Тема закрытаОткрыть новую тему
> "Роллікс"
post 15.11.2009, 18:50
Пост #1
Свояк
Репутація:   330  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 5.1.2009
"Роллікс"


Склад гурту:
Ігнатов "FA-RA" Дмитро(вокал, тексти)
Міщенко "Міщенко" Максим (гітара)
Мурашов "МУРА_SHOW" Олександр (бас, музика)
Андрієнко "Жук" Олександр (барабани)

Історія гурту бере свій відлік починаючи з кінця 2000 року, але своє свідоме існування команда розпочала після участі у фестивалі «Перлини Сезону-2002», де отримала звання лауреата другої премії в номінації «танцювальна музика». Перший крок до загальної відомості гурт зробив завдяки знайомству з Сашком Положинським та участі в проекті «Тартак та друзі» (2003 рік). Спільна пісня з Тартаком «Мікрофонна перевірка» стала візитівкою Роллікса і принесла групі визнання молодіжної публіки.
За час своєї подальшої діяльності гурт здобув звання лауреатів фестивалю ”Перлини Сезону” 2006, 2008 років у номінаціях ”рок- музика» та ”гурт правильної музики” відповідно; взяв участь в проекті ”Свіжа кров” каналу М1; став переможцем конкурсу Snickers Urbaniя-2006. У 2007 році група видала свій дебютний альбом під назвою «Мікрофонна перевірка» (видавник Lavina Music). На теперішній час найвідомішими піснями команди є «Мікрофонна перевірка», «Частіше посміхайся», «День у День» та новий сингл з наступного альбому «Бий/Бий».
За свою історію склад гурту зазнавав деяких змін, але зараз команда існує у вигляді міцного квартету, який грає сучасну альтернативну україномовну музику.
Сама ж назва гурту походить від англійського «Rollick», що в перекладі означає бавитися, шуміти або робити незвичайні витівки. Логотипом гурту є кроляча морда, стилізована під літеру «О».
Інформація взята з офіційного сайту гурту.За ссилкою в ПП.
Альбоми:
1.«Мікрофонна перевірка»(видавник Lavina Music)

Пісні(для тих хто хоче ознайомитись з репертуаром гурту):
Бий/Бий-одна з перших пісень гурт які я почув і після яких почав цікавитись творічістю цих виконавців;
Вибухни;
Den' u Den'-перша пісня яку я почув,і після якої зацікаввся цим гуртом;
Частіше посміхайся;
МікрOFF/ONна перевірка-иабуть найвідоміша пісня гурту;
Хвора генерація;
Муркен Style;
Сумна історія життя;

Я давно шукав український гурт який би грав у такому стилі,прослухав декілька пісень сподобалось і я як кажуть втягнувся.Гарний,молодий гурт якому ж куди розвиватись.Я сподіваюсь тут знайдуться люди з яким можна буде пообговорювати його і яким подобається творчість цього гурту.

Цю повідомину відредагував Valtar: 15.11.2009, 22:31
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 6.12.2009, 23:19
Пост #2
Користувач
Репутація:   96  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 25.11.2009
Да!
Не знаю,как по мне так группа приличная)
Из ряда тех от которых мне хватает одной песни.
И это песня "Бий-Бий",очень нравится,очень динамичная,много энергии.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 19.12.2009, 12:34
Пост #3
Новачок
Репутація:   16  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 16.8.2008
ІМХО пародія на Тартак _a1.gif
Але не така професійна _a1.gif
Між тим цілком пристойне музло. Був колись на концерті, де серед інших грали і вони. Нічого, слухати можна)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 14.6.2024, 19:39