2 Сторінки V < 1 2  
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Тестова тема: чи мають бути незалежними Південна Осетія і Абхазія?
post 19.9.2008, 11:52
Пост #21
Активний
Репутація:   31  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 17.9.2008
Вважаю, що ні. Грузини із покон віків жили у горах, не могли створити суцільну державу, та були розбиті на безліч ворогуючих племен. Зараз, є держава Грузія, і зараз її знову намагаються роздрібнити. Це приведе тільки до інших конфліктів, не принесе ніякої користі ні Абхазії, ні Осетії.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 26.9.2008, 0:59
Пост #22
Новачок
Репутація:   15  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 17.9.2008
Так вони вже є незалежними з 26 серпня. А те, що крім Росії і Нікарагуа, їх незалежність ніхто не визнає не має значення, бо проти Росії не попреш.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 26.9.2008, 21:35
Пост #23
Друзяка
Репутація:   774  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.2.2008
Мое мнение - нет
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 26.9.2008, 21:42
Пост #24
Товариш
Репутація:   412  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.1.2008
Я считаю что Грузия должна остаться независима... Поскольку невижу смысла независимости Абхазии и Осетии, так как их вроде не утисняли, а таким маленьким державам будет тяжело.
Если кто то смотрел фильм "Плутовство", то он сразу поймет, что половина из всего разыграна, по выгодному для кого то сценария...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.9.2008, 13:23
Пост #25
Користувач
Репутація:   21  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 26.6.2008
Самое интересное что Россия в свое время была против отделения Косова,а тут вдруг начала активно поддерживать Абхазию и Осетию.Конечно ето хорошо потомучто они болие-мение предотвратили насильство..которое уже начиналось,помоему тут дело в том что замешаны 2 сверх державы США так как они поставляли оружие и необходимые веши грузинским военным ну а Россия выфступила в роли засчитника.Россия вобше вела на мой взгляд себя парадоксально не поддержав Косова она вдруг выступила за отделения Абхазии и Осетии .Русская Федерацыя не та страна чтобы зашишать интересы какой либо из сторон потамучто если вспомнить былые времена,как она изолировала тогда Грузию после того как она отделилась то можно понять что ето ришение базируетса и на етом.Я думаю что Южная Осетия не имет права на отделение от грузии так как страну они постоить собственную не смогут потомучто место ихнего проживания-грузинская теретория.Ну а Абхазия...я не много знаю помойму она после розпада СССР в состав Грузии попала,ну если ето так то я за то чтобы они отделились у них есть на ето полное право. ЗЫ:если кто знает про Абхазию больше прошу ниже отписатса=)

Цю повідомину відредагував Naga Sadow: 29.9.2008, 10:00
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.10.2008, 12:15
Пост #26
Користувач
Репутація:   28  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.9.2008
я вважайу що пповинні 6ути незалежними! а ще Як повідомлялося, Росія може створити три військові бази на території Абхазії і Південної Осетії от так могутня держава захищяє своїх жителів які проживайуть там , і пльувати на ООН вона хотіла
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.10.2008, 17:04
Пост #27
Активний
Репутація:   583  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 27.7.2008
какая этакая независимость, с российскими паспортами???.....ггггг
они просто необразованы на столько чтоб понять зачем россии, "спасительнице мировой", нужно было их "освобождать", вспомнить только историю! 1я Мировая, повод - убийство Франца Фердинанда, а причина - перераспределение територий.
щас же повод - ущимление, типа, народности, а вот пречина - .......(сам бы хотел знать)
хотя как мне кажется гражданин РФ п. уйдя с одной должности начал играть в кукольний театр, его величество жаждут реванша за развал чего-то, начитався таких доков как план даллеса, и забыли за то что они насамперед(сори за суржик) депломаты!!! и амбиции должни оставлять дома
вот интересно чем же это все дело закончится?! готовится к войне?
кстате, Нлп написал "Россия" и "своих граждан", а вот теперь посмеятсо! сколько в Украине россиян?))) а остальных спишут или в сибирь, а что делать, так хочется РусИмперии с наполеоном в премьерах ninja.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.11.2008, 19:21
Пост #28
Новачок
Репутація:   17  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 7.11.2008
Я вважаю, що Абхазія та Осетія не мають права на незалежність. Ці території належать Грузії і не можуть бути відєднані від неї. А Росія захищає їх бо давно вже точить зуба на Грузію, що вона така маленька держава насмілилась поперти на великого "ведмедя". І до того ж на мою думку Росія просто хоче зберегти контроль над нафтою, бо її там повно в Абхазії. Як тут не згадати переговори Грузії з іншими державами про нову лінію проводу нафти який би оминав Росію. Це звичайно її роздратувало.
Вони спровокували Грузію і почали напад на її територію немовби захищаючи своїх "громадян" вбиваючи інших! А що вони теж не люди, чи що!!!
Як на мене Росія весь час собі дозволяє занадто багато. Варто лише почитати Всесвітню Історію.
Хочу нагадати, що будь-яка Імперія має колись розпастися!!! І РФ не буде винятком!!! wild.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 13.11.2008, 14:15
Пост #29
Nightwish
Репутація:   675  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.3.2007
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Darth Revan
Special:
- absorbs 40% of received damage using 2 points of Force power for each point of damage
- increases max Force power to 120 points

«Реван обладал мощью. Это было все равно что смотреть в сердце Силы. Она закручивалась вокруг него в вихрь, поглощая все повреждения»
2
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
2
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Считаю что нет. Изза таких движений Россия может начать подстёгивать к "независимости" Крым и Восточную Украину, а это уж никак не в интересах Украины
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.11.2008, 16:13
Пост #30

Користувач

Репутація:   22  


Користувач №: 5 224
Повідомин: 24
З нами з: 9.5.2008




Очень сложный вопрос, но я щитаю щто каждый человек имеет право жить в той страене в которой хочет.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.11.2008, 15:35
Пост #31
AVE CEZAR
Репутація:   143  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 27.3.2008
ні, як не крути, а Росія їх стримує. Я думаю якщо вони будуть незалежними то кількість терактів зросте у надцять раз!
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.11.2008, 16:22
Пост #32
Товариш
Репутація:   163  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 3.11.2008
Каждый имеет право на независимость, но дело не в самом ее объявлении, а в фактическом ее наличии. Ну вот якобы они независимые... а толку, когда их правительство - марионетки Кремля... или марионетки Тбилиси? На нашей планетке полно таких государств, в которых правительство меняется от прихоти и возможностей "больших" братьев и сестер. А независимость их НИКАК не повлияет на количество террактов, ибо по большому счету терроризму до седалищных холмов то правительство, терроризм не имеет рассовых или религиозных черт, он всегда один и тот же. Разница лишь в методах и месте порведения.
ЗЫ Жаль, что в этой теме нельзя обсуждать мнения других.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.11.2008, 16:40
Пост #33
Galactic traveller
Репутація:   967  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 10.7.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Питання: чи мають бути незалежними Південна Осетія і Абхазія?
Так мають вони таке право але нажаль ніколи не зможуть ним скористатися, зараз вони просто перейшли під протекторат Росії і все, хоча можлива їх така ситуація і задовольняє після того що сробив skull.gif саакашвілі death_cut.gif .

Цю повідомину відредагував Nanit: 21.11.2008, 22:48
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 22.11.2008, 13:58
Пост #34
AVE CEZAR
Репутація:   143  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 27.3.2008
Я наголошую на своє НІ, це люди які зійшли з гір - це перше!
а на гори вони піднялися по різних причинах, одні були виселені місцевою владою, або біженці яких переслідувала влада (бандити)!
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 2.12.2008, 1:14
Пост #35
Вуки - Джедай
Репутація:   71  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 21.4.2008
Я Считаю, что Южная Осетия, имеет право на независимость!

2008 (с) В.В. Путин

(Toranaga @ 21.11.2008, 17:22) *

Каждый имеет право на независимость, но дело не в самом ее объявлении, а в фактическом ее наличии. Ну вот якобы они независимые... а толку, когда их правительство - марионетки Кремля... или марионетки Тбилиси? На нашей планетке полно таких государств, в которых правительство меняется от прихоти и возможностей "больших" братьев и сестер. А независимость их НИКАК не повлияет на количество террактов, ибо по большому счету терроризму до седалищных холмов то правительство, терроризм не имеет рассовых или религиозных черт, он всегда один и тот же. Разница лишь в методах и месте порведения.
ЗЫ Жаль, что в этой теме нельзя обсуждать мнения других.



(Cezar @ 22.11.2008, 14:58) *

Я наголошую на своє НІ, це люди які зійшли з гір - це перше!
а на гори вони піднялися по різних причинах, одні були виселені місцевою владою, або біженці яких переслідувала влада (бандити)!


А вы зайдите на kremlin.ru и почитайте, что сказал В.В, почитайте ту статью где он рассказывает всю историю Осетии и ее отношений с Грузией. А насчет марионеток Кремля - ты ошибаешься... хотя каждый имеет право на ошибку! ninja.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

2 Сторінки V < 1 2
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 29.4.2024, 9:00