:37
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 18.9.2011, 20:40
Пост #40
Товариш
Репутація:   131  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.6.2011
Якщо я поступлю до вас , наберуся опиту ... то ... ну зараз я не бачу сенсу бігати туди сюди + в Ман всі мої друзі перестали грати майже тому я навряд туди піду , а тут друзі поки що активні тому я думаю я добро не покину ... А в Ман я подавав ну просто перші мої конкретні вчителі були Риба(Немо) і Супер-ГусЄ(Еликс)... ну і я подумав йти туди ... а зараз вони неактивні =()

Цю повідомину відредагував Aigle: 18.9.2011, 20:42
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

4 Сторінки V < 1 2 3 4 >
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 16.4.2024, 22:23