Тема закрытаОткрыть новую тему
> [Holocron] Just Man, Хранитель
post 11.9.2011, 12:15
Пост #1
~The Jedi~
Репутація:   208  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 25.4.2011
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Дата створення: 15.10.2011
Автор: Just Man
Приналежність: Republic: Jedi Order
Відомі вчителі: Ltonique
Відомі учні: -"-
Очки пізнання: 510
***

Зміст:
- Історія
- Історія перебування на ЮАЗі (Уроки, історії і тд)
- Досягнення



Біографія

Дитинство...
Я народився на планеті Набу. Ця планета була прекрасною доки не прилетіли Імперці. Вони захотіли завоювати планету, але їм не влалось. biggrin.gif

Мій батько був воїном Республіки, а мати працювала вчителькою. Але одного разу на планету Набу напали воїни з Імперії і полчали грабити людей. Мій тато прилетів з Республіканцями захищати несчасних людей. Я цей день запамятав на все життя. Імперія нікого не жаліла і продовжувала своє. В той день загинув мій батько. Мені розповів один дядько воїн Республіки на прізвисько: Lotr. Він був найкращим другом мого батька. Мені було в той час всього 8 років. А я запамятав всю ту біль, яку пережили мирні люди. Того дня після того, як батьковий друг сказав, що батько помер. Я був дуже злий і хотів викрасти в нього бластера і всіх імперійців розстріляти за батька. Но Lotr якоюсь дивовижною силою знав це все на перед і сказав:"Ти нічого не зробиш Імперії. Я заню, що ти зараз відчуваєш, але батька не вернеш". І після цих слів він закрив чехол там де був бластер. Но я не здавався і чудом попав на Імперський корабель. В мене тоді злість пропала і я хотів взнати, що Імперія шукає на нашій планеті. Після того, як я вступив на корабель, я побачив якусь дивовижну схему. І після цього я більше нічого не помню. Тільки помню, як я прокинувся в тюрмі. Вони хотіли, щоб я розказав про цю схему, а потім вбити. Але я помню, що батько показував мені цю схему і казав мені:" Якщо прийдуть з Імперії то ніколи вони не повині здогадатися про цю схему". І тихенько промовив:" Це схема лазерного меча. Його створив Джедай, але він був особливий. Не такий, як у всіх Джедаїв. Тим мечом можна було вирубити людину на пару годин, але не вбити". Після цих слів я все зрозумів. Що Імперія захотіла собі такого лазерного меча, щоб людей засадити по тюрмам і примушувати стати на боці Імперії. Тоді мені треба було тікати з тюрми. Я виліз через вінтеляційну трубу і побіг до корабля. Там я замітив, як воїни Республіки прилетіли на планету. Я зустрів там Lotra, і запитав:"Що ви тут робите?" Він відповів:"Ми приїхали за людьми, яких забрали воїни Імперії".
Він мене взяв посадив в корабель і сказав:"Зачекай!". Їм вдалось врятувати 10 людей і ми полетіли на планету Набу. Lotr відвів мене до мами і я так зрадів, що мама жива. Я мамі розповів все, що зі мною трапилось. Мама теж мені розповіла, як вона цілих 5 років сумувала за мною і думала, що я і батько помер. Я їй сказав:" Що батька вже ніяк не вернути і я, як батько піду в Республіку". Мама сказала:"Що я не хочу, ще тебе втратити, але ти вже виріс і це тобі врішувати".

Вступ в Орден...
Я попросив Lotra, щоб він привів мене в Орден. Він сказав:" Підрости тобі треба" megalol.gif. Але я його вговорив. І прилетіли ми на планету Корускант.

Там я познайомився з Джедаями і відповідав на їхні запитання. Вони мені сказали як Лотр:" Рано тобі в Орден!". Я не здавався, виправляв свої помилки. Та через 2 роки знов прилетів на Корускант і мені так само відмовили. Тоді я почав вивчати стилі меча і прочитав більш детально про Республіку. І полетів третій раз на Корускант. На цей раз мене прийняли. Найбільшою радістю було почути від Black Hawk'a:" ЗА!". Так я потрапив в Орден джедаїв. _a1.gif

Життя в Ордені...

В Ордені я почав приймати активну участь в ОБ, тренуваннях. Було створено нову систему і я пішов на стажування в Антарські рейнджери. Це все чудово. Але до нас прийшли скрутні моменти: Black Hawk покинув Республіку і ще багато інших гравців. Тепер головний в Республіці - Гайдамака. Він достойний кандидит на таке звання і я думаю що надалі все буде добре, як і до цього було...

Цю повідомину відредагував Khadgar: 19.12.2015, 21:49
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.10.2011, 10:02
Пост #2
~The Jedi~
Репутація:   208  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 25.4.2011
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
[ Історія перебування на ЮАЗі ]

Все почалось з того як я перший раз зайшов на Holy сервер і зустрів там Obi-Wana Kenoby. Мені дуже сподобалась його тактика бою і я захотів так само грати як він. Ще на форумі я не був такий освідчений проте перше моє запитання до Обіка було таке:
- Як поступити в клан?
- Ти в який клан хочеш?
- Ну в той в якому ти
- лоленятко зайди на форум і прочитай biggrin.gif
- а в клан тяжко поступити?
- якщо будеш старатися то поступиш
І завдяки Обівану я поступив в Республіку. Якби не його слова:" Якщо будеш старатися то поступиш", то я б напевне ще й досі був нейтралом і мріяв стати джедаєм. _a1.gif Дякую тобі Обіван! ad.gif

Цю повідомину відредагував Lotr: 16.10.2011, 16:40
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 15.10.2011, 11:30
Пост #3
~The Jedi~
Репутація:   208  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 25.4.2011
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Just Man, Хранитель
25.10.11 - 350 Очков
30.10.11 - 370 Очков
05.11.11 - 70 Очок
13.11.11 - 150 Очок
23.11.11 - 235 Очок

29.11.11 - 310 Очок © Haydamaka


Я, Хранитель Just Man, победил в ОД игрока Roko, чей уровень равен моему.


i
Сповіщення:
Just Man відбув у Антарський табір для стажування


Я, Хранитель Just Man, победил в ОД игрока Mereel, чей уровень равен моему.



Я, Хранитель Just Man, победил в ОД игрока Slokker, чей уровень равен моему.


i
Сповіщення:
Just Man отримує +40 очок сили за Голокрон © Haydamaka, 26.10.2011


Я, Хранитель Just Man, победил в ОД игрока Rouch, чей уровень равен моему.


i
Сповіщення:
Just Man повертається зі стажування і поновлюється в званні Padawan © Haydamaka, 04.11.11

Отримує звання Лицаря. -300 очок при досягненні звання Лицаря © Haydamaka, 05.11.2011


Цю повідомину відредагував Haydamaka: 29.11.2011, 20:16
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.11.2011, 21:16
Пост #4
Гайдазавр
Репутація:   3364  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.2.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Just Man, ти добре проявив себе в АР. Рада вважає доцільним відкликати тебе зі стажування. Ти маєш можливість зробити вибір:
  • Залишитись в АР
  • Поновитись в Ордені у званні Padawan
У будь-якому випадку пункт Кодексу "стажування" зараховано.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 22:54