Тема закрытаОткрыть новую тему
> Khadgar, 5.5.2011, 16:11
post 5.5.2011, 16:06
Пост #1
<<Чемп!Вже!Тут!>>
Репутація:   496  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.8.2010
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
2
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Моє им*я Khadgar.Народився на планети Татуїн.У п*ять років стався перший проблеск сили. Якось мій батько, побачивши як я граюся з ціею силою,почав мене вчити до 10 років, а потім відправив до школи.Вивчившись я пішов працювати до бару "Солодка ягідка", барменом.Усе йшло добре, поки до мене не підійшов чоловік та не залишив купу грошей.Я як чесна нормальна людина взяла гроші,пішла за цим незнаёмцем.Було як раз темно.Ось раптом я почув якійсь гуркіт та помчався за бар.Я впізнав того незнаейомця.На нього напали трое бандитів.І ось один з них вийняв бластер та почав цілитися;я почав бігти до одного с бандитів і якось використав пуш та спугнув бандитів.Після того випадка я прилитів на планету Корусант: там безопасніше.Як пройшло 2 неділі, я вже навчився робити пуш.
Йшовши по вулиці(не пам*ятаю по якій), я шукав роботу щоб оплатити свою квартиру, і я побачив велику голограму на якій були зображені платні завдання.Саме складніше було - знайти голокрон який лежав на руїнах.Узявши з собою декілька бакт та припаси,я вирушив у подорож до руїн.Прийшовши туди я побачив джидая.Промайнуло в голові: мабуть теж прийшов виконати це завдання.Замислевшись я не звернув увагу, що він мені каже:
- "Спробуй відкрити голокрон", - протянувши Khadgar-у голокрон сказав незнаьомець.
Тількі но я взяв у руки голокрон - він відкрився та показав усю інформацію об джедаєх: кодекс джедаїв, схема лазерного меча, для чого потрібні джедаї, приьоми.....Цю важливу інформацію я залишив при собі: хотів навчитися премудростям джедаїв.Найскладнішим було - зрозуміти кодекс джедаїв, але я його зрозумів.Пройшло декілька місяців.Прийшовши провірити почту, я побачив пісьмо з міткою Республіки - відкривши його я побачив запрошеня до Ордену Джедаїв.І ось я стою пред комісією, щоб стати Джедаєм

Причини на вступ:
-Клан стабільний, стійкий до змін на UAG-зі
-Розвинута рольова гра
-Хочу приймати участь у конкурсах, а також у клан. од.
-Знайти друзів з якими я буду піддержувати баланс всесвіту ad.gif happy.gif
Іноді зможу допомагати кредитами,купувати голокрони.Допомагати своею активністю та учястю у конкурсах та од які підвищять репутацію клану.

Основна зброя - сінгл - світовий меч який я змастрував за голокроном
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 19.4.2024, 11:57